صفحه 393 از 393 اولیناولین ... 293343383390391392393
نتایج از شماره 3,921 تا 3,922 از مجموع 3922

موضوع: صنایع آذراب ( فاذر )

مدیر iligal آواتار ها
    ارسال
    2,146
    تشکر شده 8,317 بار در 1,925 ارسال

پاسخ : صنایع آذراب ( فاذر )

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش ارسال ها
    خیلی هم عالی!!!

ولی پس از 6 سال سهامداری و صبر 60 درصد رو دیروز فروختم و به یه سهمی که بنیاد قوی تری داره منتقل شدم!!!
    البته اینم بگم همون 6 سال پیش که فاذر رو انتخاب کردم بنیاد کم نداشت!!!
    پروژه بانیاس سوریه، چندین پروژه نیروگاهی داخل کشور، چندین پروژه پلایشگاهی، پروژه رفاهی اراک و خیلی چیزایی که بخوام بگم کلی طول میکشه
    بگم که با کلی تحقیق و این چیزا سهم رو خریدم حتی کاپ بلند مدت داشت
    ولی خب اون موقع افرادی بالا سر فاذر بودن که خوب بار خودشون رو بستن و پروژه های شرکت رو به نفع جیب شخصی بالا کشیدن و نتیجش حال و روز کارگزان زحمت کش شرکت هستش که واقعا آدم حسرت میخوره شرکتهایی مثل آذر آب هپکو هفت تپه و غیره با یه خصوصی سازی الکی دست نا اهلان میفته و شرکتی که برو و بیایی داشته برا خودش الان از پرداخت حقوق بازنشسته ها و کارگراش عاجز شده
    ولی خب هنوزم دلم با فاذره و 40 درصد رو نگه داشتم چون میدونم فاذر تو 6 سال اخیر رشدی نداشته و حتی خودش رو با نرخ دلار وفق نداده، فاراک همگروهیش تو این 6 سال 3 بار افزایش سرمایه داده و وفاذر همون افزایش تجدید سال 92 رو داشته تا به امروز و تا قبل از سال 95 که به زیان بیفته انباشته مناسبی داشت ولی خب همون مطلبی که عرض کردم وقتی یه چیز با ارزش و تاپ دست یه نفر که اهل اون کار نیس بیفته و فقط به فکر منافع شخصیش باشه نتیجش میشه این که پروژه پلایشگاه سیراف کنگان برا شرکت اصلی فاذر بود یهو میفته دست شرکت زیر مجموعه یکی از آقایون و تمام سود هاپولی میشه
    ایشالله که با ورود قوه قضائیه اول اوضاع کارگزای شرکت بهبود پیدا کنه چون خوشحالی اونا ارجع تره نسبت به سود ما و اونا از این راه دارن نون میخورن و بعدش هم پروژه های جدید فاذر منعقد بشه و طبق درخواست شرکت های زیر مجموعه فاذر استارت افزایش سرمایه ها و پیگیری قراردادهای جدید اوکی بشه!!!
    آخرین ویرایش توسط iligal ، ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ در ۰۹:۴۶.
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر mhjboursy آواتار ها
    ارسال
    11,735
    تشکر شده 41,980 بار در 10,975 ارسال

پاسخ : صنایع آذراب ( فاذر )

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش ارسال ها
    خیلی هم عالی!!!

ولی پس از 6 سال سهامداری و صبر 70 درصد رو دیروز فروختم و به یه سهمی که بنیاد قوی تری داره منتقل شدم!!!
    البته اینم بگم همون 6 سال پیش که فاذر رو انتخاب کردم بنیاد کم نداشت!!!
    پروژه بانیاس سوریه، چندین پروژه نیروگاهی داخل کشور، چندین پروژه پلایشگاهی، پروژه رفاهی اراک و خیلی چیزایی که بخوام بگم کلی طول میکشه
    بگم که با کلی تحقیق و این چیزا سهم رو خریدم حتی کاپ بلند مدت داشت
    ولی خب اون موقع افرادی بالا سر فاذر بودن که خوب بار خودشون رو بستن و پروژه های شرکت رو به نفع جیب شخصی بالا کشیدن و نتیجش حال و روز کارگزان زحمت کش شرکت هستش که واقعا آدم حسرت میخوره شرکتهایی مثل آذر آب هپکو هفت تپه و غیره با یه خصوصی سازی الکی دست نا اهلان میفته و شرکتی که برو و بیایی داشته برا خودش الان از پرداخت حقوق بازنشسته ها و کارگراش عاجز شده
    ولی خب هنوزم دلم با فاذره و 40 درصد رو نگه داشتم چون میدونم فاذر تو 6 سال اخیر رشدی نداشته و حتی خودش رو با نرخ دلار وفق نداده، فاراک همگروهیش تو این 6 سال 3 بار افزایش سرمایه داده و وفاذر همون افزایش تجدید سال 92 رو داشته تا به امروز و تا قبل از سال 95 که به زیان بیفته انباشته مناسبی داشت ولی خب همون مطلبی که عرض کردم وقتی یه چیز با ارزش و تاپ دست یه نفر که اهل اون کار نیس بیفته و فقط به فکر منافع شخصیش باشه نتیجش میشه این که پروژه پلایشگاه سیراف کنگان برا شرکت اصلی فاذر بود یهو میفته دست شرکت زیر مجموعه یکی از آقایون و تمام سود هاپولی میشه
    ایشالله که با ورود قوه قضائیه اول اوضاع کارگزای شرکت بهبود پیدا کنه چون خوشحالی اونا ارجع تره نسبت به سود ما و اونا از این راه دارن نون میخورن و بعدش هم پروژه های جدید فاذر منعقد بشه و طبق درخواست شرکت های زیر مجموعه فاذر استارت افزایش سرمایه ها و پیگیری قراردادهای جدید اوکی بشه!!!
    سلام.
    دقت کردی داداش؟ یک جاهایی تا سر کیسه را شل نکنی کار راه نمی‌افتد.
    یک جاهایی باید یک مقدار بفروشی تا قیمت رشد کند. یک جاهایی هم که اصلا دقیقا وقتی می‌فروشی رشد قیمتی آغاز می‌شود!{۱}
    آدم احساس می‌کند دارد یک باجی را مثل یک تکه استخوان و گوشت از غذایش می‌اندازد جلوی حیوان و می‌گوید: جهنم ضرر، سگ خور...

حالا با این مقدمه برایتان آرزو می‌کنم این ۴۰ درصدتان بشود ۸۰ درصد و آن ۶۰ درصدی را هم که برده‌اید جای دیگر هم همان‌جا دو برابر شود.

====================================
    پانویس:
    {۱} حالا جدا از حالت خرافی قضیه... این موضوع جنبه‌ی علمی/فنی/روانشناسی هم دارد. مثلا یکی از دلایلش این است که زمانی که همه دارند می‌فروشند و خسته شده‌اند زمانی است که هم خریدار خوب پیدا شده و خوب سهامشان را می‌خرد و هم اینکه به واسطه‌ی تجمیع افراد ناامید نماد دارد حجم زیاد می‌خورد و حجم موتور آن رشد می‌شود و ... یا یکی از دلایلش این است که آدم تنها بالا رفتن‌های آن چیزهایی را که فروخته می‌بیند! هیچ وقت افتخار نمی‌کند به اینکه یک چیزی را که فروخته ۳۰ درصد بعدش پایین آمده! (دقت کرده‌اید؟؟؟) ولی از آن ور همیشه حسرت می‌خورد که ای دل غافل... فلان چیز را برای چه ارزان فروختم و بعد از فروش من دیدی چه رشدی کرد؟؟؟
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 3 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 3 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •