صفحه 5109 از 6828 نخست ... 41094609500950595099510651075108510951105111511251195159520956096109 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51,081 به 51,090 از 68279

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط م-ع نمایش پست ها
    با سلام خدمت بابک52
    اصلاح گروه خودرویی به نظر شما تمام شده؟من یه مقدار فنوال دارم به نظر شما تعویض آن با سهام خودرویی مثل خرینگ ،خوساز و خزامیا مناسبه یا نه؟
    با تشکر

خرینگ و ختوقا معامله بلوکی نداشته باشن میتون صف فروش بشن

بهتره بیای تو 80 تومن خکاوه بخری /حالا 6تومن بالا یا پایین

//////////

نمیتونن همه خودرویها با هم رشد کنن مثل سال 94

بهترین اونهای که برنامه ای رشون هست بخری

من توصیه ام

خکاوه تو قیمت مذکور با خزامیا هست

یا اینکه

ختراک . خگستر و خودرو /خرینگ اگر ریسک گریز هست بعد از تعیین تکلیف و

ختوقا هم میان مدتی خوبه میتونه سود رو افزایش بده

خمهر هم نمیدونم چرا ولی افرادی روش فعال هستن حالا چی میدونن من نمیدونم

/////////////////
    الویت اول خکاوه تو قیمت 85یا 80

فعلا

تا بلوک خرینگ مشخص بشه //

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    بازار به وبصادر اطمینان نکرده ، حجم خرید حقیقی ها در 56 تومان اندک است.
    شاید به دلیل آخر سال است.شاید به صف خرید ، اندک سهام خود را بفروشیم، فعلا رصد می کنیم
    حقوقی وبصادر کار سختی در پیش دارد
    سهام من مبلغی نبود ولی با 5 درصد سود به صف خرید فروختیم .
    البته فکر کنم تا 65 جای رشد داشته باشه
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

واگذاری 35.43 درصد سهام #خرینگ توسط #ختوقا . لیکن واگذاری سهام مورد معامله قطعی شده و درجریان مبادله اسناد تضامین طبق ضوابط مزایده از طرف خریدار می باشد.
    خریدار شرکت پویا گستر خراسان است.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 244 بار در 80 ارسال

در خصوص سهم وساخت و حفاری دوستان اگه نظری دارند ممنون می شوم راهنمایی کنند.
    با تشکر

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید م-ع از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال
    تشکر شده 3,737 بار در 646 ارسال

جناب آباد
    ظاهرا با توجه به معاملات همیشگی شما
    کلا با توجه به جو بازار و روانشناسی معاملات خرید و فروش میکنید؟

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید aminian از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط aminian نمایش پست ها
    جناب آباد
    ظاهرا با توجه به معاملات همیشگی شما
    کلا با توجه به جو بازار و روانشناسی معاملات خرید و فروش میکنید؟
    با سلام بله من زیاد خرید و فروش می کنم ( که می تواند ایراد داشته باشد ) هم ضرر و هم سود های خوب داشته ام . هدف اصلی یادگیری بوده تا بتوانم بهترین نحوه را پیدا کنم . وقت زیادی گذاشته ام و این سال سوم است که از شغل اصلی مرخصی بدون حقوق گرفته ام تا مهر 97 ، نتوانم حرفه ای کار کنم به شغل اصلی باز خواهم گشت. اما برآیند کارم را رو به رشد ارزیابی می کنم . اکنون بیش از 2.5 سال است که در بورس هستم . و مطالعه را در همه ابعاد داشته و دارم ، اکنون تمرکزم روی الیوت هست .

خطاها مرتب کم شده اند ضررهایم مال سهام خرید شده قبلی است مثلا در سدور در ضررم ولی در خرید های جدیدتر بهتر عمل کرده ام مثلا کطبس را در 280 تا 300 خریدم و در 330 تا 348 پله ای خارج شدم اما کطبس را در واچ دارم و برایش چند سناریو مطرح می کنم چون می دانم یک رشد خوب دیگر دارد و رفتار بازیگر ، و خریداران و فروشنده گان را زیر نظر می گیرم. در شفارس در کمنگنز و ... در تاپیک خودش نمونه این سناریو ها را نوشته ام و البته در برخی از موارد اشتباه بوده اند

مثلا کطبس را الان در نظر دارم بیاید زیر 327 در واچ اصلی قزار می دهم. می توانم الان میان مدتی عمل کنم و می دانم سود خوبی خواهد داشت اما دنبال حرفه ای شدن هستم مثالی عرض کنم شما فسرب را در حدود 300 خرید کن تا 6 ماه آینده سود خوبی خواهد داشت کطبس هم همین طور ، شکربن ، کفرا ، و .... همین طور

هفته پیش از خوساز خارج شدم و سریع وارد سفارود شدم و قیمت خروج و ورود را هم نوشته ام . تا حدود زیادی می دانم که سفارود کجا می رود من از 81 تا 88 تومان سفارود خرید ه ام الان هم فکر می کنم احتمالا کمتر از 80 را خواهد دید و بعد می تواند تا 110 تا 150 رشد کند از 110 هم پله ای خارج خواهم شد . اما مهم این است که تجربه کنیم مثلا سفارود تا 96 رفت و اصلاحی شد ، من دنبال این هستم که چرا اصلاحی شد ؟ و پاسخ را بررسی می کنم تا در معاملات بعدی مد نظر باشد .

مطالب زیاد است چون سوال کردید بخشی از فعالیت خود را نوشتم . درود
    ویرایش توسط Abad : 2018/03/18 در ساعت 22:41
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

http://cdn.persiangig.com/preview/D5...ogy_Leilaz.rar

کتابچه راهنمای جامع روانشناسی یک معامله گر

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

خرینگ تحلیل یکی از دوستان بسیار خوبم :

این نمودار بلند مدتی سهم که نشون میده در کانال صعودیه. در خط مقاومتی صورتی مشاهده میشه که پس از شکست بهش پولبک موفقی داشته و میتونه از همینجا شروع کنه. اگر هم اینجا رو از دست بده سقف کانال قرمز یعنی 110 نقطه برگشتش میشه. هدف بلندش رو هم که میتونه شارپ طی کنه حوالی 540 تومان میدونم، ولی با توجه به 131 روی حمایت صورتی که تلاقی میشه با فیبوی 50 اصلاحی و پولبکش باید رشد سهمو شاهد باشیم. امروز وقت ورود بود.

نتیجه : من خودم فقط به قصد نوسانگیری تعداد یک میلیون عدد سهم خرینگ را بلافاصله بعد از انجام معامله خریدم و منظور از گذاشتن این نمودار به هیچ عنوان تبلیغ بر روی این سهم نیست . فقط جهت استحضار دوستان برای دانستن هدف بلند مدت سهم خرینگ این نمودار را که دوستم لطف کرده بود و برام ارسال کرده بود را گذاشتم . معامله بلوکی روی قیمت 3223 ریال انجام شده است در حالیکه قیمت پایانی سهم امروز برابر 1391 ریال بود یعنی بلوک با قیمتی معادل 2.32 برابر قیمت پایانی روزانه خریداری شده است !!!! هدف بلند مدت 540 تومان

خریدار بلوک شرکت پویا گستر خراسان می باشد :

پویاگستر خراسان در سال 1378، به عنوان بزرگ ترين مجموعه سيستم هاي آببندي خاورميانه که قطعات و لوازم یدکی نوارهاي لاستيکي و پلاستيکي خودروهاي مختلف را با تکنولوژي مدرن توليد مي کند، پايه گذاري شد.

اين شرکت درحال حاضر، نوارهاي لاستيکي خودروهاي پژو405، 206، پارس، سمند, نيسان, زانتيا، پرايد و L90 را تحت ليسانس شرکت هاي اروپايي توليد مي کند. اين نوارها آميزه اي از لاستيک فشرده، اسفنج، تلفيق لاستيک و فلز، PVC و... مي باشند.

پوياگستر بالغ بر 160 شماره فني را به خود اختصاص داده است و در حدود 75 درصد سهم بازار نوارهاي آببندي خودرو در ايران را تامين مي نمايد. مشتريان عمده ما، گروه صنعتي ايران خودرو، سايپا و رنو پارس هستند.

مدیر این شرکت جناب آقای سهيل يزدابخش می باشند .

کارخانه و دفتر مرکزی:

آدرس:مشهد - شهرک صنعتی توس - فاز2 - بلوار انديشه - انديشه 5 - پلاک 666

دفتر تهران:

آدرس: خیابان استاد مطهری - خیایان فتحی شقاقی - میدان سلماس - جنب بانک ملت - شماره 4

شرکت پویا گستر خراسان از زیر مجموعه های شرکت گروه صنعتی پارت لاستيک می باشد .

گروه صنعتي پارت لاستيك فعاليت خود را از سال 1363 با تاسيس اولين كارخانه با نام پارت لاستيك در شهر مشهد با همياري 10نفر، در فضايي به مساحت دو هزار متر مربع آغاز كرد . اولين توليدات اين كارخانه،پاشنه كفش و انواع اورينگ بود . به تدريج با گسترش دامنه محصولات توليدي و به دنبال تصويب قانون خودرو در سال 1371 كه افزايش توليد خودرو در كشور را به دنبال داشت،توسعه اين گروه صنعتي شتاب گرفته و وارد مرحله جديدي شد ،تا جايي كه اكنون در اين گروه بیش از 1600 نفر در قالب كارخانجات مختلف در فضايي به مساحت 300هزار متر مربع مشغول به كار و فعاليتند .

پارت لاستیک از سال 1369 تولید قطعات خودرو را آغاز کرد . به دنبالِ تصویب قانون خودرو در سال 1371 ، که افزایش تولید خودرو در کشور را به دنبال داشت ، فعالیت واحد های قطعه سازی وارد مرحله ی جدیدی شد . در این دوران ، و از سال 1374 به بعد، رشد پارت لاستیک روند سریعی به خود گرفت . روند رو به رشد پارت لاستیک که با تأسیس کارخانجات جدید همراه بوده است ، هم چنان ادامه دارد .

در حال حاضر گروه کارخانجات پارت لاستیک مشتمل بر واحد تولیدیِ پارت لاستیک، پویا گستر ، بسپار سازه ، شیمی پیدایش ، همگر توس ، بسپار تابان ، عایق خودرو، پایا ماند، پارسا یاران، رنگ سیکلمه، توس گشتاور، مشهد گیربکس، پویا پیوند و ایران چاشنی می باشد .

کارخانجات نامبرده عمدتا در زمینه ی تولید قطعات لاستیکی با تمرکز بر صنعت خودرو فعالیت می کنند. شرکت هایِ پارت لاستیک، پویا گستر خراسان، شیمی پیدایش، بسپار تابان ، پایاماند و عایق خودرو تولید انواعِ محصولات با پایه ی پلیمر را بر عهده دارند، که بخش اعظم فعالیت این کارخانه ها در زمینه ی تولید قطعات خودرو است.

بسپار سازه تولید کننده ی کامپاند (آمیزه ی لاستیک) است. همگر توس و مشهد گیربکس در زمینه ی تولید انواع ماشین آلات صنعتی فعالیت می کنند و ایران چاشنی در صنعت غذایی فعال است.

گروه صنعتي پارت لاستيك هم اكنون تحت ليسانس 4 شركت معتبر اروپايي،در حال حاضر پيشرفته ترين قطعات لاستيكي مورد استفاده در انواع خودروها را توليد مي كند و در اين راستا تا كنون بارها موفق به كسب افتخارات گوناگون شده وبه دفعات به عنوان واحد نمونه صنعتي در سطح استان و كشور برگزيده شده است.

انشاءالله که با واگذاری خرینگ به این شرکت ، خرینگ بتواند سر و سامانی پیدا کند

ببینیم امروز بازار چه عکس العملی نشان می دهد در خصوص بلوک خریداری شده با این اختلاف قیمت با خود سهم

البته خیلی ها رفتند مسافرت و خیلی ها برای نیاز شب عید نقد شدند ولی با هدف 540 تومنی بلند مدت !! احتمالا کماکان این سهم خریداران خاص خودش را خواهد داشت .

ضمنا متاسفانه خیلی از دوستان تصور می کنند خرید ختوقا بهتره !!! در حالیکه معامله بلوکی تنها 10 درصدش نقدیه یعنی فقط 7 تومان نصیب ختوقا میشه که تازه این هم غیر عملیاته و مابقی که حدود 67 تومان هست طی سالهای آینده پرداخت میشه

تا خرینگ با قیمت 40 درصدی معامله عمده هست، خرید ختوقا چرا؟!!!ختوقا فقط و فقط 7 تومن سود میکنه فعلا نه 74 تومن!!!!

مسئولیت خرید و فروش هر فردی به عهده خود فرد هست و خود فرد هست که دگمه خرید و فروش را اینتر می کنه ، هیچگونه توصیه ای به خرید ندارم

در پناه حق باشید - با تقدیم احترام بابک 52
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

منتظر صف خرید شدن ونیروح
    برای بستن پروانه کاری سال 96 در بورس

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,174 بار در 2,106 ارسال

وبصادر ( بانک صادرات )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 44 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 43 مهمان ها)

1. farzadi

کلمات کلیدی این موضوع