صفحه 10 از 13 اولیناولین ... 78910111213 آخرینآخرین
نتایج از شماره 91 تا 100 از مجموع 127

موضوع: بنگاه معاملات املاک و مستغلات

عضو فعال آریو آواتار ها
    ارسال
    4,036
    تشکر شده 23,279 بار در 4,190 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein نمایش ارسال ها
    حالا شما راهنمایی کنید!
    ویلایی یا ایارتمانی نقلی در شمال با فاصله از دریا ، نه در محلی شلوغ و نه در جایی پرت، منطقه سرسبز باشه دسترسی به اینترنت با خط تلفن ممکن باشه امکان زندگی برای دوری از هیاهو رو داشته باشه . حداقل متراژ و قیمت در چه حدودیست؟
    با تشکر

جنگل های سیاهکل ....آبشار لونک ...ماه پیش بودم ... وقتی که بازار منفی هست میشه رفت اونجا بی خیال دنیا و بازار شد

معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

عضو عادی
    ارسال
    74
    تشکر شده 238 بار در 64 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش ارسال ها
    یعنی واقعا مشهد متری 12 تومن ؟؟!! باورش سخته .. حباب آقا من بودم رنجش میکردم اونم رنج منفی میومدم شمال بهترین ویلا و تو بهترین نقطه میخریدم
    بله دوست عزیز

----------
    معامله سال گذشته خودم در اطراف لاهیجان رو میگم 88 متری رو 55 تومن خریدم الان حدود 95 تومن هست .. اینجا بیشتر دسترسی به کوهستان دارم ... کوه های سر سبز شمال با رودخانه و آبشار های کوهستانی رو به دریا و ساحل بیشتر ترجیح میدم
    در مورد مسکن هر کسی استراتژی خاص خودش رو داره. من بر اساس حرکت موجی ار شهر بزرگ به شهر کوچک، از بالای شهر به پایین شهر به مساله نگاه می کنم. ملک همیشه نشبت به آپارتمان اولویت دارد البته در داخل شهر! در دوران رشد مناطق ضعیف و متوسط رشد زیادی را تجربه می کنند و در دوران رکود هم همین مناطق با سرعت زیادی سقوط می کنند.
    مناطق تاپ هر شهر محدودند و همیشه مشتریان خاص خود را دارند.
    اصولاً چرا در بعضی مناطق زمین متری 8 میلیون تومان است و در برخی مناطق متری 1 میلیون تومان؟ چرا آپارتمان در برخی مناطق متر 10 میلیون تومان است و در برخی 2 میلیون تومان؟
    آیا در مناطق ضعیف نمی توان از مصالح با کیفیت استفاده کرد؟ جواب: چرا در بسیاری از مناطق استفاده شده است.
    آیا در مناطق ضعیف، توسعه شهری نداریم و خرابه است؟ جواب : خیر در بسیاری از مناطق ضعیف شهر هم شرایط مشابه مناطق خوب است.
    پس عامل این اختلاف چیست؟ به نظر من نه کیفیت مصالح و نه میزان توسعه شهری فاکتور اصلیست. فاکتور اصلی میزان تحصیلات، در آمد،فرهنگ و شخصیت ساکنان مناطق است که عامل این تفاوت شده است.
    براساس بررسی های من در مشهد در دوران رکود سال 87، مناطق حومه شهر که رشد سرسام آوری را تجربه کردند تا 8 برابر افت قیمت داشتند اما مناطق خوب شهر حداکثر 10% افت قیمت را تجربه کردند.
    بین بهمن 90 تا بهمن 91، قیمت ملک در مناطقی در شهر مشهد در حدود 4 برابر رشد داشته است! که خیره کننده است!
    الان مدتی است که زمزمه کاهش قیمت مسکن به گوش میرسد . اگه عمری باشه در برهه های زمانی 3 ماهه دوباره در همین تاپیک به بیان قیمت ملک در دو منطقه از شهر مشهد ( بلوار سجاد) و ( الهیه، اقدسیه و امیریه) می پردازم و ببینیم قیمت زمین و آپارتمان در این مناطق چقدر تغییر کرده است؟

3. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید amirhossein از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی کریم مهدوی آواتار ها
    ارسال
    813
    تشکر شده 3,823 بار در 773 ارسال
    رشد ۱۵ تا ۱۰۰ درصدی اجاره بها در تهران/ اجارهنشینی دیگر خوشنشینی نیست

رشد بیضابطه قیمت مسکن در ماههای گذشته و نبود نظارت و کنترل بر بازار مسکن باعث شده نرخ اجارهبها از جنوبیترین تا شمالیترین نقطه تهران ۱۵ تا ۱۰۰ درصد رشد یابد و به گفته اکثر مستأجران دیگر اجارهنشینی، خوشنشینی نیست.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با گذشت حدود دو هفته از آغاز فصل تابستان و جابجایی ها ظاهراً تنها بازاری که به صورت نامحسوس و بیسروصدا قیمتهایش رشد پیدا کرده بازار اجارهبها است.

بنابراین گزارش، به نظر میرسد نبود یک برنامه مدون و کوتاهمدت حداقل برای سه ماه فصل تابستان یکی از دلایل اصلی افزایش بیضابطه نرخ اجارهبها است.

اجرای دو سال طرح تعزیرات اجارهبها اگر چه دارای نواقصی بود اما به هر حال بودن یک طرح دارای نقص بهتر از نبود هیچ برنامه مشخص برای بازار اجاره بها در فصل جابجاییها است.

اکثر بنگاههای مسکن در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس معتقد هستند که هیچ نظارتی بر قیمتهای اعلام شده برای اجاره مسکن صورت نمیگیرد و اگر همان طرح تعزیرات اجارهبها که دو سال اجرا شد امسال نیز اجرا میشد افزایش نرخ اجارهبها کمتر از این نرخهای کنونی بود.

برخی از مشاوران املاک نیز معتقد هستند که سیر صعودی قیمت مسکن طی سال گذشته که براساس آمارها 50 تا 70 درصد بوده مزید بر علت بیسامانی اجارهبها است و رابطه مستقیم قیمت مسکن با اجارهبها موجب شده که برخی مالکان و در کنار آنها برخی مشاوران املاک نرخهای اجارهبها را بیش از پیش افزایش دهند.

هر چند برخی از کارشناسان اقتصاد مسکن نیز معتقد هستند که تنها راه مقابله با افزایش بیضابطه قیمت و اجارهبهای مسکن اجرای اخذ مالیاتهای سنگین بر خانههای خالی از سکنه در کنار سایر برنامههای کوتاهمدت میتواند مثمر ثمر واقع شود.

البته کارشناسان اقتصادی معتقد هستند که افزایش قیمتها در سبد هزینه خانوار توقع دریافت اجارههای سرسامآور را در میان صاحبان ملک و ساختمان بالا برده است و برخی از مالکان برای جبران کمبودهای موجود در دخل و خرج با گرفتن اجاره مسکن امرار معاش میکنند.
    تو مرد باش و میاندیش از گرانی درد/همیشه درد به سروقت «مرد» می آید

5. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کریم مهدوی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    ارسال
    1,238
    تشکر شده 10,463 بار در 1,256 ارسال
    افزایش چشمگیر اجاره بها در سعادت آباد

خبر رسيده در سعادتآباد اجارهبها تا دو برابر سال قبل افزايش پيدا كرده است.
    سعادت آباد محله اي در شمال غرب تهران است كه اجاره نشين هاي ساكن آن نه از سر ناچاري كه براي تفنن و تنوع يا به خاطر سرمايه گذاري پولهايشان در بازاري غير از ملك شخصي، مستاجر اين محله شدهاند.
    خبرگزاري فارس روز گذشته گزارش داد: نرخ اجاره بها در سعادت آباد در سالجاری نسبت به سال گذشته 2 برابر شده است به طوری که یک واحد مسکونی 80 متری در سال گذشته 10 میلیون ودیعه با 5/1 میلیون تومان اجاره بود، اما اجاره همین واحد مسکونی در سال جاری 30 میلیون تومان ودیعه با 5/2 میلیون تومان اجاره است.
    اين خبرگزاري در تحليل خود درباره علت افزايش 100درصدي اجاره بهاي مسكن در سعادت آباد نوشت: وضع مالی اکثر مستأجرهای این منطقه خوب است و مالکان هم هر قیمتی را که اعلام میکنند تقریبا مستاجرها می پذیرند.
    چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
    گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر...

7. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    ارسال
    4,036
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماهور نمایش ارسال ها
    افزایش چشمگیر اجاره بها در سعادت آباد

خبر رسيده در سعادتآباد اجارهبها تا دو برابر سال قبل افزايش پيدا كرده است.
    سعادت آباد محله اي در شمال غرب تهران است كه اجاره نشين هاي ساكن آن نه از سر ناچاري كه براي تفنن و تنوع يا به خاطر سرمايه گذاري پولهايشان در بازاري غير از ملك شخصي، مستاجر اين محله شدهاند.
    خبرگزاري فارس روز گذشته گزارش داد: نرخ اجاره بها در سعادت آباد در سالجاری نسبت به سال گذشته 2 برابر شده است به طوری که یک واحد مسکونی 80 متری در سال گذشته 10 میلیون ودیعه با 5/1 میلیون تومان اجاره بود، اما اجاره همین واحد مسکونی در سال جاری 30 میلیون تومان ودیعه با 5/2 میلیون تومان اجاره است.
    اين خبرگزاري در تحليل خود درباره علت افزايش 100درصدي اجاره بهاي مسكن در سعادت آباد نوشت: وضع مالی اکثر مستأجرهای این منطقه خوب است و مالکان هم هر قیمتی را که اعلام میکنند تقریبا مستاجرها می پذیرند.

اکثر جاها تقریبا 2 برابر شده ..بین 60 تا 100 درصد رشد داشته
    دوستی در چیتگر 43 تومن رهن کامل داشت .. الان شده 65 تومان
    یکی دیگر از دوستان در شهرک گلستان شرق تهران 100 تومن رهن بود الان شده 200 تومان
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

9. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    813
    احداث ۱۶۰ هزار واحد مسکونی در پاییز ۹۱ در ایران/ ۱۰ درصد ساخت و ساز در تهران

مرکز آمار ایران اعلام کرد: تعداد واحد مسکونی پیشبینی شده در پروانههای صادرشده برای احداث ساختمان در پاییز سال ۹۱، بیش از ۱۶۰ هزار و ۵۶۵ واحد بوده است و ۱۰ درصد پروانههای ساختمانی کشور در تهران بوده است.

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کریم مهدوی از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    813
    طی ماههای آینده

قیمت خانه ثابت میماند

یک کارشناس مسکن معتقد است: کاهش و افزایش چشمگیری در بازار مسکن نخواهیم داشت و با تثبیت قیمت مسکن در دولت جدید، خرید و فروش به روال خود برمیگردد و متقاضیان توان خرید بیشتری بدست میآورند.

کیوان شادمان در گفتوگو با خبرنگار مسکن خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: تا زمان روی کار آمدن دولت جدید وضعیت بازار مسکن به همین روال و با اندکی رکود همراه است.

وی افزود: در مدت اخیر با کاهش اندک نرخ ارز مواجه بودیم و این کاهش چندان در بازار مسکن تاثیرگذار نبود فقط کمی رکود به این بازار آمده است.

شادمان با اشاره به اینکه قیمت مصالح ساختمانی و نحوه قیمتگذاری تاثیرگذارترین امر در تعیین قیمت خانه هستند، ادامه داد: کاهش چشمگیر قیمت مسکن در ماههای آینده بعید به نظر میرسد اما افزایش چندانی هم در قیمتها پیشبینی نمیشود.

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کریم مهدوی از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    813
    آورده متقاضیان پروژه های کوزو و دره بهشت شهر پردیس اعلام شد/ ۲۵ و ۳۶ میلیون تومان

شرکت عمران پردیس اعلام کرد: حداقل میزان واریزی برای دعوت به انعقاد قرارداد پیش فروش پروژه کوزو ۲۵ میلیون تومان و حداقل میزان واریزی جهت دعوت برای انعقاد قرارداد پیش فروش پروژه دره بهشت ۳۶ میلیون تومان است.

به گزارش خبرگزاری فارس در اطلاعیهای که شرکت عمران پردیس بر روی خروجی خود قرار داده آمده است:به اطلاع متقاضیان پروژه های کوزو و دره بهشت مسکن مهر شهر جدید پردیس میرساند، حداقل میزان واریزی برای دعوت به انعقاد قرارداد پیش فروش پروژه کوزو 25 میلیون تومان و حداقل میزان واریزی جهت دعوت برای انعقاد قرارداد پیش فروش پروژه دره بهشت 36 میلیون تومان است.

بنابراین گزارش، به اطلاع تمامی متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس میرساند؛ شماره های پیامک شرکت عمران شهر جدید پردیس 50002651 و 30001614444444 است،لذا تنها اطلاعیه های ارسالی از این شماره ها مورد تایید شرکت عمران است.

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کریم مهدوی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    ارسال
    4,036
    http://rahnama.com/

این سایت میتوان گزینه های فروش آپارتمان و خودرو و غیره رو دنبال گرد

آگهی های روز

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    306
    تشکر شده 1,113 بار در 298 ارسال
    اکثر جاها تقریبا 2 برابر شده ..بین 60 تا 100 درصد رشد داشته
    دوستی در چیتگر 43 تومن رهن کامل داشت .. الان شده 65 تومان
    یکی دیگر از دوستان در شهرک گلستان شرق تهران 100 تومن رهن بود الان شده 200 تومان
    دقیقا درسته فرمایشتون هفته گذشته برای یکی از دوستان طرفای سید خندان میگشتیم تقریبا رهن شده متری 1 تومن یعنی مثلا 100 متری 100 ملیون قابل شما رو هم که نداره هر چی میای بالاترم بدتر میشه
    ذرت ها نیاز به باران بیشتری دارند ولی کنگر ها نه ذرت ها در شرق هستند و کنگرها در غرب شما از هر دو بخرید و به باران کاری نداشته باشید

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید abtinsalari از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •