صفحه 5794 از 6830 نخست ... 47945294569457445784579157925793579457955796579758045844589462946794 ... آخرین
نمایش نتایج: از 57,931 به 57,940 از 68299

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

ستاره‌دار(3) فرهنگ سازان آواتار ها
    تشکر شده 2,996 بار در 657 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط شاه ماهی بورس نمایش پست ها
    سلام عرض ادب خدمت شما

عرض کنم احتمال میدم یک پولبک شپنا یک شنبه داشته باشه .به محدوده ۱۸۰۰-۱۷۵۰ تومان همه سهام بالا خواهند داشت و به خصوص سهام دلاری . الان وقتش نیست
    .....

نمیدونم مطالب واضح هست یل نه . قصد کوبیدن هیچ سهمی رو ندارم فقط سعیم میکنم طلاعات درست یا علط به اشتراک بگذارم .
    درود و ارادت
    سپاس بی کران از مطالب بسیار مفید و موثر شما.
    مدتها بود از این تیپ نوشته ها نمی دیدم.
    قدیم ها در بورکس می دیدیم گاهی و همین ظور همینجا کاربری به نام بیل گیتس رو یادم میاد

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید فرهنگ سازان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 382 ارسال

با سلام

در مورد بازار چند نکته باید دوستان دقت کنند

در موردخودرو و خصدرا و سپهر و حکشتی و دارویی ها طبق پیش بینی پیش رفت . در مورد بانکی مثل وبصادر هشدار دادم

حالا دوستانی که به خاطر حجم معاملات خودرو سیگنال خرید میدادن هر چقدر تمایل دارن خرید کنند به قول خودشون سنگین ...
    نکته ای که وجود داره بازار تغییر روند داده و نوسانی شده که دو هفته پیش عرض کردم هر سری یک گروه . اینکه فکر کنید قراز ۵۰ درصد هرگروه رشد کند اشتباهه ...
    شناسایی اینکه پول در کدام گروه هست با رانت باید باشد
    الان ایتجا دیدم خیلی ها روی ۳۹۰ خودرو میخریدن به خاطر حجم ... الان به خاطر حجم شپنا .... ۳ روز پیش وارد شپنا شدن و امروز خالی کردن و یک شنبه مابقی ....

برخی سهام رو بدون استرس در حال خرید هستند مثل شگویا چون بنیادی خوبی دارن با شناوری خوب . اینکه چرا زیر سهم نمیزنند چون جو بازار مناسب نیست و ۱۰درصد بیشتر رشد نمیکنه . امروز بعداز مدتها دوستان و خودمون وارد شگویا شدیم . دراینده قیمت سهم رو با هم مرور میکنیم .

در مورد خودرو صحبت ها از حمایت در محدوده۲۸۰- ۳۲۰ بود . حالا زودتر هم جمع بشه میتونه تو همین محدوده ارام بشه چون قصد حمایت در این محدوده هست . برای خساپا هم ۲۲۰-۲۰۰ کف خواهند بست . باید دید یک شنبه نظرشون تغییر میکنه یا نه که اطلاع میدم

دوشنبه میگن شستا باز میشه که احتمالا بازار رو مثبت کنند و صف ها اکقر نماد مثل خودرویی ها جمع بشه . فعلا اینها صحبت هایی بود که من در اطلاع هستم .

بازار تا انتخابات نوسانی و نزولی خواهد بود قبلا هم تاکید کردم سعی کنید فقط با ۲۰ درصد نقدینگی کار کنید

برخی ها کدها و پولها حقوقی پارک شده در حال خرید سهامی هستند که به صورت مفت دارن معامله میشه و به صورت پله ای برای بعد انتخابات اما سنگین نیست پس ما هم عحله برا خرید نداریم صبر کنید
    در مورد روند ذوب و صبا اطلاعی دارید
    ذوب که برای محصولاتش تو بورس کالا تو حداکثر قیمت تقاضا هست قیمت اهن و میلگرد هم که بالاست سهم از 1200 اومده 600

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید SARDAR_S از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی شاه ماهی بورس آواتار ها
    تشکر شده 3,097 بار در 259 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط SARDAR_S نمایش پست ها
    در مورد روند ذوب و صبا اطلاعی دارید
    ذوب که برای محصولاتش تو بورس کالا تو حداکثر قیمت تقاضا هست قیمت اهن و میلگرد هم که بالاست سهم از 1200 اومده 600
    سلام و عرض ادب

هر دو سهم از زیرمجموعه شستا میباشند و تا بازگشایی سهم و حرکت سهم باید صبر داشته باشید

در مورد صبا دو نکته وجود دارد :

یکی بحث حق تقدم که تعداد ان بسیار میباشد و با حق تقدم های دیگر سهام بازار فرق داره و نوسان و حرکت ان بدون خواست سهامدار اصلی غیرممکن است و این رو بازار میداند .

دلیل دوم وابستگی شدید این سهم به شستا میباشد که با توجه با متوقف بودن شستا و با توجه نحوه بازگشایی این که شامل اصلاح یا رشد ان سهم بوده باعث شده صبا در هاله ای از ابهام در حالت خنثی در حرکت باشد .

دلیل سوم نزدیکی انتخابات میباشد که باعث شده بازیگران هر دو سهم فعلا سهام خود رو در همین محدوده کنترل کنند صبا زیر ۹۰۰ بسیار ارزشمند و فعلا در محدوده ۱۰۰۰ حمایت خواهد شد مگر شستا حمایت مشود و اصلاح کند که میتواند صبا رو تا مرز ۹۰۰ تومان سوق دهد .
    ذوب هم با سهام دلاری هم در محدوده ۴۵۰-۵۰۰ بسیار ارزشمند و فروشش به هیچ عنوان درست نیست

ذوب جالبه سهم دلاری هست با خودرویی ها هماهنگ شده که باعث شده حمایت نشه . بازارگردان خیلی بدی داره و حتی خود من به دلیل سفته بازی بهش اعتراض کردم گفت همینی که هست سهم ما رو نخرید .

من قبلا هم توصیه کردم چند تا سهم تو بازار ، بازیگران بدی داره ورود نکنید یکی ذوب و یکی چکاپا ، ددام ، دامین ، ولیز ....

پیشنهاد من نگهداری هر دو سهم . هردو سهم بازدهی خوبی خواهند داشت .

6. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید شاه ماهی بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 382 ارسال

سلام عرض ادب خدمت شما

عرض کنم احتمال میدم یک پولبک شپنا یک شنبه داشته باشه .به محدوده ۱۸۰۰-۱۷۵۰ تومان همه سهام بالا خواهند داشت و به خصوص سهام دلاری . الان وقتش نیست

دلار نیما در محدوده ۲۵ تا ۲۶ هزار تومان و سودهای خوبی نصیب فولادی مثل کاوه و هرمز و پتروشیمی ها مثل اریا و زاگرس و شگویا و نوری و ... خواهد شد و هم اکثرا با p/e ۵ تا ۱۰ در حال معامله هستند که بسیار کم ریسک میباشد و بعد از انتخابات تمام پولها حمله به این گروه خواهند کرد و ارام ارام سایر گروه ها ....

اما در مورد صندوق پالایشی هل قبلا هم گفتم تو اوج ناامیدی اکثر عزیزان این گروه گفتم سود خواهد داشت فعلا قطعی نیست ۱ ابان معامله بشه فعلا بحث هست بعد از انتخابات باز بشه هم مطرحه .

بازم میگم هنوز چیزی قطعی نیست من شنیده ها رو مطرح میکنم

در مورد شپنا ۳ تا ریسک بود که امروز خالی میکردن

۱.بازگشایی شستا احتمالا در روز دوشنبه که ترس بازار از این سهم

۲.مقاومت ۲۲۰۰ و فروش سهام عدالتی ها توسط حقوقی های خاص که توسط خود مدیران خریداری میشه و در بازار با ۱۰ درصد خفه میکنند بازار رو الان دلیل منفی بودن برخی سهام عدالتی و دلاری همین موضوع هست که مدیران بورس با افردا منتسب به خود از شما نوسان میگیرن

حرف زیاده نمیشه بعضی چیزها رو گفت

۳. ریسک انتخابات پیش رو برای حرکت شپنا و پالایشی ها با اون شناوری نیاز پول بزرگ میباشد که فعلا پولها بزرگ قصد ورود ندارن

برای نمونه امروز تایم اخر ملاحضه کردید صف شپنا و شتران سنگین نبود چون خریدار ضعیف شد و حقوقی ها با کدهای شخص و حقوقی خالی کردند.

خودرو با شپنا فرق داره . حجم ۳ میلیاردی خودرو با شناوری در حدود ۶۰ تا ۷۰ میلیارد چیزی نیست و مبلغ بزرگی نیست چون قیمتش ۲۵۰ تومانه و قابل قیاس با شپنا و سایر هم گروهی ها نیست که عدد بزرگی میخاد پس کم میاره زود .

در کل پالایشی بعد از بازگشایی شستا و جو بازار رشد خواهند داشت .

نمیدونم مطالب واضح هست یل نه . قصد کوبیدن هیچ سهمی رو ندارم فقط سعیم میکنم طلاعات درست یا علط به اشتراک بگذارم .
    درود بر شما
    هرمز شخصا زیر 1200برا خرید زیر نظر دارم سهم کم و کم ریسکیه نسبت به فولاد که الان درگیر سهام عدالت است

در مورد انتخابات هم شخصا باور دارم ترامپ برنده است تو این چهارسال در امریکا از لحاظ اقتصادی کارهای خوبی کرده و مردم هم طرفدارش هستن نباید زیاد به رسانه های دموکراتها و نظرسنجیهاشون و تربیونهای داخلی توجه کرد که بایدن را برنده انتخابات میدانند

در صورت انتخاب مجدد ترامپ ریال بی ارزشتر و دلار اهداف بالایی خواهد داشت و فعلا مقت ترین چیز در این مملکت سهام شرکتهاست

شخصا دارم خودم پلکانی و در منفی ها خریدم انجام میدم

شگویا هرمز نوری صبا سایپا فعلا مدنظرمه

در مورد بانک پارسیان اطلاعی دارید خیلی نوسان میکنه فک کنم کفش را حوالی 350-330 میشه دونست

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید SARDAR_S از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (34)
    تشکر شده 6,019 بار در 850 ارسال

من این روزها برگشتم به نوسان گیری خودم و راضیم.
    بازار حسابی نوسانی هست و هر گروه یه بالا تا انتخابات میزنه ..نوبتی
    توصیه من به کسایی که سابقه کمی دارن اینه که این روزها نقد باشن..یا پول و بزارن تو صندوق ها و انقدر ترید نکنن..
    بازار رشد کنه صندوق های بورسی سود بهتری به طرف میدن.
    مخلصیم

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید ali_nostro از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سقراط حکیم آواتار ها
    تشکر شده 669 بار در 79 ارسال

با سلام،من دیروز کاری در دقیقه 90 کاملا" نقد شدم تا خوابیدن گردو غبار بازار در کناری می نشینم و گذر قیمت ها رو می نگرم.!!

قلب نازکی دارم توان نوسان گیری و هیجان رو ندارم.محافظت از سودهام برام در الویت قرار داره.
    حماقت بشر را کرانی نیست.....

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,127 بار در 2,850 ارسال

سلام

تا اینجای کار #انرژی3 نازنین رو فروختم با دلی آکنده از اندوه
    به نظرم با عرضه هایی که شد، شاخه b رو تکمیل کرده و احتمالا برود برای اصلاح بعدی (به قول دوستمون خیلی میکانیکال عمل کردم)
    اگر سقف قبلی رو رد کنه که امیدوارم. مجددا سیگنال ورود است.
    در اصلاح هم به نظرم باید از تراز 32 فیبوی موج اخیر شروع کرد به خرید.

#ثبهساز خریدم.
    اصلاح خوبی کرده و ارزش معاملات بالایی داره
    عرضه های امروز به نظرم به دلیل جو عمومی بازار است.
    با هدف شروع موج b خرید کردم. البته خیلی وقته تو واچ لیست قرار گرفته به برخی دوستان هم عرض کردم
    سهام عرضه اولیه ممکنه یه اینجور چیزایی از خودشون نشان دهند.

#های_وب داره چشمک میزنه که اضافه کن
    من هم بهش گفتم اول یک لیاقتی از خود آشکار بنما تا بعد.

==============
    اینها مشق بورسی است
    امید که هر کس به استراتژی خودش عمل کند.

14. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال CHESTER.2020 آواتار ها
    تشکر شده 7,097 بار در 1,230 ارسال

خرید مرقام پارت یک
    خرید دارا یکم -پارت یک
    نکنـــد پــــرده چـون فـــرو افتـــد.......داستــــان داستـــــان زر بــاشد/ زير اين نيم کاسـه هاي قشنگ .......نکنـــد کاســه اي دگـــر بـــاشد /
    نکنـــد آنـکه درس ديـن مي داد....... از خــــدا پـاک بـي خبـر بـــاشد. . .

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

فروش سنگین انرژی۳

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) trojan آواتار ها
    تشکر شده 5,334 بار در 847 ارسال

خريد پله اول دارا يكم

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید trojan از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 53 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (3 کاربران و 50 مهمان ها)

1. amir12،
  2. Bourse-Plan،
  3. فین

کلمات کلیدی این موضوع