صفحه 4989 از 6828 نخست ... 39894489488949394979498649874988498949904991499249995039508954895989 ... آخرین
نمایش نتایج: از 49,881 به 49,890 از 68279

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

بازم فولاد رو روی 1253 گذاشتم که نرسید
    دیروز ذوب رو روی 3200 فروختم امروز دوباره 3100 خریدم(دیونه ایم دیگه
    ثالوند هم گذاشتم برای خرید نمیدونم بهم دادن یا نه؟؟منم که دیدم تو پرتفوم نیومده یه سه چهار بار دستور خرید گذاشتم!!! اعصاب نداشتم خوووووووووووو چکار میکردم؟؟؟

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

خرید مقداری بیمه دی
    Honesty is the best policy

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام
    خدا بگویم چه کار کند این
    کارگزاری فارابی را (فارابیکسو گذاشته اند اسم خودشان را)
    همیشه
    سر عرضه های اولیه خراب است...
    ده بار در عرضه های اولیه کار نمی کرد... دفعه ی پیش کار کرد خوشحال شدم گفتم سیستمشان را بالاخره درست کردند... (من را باش می خواستم یواش یواش معاملاتم را در آنجا بیشتر کنم...) اما امروز باز دوباره دیدم خراب شده...

حالا جالبش اینجا است که در قیمت های پایین
    هزینه ی معامله ی بیشتری از مشتریان دریافت می کنند!

==========

باز هم به کارگزاری قدیمی خودم دنیای خبره. لا اقل سیستمشان خراب نیست و آنلاین تواسنتم 500 عدد بگیرم.

==========

امروز یک مقدار
    دماوند گرفتم. دیدم قیمت پایین دارند می دهند و من هم یک مقدار گرفتم تا این مدت که نقدم شاید خواب پول نداشته باشم.

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال

امروز یه پله بوتان برداشتم
    تعدادی قنیشا برای ماه رمضان
    و تعدادی هم به وسبحان اضافه کردم
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    خدا بگویم چه کار کند این
    کارگزاری فارابی را (فارابیکسو گذاشته اند اسم خودشان را)
    همیشه
    سر عرضه های اولیه خراب است...
    ده بار در عرضه های اولیه کار نمی کرد... دفعه ی پیش کار کرد خوشحال شدم گفتم سیستمشان را بالاخره درست کردند... (من را باش می خواستم یواش یواش معاملاتم را در آنجا بیشتر کنم...) اما امروز باز دوباره دیدم خراب شده...

حالا جالبش اینجا است که در قیمت های پایین
    هزینه ی معامله ی بیشتری از مشتریان دریافت می کنند!

==========

باز هم به کارگزاری قدیمی خودم دنیای خبره. لا اقل سیستمشان خراب نیست و آنلاین تواسنتم 500 عدد بگیرم.

==========

امروز یک مقدار
    دماوند گرفتم. دیدم قیمت پایین دارند می دهند و من هم یک مقدار گرفتم تا این مدت که نقدم شاید خواب پول نداشته باشم.

آخ دقیق گفتی ها!!!
    منم تو فارابی امروز برای ثالوند دستور خرید گذاشتم که بهم ندادن دیگه اعصابم خورد شد سه چهار بار دستور گذاشتم که بعدا دیدم حذف شدن!!خدا لعنتشون کنه
    کاش حداقل با مفید میخریدم که از دستم نره ولی متاسفانه دیر یادم افتاد

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال رهـــا آواتار ها
    تشکر شده 1,510 بار در 318 ارسال

درود ... مطلبی که راجع به کارگزارها هست اینکه ، خـود کارگزارها هم بسیار شاکـی هستند از این وضعیت " شـرکتهای خـدمات آنلاین "
    چهار شرکت نرم افزاری شامل شرکت های تدبیر پرداز، رایان هم افزا، داتکس و صحرا از مجوز ارایه خدمات معاملات آنلاین را دارند
    که بالای 90% با رایان هم افرا کار میکنند . ... اسم شرکتی که شما با اون کار میکنی زیز صفحه آنلاینتون هست..
    اینه " مافیای ساعت ورود سفارشات به سیستم هستند "که دست کارگزارها را بسته اند..
    راجه به کارمزد هم یه کف و سقفی وجود داره .. کف کار 2500تومان و سقف آن 3ملیونه یعنی اگه 1سهم بخری باید 2500ت را بدیم
    موقع عرضه اولیه یکی از این شرکتها که هنگ میکنه طبیعیه تمام کارگزارهایی که آنلاین اونو به کاربراشون دادنند نمیتونند سهم بخرند..

روز خوبی داشته باشیم ... منفی دوتا سهم خریدش برام جالبه .... ختوقا غبشهر
    شـد ، شـد . . نـشـد ، نـشد . .

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید رهـــا از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط رهـــا نمایش پست ها
    درود ... مطلبی که راجع به کارگزارها هست اینکه ، خـود کارگزارها هم بسیار شاکـی هستند از این وضعیت " شـرکتهای خـدمات آنلاین "
    چهار شرکت نرم افزاری شامل شرکت های تدبیر پرداز، رایان هم افزا، داتکس و صحرا از مجوز ارایه خدمات معاملات آنلاین را دارند
    که بالای 90% با رایان هم افرا کار میکنند . ... اسم شرکتی که شما با اون کار میکنی زیز صفحه آنلاینتون هست..
    اینه " مافیای ساعت ورود سفارشات به سیستم هستند "که دست کارگزارها را بسته اند..
    راجه به کارمزد هم یه کف و سقفی وجود داره .. کف کار 2500تومان و سقف آن 3ملیونه یعنی اگه 1سهم بخری باید 2500ت را بدیم
    موقع عرضه اولیه یکی از این شرکتها که هنگ میکنه طبیعیه تمام کارگزارهایی که آنلاین اونو به کاربراشون دادنند نمیتونند سهم بخرند..

روز خوبی داشته باشیم ... منفی دوتا سهم خریدش برام جالبه .... ختوقا غبشهر
    سلام
    کف را چه کسی تعیین می کند؟ (اگر توانستید پیوند قانون مربوطه را قرار بدهید)
    همین فارابی ِ فلان فلان شده، 15000 ریال به عنوان کف می گیرد! (البته یک حسنی که دارد یک پیشنهاد گر خرید برای سهامداران مبتدی ارائه می کند و همین طور بعضی خبرهای بورس24 را نیز در پنل می گذارد)
    در ضمن این کف ِ دریافت کارمزد را خیلی از کارگزاری ها ندارند. الان شما با همین دنیای خبره برو 1 عدد سهم ِ 1000 ریالی بخر... به هیچ وجه مبالغ اضافی مانند 15000 ریال و 25000 ریال و ... مشاهده نمی کنی. دقیقا همان 4 دهم ِ درصد را می گیرند و ذره ای تخلف نمی کنند. (در خرید یک میلیون ریالی هم همین طور در مبالغ بالاتر هم همین طور)

=============

نمی دانید کدام کارگزاری ها از آن شرکت های خدمات آنلاین دیگر استفاده می کنند؟ (یعنی تدبیر پرداز، داتکس و صحرا)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

mey

عضو فعال رهـــا آواتار ها
    تشکر شده 1,510 بار در 318 ارسال

سلام ... ببخشید داشتم یک ریال ، یک ریال چکاپا را 2120 بالا پاپپن میخریدم....

عرض کنم که چند سال پیش که شاوان باز شد و آخر وقت یکسری معامله را باطل کردنند . مال منهم جز باطل شده ها بود ولی تو صورت داراییم وجود داشت . منهم بی خبر از هر روز مثبت سهم داشتم نو عرش ..... تا اینکه 40 درصد بالاتر آمدم بفروشم دیدم ..سیستم نمی گیره .. با کارگزار خوبم که 20ساله باهاش کار میکنم هماهنگ کردم اونم دید نمیتونه .. بالاخره کار به شکایت کشید
    اطلاعاتی را که نوشتم مربوط به تجربه آن مسله بود که آخرش رایان و بازرسی گفتند باید از کارگزارت شکایت کنی .... که بیخیالش شدم ..البته اونا هم تو عرضه اولیه بعدی جبران کردنند
    راجع به کارمزد هم ... اون کارگزاری که نمی گیره .. خودش نمیگیره برای تبلیغ کما اینکه با یکی دیگه تو کامرانیه کار میکردم اون نمی گرفت یکی مثل آگاه تخفیف هم میذه و جایزه هم میذه
    خلاصه شیر تو شیریه....حالا بگو چکاپا را 220بفرشم با سودش بریم دربند قلیون بکشیم....اگه نمی آی 2248 کمتر نمیدم......
    شـد ، شـد . . نـشـد ، نـشد . .

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید رهـــا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,622 بار در 821 ارسال

اضافه کردن به چادملو انتظار بازگشت به مدار صعودی رو از سهم دارم (ان شاالله) 1900-1922
    بسم الله الرحمن الرحیم خدایا به امید تو

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد یزدی از ایشان تشکر کرده اند:

سلام
    امروز یک عالم
    وقوام خریدم.
    الان 50 درصد سبدم وقوام است.
    شاید زیادش هم کردم.

چند روز هم هست دنبال سهگمت و سبهان و سکارون و دی و خبهمن و خدیزل هستم که قیمتشان به خرید من نمی رسد.
    «محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 70 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 70 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع