صفحه 277 از 439 نخست ... 177227267274275276277278279280287327377 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,761 به 2,770 از 4386

موضوع: صنایع آذراب ( فاذر )

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

پاسخ : صنایع آذراب ( فاذر )

وقتی خبر بدی از سهم میاد بعضی ها رو میترسونن که خارج بشن که خودشون وارد بشن و برعکس به شایعه خبرهای عالی هندونه زیر بغل یه عده میکنن که نفروشن ولی خودشون خالی میکنن مواظب باشین!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 390 بار در 93 ارسال

کجان اونایی که از فاذر بد میگفتنو پشت استاد بهنام هزارو یک حرفو حدیث...
    الان بیان
    بیان دیگه اگه فاذر سهم بیخودیه پس این گزارش سه ماهه چی میگه

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید فروغ فرخ زاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابوذر آواتار ها
    تشکر شده 2,513 بار در 603 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط فروغ فرخ زاد نمایش پست ها
    کجان اونایی که از فاذر بد میگفتنو پشت استاد بهنام هزارو یک حرفو حدیث...
    الان بیان
    بیان دیگه اگه فاذر سهم بیخودیه پس این گزارش سه ماهه چی میگه
    مشکل این سهم حقوقی های (اشخاص حقیقی تعداد زیاد سهم دارن)آن هستند که اکثرا سهم خراب کن هستند حتی دیروز که مثبت وصف خرید شده بود یکی دیگه از اونها حدود 3 میلیون فروخته بود !!واین باعث حنثی شدن وحتی روند منفی سهم میشود همانطور که از 380 تا 206 تومان که اوردن یعنی چیزی حدود 90 درصد افت کمتر سهمی چنین افتی داشته !خوب این افت بطور عادی جبران نمیشود چون مقاومتای زیادی در مسیر رشد سهم وجود دارد فقط با بستن سهم وبالا باز شدن چند باره میتواند جبران کند.

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ابوذر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 6 بار در 1 ارسال

من اینجا زیاد فعالیتی نداشتم.خواستم اولین خبر رو اینحا بدم.فاذر قرار داد جدیدی به ارزش 24-26 میلیون دلار داره میبنده طی همین یکی دوروز .خبر از داخل شرکته.ایشالا که به زودی صفهای خرید خوبی ببینیم تو سهم.
    البته اینجا چون سابقم کمه شاید جدی گرفته نشه ولی خبر موثقه

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید akherati از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط akherati نمایش پست ها
    من اینجا زیاد فعالیتی نداشتم.خواستم اولین خبر رو اینحا بدم.فاذر قرار داد جدیدی به ارزش 24-26 میلیون دلار داره میبنده طی همین یکی دوروز .خبر از داخل شرکته.ایشالا که به زودی صفهای خرید خوبی ببینیم تو سهم.
    به فرض اگر تماما با اذراب قراداد بسته شده باشه و با حاشیه سود بیست درصد و دلار سه هزارتومانی ,تو یکسال پانزده تومان به سود اضافه میشه..
    كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 267 بار در 67 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط akherati نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط meisam_em نمایش پست ها
    به فرض اگر تماما با اذراب قراداد بسته شده باشه و با حاشیه سود بیست درصد و دلار سه هزارتومانی ,تو یکسال پانزده تومان به سود اضافه میشه..
    با احترام به دوستان عزیز

تشکر از خبر خوبتون
    ولی خواهشا اولا با فاذر، سهامداری کنید و دوما توقعتون را از سهم بیشتر از این رقمها کنید لطفا..........
    فاذر بخاطر 15 تومن و 20 تومن اضافه شدن به رقم ای پی اس، فاذر نشده که عده کثیری، آبروی خودشون را گذاشتن برای سهم...........

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید اسفند89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 523 بار در 65 ارسال

اسلام به سهامداران آذراب نه سفته بازان
    در این روزهای آخرین ماه مبارک از تمام دوستان تقاضای صبر و شکیبایی دارم بنده هیچگاه دراین تالار تارگت قیمتی نداده و نمی دهم فقط این را به دوستان می گویم که اگر به سهم اعتقاد دارید و با تحلیل سهم را خرید نمودید باید صبر نمایید در چند روز گذشته نیز از دوستان درخواست کردم لطفا تایپک رو بالا نیاورید تا یک عده سوء استفاده نکننداما متاسفانه اینگونه نشد
    خوب جهت اطلاع دوستان مجمع فوقالعاده در تاریخ18مرداد ماه بمنظور تعیین هییت مدیره تشکیل خواهد شد ودر مورد قرار داد باید عرض کنم که صحبتهای شده است ولی فعلا بصورت دقیق نمی توان اعلام کرد در صورت اطمینان از مبلغ ونوع قرار داد دوستان را نیزدر جریان قرار خواهم گذاشت

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen1344 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 912 بار در 210 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1344 نمایش پست ها
    اسلام به سهامداران آذراب نه سفته بازان
    در این روزهای آخرین ماه مبارک از تمام دوستان تقاضای صبر و شکیبایی دارم بنده هیچگاه دراین تالار تارگت قیمتی نداده و نمی دهم فقط این را به دوستان می گویم که اگر به سهم اعتقاد دارید و با تحلیل سهم را خرید نمودید باید صبر نمایید در چند روز گذشته نیز از دوستان درخواست کردم لطفا تایپک رو بالا نیاورید تا یک عده سوء استفاده نکننداما متاسفانه اینگونه نشد
    خوب جهت اطلاع دوستان مجمع فوقالعاده در تاریخ18مرداد ماه بمنظور تعیین هییت مدیره تشکیل خواهد شد ودر مورد قرار داد باید عرض کنم که صحبتهای شده است ولی فعلا بصورت دقیق نمی توان اعلام کرد در صورت اطمینان از مبلغ ونوع قرار داد دوستان را نیزدر جریان قرار خواهم گذاشت
    ممنون بابت اطلاع رسانی بسیار خوب شما

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ehsanksh از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال صولت الدوله قشقایی آواتار ها
    تشکر شده 3,909 بار در 815 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوذر نمایش پست ها
    مشکل این سهم حقوقی های (اشخاص حقیقی تعداد زیاد سهم دارن)آن هستند که اکثرا سهم خراب کن هستند حتی دیروز که مثبت وصف خرید شده بود یکی دیگه از اونها حدود 3 میلیون فروخته بود !!واین باعث حنثی شدن وحتی روند منفی سهم میشود همانطور که از 380 تا 206 تومان که اوردن یعنی چیزی حدود 90 درصد افت کمتر سهمی چنین افتی داشته !خوب این افت بطور عادی جبران نمیشود چون مقاومتای زیادی در مسیر رشد سهم وجود دارد فقط با بستن سهم وبالا باز شدن چند باره میتواند جبران کند.
    یه درصد گیری خیلی ساده تو اکسل انجام بدین وقت زیادی نمیگیره
    90درصد افت میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    یعنی سهم 100 تومنی بشه 10 تومن................یعنی فاذر 380 تومنی شده باشه 38 تومان
    .
    .
    .
    اوج فاذر 380 بوده و قعر فاذر 206 تومان...................اختلاف 45 درصد افت هست............افت کمی نیست
    اما سهم های زیادی داریم که افتشون 60 درصد بوده: ثتران ثشرق دانا خکاوه زامیاد و ووووووووووو

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید صولت الدوله قشقایی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابوذر آواتار ها
    تشکر شده 2,513 بار در 603 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط صولت الدوله قشقایی نمایش پست ها
    یه درصد گیری خیلی ساده تو اکسل انجام بدین وقت زیادی نمیگیره
    90درصد افت میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
    یعنی سهم 100 تومنی بشه 10 تومن................یعنی فاذر 380 تومنی شده باشه 38 تومان
    .
    .
    .
    اوج فاذر 380 بوده و قعر فاذر 206 تومان...................اختلاف 45 درصد افت هست............افت کمی نیست
    اما سهم های زیادی داریم که افتشون 60 درصد بوده: ثتران ثشرق دانا خکاوه زامیاد و ووووووووووو
    یه اشتباه نوشتاری بود ولی مقایسه ساختمانیها با این سهم قابل قیاس نیست نه از جنس هم هستن ونه مثل هم طرح وبرنامه و گرفتن پروزه وکار داشتن ساختمانیها مشکل فروش دارن واکثرا تعدیل منفی دادن ولی آذراب پشت هم تعدیل مثبت داده و بطور دائم هم سقوط کرده تو همین دو هفته اخیر چند بار این سهم صف خرید شده ولی به دو روز نرسیده دوباره منفی وحتی صف فروش . کمتر سهمی در بازار اینگونه بوده (من سهمی را سراغ ندارم حتی قندیها هم لا اقل وقتی مثبت میشون 3 الی 4 روز مثبت هستند )ولی این سهم فعلا شده خوراک نوسانگیر ها بخصوص همین حقیقی ها که سهامدار عمده اون هستند .در مسیر سقوط سریع پایین میرود ولی در رشد سهم هر چند تومان یک مقاومت قوی است . ساختمانی ها در همین دو هفته اکثرا بالای 20 %رشد داشتن .در حالی که تعدیل منفی هم دادن.!!من خودم حتی چند روز پیش رو 220 تعدادی خریدم تا حدی میانگین خریدم پایین بیاید . ولی امثال من در این سهم با سهامداری فقط ضرر کردیم .چون خود حقوقی نوسانگیر است .من هم باید تو رنج قیمت ها نوسان میگرفتم .متاسفانه بسیاری از حقوقی های بازار نوسانگیر شده اند. در بورس باید حد ضرر را رعایت کرد حتی اگر صاحب شرکت هم به شما بگوید سهم خوب است . ما حد ضرر 300 تومانی را نگه نداشتیم وسود سهم به زیان تبدیل شد.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ابوذر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع