صفحه 5661 از 6830 نخست ... 46615161556156115651565856595660566156625663566456715711576161616661 ... آخرین
نمایش نتایج: از 56,601 به 56,610 از 68299

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,456 بار در 4,822 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

من شنبه 50% سبدم رو نقد کردم .(اصل سرمایه +67% سود)،بقیه سهام سبد هم همگی در اصل سودن
    فعلا منتظر فردا و شنبه هستم .صبح می خواستم کاوه،تیپیکو و وپخش بخرم دیدم دارن صف فروش میشن بی خیال شدم.
    شاید فردا بتونم سهم هایی رو که شنبه فروختم 10% پایین تر مجددا بخرم

2. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد20 آواتار ها
    تشکر شده 1,132 بار در 162 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد20 نمایش پست ها
    خرید ورازیح
    مجدد خرید شد
    حق تقدم پذیره نویسیه و۲۰ درصد بالا تر از سهم یوقت پشت دست نخرید بعد به ما فش بدید

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,696 بار در 26,711 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    اینکه تا دیروز صف خرید چند میلیاردی برای خودرو بود و امروز فروش میلیاردی...
    رفتار هیجانی در هرحال مناسب نیست

بنظرم اگر بنا بر برگشت بازار باشه یکی از گزینه های اولویت دار خودرو با قیمت 130 تومان فعلیست

پ.ن: درحال حاضر این سهم را ندارم و هیچ توصیه ای هم چه درمورد خرید و چه فروش یا نگهداری نیست و صرفا از باب رفتار فوق هیجانی این روزهای بازار نوشتم.
    گویا بازار به صف میلیاردی در این نماد علاقه داره!
    چه در خرید و چه فروش

همانگونه که دیروز نیز عنوان شد اگر بنا بر برگشت بازار ولو نسبیست فعلا با شرایط کنونی خودرو از اولویتهای نخسته
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

عضو عادی
    تشکر شده 392 بار در 54 ارسال

فروش وامید
    خرید خساپا
    خرید یه پله دیگه غدیس
    و خرید تپمپی
    این روزها بازی بورس پیچیده تر شده .

7. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید farshid1994 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 38 بار در 7 ارسال

خرید پارسان

فروش حقوقی به حقیقی

بنظرم رالی خوبی در پیش داره
    ویرایش توسط bograt : 2020/05/27 در ساعت 11:19

9. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید bograt از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,456 بار در 4,822 ارسال

یک پله کاوه در نزدیکی های 5- مجددا اضافه شد
    یک پله فلوله در5- خرید شد
    یک پله دفارا در 5- خرید شد

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (14) matin آواتار ها
    تشکر شده 4,562 بار در 641 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط matin نمایش پست ها
    وبیمه صف خرید (اضافه کردم)؛
    تملت منفی (اضافه کردم)؛
    غسالم صف فروش؛
    کفپارس کامل نقد شدم؛
    تشتادح ورود مجدد؛
    ختوقا، چکارن متوقف.
    وبیمه صف خرید (اضافه کردم)؛
    تملت صف خرید (اضافه کردم)؛
    تشتادح مثبت (اضافه کردم)؛
    غسالم صف فروش؛
    غگل ورود مجدد؛
    ختوقا، چکارن متوقف.

13. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید matin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,747 بار در 319 ارسال

اگر بازار برگردد باید منتظر جمله معروف عصاطید اقتصادی کشور مبنی بر "بورس ایران بدون شک حباب است" باشیم.

کم کم در کانال های تلگرامی هم اساتید در گروه VIP هایشان شاهد یک سوییچ از جمله "ایشالا برمیگیرده" "به دیدید گفتیم" خواهیم بود!

15. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید wxy4u از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) eps آواتار ها
    تشکر شده 2,564 بار در 407 ارسال

فرشاد مومنی در گفت‌وگو با ایلنا:

مردم به اعتبار سخن مسئولان وارد بورس شده‌‌اند/ شکست بازار سرمایه به بی‌اعتمادی مردم دامن می‌زند

استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت: ما باید هرچه سریع‌تر، این بلوغ فکری را حاصل کنیم که راه نجات کشور از مسیر خلاقیت و تولید فناورانه می‌گذرد نه از طریق دامن زدن به سوداگری و مفت خوارگی و تلاش برای تبدیل آن به فرهنگ مسلط

فرشاد مومنی در گفت‌وگو با ایلنا در مورد تحولات اخیر بازار سرمایه و بورس کشور گفت: در روزهای اخیر شاهد هستیم که بورس کشور در مرکز توجه دولتمردان و مردم قرار گرفته و سخت دنبال کننده آن هستند. مسئله مهمی که وجود دارد این است که متاسفانه در کشور ما شیوه حکمرانی و تنظیم رابطه حکومت و مردم شکل و شمایل خاص دارد مثلا وقتی بورس رونق گرفت اگر کسی در مورد چشم اندازهای این وضعیت کوچکترین صحبتی کند، از نظر کسانی ذهن مردم را مشوش کرده، درحالی که خوب است در مورد این مسئله باارزش صحبت شده و گام‌های سنجیده‌ و رو به جلو برداریم.وی ادامه داد: بنده پیشنهاد می‌کنم از دو زاویه بحث‌های کارشناسی در مورد بورس را دامن بزنیم. زاویه اول به اعتبار اهداف اعلام شده است، ما در مدیریت توسعه یک اصل موضوعه داریم که به آن اصل سازماندهی بر اساس هدف گفته می‌شود یعنی اگر بورس فراز و فرود داشته باشد هیچ کدام از آن‌ها اصیل نیستند بلکه آنچه به این روند اصالت می‌بخشد این است که ما را به سمت اهداف فرامی‌خواند یا خیر.مومنی گفت: زاویه بسیار مهم دیگر، بحث درباره نسبت این تحولات با اهداف توسعه است، به اعتبار آثاری که به چشم ‌انداز توسعه کشور می‌پردازند، می‌توانیم حدس بزنیم که تحولات بورس قابل دفاع است یا خیر.
    . مثلاً مطالعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه رشد ارزش دارایی‌های بورس در دی ماه ۱۳۹۸ یعنی قبل از شکل‌گیری این رشد چشمگیر اخیر در مقایسه با دی ماه ۱۳۹۶، ۳۱۵ درصد بود در حالی که رشد ارزش دلار حدود ۲۰۴ درصد، طلا حدود ۲۶۵ درصد و مسکن در تهران حدود ۱۷۰ درصد رشد داشته است. بنابراین نادیده گرفتن این واقعیت‌ها و بنا کردن توهمات برای توجیه کارهای غلط، حتی با مشاهده تحولات سه ساله اخیر هم بوضوح نشان می‌دهد که انتظارات ادعایی درباره رونق بورس، کمترین نسبتی با واقعیت‌های ساختاری و نهادی کشورمان ندارد.رییس موسسه دین و اقتصاد در مورد تاثیر بورس بر جبران کسری بودجه دولت گفت: هدف سومی هم به صورت تلویحی مطرح می‌شود که البته این در لابه لای تعابیری عجیب و غریب از سوی مقامات رسمی می‌تواند مورد ارزیابی قرار بگیرد. در حالی که تحریم‌ها شدیدتر شده، قیمت نفت کاهش و هزینه‌های دولت افزایش داشته و قدرت مالیات گیری دولت به اعتبار بحران بنگاه‌ها تحت تاثیر قرار گرفته است، شاید این موضوع کمبود درآمد دولت یا بنگاه‌های دولتی را مهار کند. به ویژه آنکه به اعتبار شرایط کرونایی نیز هزینه‌های غیر مترقبه دولت افزایش چشمگیر یافته و حتی مرکز پژوهش‌های مجلس، چشم‌انداز کسری مالی صدوهشتادو پنج هزار میلیارد تومانی برای سال ۱۳۹۹ در نظر گرفته است.وی ادامه داد: تا جایی که به کسری مالی دولت مربوط می‌شود تقریباً تمام متفکران بزرگ در دنیا باور دارند کسری بودجه بخودی‌خود نه خوب است و نه بد. بر حسب اینکه دولت چگونه تامین مالی می‌کند و با منابع آزاد شده چه برنامه‌هایی را دنبال کرده است می‌توان قضاوت کرد که این سیاست قابل دفاع است یا نه. اگر اقدامات دولت، شفاف بوده و بر برنامه قابل دفاعی استوار باشد، درباره نحوه تامین مالی نیازهای دولت، از طریق فروش هر آنچه که قابل فروش باشد به شرحی که در بودجه ۹۹ پیش‌بینی شده نیز می‌توان داوری کرد که ما درباره نادرست بودن آنها و خطراتی که بواسطه استفاده از دارایی‌های بین نسلی مردم برای گذران امور روزمره، پدید می آید، در زمان خود، هشدارهای بایسته داده‌ایم

17. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید eps از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 392 بار در 54 ارسال

خرید آخرین پله غدیس میریم برای صف خرید .

19. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید farshid1994 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 49 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 49 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع