صفحه 2829 از 6830 نخست ... 18292329272927792819282628272828282928302831283228392879292933293829 ... آخرین
نمایش نتایج: از 28,281 به 28,290 از 68299

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

عضو فعال mass0ood آواتار ها
    تشکر شده 1,667 بار در 415 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    همه دوستان شاهد هستن که دوباره چطوری سر بازار کلاه رفت !!!

دیروز که به دوستان می گفتیم فریب صفهای خرید الکی رو در خودرو نخورید اینا بازی هست برای بازگشایی نمادهای این گروه !!! آخه چند بار باید سر ملت کلاه بره !!!؟؟؟ چرا بعضی ها واقعا نمیخوان قبول کنن که چه اتفاقی داره میفته و هنوز توی توهمات خودشون هستن ؟؟؟؟

اینهمه پولی که هی هدایت میشه به سمت این شرکتهای زیان ده و هر روز دود میشه میره هوا !!! اگه مثل پارسال پشت سهام محکم و سود ده بود الان اوضاع بازار این نبود و دولت محترم هم به ریش سهامداران نمی خندید !!!!
    کاملاً درسته

نمودار قیمت خودرو کاملاً منفی بودن روند رو نشون میده. در خوشبینانه ترین حالت، حداقل تا 275 تومان پایین میاد! در حالت بعدی هم تا 220 تومان.
    به نظرم، دوستان یه نیم نگاهی هم به نمودارها داشته باشن، بد نیست!
    اگه خرید شما میان مدت و بلند مدت و با تحلیل بنیادیه، که هیچ، اما اگه کوتاه مدت خرید می کنید باید به نمودار توجه داشته باشید.

من دیروز هم تو اون صف خرید قلابی خودرو، همین مطلبو گفتم. کسانی که با صف خرید و فروش، استراتژی می چینن همون بهتر که پولشون دود شه
    و سریعتر از بازار خارج بشن.
    اصلاً به نظر من نمایش دادن صف ها کار بیخودیه، تو هیچ جای دنیا هم همچین چیزی دیده نمیشه جز ایران!

بعضی دوستان می گن تکنیکال جواب نمیده! کی گفته جواب نمی ده؟! اگه منظور شما از تکنیکال، فقط اندیکاتور و اسیلاتور-ه که باید بگم شما اصلا نمی دونی تکنیکال چیه!
    اگرم منظورت تحلیل جامع نمودار قیمت-ه، من توصیه می کنم فعلاً درساتو بخون هر موقع خوب یاد گرفتی بیا!

اون دو خط بالا مزاح بود، آخه دیدم اینجا هی دعوا می شه گفتم یکم جو بدم

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mass0ood از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mass0ood آواتار ها
    تشکر شده 1,667 بار در 415 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط parhamjoon نمایش پست ها
    خرید ثشرق در -5 چه لذتی داره بخدا
    فکر کنم تا 285 تومان اصلاح کنه

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mass0ood از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 9,198 بار در 2,112 ارسال

آقایون و خانما ما بریم باغ برا هرس

فلوله داران دوست ندارن با ضرر خارج بشن اما نمیدونن الان اگر بفروشن ضررشون کمتر...

موفق باشید

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شبندر آواتار ها
    تشکر شده 4,913 بار در 2,324 ارسال

خريد خاذين و وساپا

اما از حقيقي ها مي خواهم در صورتي كه طولاني مدت هستند خاذين بخرند چون نوساناتي داره كه ممكنه با بي احتياطي متضرر شويد من براي خرداد 93 خريدم بنابراين فعلا هيچ توصيه اي براي خريد ندارم
    ویرایش توسط شبندر : 2014/03/02 در ساعت 14:21
    دوستاني كه مطالب بنده را براي اولين بار ميخوانند با تحقيق و مشورت با افراد متخصص، تريد كنند

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید شبندر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط heydar";463204][COLOR="#0000CD
    با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
    امروز به قصد پله کوچک ، اردر 316تومانی برای اخابر و 1650 تومانی برای فارس گذاشتم و رفتم که فارس خریده شده و اخابر به قیمت نرسیده
    فعلا یک پله کوچک و با حوصله ی فراوان بدون هیچ عجله ای
    حساب کتاب که میکنم سودبرخی سهام را بسیار بیشتر از سود بانک میبینم فقط خرید باید به دید 3-6ماه باشه
    فقط سهم بنیادی در این برهه زمانی
    [/COLOR]
    با سلام
    بازار واقعا رمقی ندارد ،ارزش معاملات از روز وضع قانون مسخره به فنا رفت ،تا زمان برداشته نشدن این سقف 50هزار،همین آشه و همن کاسه

خرید یه پله فارس هم اشتباه بود ،احتمالا پایین تر در روزهای آتی میتوان خرید ،کمی فارس و بمپنا ،بقیش نقد
    ولی این ولی بسیار مهمه سهم بنیادش اجازه نمیده بیشتر نزول کنه،همین امروز با ضرر کارمزد میشد فروخت
    این روزها اگر قصد خرید سهمی دارید سهمی بخرید که حداقل آخر سال سودی تقسیم کنه وضعیت این روزهای بازار و همچنین آینده ی بازار مانند یکسال گذشته نخواهد بود که همه ی شرکت ها رشد کردند

بزرگترین اشتباه امید به برگشت بازار از فردا ،،خیلی از دوستان با همین امید بالای 30درصد ضرر کردند
    والسلام
    ویرایش توسط "heydar" : 2014/03/02 در ساعت 15:31

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 74 بار در 29 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    فعلا همون صادرات با 0.3 تفاوت ولی البته نمی دونم ماهانه پرداخت میکنه یا نه؟ در ضمن بر خلاف تصور عموم طول قرار داد مهمه ، هرچی کوتاه مدت تر باشه بدتره! چون بانک میتونه مثلا هر یکماه یا 3 ماه نظرشو عوض کنه و سودشو بیاره پایین و سپرده گذار نمیتونه اعتراض کنه. طول قرار داد 23% ما 2 ساله هست که با حداقل یکسال ماندگاری پول حساب میشه و سودش هم ماهانه پرداخت میشه، کفش هم یک میلیون تومنه ، یک مدل هم داریم 180% سود در پایان سال پنجم یکجا ولی ماهانه پرداخت نمیشه و آخرش یکجا میدن مگر اینکه قبلش برداشت بشه که جدول داره
    در ظاهر اینطور بنطر میرسد که متعهد کردن بلندمدتِ بانک به پرداخت سودِ فرضا 23% برای سپرده گذار درمقابل کاهش تورم وبه تبع آن کاهش سودِ سنوات آتی ، نوعی تضمین برای سپرده ایجاد خواهد کرد اما پیش فرضِ چنین سناریویی پذیرفتن ادعای مسئولین اقتصادی کشور مبنی بر کاهش نرخ تورم به کمتر از25درصد درسال آینده خواهد بود که بنظرمیزسد تحقق این ادعا با تردیدهای اساسی مواجه باشد.
    حتی اگر دولت ملزم باشد که نرخ سود سپرده هازا در سال آتی کاهش دهد ،افزایش تورم مانع اساسی در مقابل آن خواهدبود که این امر هم سپرده گذاران عادی وهم فعالان بخش بورس که موقتا از بازار خارج شده اند را به سپرده گذاری های روزشمار (کوتاه مدت)بیشترسوق خواهد داد.شاید به همین دلیل فروش اوراق lمشارکت (قرضه) دولت باسود 23% چندان که بایداز سوی عموم اشخاص حقیقی وحتی حقوقی مورد اقبال قرارنگرفت.
    ویرایش توسط پیشرو : 2014/03/02 در ساعت 16:52

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید پیشرو از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی lilium آواتار ها
    تشکر شده 367 بار در 106 ارسال

خرید آ. س. پ.
    در هر منفی، خریدارم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید lilium از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی farshidn آواتار ها
    تشکر شده 620 بار در 132 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    ارزش بعضی از جملات من باید با طلا سنجش بشه ولی شما اگه دوست دارید اونها رو منفی ببینید،عیبی نداره هرجور صلاح میدونید نگاه کنید.انشالله که تو ثتران سود میکنید
    ولی انتظار نداشته باشید از من که مثل بعضی ها سهمی رو پیشنهاد بدم که 40درصد کاهش پیدا کنه و همچنان بگویم نه این خوبه ،خیلی خوبه برای بلند مدت نگه دارید.
    فکر میکنم اینجوری من مطلب بزنم شما خیلی حال خواهید کرد.از اینطرف سرمایه شما آب بشه از اونطرف من بگم نه بازار خیلی خوب بالا خواهد رفت.
    اگه پست های من دوستان رو اذیت میکنه مثل ایشون ،لطفا بگند تا اینجا مطلب نزنم
    سلام سجاد جان
    امروز متاسفانه فرصت دیدن بازار رو نداشتم که خیلی هم با این وضعیت خوب شد. اما از شما دوستانه میخوام نسبت به حرفهای بعضی از دوستان واکنش نشون ندید اکثر دوستانی که تو این تاپیک هستند شما رو می شناسند و مثل من علاقه مند تحلیلهای ناب شما هستند. خدا قوت پاینده باشید
    ممنونم

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید farshidn از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 103 بار در 28 ارسال

سلام آقا اوروم بورس 79 هزار رو بشکنه به نظرتون کجا وامیسته؟
    همدرد کودکان سرطانی باشیم.http://www.mahak-charity.org/main/iwanttohelpmahakrightnow

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mosyjoon از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,803 بار در 720 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mosyjoon نمایش پست ها
    سلام آقا اوروم بورس 79 هزار رو بشکنه به نظرتون کجا وامیسته؟
    سلام دوست گرامی اگر نتونه گوش شیطون کر میگن تا77 یا76 هزار هم ممکنه بیاد پایین مخصوصا که الان مسئله اوکراین هم قوزبالاقوز شده خدا ختم بخیر کنه عاقبت ما وبورس رو .

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید abnus از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 54 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 54 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع