صفحه 5793 از 6828 نخست ... 47935293569357435783579057915792579357945795579658035843589362936793 ... آخرین
نمایش نتایج: از 57,921 به 57,930 از 68279

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

عضو فعال عابد - زاهد آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 284 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elyk نمایش پست ها
    والا من که دیگه بیخیال شدم و خسته معلوم نیست یه روز خوب یه روز بعد بازار نوسان شده فقط سهامداری فقط ضرر واقعا موندم چیکار کنم
    بادرود و به یاد خواننده قدیمی
    یه روز شادی یه روز غم ..... یه روز زیاد و یه روز کم ... سرم هرچی میاره میگم عیبی نداره ....کار اوسا کریمه

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید عابد - زاهد از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

سلام

خرید #های_وب
    به لحاظ چارت که خیلی ایده ال هست
    گزارش 6 ماهه خوبی هم روانه کدال کرد.
    (سود 6 ماهه امسال دو برابر سود تمام سال گذشته شده)

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

در حال خرید آسیا!

5. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال عابد - زاهد آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 284 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار خرد نمایش پست ها
    ممنون جناب عابد
    این epsکه الان توی سایت بورس زده سود سال قبل هست یا پیش بینی سود امسالش؟
    این eps .. مربوط به الان است که بیشتر ناشی از فروش سهام ارومیه است .... اینم گزارش کدال
    • شرح رویداد
    در تاریخ 19 و 20 مردادماه مجموعا تعداد 21 میلیون سهام شرکت پتروشیمی ارومیه (سهامی عام) با نماد شاروم به ارزش خالص 132.200 میلیون ریال و به بهای تمام شده 34.356 میلیون ریال به فروش رسید.

7. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید عابد - زاهد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال CHESTER.2020 آواتار ها
    تشکر شده 7,097 بار در 1,230 ارسال

فروش شیران (خرید 2600)
    فروش شفارس( خرید 3400)
    خرید پارت دوم وسپهر
    نکنـــد پــــرده چـون فـــرو افتـــد.......داستــــان داستـــــان زر بــاشد/ زير اين نيم کاسـه هاي قشنگ .......نکنـــد کاســه اي دگـــر بـــاشد /
    نکنـــد آنـکه درس ديـن مي داد....... از خــــدا پـاک بـي خبـر بـــاشد. . .

9. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (14) matin آواتار ها
    تشکر شده 4,562 بار در 641 ارسال

خرید ولتجار از صف فروش

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید matin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی شاه ماهی بورس آواتار ها
    تشکر شده 3,097 بار در 259 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط شاه ماهی بورس نمایش پست ها
    حتما تمرکز روی سهام دلاری داشته باشید

برخی سهام رو فردا صفش رو میدن و حتی منفی هم میشه مثل دارویی ها . البته این گروه ارزنده هستند و قبلا هم اشاره کردم

وسپهر ارزش خرید نداره
    صدرا امروز به نظرم فرصت خروج بود بیاد تا ۵۰۰
    حکشتی فرصت خروج داد . برخی کدها گیر کرده بودند و با زد و بند اقای م.ش ن یکی از مدیران اجرایی بورس بعد از مجمع باز نکردند تا از ریزش سهم جلوگیری کنه

وبرق و وملی و لپارس امثالهم اینها فرصت فروش محض هستند

گزارش ۶ ماهه میاد و برخی سهام راهشون رو جدا میکنند

اصلا بازار متوجه نیست که افزایش دلار برای برخی صنایع ضرر داره و برخی صنایع خوبه

برخی ها فکر میکنند قرار برند شرکت رو بخرند و بحث ارزش جایگزینی رو مطرح میکنند .

سهام دلاری تاکید میکنم حتما برسی کنید

انتخابات نزدیک هست به هیچ عنوان فول سهم نباشید .

سهامی که تو صف فروش قفل بودند و الکی تو این دو روز جمع و صف شدند حواستون باشه اگه اصلاح نکردند فرصت فروشه به خصوص غیر بنیادی ها
    با سلام

در مورد بازار چند نکته باید دوستان دقت کنند

در موردخودرو و خصدرا و سپهر و حکشتی و دارویی ها طبق پیش بینی پیش رفت . در مورد بانکی مثل وبصادر هشدار دادم

حالا دوستانی که به خاطر حجم معاملات خودرو سیگنال خرید میدادن هر چقدر تمایل دارن خرید کنند به قول خودشون سنگین ...
    نکته ای که وجود داره بازار تغییر روند داده و نوسانی شده که دو هفته پیش عرض کردم هر سری یک گروه . اینکه فکر کنید قراز ۵۰ درصد هرگروه رشد کند اشتباهه ...
    شناسایی اینکه پول در کدام گروه هست با رانت باید باشد
    الان ایتجا دیدم خیلی ها روی ۳۹۰ خودرو میخریدن به خاطر حجم ... الان به خاطر حجم شپنا .... ۳ روز پیش وارد شپنا شدن و امروز خالی کردن و یک شنبه مابقی ....

برخی سهام رو بدون استرس در حال خرید هستند مثل شگویا چون بنیادی خوبی دارن با شناوری خوب . اینکه چرا زیر سهم نمیزنند چون جو بازار مناسب نیست و ۱۰درصد بیشتر رشد نمیکنه . امروز بعداز مدتها دوستان و خودمون وارد شگویا شدیم . دراینده قیمت سهم رو با هم مرور میکنیم .

در مورد خودرو صحبت ها از حمایت در محدوده۲۸۰- ۳۲۰ بود . حالا زودتر هم جمع بشه میتونه تو همین محدوده ارام بشه چون قصد حمایت در این محدوده هست . برای خساپا هم ۲۲۰-۲۰۰ کف خواهند بست . باید دید یک شنبه نظرشون تغییر میکنه یا نه که اطلاع میدم

دوشنبه میگن شستا باز میشه که احتمالا بازار رو مثبت کنند و صف ها اکقر نماد مثل خودرویی ها جمع بشه . فعلا اینها صحبت هایی بود که من در اطلاع هستم .

بازار تا انتخابات نوسانی و نزولی خواهد بود قبلا هم تاکید کردم سعی کنید فقط با ۲۰ درصد نقدینگی کار کنید

برخی ها کدها و پولها حقوقی پارک شده در حال خرید سهامی هستند که به صورت مفت دارن معامله میشه و به صورت پله ای برای بعد انتخابات اما سنگین نیست پس ما هم عحله برا خرید نداریم صبر کنید

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال

خرید پله دوم ولتجار ازصف فروش وفکرکنم دیگه حرکتش نزدیکه وسقف قبلی رابزنه در۹۰۰تومان

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,800 بار در 421 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط شاه ماهی بورس نمایش پست ها
    ۳ روز پیش وارد شپنا شدن و امروز خالی کردن و یک شنبه مابقی ....
    یعنی شما معتقدید شپنا دیگه بالایی خاصی نداره؟ چون در این صورت معنی اش درجا زدن و یا حتی منفی شدن صندوق پالایش هست که منطقا اگر رخ بده فاتحه صندوق های بعدی خونده میشه و وضعیت عمومی بازار بهم میریزه. البته منظورم این نیست که شپنا تا بی نهایت میره ولی فکر میکنم حداقل تا 15-20 درصد دیگه در کوتاه مدت و تا پیش از باز شدن صندوق، جا داشته باشه.
    ویرایش توسط Bourse-Plan : 2020/10/14 در ساعت 19:17

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Bourse-Plan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی شاه ماهی بورس آواتار ها
    تشکر شده 3,097 بار در 259 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Bourse-Plan نمایش پست ها
    یعنی شما معتقدید شپنا دیگه بالایی خاصی نداره؟ چون در این صورت معنی اش درجا زدن و یا حتی منفی شدن صندوق پالایش هست که منطقا اگر رخ بده فاتحه صندوق های بعدی و وضعیت عمومی بازار بهم میریزه. البته منظورم این نیست که شپنا تا بی نهایت بره ولی فکر میکنم حداقل تا 15-20 درصد دیگه در کوتاه مدت و تا پیش از باز شدن صندوق، جا داشته باشه.
    سلام عرض ادب خدمت شما

عرض کنم احتمال میدم یک پولبک شپنا یک شنبه داشته باشه .به محدوده ۱۸۰۰-۱۷۵۰ تومان همه سهام بالا خواهند داشت و به خصوص سهام دلاری . الان وقتش نیست

دلار نیما در محدوده ۲۵ تا ۲۶ هزار تومان و سودهای خوبی نصیب فولادی مثل کاوه و هرمز و پتروشیمی ها مثل اریا و زاگرس و شگویا و نوری و ... خواهد شد و هم اکثرا با p/e ۵ تا ۱۰ در حال معامله هستند که بسیار کم ریسک میباشد و بعد از انتخابات تمام پولها حمله به این گروه خواهند کرد و ارام ارام سایر گروه ها ....

اما در مورد صندوق پالایشی هل قبلا هم گفتم تو اوج ناامیدی اکثر عزیزان این گروه گفتم سود خواهد داشت فعلا قطعی نیست ۱ ابان معامله بشه فعلا بحث هست بعد از انتخابات باز بشه هم مطرحه .

بازم میگم هنوز چیزی قطعی نیست من شنیده ها رو مطرح میکنم

در مورد شپنا ۳ تا ریسک بود که امروز خالی میکردن

۱.بازگشایی شستا احتمالا در روز دوشنبه که ترس بازار از این سهم

۲.مقاومت ۲۲۰۰ و فروش سهام عدالتی ها توسط حقوقی های خاص که توسط خود مدیران خریداری میشه و در بازار با ۱۰ درصد خفه میکنند بازار رو الان دلیل منفی بودن برخی سهام عدالتی و دلاری همین موضوع هست که مدیران بورس با افردا منتسب به خود از شما نوسان میگیرن

حرف زیاده نمیشه بعضی چیزها رو گفت

۳. ریسک انتخابات پیش رو برای حرکت شپنا و پالایشی ها با اون شناوری نیاز پول بزرگ میباشد که فعلا پولها بزرگ قصد ورود ندارن

برای نمونه امروز تایم اخر ملاحضه کردید صف شپنا و شتران سنگین نبود چون خریدار ضعیف شد و حقوقی ها با کدهای شخص و حقوقی خالی کردند.

خودرو با شپنا فرق داره . حجم ۳ میلیاردی خودرو با شناوری در حدود ۶۰ تا ۷۰ میلیارد چیزی نیست و مبلغ بزرگی نیست چون قیمتش ۲۵۰ تومانه و قابل قیاس با شپنا و سایر هم گروهی ها نیست که عدد بزرگی میخاد پس کم میاره زود .

در کل پالایشی بعد از بازگشایی شستا و جو بازار رشد خواهند داشت .

نمیدونم مطالب واضح هست یل نه . قصد کوبیدن هیچ سهمی رو ندارم فقط سعیم میکنم طلاعات درست یا علط به اشتراک بگذارم .
    ویرایش توسط شاه ماهی بورس : 2020/10/14 در ساعت 19:39

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 56 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 55 مهمان ها)

1. Dariche

کلمات کلیدی این موضوع