صفحه 5116 از 6830 نخست ... 41164616501650665106511351145115511651175118511951265166521656166116 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51,151 به 51,160 از 68299

موضوع: امروز چه کردید؟ چرا؟

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : امروز چه کردید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    چند وقتی است جستار خودم (کارگاه) را تعطیل کرده ام...
    اما هنوز عادت نکرده ام و دوست دارم افکارم را یک جایی بنویسم... گفتم اینجا بنویسم... (جستار دوستمان، جناب سجاد، هم بود... حالا بگذار اینجا را خراب کنیم بعد آنجا هم می رویم... )
    و البته برای اینکه بی ربط به موضوع هم نباشد... عرض کنم امروز چه خریدم؟ آری... امروز شسینا و پکویر و ونوین خریدم همه از صف فروش... کلا حال می کنم از صف فروش بخرم. اصلا یک حال و صفای دیگری دارد... از همه هم یک کوچولو خرید کردم... فسلیر را هم فروختم... (آن را همین جوری خریده بودم... برای دست گرمی... و البته مبلغش هم خیلی کم بود... بیشتر جنبه ی تجربه داشت) اصلا نمی دانم فسلیر چه هست؟ احتمالا باید یک چیزی در مایه های فسیل و فساد و لیره باید باشد... حالا اگر خود شرکت هم اگر این گونه نباشد این یکی دو روزه که دست ما بود به نگرم رسید یک مقدار فساد درش وجود دارد...
    در مورد پکویر عرض کنم که... امروز نسبت حقیقی خیلی بد بوده! به گونه ای که یکی دو نفر بدجور می فروختند. ولی به هر حال این زیاد برای ما مهم نیست... تا حالا شده نگاه بکنید ببینید روند حجم های خرید و فروش در بالا پایین بازار چگونه است؟ من کرده ام... و نکته ای که به آن رسیدم خیلی عجیب بود و دقیقا انگار برعکس تصور اکثریت مردم بود! (البته اکنون دقیقا خاطرم نیست نتیجه ی آزمایش ها چه بود ولی هر چه بود نتیجه اش برای من این شد که دیگر زیاد به نسبت حقیقی ها و حقوقی ها و اندازه های خرید متوسط خریداران نگاه نکنم... یا کمتر نگاه کنم.)

دیگر امروز چه کردم....؟
    امروز کلی ایستادم حپترو بخرم... دیروز هم تلاش کردم اما نشد... فردا هم باز یک آزمایش می کنم... اگر خوب بدهند. یعنی صفر تابلو یا یک کم پایین تر.
    شسپا هم همین طور... البته شسپا را منفی 5 درصد می خواستم.
    این دو تا امروز با من موش و گربه بازی در می آوردند... هی می رفتند پایین تا من می آمدم بخرم می رفتند بالا...

حرهشا، وخاور، شمواد و یکی دو تای دیگر هم برای خرید مد نگر داشتم... ولی نخریدم. وخاور به خاطر اینکه زیاد پیشنهادش قوی نبود... (البته... حالا... فردا منفی خوب بدهند حتما بررسی اش می کنم.) ولی حرهشا و شمواد از دید نموداری مریض هستند... و کلا نباید به پیشنهادهای خرید اینها زیاد اندیشید... (خطر (Risk) کار را می برد بالا این جور نمودارها...) البته... اگر فردا منفی خوب بدهند از این دو تا هم شاید خریدم... مبلغ خیلی کم و برای تجربه...

اما اکنون چه می خواهم بکنم... اکنون می خواهم چند تا نماد که در سبد دارم را بررسی کنم... بعدش بروم بیرون یک دوری بزنم حال و هوایم عوض شود...
    (بیشتر سبد من نقد است... از ترس ترامپ! )
    (شسینا و ونوین و پکویر را که تازه گرفته ام... هیچ...)
    فولای را فعلا نگهداری می کنم. شیب رشدش خیلی خوب است. امروز دوستان انگار زدند زیرش و صف خریدش کردند... (نمی دانم... مگر وضع برای فولادی ها بد نشده؟ هم به خاطر اوضاع جهانی و درگیری چین/آمریکا و هم به خاطر بحث کمبود آب و هم به خاطر آن دستور مسخره ی جهانگیری برای کاهش مستقیم سود فولادی ها و هم به خاطر کاهش/افزایش دستوری نرخ ارز... به هر حال... هر چه... به ما چه؟)
    تپکو در وضعیت بدی نیست... هنوز حجمش زیاد نشده و البته هنوز به جایی هم نرسیده که بخواهد حجمش زیاد شود... بهترین حالت این است که آهسته آهسته این نماد یا کلا هر نمادی برود بالا و حجمش هم زیاد شود... نه یک دفعه. آهان... اکنون به چشمم خورد... تپکو از یک جای خوبی هم دارد بر می گردد! یک مقاومت (از بابت دره ی بزرگ گذشته) دارد... البته باز یک جای مطمئن تر در 560 ریال هم هست که خدا را چه دیدی؟؟؟ شاید خواست برود یک سری هم به آنجا بزند و بعد برگردد... به هر حال... امروز تابلو خوانی و بازارخوانی اش خوب بود... و موقتا نگهش می داریم تا هر روز همین جور ببینیم تابلو اش چگونه است...
    (داراب و گکیش هم دارم که مانند فسلیر مهم نیست و اندازه ی کمی دارند... همین روزها -همین جوری- می دهم بروند... پس هیچ...)
    تلیسه امروز یک خودی نشان داد! بازیگر داشت! البته نه از آن بازیگر ها! یک بازیگر کوچولو موچولو! ولی همین بازیگر خیلی حرفه ای بازی کرد... نرم جمع کرد و حواسش به همه جا هم بود... شما می خواهی حساب کنی بازیگرش را این جوری حساب کن: قهرمان تیم ملی خردسالان! (یعنی در کلاس کاری خودش خیلی خوب کار می کرد... ولی کلاس کاری اش پایین بود. کل داد و ستد امروز 190 میلیون ریال بود!)
    دسانکو هم آخرین نماد سبد کوچک این روزهای من است (که آرزو می کنم سبدم همیشه 30 تا نماد داشته باشد.) دسانکو یک مقدار مشکوک است... قرار بود رشد کند... ولی نکرده... در سه ماه اخیر سه بار پیشنهاد خرید شده این نماد... که بار اول تنها 5 درصد رشد داشته! آن هم با کلی اما و اگر! و بار دوم هم 9 درصد رشد داشته که خیلی عالی و معقول بوده ولی بعدش سقوط کرده... و رسیده به این بار سوم... در این بار سوم تنها 2.5 درصد رشد کرده که اصلا مطلوب و معقول نیست و خبری هم از خریدار نیست... (البته کارگزاری برای من زده 2 درصد سود... که احتمالا کارمزدش را هم حساب کرده...) نمی دانم با این چه کار کنم... همین جا سر به سر بدهم برود؟ یا صبر کنم و احتمالا یک بازده خوب ازش بگیرم؟ می دانید که... با این اوضاع زندگی به احتمال قوی سرطان در آینده حسابی نان خواهد داد! برای همین بهتر است از همین اکنون ما هم نانمان را بکنیم تو انکولوژی مردم بخریم... خوش مزه تر هم می شود گویا... فقط حیف که ما بلند_مدت_کار نیستیم... یک نکته ای... ببینید حقوقی اش چرا این جوری کرده؟؟؟ خرید و فروش حقوقی هر دو 990 تا تک دانه سهم است! این یعنی چه آن وقت؟؟؟ به نگر شما؟ یعنی حتی کمینه ی 1 میلیون ریال استاندارد را هم خرید و فروش نکرده اند!... باز هم دارم به نگهداری یا فروش دسانکو می اندیشم... ولی هر چقد نگاه می کنم چیزی به ذهنم نمی رسد... از یک طرف اگر قرار بود راه بیافتد باید دیگر در این دو سه روز حرکت اصلی اش را می زد... از طرف دیگر این 2 درصد را نمی توان گذاشت روی حساب حرکت اصلی... شاید بد نباشد همین جور کج_دار_و_مریز باز دوباره چند روز دیگر با آن تا کنم... ببینم چه می شود... کافی است یک سفته باز محترم/نامحترم پیدا شود و یکی دو شمع حجیم خوشگل بزند... احتمالش هست که با این کار یک رشد خوب را در نمودار شاهد باشیم... تا ببینیم چه می شود...

یا علی

امروز
    ____

خرید
    شسپا 13100 خریدم! ولی قشنگ یک پایین درست و حسابی هم داشت! یعنی زیر 1300 یا حتی 12900 ریال! یک مقدار حالم گرفته شد... چون من همیشه دوست دارم پایین ترین قیمت ممکن بخرم و از اینکه نتوانستم پایین ترین خرید را از آن خودم بکنم ناراحتم.
    خرید
    ثامان زیاد خرید خاص و مطمئنی نیست تا ببینم چه می شود... زیاد هم نخریدم... حدود نصف خرید های معمولم را در این دفعه خرید کردم... یک بنده خدایی هم دیدم همین جور سفارش های خوشگل و تمیزی گذاشته بود... (گمان کنم 30 هزار تا 30 هزار تا)
    حپترو هم باز ندادند به من... شاید باز هم فردا منتظرش ماندم.
    شزنگ را امروز روی 5400 سفارش گذاشتم ولی از 5500 آغاز کرد و همین امروز 10 درصد داد! نامرد. نامردها. چون تقریبا تمام رشدی که به عنوان کمینه ی سود ازش انتظار داشتم را محقق کرده دیگر ما هم این را از سبدمان بیرون می کنیم. (از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران... تو بمان با دگران... رفتم و عقب سر نگران... وای به حال دگران... حافظا...)
    امروز برای وخاور و وکار هم می خواستم سفارش خرید بگذارم ولی با توجه به اینکه خرید دیروزمان در ونوین به بار ننشسته دست کشیدم... البته برای وخاور در منفی کامل سفارش گذاشتم که نرسید...

بررسی سبد

پکویر نگهداری (راهبردم اکنون این گونه نیست وگرنه زیاد هم می کردم... راستی یک خبری هم امروز ازش شنیدم که انگار وامید می خواست پکویرهایش را بفروشد...)
    تپکو نگهداری و بررسی در میانه ی روز کاری بعد (تصمیم برای فروش یا نگهداری)
    تلیسه نگهداری (دم راننده ی حرفه ای خردسالانش گرم)
    ثامان و شسپا را که تازه خریده ام.. پس هیچ...
    داراب و گکیش هم که همین جوری در سبد گذاشته ام... پس اینها هم هیچ...
    دسانکو! این دسانکوی مبهم و دوست داشتنی!؟؟؟ فردا دیگر می دهمش برود... حوصله اش را ندارم... از طرف دیگر کسی اسلحه پشت سرمان نگذاشته که در سهام مبهم بمانیم! 1095 خریده ام و اگر فردا بتوانم 1125 بفروشم می شود 1.3 درصد سووود! هوراااااا! انگار خدا نمی خواسته ما از انکولوژی مردم ارتزاق کنیم.
    شسینا خوب بود و راننده اش هم که خودش را نشان داد... پس منتظر می مانیم ببینیم چه می شود... یعنی: نگهداری.
    فولای هم نگهداری.
    ونوین هم که 1.5 درصد به ما زیان زد که! پس این حقوقی گلابی اش چه کاره است؟؟؟ چرا مسئولین رسیدگی نمی کنند؟؟؟؟ ولی همچنان امیدوارم. خیلی. احساس می کنم بانکی ها قرار است یک حرکتی بزنند... چرا؟ چون همزمان به نگر من رسید چند تا از نمادهای بانکی اکنون در کف هستند... (دست کم وخاور و وکار و ونوین را می دانم در کف هستند... حالا یا کف نسبی و یک کفی که خودش را اصلا نشان ندهد یا کف مطلق که از آنجا یک رشد خوب بکنند...) حقوقی هایشان هم که دارند حمایت می کنند و البته از آن طرف هم حقیقی های بزرگتر دارند می فروشند! به هر حال... بگذار ببینیم فردا (یا احیانا پس فردا) این ونوین چه کار می کند تا متعاقبا نسبت به آن تصمیم گیری کنیم. (دارم باز هم به ونوین نگاه می کنم... چه شمع های زشتی! اصلا انگار این موجود از بدو تولدش بدغلق و اعصا خرد کن بوده! یعنی شما دو تا شمع سالم در نمودار این نماد نمی توانید پیدا کنید... اصلا یک وضعی... احتمالا به خاطر قانون اشتباهی که سازمان بورس ایجاد کرده نمودار این این جوری اشتباه شده... یعنی باید حجم مبنا قیمت پایانی را با فرمولی بهتر ایجاد می کردند... وگرنه این این_جوری نمی شد... بماند...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,007 بار در 1,907 ارسال

امروز
    ____

خرید
    شسپا 13100 خریدم! ولی قشنگ یک پایین درست و حسابی هم داشت! یعنی زیر 1300 یا حتی 12900 ریال! یک مقدار حالم گرفته شد... چون من همیشه دوست دارم پایین ترین قیمت ممکن بخرم و از اینکه نتوانستم پایین ترین خرید را از آن خودم بکنم ناراحتم.
    خرید
    ثامان زیاد خرید خاص و مطمئنی نیست تا ببینم چه می شود... زیاد هم نخریدم... حدود نصف خرید های معمولم را در این دفعه خرید کردم... یک بنده خدایی هم دیدم همین جور سفارش های خوشگل و تمیزی گذاشته بود... (گمان کنم 30 هزار تا 30 هزار تا)
    حپترو هم باز ندادند به من... شاید باز هم فردا منتظرش ماندم.
    شزنگ را امروز روی 5400 سفارش گذاشتم ولی از 5500 آغاز کرد و همین امروز 10 درصد داد! نامرد. نامردها. چون تقریبا تمام رشدی که به عنوان کمینه ی سود ازش انتظار داشتم را محقق کرده دیگر ما هم این را از سبدمان بیرون می کنیم. (از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران... تو بمان با دگران... رفتم و عقب سر نگران... وای به حال دگران... حافظا...)
    امروز برای وخاور و وکار هم می خواستم سفارش خرید بگذارم ولی با توجه به اینکه خرید دیروزمان در ونوین به بار ننشسته دست کشیدم... البته برای وخاور در منفی کامل سفارش گذاشتم که نرسید...

بررسی سبد

پکویر نگهداری (راهبردم اکنون این گونه نیست وگرنه زیاد هم می کردم... راستی یک خبری هم امروز ازش شنیدم که انگار وامید می خواست پکویرهایش را بفروشد...)
    تپکو نگهداری و بررسی در میانه ی روز کاری بعد (تصمیم برای فروش یا نگهداری)
    تلیسه نگهداری (دم راننده ی حرفه ای خردسالانش گرم)
    ثامان و شسپا را که تازه خریده ام.. پس هیچ...
    داراب و گکیش هم که همین جوری در سبد گذاشته ام... پس اینها هم هیچ...
    دسانکو! این دسانکوی مبهم و دوست داشتنی!؟؟؟ فردا دیگر می دهمش برود... حوصله اش را ندارم... از طرف دیگر کسی اسلحه پشت سرمان نگذاشته که در سهام مبهم بمانیم! 1095 خریده ام و اگر فردا بتوانم 1125 بفروشم می شود 1.3 درصد سووود! هوراااااا! انگار خدا نمی خواسته ما از انکولوژی مردم ارتزاق کنیم.
    شسینا خوب بود و راننده اش هم که خودش را نشان داد... پس منتظر می مانیم ببینیم چه می شود... یعنی: نگهداری.
    فولای هم نگهداری.
    ونوین هم که 1.5 درصد به ما زیان زد که! پس این حقوقی گلابی اش چه کاره است؟؟؟ چرا مسئولین رسیدگی نمی کنند؟؟؟؟ ولی همچنان امیدوارم. خیلی. احساس می کنم بانکی ها قرار است یک حرکتی بزنند... چرا؟ چون همزمان به نگر من رسید چند تا از نمادهای بانکی اکنون در کف هستند... (دست کم وخاور و وکار و ونوین را می دانم در کف هستند... حالا یا کف نسبی و یک کفی که خودش را اصلا نشان ندهد یا کف مطلق که از آنجا یک رشد خوب بکنند...) حقوقی هایشان هم که دارند حمایت می کنند و البته از آن طرف هم حقیقی های بزرگتر دارند می فروشند! به هر حال... بگذار ببینیم فردا (یا احیانا پس فردا) این ونوین چه کار می کند تا متعاقبا نسبت به آن تصمیم گیری کنیم. (دارم باز هم به ونوین نگاه می کنم... چه شمع های زشتی! اصلا انگار این موجود از بدو تولدش بدغلق و اعصا خرد کن بوده! یعنی شما دو تا شمع سالم در نمودار این نماد نمی توانید پیدا کنید... اصلا یک وضعی... احتمالا به خاطر قانون اشتباهی که سازمان بورس ایجاد کرده نمودار این این جوری اشتباه شده... یعنی باید حجم مبنا قیمت پایانی را با فرمولی بهتر ایجاد می کردند... وگرنه این این_جوری نمی شد... بماند...
    دسانکو
    این نماد هنوز افزایش سرمایه اش به ثبت نرسیده هیت مدیره افزایش دیگری را به تصویب رسونده از انجایکه حقوقی سهم هیچ حمایتی از سهم نمیکند به نظر میرسه قیمت سهم به قیمت اسمی و حتی کمتر نزول کنه

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,784 بار در 12,927 ارسال

نماد حبندر
    مجمع اواخر اردیبهشت
    پوشش 9ماهه 50تومان به ازای هر سهم (و چون به حق تقدم سود تعلق نمیگیرد و تا مجمع ثبت نخواهد شد پس محاسبه پی به ای سهم با سرمایه ثبت شده منظور میگردد)
    پیش بینی رسیدن به سود 70تومانی در 12ماهه 96
    احتمال تقسیم سود حداکثری در مجمع به دلیل نیاز مالی سهامدار عمده به خرید حق تقدمهای استفاده نشده
    انتظار ثبت قیمتی بین 350تومان تا 400تومان تا قبل از مجمع سالیانه
    امروز پله اول خرید شد و فردا پله بعدی خرید خواهد شد

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط navasan نمایش پست ها
    دسانکو
    این نماد هنوز افزایش سرمایه اش به ثبت نرسیده هیت مدیره افزایش دیگری را به تصویب رسونده از انجایکه حقوقی سهم هیچ حمایتی از سهم نمیکند به نظر میرسه قیمت سهم به قیمت اسمی و حتی کمتر نزول کنه
    سلام علی عزیز؛ خوبی؟ چرا حمایت نمی کنند؟ مگر زیر مجموعه ی برکت (والبر و سبحان) نیست؟ تو دالبر و یکی دو تای دیگر که انگار خوب بازارگردانی می کنند... چرا این را ول کرده اند؟ از طرف دیگر من یکی دو سال پیش با والبری ها صحبت می کردم خیلی روی این دسانکو حساب می کردند و ازش تعریف می کردند... یعنی خودشان از قصد تمایل دارند دسانکو قیمتش پایین بیاید؟ (به خاطر حق تقدم یا بزخری و از این جور حرف ها)؟
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/04/22 در ساعت 16:23
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام علی عزیز؛ خوبی؟ چرا حمایت نمی کنند؟ مگر زیر مجموعه ی برکت (والبر و سبحان) نیست؟ تو دالبر و یکی دو تای دیگر که انگار خوب بازارگردانی می کنند... چرا این را ول کرده اند؟ از طرف دیگر من یکی دو سال پیش با والبری ها صحبت می کردم خیلی روی این دسانکو حساب می کردند و ازش تعریف می کردند... یعنی خودشان از قصد تمایل دارند دسانکو قیمتش پایین بیاید؟ (به خاطر حق تقدم یا بزخری و از این جور حرف ها)؟

اکنون با توجه به اینکه نوشته ی شما را در سایت همسایه دیدم فهمیدم منظورتان از «زیر قیمت اسمی» به خاطر افزایش سرمایه بوده...
    اگر این جور باشد که اصلا اشکالی ندارد...
    خیلی هم عالی می شود اتفاقا!

قیمت هر سهم 1100 ریال است... بخواهد 55 درصد هم از محل آورده افزایش سرمایه بدهد (اگر بنیادش خوب باشد که گویا هست) فوق العاده جذاب می شود... و از قضا محل تجمع سرمایه گذاران و رفت و آمد سفته بازان محترم هم می شود...
    از آن طرف بازی حق تقدمش هم باید یک بازی فوق العاده جذابی بشود... که دیدن خواهد داشت... (حق تقدم های زیر 1000 ریال همیشه جذابیت خاص خودش را داشته برای این که 100 ریال می شود! )

البته اگر به اینها افزایش سرمایه بدهند! اگر!
    «محمد حسین» هستم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    نماد حبندر
    مجمع اواخر اردیبهشت
    پوشش 9ماهه 50تومان به ازای هر سهم (و چون به حق تقدم سود تعلق نمیگیرد و تا مجمع ثبت نخواهد شد پس محاسبه پی به ای سهم با سرمایه ثبت شده منظور میگردد)
    احتمال تقسیم سود حداکثری در مجمع به دلیل نیاز مالی سهامدار عمده به خرید حق تقدمهای استفاده نشده
    دست ما روی ماشه است برای خرید در کف
    کسی دستور خرید وارد نکنه تا فروشنده پایین بیاد

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دست ما روی ماشه است برای خرید در کف
    کسی دستور خرید وارد نکنه تا فروشنده پایین بیاد
    منفی که نفروختن
    یه پله 240اضافه شد

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

سلام
    خرید
    شپاس (زیاد مطمئن نیست)
    فروش یک سوم از
    فولای البته همچنان دوستش داریم!
    برای فروش دسانکو و خرید بیشت شسپا و خرید ساروج و فروش گکیش هم سفارش گذاشتم ولی چون برایم حیاتی نبودند مته به خشخاش نگذاشتم و تبعا سفارش هایم هم (در این بازار ِ بدون خریدار و بدون فروشنده) اجرایی نشد.
    ونوین: یک مقدار گیج شده ام در ارتباط با ونوین... یک جور خاصی است... شمع هایش بیمار است... هر روز صف فروشی به وجود می آید و جمع می شود! ولی منفی زیادی نمی خورد! نمی دانم.... خوب آن کسی که می خواهد بفروشد چرا همین امروز در قیمت بالاتر سفارش نمی گذارد؟ حقوقی که همه ی صف فروش را بر می دارد... چرا امروز که قیمت بالاتر است فروشنده اقدام نمی کند؟؟؟ یک جریان هایی باید آن لا_لو ها باشد... امروز روی صف فروش سفارش فروش گذاشتم ولی منصرف شدم چون احتمال برگشت گروه بانکی وجود دارد. فردا اگر بخواهم به صف فروش بفروشم می شود 5 درصد زیان! (البته با احتساب کارمزد) و این تجربه ای می شود برای من که پیشنهادهای ضعیف سامانه/راهبردم را گوش ندهم یا به آنها خیلی حساس باشم و اگر رشد نکرد بلافاصله بدهم بروند و نگهشان ندارم. در مورد ونوین هم اواسط فردا تصمیم می گیرم. بماند یا برود.
    شسینا: منفی پنج امروزش همان قدر عجیب بود که مثبت پنج دیروزش بود. ولی هم حجیم برای فروش اقدام نکردند و هم اینکه آخر کار تا نزدیک های صفر دوباره برگشت و احتمال اینکه فردا دوباره مثبت شود هست... پس نیمه ی اول فردا نمی فروشمش ولی نیمه ی دوم فردا (مثلا ساعت 10 تا 11.5) نگاه می کنم ببینم تابلو اش چگونه است.
    ثامان: چند وقت گذشته و آن رشدی که ازش انتظار داشتیم را نداده. کف اخیرش (یعنی 1485 پایین ترین و 1531 پایانی) را به عنوان آستانه زیان برایش در نگر می گیریم. این نماد واقعا از فروشنده خالی است... یک بنده خدایی هم هر روز می آید چند تا 15000 تا سفارش خرید می چیند در قیمت های زیر صفر درصد... نمی دانم واقعا با این کار می خواهد چه کند؟
    فولای: امروز هم خوب کار کرد... البته همان گونه که گفتم من یک مقدار سبک کردم چون معلوم نبود دقیقا می خواهند چه کنند و از طرف دیگر هم امروز و فردا سرش دارد می خورد به یک مقاومت (یک مقاومت بسیار زیبا و محکم) و از طرف دیگر هم حجمش امروز خیلی بالا رفت و معلوم نیست بازیگرش بتواند باز هم بالا ببردش یا نه... برای همین ما یک مقدار سبک کردیم.
    تپکو: تقریبا هر چه خورده بود را پس داد! امروز. احتمالا این کف کوتاه مدت را رها خواهد کرد و یک کف کوتاه مدت محکم تر پیدا خواهد کرد. (از روی شمع امروز می گویم) پس من هم باید فردا تمام تلاشم این باشد که بدون زیان ازش خارج شوم. یعنی بالاتر از صفر تابلو.
    پکویر: اگر فردا پایین ترینش آمد زیر 2492 می دهم برود. چون نامعلوم است.
    تلیسه: فردا اگر رشد روزهای گذشته اش را تا میانه ی روز آغاز نکرد این را هم می دهم برود.
    دسانکو: امروز دیر اقدام کردم و نتوانستم 1200 بفروشم... فردا دوباره نگاه می کنم.
    شپاس: را هم فردا اگر رشدش آغاز نشد. خداحافظی.
    سرود و کلا سیمانی ها هم دوباره دارند می آیند به محدوده ی خرید ما... مانند بانکی ها... و البته روانکار سازان... (البته روانکار سازان که کلا اگر اشتباه نکنم سه تا هستند که یکی اش یعنی شسپا کاملا آمده در حوزه ی خرید ما و دیگری که شپاس باشد هم نصفه نیمه آمده و اگر یکی دو منفی سنگین بخورد کاملا می آید... و می ماند شبهرن... که افتی نداشته که بخواهد رشد کند...)
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/04/23 در ساعت 13:37
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

حالم خوب نمی باشد و می روم بخوابم.از کلیه دوستان درخواست حلالیت می نمایم اگر اتفاقی قبل از برخی زالوصفتان مردم.از برخی دو آیدی داران و سه آی دی داران و شیپورچی های محمود و کذا نمی گذرم.ستاره ها چشمک می زنند و باد زوزه می کشد.
    شب بخیر
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نماد حبندر
    مجمع اواخر اردیبهشت
    حبندر 2 پله خرید شد حدود 240 تومان اما ممکن است با توجه به حق تقدم کمی بازی داشته باشد.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع