صفحه 378 از 439 نخست ... 278328368375376377378379380381388428 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,771 به 3,780 از 4386

موضوع: صنایع آذراب ( فاذر )

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : صنایع آذراب ( فاذر )

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    دارم همین‌جور فاذر می‌خرم... حتی شاید وپترویی که همین اکنون خریدم را هم بفروشم فاذر بخرم...
    دارم خطر می‌کنم... ولی خطر خوبی است.
    من توقع بالای ۲۵۰۰ ریال را داشتم... حالا که ۲۳۰۰ ریال دادند خوب بود به نگرم... و نقد کردم و این را گرفتم. به خصوص اینکه ولع دیگران را هم در کنار خودم می‌دیدم و اینکه معلوم نشد آن ۱۰ میلیون را حقوقی چگونه فروخت! و همان گونه که دیدیم در پایان کار صف خرید ۳ میلیونی هم برایش ایجاد کردند...
    البته آمار را که نگاه می‌کنیم می‌بینیم دراین نماد هم حقیقی و هم حقوقی فروشنده بوده و سهامداران خرد داشتند خرید می‌کردند... ولی گاهی هم باید با سهامداران خرد همراه بود! گاهی اوقات سهامداران خرد عقلشان بیشتر از سهامداران درشت‌تر می‌رسد! دیده‌ام که می‌گویم!

باز هم می‌گویم... خطر کردم... و از این بابت ناراحت نیستم... حتی بخشی از خریدهایم را هم در بالاترین قیمت (صف خرید) انجام دادم!

امروز فاذر ۴۶ میلیون حجم خورد... و باید بدانیم که در فاذر به جز سهامدار نخست (که ۲۶۲ م سهم دارد) سهامداران درصدی دیگر بین ۱۰ تا ۵۶ م سهم دارند. و امروز ۴/۶ درصد شرکت این جیب به آن جیب شد!

واقعا ارزش بازار و تعداد سهام فاذر بسیار کم است. این حقیقتی است... نمی‌خواهم خودم را و شما را گول بزنم... این کار ابلهانه‌ای است...
    ولی واقعا ارزش بازار ۲۳۰۰ میلیارد ریالی برای فاذر کم است... واقعا کم است...
    اگر فاذر بتواند یکی دو تا از آن پروژه گنده‌هایی که برایش خیز برداشته را بگیرد همین کم بودن سهام یک اهرم بسیار عالی می‌تواند برایش بشود...
    اگر خریدار برای فاذر بیاید (که با این پایین باز کردن قیمتی بازار نگاهش به فاذر جلب شده) این کم بودن سهام یک اهرم بسیار عالی می‌تواند برای فاذر بشود...
    این کم بودن سهام یک یا چند یا چندین افزایش سرمایه می‌طلبد...

بسیار خوبی دارد فاذر...
    البته متاسفانه بیشترش بلـــــند مدت است... و من بلند مدت کار نیستم... ولی این‌قدر جذابیت در بلند مدت هست که می‌تواند به آسانی فاذر را در کوتاه مدت هم بالا بکشد...
    و البته باز هم می‌گویم... خطر کردم! (اشتباه هم نکردم... چون خطر را پذیرفتم... احتمال خطر/پاداش را سنجیدم و سپس خطر کردم...)
    تا ببینیم چگونه پیش می‌رود...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

سلام

امروز معاملات فاذر دیدنی بود
    ابتدای بازگشایی حقوقی 6 میلیون در 10 درصد عرضه کرد. همین عاملی شد برای افت سهم تا 5 درصد.
    به نظر میرسید دستوری این کار را انجام داد زیرا در ادامه دیگر عرضه را کم کرد
    حقیقی ها در ادامه عرض اندام کردند و مجددا با افزایش تقاضا سهم را به 10 درصد مثبت و نهایتا به صف نشاندند
    در حین افزایش نسبت خریدار به فروشنده را که ملاحظه میکردم فروشنده ها در ابتدا اردرهای سنگین میگذاشتند
    ولی در ادامه حجم سفارشی خریدارها بیشتر بود.

هفته آینده برایند عملکرد فاذر مثبت خواهد بود، احتمالا

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

فاذر - کارگزاری سی‌ولکس
    https://vgy.me/USAbjI.png

عجب نامی دارد این کارگزاری!
    عددش هم اگر خوب نیافتاده یک میلیون و ششصد هزار سهم است.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خبر فوری برای آذرآب اکنون شبکه ۱
    «محمد حسین» هستم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

خلاصه اش را بفرمائید .

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

معاون شرکت اتمی روسیه در اراک خبرداد:
    عقد قرارداد ساخت تجهیزات نیروگاه اتمی بوشهر با شرکت آذرآب اراک
    معاون شرکت اتمی روسیه از عقد قرارداد ساخت تجهیزات نیروگاه اتمی بوشهر با شرکت آذرآب اراک خبرداد

عقد قرارداد ساخت تجهیزات نیروگاه اتمی بوشهر با شرکت آذرآب اراکبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ کارشناسان و مدیران نیروگاه اتمی بوشهر و روسیه در بازدید از شرکت آذرآب اراک زمینه عقد قراداد ساخت تجهیزات را بررسی کردند.

ولادیمیر پاولوف معاونت اول ریاست شرکت اتم استروی اکسپورت روسیه در حاشیه این بازدید درگفتگو باگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ گفت: شرکت آذراب اراک توانمند در ساخت و تولید تجهیزات نیروگاهی است و به زودی قراردادی با این شرکت برای ساخت تجهیزات نیروگاه بوشهر منعقد خواهد شد.
    ساخت تجهیزات فاز دو نیروگاه بوشهر از توانمندی‌های آذرآب

جعفری مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر هم گفت:: برای ساخت تجهیزات فاز دو نیروگاه بوشهر از توانمندی‌های آذرآب بهره خواهیم برد و امید است که بتوانیم با سپردن بخش اعظمی از ساخت بویلر‌های و تجهیزات نیروگاهی با آذرآب زمینه ساخت نیروگاه‌های بیشتر را فراهم کنیم.

شیخ زاده مدیر عامل شرکت آذرآب اراک هم گفت:: هم اکنون با ۴۰ درصد ظرفیت در این کارخانه مشغول به کاریم و با انعقاد این قرارداد ظرفیت تولید به ۷۰ درصد خواهد رسید.

شیخ زاده افزود: حجم این قرارداد هزار میلیارد تومان است و حجم قرارداد‌های جاری شرکت نیز ۷۰۰ میلیارد تومان است.

شرکت صنایع آذرآب استان مرکزی تولید کننده تجهیزات نیروگاهی و پالایشگاهی درکشوراست و برای ۲ هزار نفر به صورت مستقیم وغیر مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

انتهای پیام /
    «محمد حسین» هستم.

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

با این تفاسیر فاذر یکی از پتانسیل‌هایش را از حالت بالقوه به حالت بالفعل تبدیل کرد.
    با این گزارش باید فاذر بسته شود. نمی‌دانم چه زمانی و در چه قیمتی بازگشایی می‌شود. ولی گمان کنم دو روزه باز شود و احتمالا اگر زیر ۲۷۰۰ باشد باز می‌توانم به خرید بیاندیشم...

نکته‌ی بدی که وجود دارد این است که چرا این قرارداد به ریال بیان شده؟ آیا به ریال بسته شده یا به دلار بسته شده و معادلش گفته شد؟

و نکته‌ی بد دیگر اینکه قرارداد بسته نشده! تنها گفته شده به زودی می‌خواهیم (ممکن است) قرار داد ببندیم...

نکته‌ی بد دیگری که وجود دارد این است که به صراحت آقای شیخ‌زاده‌ی گرامی گفته ما به ۷۰ درصد ظرفیت رسیده‌ایم! خوب... این یعنی چه؟ من نمی‌دانم این شرکت‌ها چگونه هستند... من گمان می‌کردم ظرفیت اینها بی‌نهایت است و هرچقدر کار بیاید اینها می‌توانند شرکتشان را گسترده‌تر بکنند و کار بیشتر بگیرند... (هم از لحاظ نیروی انسانی و هم از لحاظ خرید زمین‌های جدید).... ولی این حرف یک مقدار بو دارد... اگر ظرفیت به ۷۰ درصد رسیده باشد یعنی عملا یک پروژه‌ی گنده‌ی دیگر برای شرکت نمی‌تواند تعریف شود... یعنی از آن همه پتانسیل عالی که هیات مدیره‌ی گرامی به ما خبر دادند تنها و تنها ما می‌توانیم انتظار یکی دو تای دیگر را داشته باشیم... و باقی چه می‌شود؟

نکته‌ی دیگر این است که از این هزار میلیاردی که گفته شده چقدرش به آذرآب می‌رسد؟ این را با آن شرکت چینی فاینانس کرده‌اند؟ پولش را چه کسی می‌دهد؟

پی‌نوشت: این نکته‌های بد را من با دید بد بینانه می‌گویم... من عادت دارم بدترین جنبه‌ها را هم در نگر بگیرم و پی همه چیز را به تنم بمالم که بعدا نمانم تویش و بگویم ای وای حسابش را نکرده بودم...
    ویرایش توسط mhjboursy : 2018/08/16 در ساعت 14:31
    «محمد حسین» هستم.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مهمترین نکته برای تضمین آینده‌ای توپ برای فاذر:

• نفت و گاز آذرآب -> چینی‌ها ۶۰ درصدش را گرفته‌اند -> فاینانس می‌آورند. -> ۳ میلیارد پروژه شرکت کرده‌اند (مناقصه/مزایده) که به خاطر وجود همین چینی درصد احتمال گرفتن آنها زیاد است. اگر دولت ساورینگ‌گارانتی بدهد! کلا در این نفت و گاز آذرآب خیلی پول خوابیده... ۱/۸ میلیارد دلار پروژه دم دست! که چهل درصدش می‌شود برای آذرآب... مدیرعامل: حتی اگر ده درصدش هم بیاید:
    • پروژه‌های ۳ تا ۵ میلیون (یورویی؟) زیادند و در کنار کارهای بزرگ خوبند.
    • اگر پروژه‌های بزرگ گرفته شود (که امیدش هم هست) تا هشت سال می‌تواند کارهای شرکت را تضمین کند!
    • پتروشیمی هامون هست که به ما قول ساورینگ داده‌اند! و امیدواریم.
    • پتروشیمی دنا هست که ما را برده‌اند در Short-List و ابعاد قرارداد ۲۵ میلیون یورو است و امیدواریم.
    • پتروشیمی سلمان فارسی است که ۵۰ میلیون دلار است و خیلی مشتاقند و گفته‌اند آذرآب لیدر باشد.
    • نیروگاه اتمی بوشهر هست که در یک نوبتش ۵۰۰۰۰ میلیارد ریال (شاید هم ۵۰۰۰ میلیارد ریال بود... دقیق خاطرم نیست چقدر گفت در اینترنت هست...) پروژه دارند و جالب اینجاست که تنها شرکت ایرانی دارای کلاس ۳ (که حتی قابلیت ارتقاء به کلاس ۲ را هم دارد) آذرآب است. خیلی احتمال دارد این را به ما بدهند. مدیرعامل پروژه نیروگاه اتمی بوشهر بسیار بسیار تمایل دارد که کار حتما به ایرانی‌ها داده شود. و انگار یک قرار جلسه با روس‌ها هم گذاشته‌اند.
    می‌گویم...
    دم این آقای قلعه‌بانی گرم... (و البته شیخ‌زاده و مدیرعامل)
    زمانی که از این قراردادها می‌گفتند دورترین و بعیدترین و کم‌احتمال‌ترینش به نگرم همین نیروگاه‌اتمی می‌رسید... چون هم ارزش قرارداد بسیار بزرگ بود و هم اینکه تا حالا آذرآب و دیگر شرکت‌ها از این کارها نکرده بودند...
    حالا ببینیم از آن پروژه‌های توپ دیگر هم آیا چیزی به تور آذرآب می‌نشیند یا نه؟ اگر آن دنا زودتر بیاید تو تور بسیار عالی می‌شود...

و البته همچنان نکته‌ی بسیار مهم کوتاه مدتی شرکت آن ملک هزار میلیارد ریالی است... که گفتند مشتری برایش هست... ان‌شاءالله زودتر این را نقد کنند و بزنند به کار...

و اما مهمترین موضوع!!! کوتاه مدتی:

• یک ملک تفریحی در اراک دارند که همین اکنون بالای ۱۰۰۰ میلیارد ریال! هوادار دارد و تغییر کاربری‌اش به تجاری هم گرفته شده! و جالب‌تر اینکه تا یک سال باید حتما یا واگزار شود و یا مشارکتی رویش کار شود وگرنه باطل می‌شود!
    «محمد حسین» هستم.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

بازم به دلیل نا معلوم متوقف کردن سهم رو و پیام ناظر بازار هم هنوز نیمده؟؟؟؟!!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

صبح ساعت 8:30 بیش از 170 میلیون تقاضا اومد برای خرید فاذر
    ولی تا ساعت 9 رسید به 30 میلیون
    2 دقیقه به شروع معاملات متوقف شد!!!!

آخه خوب نیست وقتی نماد رو میبرید تو فاز مجاز- ممنوع یک اطلاع رسانی ساده کنید
    خبر قرارداد که تو مجمع داده بودند

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع