صفحه 5115 از 6828 نخست ... 41154615501550655105511251135114511551165117511851255165521556156115 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51,141 به 51,150 از 68279

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

ستاره دار (14) matin آواتار ها
    تشکر شده 4,562 بار در 641 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    ثتوسا نیم پله دیگر خرید شد 160 تومان
    س.توسعه و عمران استان اردبيل (ثتوسا)
    فرصت شد لطفا در خصوص نحوه کم کردن میانگین و شیوه خرید پلکانی خودتان (نیم پله، یک پله یا چند پله) هم توضیح بفرمایید.
    ممنونم

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید matin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط matin نمایش پست ها
    فرصت شد لطفا در خصوص نحوه کم کردن میانگین و شیوه خرید پلکانی خودتان (نیم پله، یک پله یا چند پله) هم توضیح بفرمایید.
    ممنونم
    با سلام هر پله برابر است با حداکثر مقدار سفارش برای هر خرید که 50 هزار تا است.
    اینکه چند پله خرید کنیم سهم با سهم متفاوت است مثال شکربن را من الان 50 هزار تا خریدم ( یک پله ) و چون احتمال می دم تا مجمع حرکت خاصی نداشته باشه مقدار را افزایش خواهم داد و در مجمع شرکت می کنم ممکنه بعد مجمع هم خرید کنم بستگی به نحوه باز شدن سهم.

اما در وشمال یک پله خریدم اگر شروع به رشد کنه پله های بعدی خرید می شود .
    اگر در خرید هم اشتباه کنم بعد تشخیص باید بررسی شود با ضرر خارج شویم یا میانگین کم کنیم مثلا در ونفت با ضرر خارج شدم و در تمحرکه میانگین کم کردم ( و نوسان هم گرفتم )
    در همه موارد داشتن نقدینگی مهم است

در زمان خرید و قیمت خیلی باید دقت کرد و من روی این فاز دارم کار می کنم و البته به نتایج خوبی هم رسیدم
    ویرایش توسط Abad : 2018/04/19 در ساعت 09:35
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (14) matin آواتار ها
    تشکر شده 4,562 بار در 641 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    با سلام هر پله برابر است با حداکثر مقدار سفارش برای هر خرید که 50 هزار تا است.
    اینکه چند پله خرید کنیم سهم با سهم متفاوت است مثال شکربن را من الان 50 هزار تا خریدم ( یک پله ) و چون احتمال می دم تا مجمع حرکت خاصی نداشته باشه مقدار را افزایش خواهم داد و در مجمع شرکت می کنم ممکنه بعد مجمع هم خرید کنم بستگی به نحوه باز شدن سهم.

اما در وشمال یک پله خریدم اگر شروع به رشد کنه پله های بعدی خرید می شود .
    اگر در خرید هم اشتباه کنم بعد تشخیص باید بررسی شود با ضرر خارج شویم یا میانگین کم کنیم مثلا در ونفت با ضرر خارج شدم و در تمحرکه میانگین کم کردم ( و نوسان هم گرفتم )
    در همه موارد داشتن نقدینگی مهم است

در زمان خرید و قیمت خیلی باید دقت کرد و من روی این فاز دارم کار می کنم و البته به نتایج خوبی هم رسیدم
    خیلی ممنونم از پاسخ شما.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید matin از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,174 بار در 2,106 ارسال

سلام. چند وقته که در گروه کاشی و سرامیک ، معاملات خوبی داره صورت میگیره و در برخی نمادها حقوقی بطور پیوسته و پرتعداد در حال خرید است.
    در کلوند روز قبل ، حقوقی به تنهایی 550 هزار سهم خرید و بلافاصله سهم صف خریدش کرد و 700 هزار دستور خرید برای کلوند گذاشت.
    در کترام هم این چند روز اخیر سه کد حقیقی جدید وارد ترکیب سهامداران شدن، فکر کنم بازی بزرگ پارسال و رشد طوفانی کترام دوباره تکرار بشه.
    در کپارس هم جدیداً دو حقوقی به ترکیب سهامداران اضافه شدن.
    با توجه به کف قیمتی بودن اکثر سهام گروه کاشی و سرامیک و تحرکات مثبت این چند روز اخیر و همچنین تقاضای خرید پرقدرتی که شاهد هستیم ، احتمالا باید شاهد رشد و افزایش قیمت گروه کاشی و سرامیک هم باشیم.
    امسال هم سال ، حمایت از کالای ایرانی است.
    خبری که همین امروز در رسانه ها منتشر شد.

گروه #کاشی #سیمان
    شنیده ها حاکی از به نتیجه رسیدن تلاش ها برای کاهش سود تسهیلات از ۸ به ۶ درصد برای اجرای طرح بزرگ و سراسری نوسازی بافت فرسوده می باشد .

?کنفرانس سه روزه بازسازی عراق با حضور دهها کشور و صدها شرکت خارجی در کویت آغاز می شود.

?ظریف وزیر امور خارجه ایران نیز در این کنفرانس شرکت خواهد کرد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

حبندر به زودی مجمع داره و ممکنه سود خوبی تقسیم کنه
    حق تقدمش هم بسته شد که بهش سودی تعلق نمیگیره
    پس به نظرم قیمت سهم قبل مجمع بالای 300تثبیت میشه

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گرگین خان آواتار ها
    تشکر شده 8,162 بار در 1,073 ارسال

خرید لازما 2318ریال

خرید پاسا 1190ریال

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید گرگین خان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام
    چند وقتی است جستار خودم (کارگاه) را تعطیل کرده ام...
    اما هنوز عادت نکرده ام و دوست دارم افکارم را یک جایی بنویسم... گفتم اینجا بنویسم... (جستار دوستمان، جناب سجاد، هم بود... حالا بگذار اینجا را خراب کنیم بعد آنجا هم می رویم... )
    و البته برای اینکه بی ربط به موضوع هم نباشد... عرض کنم امروز چه خریدم؟ آری... امروز شسینا و پکویر و ونوین خریدم همه از صف فروش... کلا حال می کنم از صف فروش بخرم. اصلا یک حال و صفای دیگری دارد... از همه هم یک کوچولو خرید کردم... فسلیر را هم فروختم... (آن را همین جوری خریده بودم... برای دست گرمی... و البته مبلغش هم خیلی کم بود... بیشتر جنبه ی تجربه داشت) اصلا نمی دانم فسلیر چه هست؟ احتمالا باید یک چیزی در مایه های فسیل و فساد و لیره باید باشد... حالا اگر خود شرکت هم اگر این گونه نباشد این یکی دو روزه که دست ما بود به نگرم رسید یک مقدار فساد درش وجود دارد...
    در مورد پکویر عرض کنم که... امروز نسبت حقیقی خیلی بد بوده! به گونه ای که یکی دو نفر بدجور می فروختند. ولی به هر حال این زیاد برای ما مهم نیست... تا حالا شده نگاه بکنید ببینید روند حجم های خرید و فروش در بالا پایین بازار چگونه است؟ من کرده ام... و نکته ای که به آن رسیدم خیلی عجیب بود و دقیقا انگار برعکس تصور اکثریت مردم بود! (البته اکنون دقیقا خاطرم نیست نتیجه ی آزمایش ها چه بود ولی هر چه بود نتیجه اش برای من این شد که دیگر زیاد به نسبت حقیقی ها و حقوقی ها و اندازه های خرید متوسط خریداران نگاه نکنم... یا کمتر نگاه کنم.)

دیگر امروز چه کردم....؟
    امروز کلی ایستادم حپترو بخرم... دیروز هم تلاش کردم اما نشد... فردا هم باز یک آزمایش می کنم... اگر خوب بدهند. یعنی صفر تابلو یا یک کم پایین تر.
    شسپا هم همین طور... البته شسپا را منفی 5 درصد می خواستم.
    این دو تا امروز با من موش و گربه بازی در می آوردند... هی می رفتند پایین تا من می آمدم بخرم می رفتند بالا...

حرهشا، وخاور، شمواد و یکی دو تای دیگر هم برای خرید مد نگر داشتم... ولی نخریدم. وخاور به خاطر اینکه زیاد پیشنهادش قوی نبود... (البته... حالا... فردا منفی خوب بدهند حتما بررسی اش می کنم.) ولی حرهشا و شمواد از دید نموداری مریض هستند... و کلا نباید به پیشنهادهای خرید اینها زیاد اندیشید... (خطر (Risk) کار را می برد بالا این جور نمودارها...) البته... اگر فردا منفی خوب بدهند از این دو تا هم شاید خریدم... مبلغ خیلی کم و برای تجربه...

اما اکنون چه می خواهم بکنم... اکنون می خواهم چند تا نماد که در سبد دارم را بررسی کنم... بعدش بروم بیرون یک دوری بزنم حال و هوایم عوض شود...
    (بیشتر سبد من نقد است... از ترس ترامپ! )
    (شسینا و ونوین و پکویر را که تازه گرفته ام... هیچ...)
    فولای را فعلا نگهداری می کنم. شیب رشدش خیلی خوب است. امروز دوستان انگار زدند زیرش و صف خریدش کردند... (نمی دانم... مگر وضع برای فولادی ها بد نشده؟ هم به خاطر اوضاع جهانی و درگیری چین/آمریکا و هم به خاطر بحث کمبود آب و هم به خاطر آن دستور مسخره ی جهانگیری برای کاهش مستقیم سود فولادی ها و هم به خاطر کاهش/افزایش دستوری نرخ ارز... به هر حال... هر چه... به ما چه؟)
    تپکو در وضعیت بدی نیست... هنوز حجمش زیاد نشده و البته هنوز به جایی هم نرسیده که بخواهد حجمش زیاد شود... بهترین حالت این است که آهسته آهسته این نماد یا کلا هر نمادی برود بالا و حجمش هم زیاد شود... نه یک دفعه. آهان... اکنون به چشمم خورد... تپکو از یک جای خوبی هم دارد بر می گردد! یک مقاومت (از بابت دره ی بزرگ گذشته) دارد... البته باز یک جای مطمئن تر در 560 ریال هم هست که خدا را چه دیدی؟؟؟ شاید خواست برود یک سری هم به آنجا بزند و بعد برگردد... به هر حال... امروز تابلو خوانی و بازارخوانی اش خوب بود... و موقتا نگهش می داریم تا هر روز همین جور ببینیم تابلو اش چگونه است...
    (داراب و گکیش هم دارم که مانند فسلیر مهم نیست و اندازه ی کمی دارند... همین روزها -همین جوری- می دهم بروند... پس هیچ...)
    تلیسه امروز یک خودی نشان داد! بازیگر داشت! البته نه از آن بازیگر ها! یک بازیگر کوچولو موچولو! ولی همین بازیگر خیلی حرفه ای بازی کرد... نرم جمع کرد و حواسش به همه جا هم بود... شما می خواهی حساب کنی بازیگرش را این جوری حساب کن: قهرمان تیم ملی خردسالان! (یعنی در کلاس کاری خودش خیلی خوب کار می کرد... ولی کلاس کاری اش پایین بود. کل داد و ستد امروز 190 میلیون ریال بود!)
    دسانکو هم آخرین نماد سبد کوچک این روزهای من است (که آرزو می کنم سبدم همیشه 30 تا نماد داشته باشد.) دسانکو یک مقدار مشکوک است... قرار بود رشد کند... ولی نکرده... در سه ماه اخیر سه بار پیشنهاد خرید شده این نماد... که بار اول تنها 5 درصد رشد داشته! آن هم با کلی اما و اگر! و بار دوم هم 9 درصد رشد داشته که خیلی عالی و معقول بوده ولی بعدش سقوط کرده... و رسیده به این بار سوم... در این بار سوم تنها 2.5 درصد رشد کرده که اصلا مطلوب و معقول نیست و خبری هم از خریدار نیست... (البته کارگزاری برای من زده 2 درصد سود... که احتمالا کارمزدش را هم حساب کرده...) نمی دانم با این چه کار کنم... همین جا سر به سر بدهم برود؟ یا صبر کنم و احتمالا یک بازده خوب ازش بگیرم؟ می دانید که... با این اوضاع زندگی به احتمال قوی سرطان در آینده حسابی نان خواهد داد! برای همین بهتر است از همین اکنون ما هم نانمان را بکنیم تو انکولوژی مردم بخریم... خوش مزه تر هم می شود گویا... فقط حیف که ما بلند_مدت_کار نیستیم... یک نکته ای... ببینید حقوقی اش چرا این جوری کرده؟؟؟ خرید و فروش حقوقی هر دو 990 تا تک دانه سهم است! این یعنی چه آن وقت؟؟؟ به نگر شما؟ یعنی حتی کمینه ی 1 میلیون ریال استاندارد را هم خرید و فروش نکرده اند!... باز هم دارم به نگهداری یا فروش دسانکو می اندیشم... ولی هر چقد نگاه می کنم چیزی به ذهنم نمی رسد... از یک طرف اگر قرار بود راه بیافتد باید دیگر در این دو سه روز حرکت اصلی اش را می زد... از طرف دیگر این 2 درصد را نمی توان گذاشت روی حساب حرکت اصلی... شاید بد نباشد همین جور کج_دار_و_مریز باز دوباره چند روز دیگر با آن تا کنم... ببینم چه می شود... کافی است یک سفته باز محترم/نامحترم پیدا شود و یکی دو شمع حجیم خوشگل بزند... احتمالش هست که با این کار یک رشد خوب را در نمودار شاهد باشیم... تا ببینیم چه می شود...

یا علی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

کفرا

( فراورده‌ هاي‌ نسوزايران‌ )

با سلام و عرض ادب و احترام

طبق اطلاعات دقیق اینجانب از یکی از افراد شاغل در داخل خود شرکت
    فراورده‌ هاي‌ نسوزايران‌ ،

بین دهم تا پانزدهم این ماه گزارش 12 ماهه با سود 70 الی 75 تومانی میشینه روی کدال

نظر شخصی که توی خود شرکت بود که علاوه بر تقسیم سود خوب ، 700 تومان را برای امسال به راحتی خواهد دید و در مجمع که احتمالا حدود سوم خرداد ماه نیز هست ، خبرهای بسیار خوبی اطلاع رسانی خواهد شد .

طرف می گفت حداقل 100 تومان برای سال 1397 سود میسازه

قیمت سهم الان 443 تومان هست ، خب اگه حداقل حداقل 50 تومان تقسیم سود کنه قیمت میشه 393 تومان و شما پی بر ای 6.5 هم حداقل به 100 تومن سال بعد بدی در میاد 650 تومان که 50 تومان هم سود توی مجمع گرفتی میشه همون 700 تومان

700 تومان تقسیم بر 443 تومان یعنی حدودا"
    56 درصد سود خالص توی حداکثر 7 الی 8 ماه کاری با کسر 1.5 درصد کارگزاری

خب توی این اوضاع 56 درصد سود توی بازار سهام عالیه

بخصوص که از لحاظ بنیادی بودن و خبرهای خوب هم این سهم پیشتاز هست

یه حقوقی هم از اول بهمن ماه 1396 ( حقوقی اصلی نیست ) بالای 3 میلیون سهم از بازار جمع کرده

بنده به ندرت روی خرید سهمی تاکید می کنم

ولی توصیه اکید من به همه اعضاء محترم و مهمانهای عزیز داشتن مقداری از این سهم در سبدشان هست .

56 درصد توی 7 الی 8 ماه اون هم قطعی خیلی خیلی عالیه

تکنیکال سهم رو هم ، همه اساتید اهداف بالایی برای سهم تایید می کنند

بنیادی محشر + تکنیکال عالی = خرید قطعی سهم
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 111 بار در 35 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    کفرا

( فراورده‌ هاي‌ نسوزايران‌ )

با سلام و عرض ادب و احترام

طبق اطلاعات دقیق اینجانب از یکی از افراد شاغل در داخل خود شرکت
    فراورده‌ هاي‌ نسوزايران‌ ،

بین دهم تا پانزدهم این ماه گزارش 12 ماهه با سود 70 الی 75 تومانی میشینه روی کدال

نظر شخصی که توی خود شرکت بود که علاوه بر تقسیم سود خوب ، 700 تومان را برای امسال به راحتی خواهد دید و در مجمع که احتمالا حدود سوم خرداد ماه نیز هست ، خبرهای بسیار خوبی اطلاع رسانی خواهد شد .

طرف می گفت حداقل 100 تومان برای سال 1397 سود میسازه

قیمت سهم الان 443 تومان هست ، خب اگه حداقل حداقل 50 تومان تقسیم سود کنه قیمت میشه 393 تومان و شما پی بر ای 6.5 هم حداقل به 100 تومن سال بعد بدی در میاد 650 تومان که 50 تومان هم سود توی مجمع گرفتی میشه همون 700 تومان

700 تومان تقسیم بر 443 تومان یعنی حدودا"
    56 درصد سود خالص توی حداکثر 7 الی 8 ماه کاری با کسر 1.5 درصد کارگزاری

خب توی این اوضاع 56 درصد سود توی بازار سهام عالیه

بخصوص که از لحاظ بنیادی بودن و خبرهای خوب هم این سهم پیشتاز هست

یه حقوقی هم از اول بهمن ماه 1396 ( حقوقی اصلی نیست ) بالای 3 میلیون سهم از بازار جمع کرده

بنده به ندرت روی خرید سهمی تاکید می کنم

ولی توصیه اکید من به همه اعضاء محترم و مهمانهای عزیز داشتن مقداری از این سهم در سبدشان هست .

56 درصد توی 7 الی 8 ماه اون هم قطعی خیلی خیلی عالیه

تکنیکال سهم رو هم ، همه اساتید اهداف بالایی برای سهم تایید می کنند

بنیادی محشر + تکنیکال عالی = خرید قطعی سهم
    سلام دوست عزیز ، امسال به نظر من سال کانی های غیر فلزی است ، این مجموعه امسال سود سازی بالایی خواهند داشت
    بنده هم کگاز رو معرفی میکنم ، دوسال زیان داشت ، با فروش زمین علاوه بر پرداخت بدهی ، به هر سهم 230 تومن سود تعلق میگیره که شرکت قراره 200 درصد افزایش سرمایه داشته باشه بعلاوه شرکت 9 ماهه 190 ریال سود عملیاتی داشته ، 2 تا پروژه هم در دست اقدام داره که اولین پروژه مهرماه امسال به بهره برداری میرسد و دومی در سال 98 ،که مجموعا تولید به 4 برابر تولید فعلی خواهد رسیدوبا توجه به انتقال کارخانه به خارج از تهران انتقال یافته از 5 سال معافیت مالیاتی برخوردار است . بعلاوه 50 درصد تولید شرکت صادراتی است و 100 مواد اولیه از داخل تهیه میشود ، مجمع امسال کگاز هم خبرهای خوبی داده خواهد شد ، موفق و پرسود باشید
    ویرایش توسط rezaeghtedari : 2018/04/22 در ساعت 07:38

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید rezaeghtedari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

خرید حبندر 233تومان

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 49 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 49 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع