صفحه 4991 از 6828 نخست ... 39914491489149414981498849894990499149924993499450015041509154915991 ... آخرین
نمایش نتایج: از 49,901 به 49,910 از 68279

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    مقداری وهور خریدم ، شما دماوند فروختید اما من در فکر خرید دماوند هستم به دید مجمع اما تردید هام هنوز بیشتره نمی دانم بعد مجمع چگونه خواهد بود
    از بنیاد وهور اطلاعی دارید؟ همین طور از مصاحبه ی اخیر مسئولین وامید در ارتباط با عرضه ی اولیه؟
    به نظر می رسد خرید عالی ای داشتید و نوع داد و ستد ها نشان از افزایش قیمت دارد. من فعلا همان 5600 تایی (به علاوه ی دو تا 2300 تای دیگر با کد پدر و خواهرم) از وهور که در عرضه ی اولیه گرفتم را نگه داشته ام و نه می خرم نه می فروشم. (اگر آن دو مورد بالا را اطلاع داشتم به احتمال قوی من هم امروز خریدار وهور بودم. کاش در جلسه ی معارفه اش شرکت کرده بودم...)
    ===========
    دماوند عالی است. هم دی کف سهم را بسته و هم اینکه هر روز دارد درصد خودش را بالا می برد و هم اینکه امروز یک خرید عالی داشت (از نظر حجمی جهش داشت) در حد 500 هزار تا و هم اینکه این طور که بویش می آید در مجمع تقسیم سود عالی در کنار افزایش سرمایه 500 درصدی خواهد داشت و هم اینکه سودآوری اش را مطمئن هستم افزایش خوبی خواهد داد و ...
    ولی من فروختم چون قبلا به دید سهم اصلی آن را در سبدم قرار نداده بودم. به عنوان پول نقد خریده بودم که احیانا اگر بازار بالا رفت از بازار عقب نمانم و همین طور با نوع خرید دی می دانستم که زیان ده نخواهد بود...
    الان هم همه اش را نفروختم. یک چهارمش را فروختم. قیمت خرید و فروش هم تقریبا یکی است (74222 خریدم و 74501 فروختم. که می شود یک زیان بسیار جزئی)
    ===========

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها

یک پله
    سهگمت خریدم. (1851 ریال)
    در مورد سهگمت هم یک توضیحی بدهم (چون اسم جستار چه کردید؟ چرا؟ است)
    اگر بحث پول دولت حل شود و بخواهد این آزاد راه تهران شمال را یک حالی بدهد امکان دارد سهگمت از این رو به آن رو شود. همین طور بحث سیمان نهاوند هست که تا الان زیان ده بوده و از امسال زیانش برطرف می شود و دیگر باری روی دوش سهگمت نخواهد بود و نیز از نظر قیمتی در کف قرار دارد و خشک خشک است و ...

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

خزر زیان 94 را از 12 تومان...به صفر رساند....مبارک خریدار های عزیز....فردا نماد بسته میشه.....
    http://www.codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=344zfU%2fLzo5tFnwV8n%2f ZuQ%3d%3d&rt=0&lt=6
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

از بنیاد وهور اطلاعی دارید؟ همین طور از مصاحبه ی اخیر مسئولین وامید در ارتباط با عرضه ی اولیه؟
    به نظر می رسد خرید عالی ای داشتید و نوع داد و ستد ها نشان از افزایش قیمت دارد. من فعلا همان 5600 تایی (به علاوه ی دو تا 2300 تای دیگر با کد پدر و خواهرم) از وهور که در عرضه ی اولیه گرفتم را نگه داشته ام و نه می خرم نه می فروشم. (اگر آن دو مورد بالا را اطلاع داشتم به احتمال قوی من هم امروز خریدار وهور بودم. کاش در جلسه ی معارفه اش شرکت کرده بودم...)
    ===========
    دماوند عالی است. هم دی کف سهم را بسته و هم اینکه هر روز دارد درصد خودش را بالا می برد و هم اینکه امروز یک خرید عالی داشت (از نظر حجمی جهش داشت) در حد 500 هزار تا و هم اینکه این طور که بویش می آید در مجمع تقسیم سود عالی در کنار افزایش سرمایه 500 درصدی خواهد داشت و هم اینکه سودآوری اش را مطمئن هستم افزایش خوبی خواهد داد و ...
    ولی من فروختم چون قبلا به دید سهم اصلی آن را در سبدم قرار نداده بودم. به عنوان پول نقد خریده بودم که احیانا اگر بازار بالا رفت از بازار عقب نمانم و همین طور با نوع خرید دی می دانستم که زیان ده نخواهد بود...
    الان هم همه اش را نفروختم. یک چهارمش را فروختم. قیمت خرید و فروش هم تقریبا یکی است (74222 خریدم و 74501 فروختم. که می شود یک زیان بسیار جزئی)
    ===========

در مورد سهگمت هم یک توضیحی بدهم (چون اسم جستار چه کردید؟ چرا؟ است)
    اگر بحث پول دولت حل شود و بخواهد این آزاد راه تهران شمال را یک حالی بدهد امکان دارد سهگمت از این رو به آن رو شود. همین طور بحث سیمان نهاوند هست که تا الان زیان ده بوده و از امسال زیانش برطرف می شود و دیگر باری روی دوش سهگمت نخواهد بود و نیز از نظر قیمتی در کف قرار دارد و خشک خشک است و ...

جناب محمد حسین عزیز اطلاعات من برگرفته از صورت های مالی مندرج در سایت fipiran است خودتان یه نگاهی داشته باشید. سود اوری شرکت وهور هر سال افزایشی بوده، وهور در زمان بدی عرضه اولیه شد ، گروهش هم فعلا تابلوی بازار نیست. بنده 210 تایی خریدم جو بازار در روز های اینده تاثیر مهمی خواهد داشت و فکر کنم در این قیمت ها وهور ریسک کمی داشته باشه.گزارش سه ماه شرکت هم جای نگرانی نداره. درود
    http://www.fipiran.com/Symbol/balanc...87%D9%88%D8%B1
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

حواسم نبود امروز دماوند را بستند... یک روز زودتر از معمول بستند. به احتمال قوی دیگر بانک دی پول نداشته سهام عرضه شده اش را پس بگیرد که مجبور شده سهم را زودتر ببندد...
    خیلی حیف شد... فردا می خواستم مقداری از دماوند را نقد کنم و با آن پترول یا دی یا سهگمت یا سهم های مناسب دیگر بخرم... (دماوند را همان طور که گفتم به عنوان پول نقد نگه داشته بودم)

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال

خرید سنگین خاور از صف فروش..فردا هم اگه حوالی 110 111 بدن عالیه
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

حواسم نبود امروز دماوند را بستند... یک روز زودتر از معمول بستند. به احتمال قوی دیگر بانک دی پول نداشته سهام عرضه شده اش را پس بگیرد که مجبور شده سهم را زودتر ببندد...
    خیلی حیف شد... فردا می خواستم مقداری از دماوند را نقد کنم و با آن پترول یا دی یا سهگمت یا سهم های مناسب دیگر بخرم... (دماوند را همان طور که گفتم به عنوان پول نقد نگه داشته بودم)

بنده هم دماوند نخریدم اما نمی دانم چرا به مجمع دماوند خوش بینم.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

آرمان11
    بانك دی تقسيم سود دماوند را 250 ميلياد ديده بود كه دماوند 368 ميلياد تقسيم كرد كه سهم بانك ميشه 350 ميليارد تومان و در واقع بانك دي بايد 100 ميلياد سود 94 را تعديل داده و 40 تومان سود به ازاي هر سهم اعلام كند. تقريبا 60 درصد تعديل مثبت

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

یه مقدار تمحرکه 300 اضافه کردم...اگه فردا منفی بدن اضافه میکنم..به نظرم تمحرکه 90 تومانی به دید مجمع...سود خوبی خواهد داد...فعلا پرتفوم شده.میانگین...پلاسک 76 .خزر 80..تمحرکه 81.....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    یه مقدار تمحرکه 300 اضافه کردم...اگه فردا منفی بدن اضافه میکنم..به نظرم تمحرکه 90 تومانی به دید مجمع...سود خوبی خواهد داد...فعلا پرتفوم شده.میانگین...پلاسک 76 .خزر 80..تمحرکه 81.....
    ...تمحرکه 3300.....

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

سلام

یک مقدار خدیزل فروخته ام و باقی اش را هم می خواهم بفروشم.
    «محمد حسین» هستم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 72 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 72 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع