صفحه 2688 از 6828 نخست ... 16882188258826382678268526862687268826892690269126982738278831883688 ... آخرین
نمایش نتایج: از 26,871 به 26,880 از 68279

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

ستاره‌دار (۴)
    تشکر شده 3,504 بار در 977 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط فدایی نمایش پست ها
    مگه هم ما نمیگیم شاخص مثلا از 76000 برمیگرده؟ خب وقتی که برگرده باید همین قیمتهای امروز و دیروز را ببینه. اونوقت دیگه باید روزها توی صف بشینید و التماس کنید تا بلکه بتونید خرید کنید. خب آدم حسابی الان بیا سهمهای بنیادی رو بخر و حالشو ببر.
    مشکل ما اینه که میخواهیم تا سهمی را خریدیم از فرداش +4 بخوره!
    حق با شماست ولی این دلیل نمیشه تا وارد بازاری بشیم یا سهمی رو بخریم که مطمئنیم فرداش 4 درصد منفی میخوره! حفظ سرمایه تو این بازار بهتر از سود احتمالی در آینده است!
    آن ها که به گوششان بیش از چشمشان اعتماد میکنند یک چیز بزرگ را از دست میدهند و آنهم حقیقت است.
    وقتی خودت را هم صدا با اکثریت دیدی، وقت آن است که بنشینی و عمیقا فکر کنی.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید majid664 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید santana آواتار ها
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال

Smile پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من فقط مطلب دوستی رو نقل قول کردم
    همین
    میدونید بنظر من همونطور که شروع فعالیت در اداره یا شرکت یا هرجای دیگه ای 1 سری شرایط و مدارک باید باشه برای دادن کد سهامداری هم باید 1 سری فاکتورایی قرار میدادن مثلا لااقل طرف 1 دوره کلاس آموزشی چیزی رفته باشه که حداقل بتونه بفهمه 1 شبه سودی در کار نیست و.....
    همین میتونست جلوی عمده هیجان موجود و بگیره بنظرم

باسلام خدمت کاربرفعال و مطلع
    کاملا شفاف و مشخص هست حجم های مبادله ای حقیقی ها بسیار ناچیز هست در مقابل سناریوی عملیاتی حقوقی ها و سهامداران حرفه ای بازار سرمایه ، بنابراین تیراتهام را به سمت سهامداران جدید رها نفرمایید. شاید بهتر باشه مجوز فعالیت کارگزاران و صاحبان صندوق های سرمایه مورد بازبینی قراربگیره تا مؤثر واقع بشه . من به شخصه عضو جدید این فروم هستم و حضور کم رنگ اعضایی که ویژه و ستاره دار این فروم بودن را زیر نظر دارم و خبری از ارائه نظرات کارشناسی و راهبری فروم نیست ، همگی با هم امتحان دارن و به یکلاره غایب شدن . حداقلش میتونستن گروه آموزشی رایگان بگذارن و انتقال بدهند معلوماتشون رو

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید santana از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال رهـــا آواتار ها
    تشکر شده 1,510 بار در 318 ارسال

حـدود 2 ماهی میـشه که بخـاطـر بـیماری همسرم از بازار خرید و فروش سهام دور بودم و برای تامین هزینه بالای شیمی درمانی ( هر 20 روز 5میلیون تومان )مجبور شدم همان موقع قسمت زیادی از سهاممو بفروشم که اگـر این مسله برایم پیش نمیآمد هـم ، تا الان همین مبالغ را تـقـدیم افـت شاخـص و ریزش قیمت سهم میکردم .
    دکتر انکولوژ میگه درصد بالایی از مردم تهران بـه دلیـل 3 عامل اسـترس ، اصـطـراب ، آلـودگـی هـوای ، دچـار مشکلات خونی شدننـد و خـودشان خـبر نـدارنـد .
    علایم اولیه هم مثل سرماخوردگی ساده و الرژی میمونه بعد که میری یه آزمایش خون میدی میبینی HBخون بجای 14 نرمال چـون خــون سوخته شده شده 6و7 بعد یه نسخه میدن دستت میگن وقــت بــگیر بــای شیمی درمانی و .......
    حالا اینـهـارا رو برای چـی دارم مینـویسـم . دوسـتان عـزیـز جــدآ مـواظـب سـلامـتیـتون بـاشـید !!

امـروز یـکی از دوستتان قـدیم و نــدیـم که اتـفاقـآ مـدیر مـوفـق یـکـی از شـرکتها بـزرگ حـقـوقی بـورس هـست و (اصلآ اون 20 سـال پـیش ایـن نـون بـورس و گـذاشـت تـو دامن من )
    بـرای احـوالپـرس تــماس گـرفته بـود . ازش پـرسـیدم این ریـزشـه ، خـیـزش هـم داره ؟؟؟؟
    گـفت ......... یه مقدار اول طبیعی بـود . ولــــی دو سه هفته آخیر ......./ یـه جـور گـرو و گـرو کـشی بزرگان حـکومتی بـود برای تصویب لایحه و عدم تصویب بعضی موارد
    جـو بازار و کـدهای جـدید و تصمیمات خلق الساعه هم داستان را عمیق کـرد ولــی
    خــیـلـی مــحـکم مـیـگفـت هفـته آتــی فـرصـت داد بـخـر ..فـقط بـخـر ...
    داستان پـترو ها بـنفعشـان شده ولی انعکاس خـبر بر عکس نشان میده . داستان بهره مالکانه معدنیها همینطور ، سود آوریشون بالاتر میره . بانکیها و تکسهمها و...
    خلاصه اینطور که من متوجه شدم برگشت رونـد و صـعــودی شـدن بـازار را خـیلی مثـبت و سـریع مـیدانـسـت .

از تـمام دوستان خـوبم الـتماس دعـا بـرای شـفای عـاجل تمام بیماران رادارم.

شـد ، شـد . . نـشـد ، نـشد . .

6. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید رهـــا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 374 بار در 111 ارسال

متاسفانه همه ما چنان عزادار ضررهای این مدتمان هستیم که نسبت به داشته هایمان ناشکر شدهایم
    من خودم سه ماهه که اومدم تو بورس وکلی هم تو ضرر هستم ولی همچنان امیدوار

Live to love&love to live!

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید frankval از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 360 بار در 116 ارسال

سلام دوستان
    در سایت بورکس تصمیم گیری شده که شنبه ساعت 8 صبح تالار حافظ تجمع اعتراضی صورت بگیره
    بد نیست ما بورسی ها هم تبلیغ این تجمع را بکنیم
    البته باید سراسری بشه و فقط تهران کافی نیست، من واسه اصفهان آمادم
    لطفا مشارکت کنید
    در این بازار اگر سودیست با درویش خرسندیست/ خدایا منعمم گردان به درویشی و خرسندی

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Salar از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۴)
    تشکر شده 3,504 بار در 977 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط frankval نمایش پست ها
    متاسفانه همه ما چنان عزادار ضررهای این مدتمان هستیم که نسبت به داشته هایمان ناشکر شدهایم
    من خودم سه ماهه که اومدم تو بورس وکلی هم تو ضرر هستم ولی همچنان امیدوار

Live to love&love to live!
    پس هنوز متوجه عمق فاجعه نشدی چون اگر 50 درصد ضرر کرده باشی باید 100 درصد سود کنی تا یر به یر بشی. حالا سودش بماند!
    آن ها که به گوششان بیش از چشمشان اعتماد میکنند یک چیز بزرگ را از دست میدهند و آنهم حقیقت است.
    وقتی خودت را هم صدا با اکثریت دیدی، وقت آن است که بنشینی و عمیقا فکر کنی.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید majid664 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 9,198 بار در 2,112 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط majid664 نمایش پست ها
    پس هنوز متوجه عمق فاجعه نشدی چون اگر 50 درصد ضرر کرده باشی باید 100 درصد سود کنی تا یر به یر بشی. حالا سودش بماند!
    البته نه 100 درصد اگر اشتباه نکنم

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

زمزمه های حمایت از بورس شنیده میشه ولی...
    ولیش خیلی مهمه ..
    الان و پس از افت 30-40 درصدی
    مفت خری به تمام معنا
    بعد دوستان میگویند توهم توطئه
    الان اون رانت دارها میخرند و سودشون رو مضاعف خواهند کرد
    بعد از صعودی که داشتیم آقایون رانت دار دیدیند دیگه نمیتونند 100درصد سود کنند بالا فروختند ،پایین خواهند خرید تا یه 100درصد دیگر رو به بازدهی خود اضافه کنند
    فکر نکنید وزیر اقتصاد از چیزی خبر ندارد،رییس شورای عالی بورس
    وزیر هم باید مواخذه بشه
    ویرایش توسط "heydar" : 2014/02/14 در ساعت 12:37

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 95 بار در 26 ارسال

طرح مهندسی تامین سوخت ماشین ضدتورمی دولت از محل سرمایه های خرد ملت (دریافت مالیات پنهان )

اگر تصور میکنید ، اتفاقات اخیر در بورس ایران که منجر به زیانهای هنگفت سرمایه گذاران درتنها بازار حیاتی ، نظام مند ، پویا و ملی که عواید آن برای رشد صنعت و اقتصاد کشور لازم و ضروری است، انجامیده است ، تنها نوسانی عادی و از اجزاء ذاتی و نهادینه بازار و امری طبیعی است و یا ارتباطی به ورود عده کمی مردم عادی به بازار و یا بالا و پائین رفتن منحنی های شاخص شخصی سازی شده !و محیرالعقولی است که تا کنون در بطن تحلیلگران خاموش و رام و فراموش بوده و به ناگهان از مادران متعدد با تیراژ جمعیت چین زائیده میشود بوده است سخت در اشتباهید. یا علیرغم اینهمه دلیل و مستند ، نگارنده دستخوش توهم است !

برای تعدیل در ارزیابی خود لازم است روند یکی دو ماه اخیر که بصورت مهندسی شده انجام شده را با دقت در نظر بگیرید :

-اول دعوت مردم به صورت گسترده به بازار بورس توسط شخص اول (یادوم ) مملکت و پستان به تنور چسباندن و هیزم ریختن و تنور را داغ کردن ایشان
    -بعد سکوت در برابر هجوم سیل مردم به بورس
    -بعد شایعه انداختن و آوردن این گروه خارجی و اون اکیپ خارجی تحت عنوان بستن قرارداد و همکاری صنعتی بین المللی
    -بعد بالا بردن قیمتها و بازی صف خرید
    -بعد آزادسازی معامله مسکن مهر
    -بعد زمزمه انتقال ۱۴ نماد به بازار توافقی (ضربه درست به پیشانی قربانی )
    -بعد افزایش وام مسکن
    -بعد اخراج چند نماد به بازار پایه
    -بعد عرضه های میلیونی
    - بعد افزایش نرخ خوراک پتروها
    -بعد اعلام کفهای شاخص به طور هماهنگ در کلیه رسانه های تخصصی
    -بعد اظهارات ضد و نقیض راجع به قیمت سوخت و زمان انجام مرحله بعدی آزاد سازی قیمتها
    -بعد عرضه های میلیونی و انداختن اوراق تعهد قیمت سهام
    -بعد قول واهی و توهمی و سطحی انگارانه رئیس بورس در خصوص حمایت از بورس (انگار یک روند معاملاتی به این گستردگی ، بیماری نزارو بیچاره و از پا افتاده است که باید با حمایت این آقا با آن اختیار و توان اندک و بی مقدارش آنهم با تلفن به چند حقوقی رانتخوار سر پای خودش بایستد !، که تازه همین وعده نیز جز ادعائی رو حوضی و مضحک نبوده )
    -بعد کاهش تعرفه واردات خودرو
    -بعد عرضه های میلیونی
    -بعد واردات کالا (مرغ برزیلی و برنج هندی و...)که نشانه علاقه به واردات و عدم حمایت از تولید داخلی هست
    - بعد در بوق کردن شایعات افزایش نرخ سود بانکی
    -بعد عرضه های میلیونی
    -بعد خبر افزایش سود اوراق مشارکت به شکلی مبهم و زرورقی به گونه ای که خوب به بهانه رفع ابهام همه جا موشکافی و تشریح شود
    -بعد عرضه های میلیونی

و......................سکوت در برابر ذوب شدن سرمایه سهامداران خرده پادر تمام مدت ، و خفقان ممتد آقایان مسئول که زحمت یک شفاف سازی برای جو ضد و نقیضی که ایجاد کرده اند را به خود نمیدهندتا زمانی که ناله ها را به فریاد تبدیل نکنتد ، ادامه دارد ؟؟؟.................

- بعدتیر خلاص و بستن غیر قانونی و مضحک و تابلوی شاخص سازها (در حالیکه هنوز نه قانون تصویب شده نه چیزی قطعی شده !!) که بقیه صنایع بیگناهانه کل بار منفی بازار ناشی از این موضوع را تحمل کنند و صندوقها نتوانند سهام فراوان پتروشیمیشان را نقد کنند و مجبور شوند سهام بقیه شرکت‌های در پرتفوی خود را با احجام بالا بفروشند که پول مشتریانشان را که در صف ابطال واحدهایشان هستند را بپردازند و بازار از حجم عرضه و ترس و خون و خونکشی منفجر شده و سقوط کامل بازار کلید بخورد.
    - از آن ضربه ها که به جسد حیوان می‌زنند هم اینستکه در تهران قرار است بنزین یورو ۴ وارداتی پخش شود و خلاص !
    ................. ودر آخر دوباره همان پستان و همین تنور ، ولی اینبار نان از تنور سرد به در آوردن ایشان !
    این زنجیره وقایع به نظرتان اتفاقی بوده است ؟؟؟؟؟
    آیا مسئولین از جمله وزیر اقتصاد خواستند برای نیل به هدف کنترل نقدینگی ، پول مردم رو در تله بیندازند ؟
    کسی که خارج شده درصدی از پولش در این آتش سوزی عمدی سوزانده شده و در نتیجه مقدار زیادی از نقدینگی بخشی از ملت که به امید سرمایه گذاری سالم و پیرو فرمایشات دعوتگر شخص اول (یا دوم ) مملکت وارد بازار شدند و پس از به بازی گرفته شدن سرمایه شان از طریق سناریوی فوق توسط اشخاص سوم و چهارم و .... مملکت وادار به خروج شدند ، از بین رفته وبقیه نقدینگی که خارج شده نیز از طریق فرش قرمزی که آقایان جلوی درب خروجی بورس پهن کرده اند به کانال پذیرنده اوراق مشارکت دولتی وارد میشود !
    و هر کس هم که در این دریای خون به پایمردی زنگ کیشوت وار باقی مانده باشد ، تا زمانی نامشخص باید با غول ریزش و سقوط و عرضه و ترس و هیجان بازار بجنگد تا شاید به یاری شانس و پس از سیر شدن آقایان از این بازی منحوس به وصال اصل سرمایه اولیه خود نائل آید.
    از آنسوی ، دولت فخیمه از طریق سه راهکار
    سوزاندن
    کانالیزه کردن
    و حبس کردن
    ............................ مبالغ هنگفت نقدینگی
    به نحوی تهاجمی و بی‌رحمانه به هدف کاهش تورم طی ماههای آینده و آقایان شخص سوم و چهارم و .... نیز به سودهای طلائی و سهام با قیمت رویائی جدید دست خواهند یافت البته !

یک معامله برد برد برای آقایان و باخت باخت برای سرمایه گذاران ، معامله ای که متاسفانه مهر تأئیدی است بر پیروزی لودگی و وقاحت بر سادگی و صداقت در طول تاریخ بومی!

آفرین به پدر سیاست ضد تورمی ایران جناب آقای وزیر که در این مدت در برابر آه و ناله جگرسوز سرمایه گذاران قانونی ترین بازار مالی کشور که با پول مالیات سهامدارانش، حقوق ایشان تامین میشود ولی حتی زحمت آنکه از سر ظاهرسازی و تقیه هم که شده دلجوئی و همدردی تصنعی از مالبختگان بی گناه و بی پناه کند را ، به خود نمیدهد و حتما زمانی زبان میگشایند که این جریان نیاز به چندی کشتن وقت داشته باشد که به سرانجام برسد .

و البته ماجرا همینجا خاتمه نمیابد

بعداز اینکه پول قاطبه سرمایه گذاران به مقدار مورد نظر سوخت ، سهامشان به ثمن بخس از چنگشان در آمد ، و نیاز به ورود مجدد پول خون ملت ساده دل به بورس برای طپیدن قلب دور جدید بازی آقایان و آقازادگان احساس شد ، کار کارستان ، مصاحبه های پی در پی با طعم شکلات ، خبر برکناری فلان مسئول دون پایه ، تلطیف نرخ بالای خوراک پتروها و تعدیل آن (به ظاهر در اثر فشار و رایزنی آقایان معلوم الحال) وقطعیت معامله بلوک پارسیان و پارسان و مارسان و بلوکهای خیمه شب بازی دیگر به صرف شیرینی و شام و فروختن (انداختن) احتمالی انواع اوراق حمایتی برای این سهم و آن سهم و دعوت مجدد مردم به باغ سبز بورس توسط حاج آقای منتخب خوش سخن با تبسمی ملیح ، انجام خواهد شد !

و دوباره بازی به خاطر یک مشت دلار آغاز خواهدشد ، مردم در صف کاشتن سکه هایشان در زمین های سترون آقایان می‌ایستند ، سکه هایشان را می‌کارند ، با خون دل آبیاری میکنند ، با زحمت و رنج مراقبت میکنند و آقایان با اندکی طرح و قسمتی توطئه ، صاحب درخت سکه میشوند !

و حسب عادت مرسوم ، بدین‌گونه است که حساب جیب کوچکمان را یکروز با چک تضمینی شعار عدالت پروری خالی میکنند یکروز با سفته تدبیر و امید و یکروز با .... !

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید esi4u از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

خبر تجمع روز شنبه باعث شد همه به جنبو جوش بیافتن!

از مصاحبه وزیر اقتصاد گرفته تا رئیس سازمان بورس و رونمایی از طرح جدید! بنظرم اینها از یک تجمع با تعداد نفرات بالا که بازتاب بین المللی داشته باشه میترسن
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع