صفحه 2 از 17 نخست 1234512 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 165

موضوع: البرز دارو (دالبر)

عضو فعال داروساز آواتار ها
    تشکر شده 3,036 بار در 570 ارسال
    به توصيه ندارم عزيز من ١٥٪ سبدم مي خوام دارويي باشه تا الانم دلر خريدم و امروز البرز خريدم احتمالا فردام اضافه كنم با حد ضرر ٩٠٠-٩٢٠ تومان
    نقل قول نوشته اصلی توسط ssedghi نمایش پست ها
    داروساز محترم من 950 خريدم يك ماه پيش به نظرت فردا اضافه كنم؟؟؟

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید داروساز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال purpleayaa آواتار ها
    تشکر شده 416 بار در 167 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط داروساز نمایش پست ها
    به توصيه ندارم عزيز من ١٥٪ سبدم مي خوام دارويي باشه تا الانم دلر خريدم و امروز البرز خريدم احتمالا فردام اضافه كنم با حد ضرر ٩٠٠-٩٢٠ تومان
    عزیز من والبر دارم.با توجه به سود آوری احتمالی که از دالبر انتظار میره همون نسبت سود آوری رو تو والبر هم میبینید؟
    خدایا چنان کن سرانجام کار.....تو خشنود باشی و من رستگار...

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید purpleayaa از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,182 بار در 728 ارسال
    در گروه دارو بعضي سهم ها مثل دلر گير حجم مبنا هستند و ادامه صعودشون ترديدناپذيره...

براي بقيه سهم هاي گروه ميشه گفت والبر و دالبر نقش ليدر دارن و مثبت يا منفي شدنشون

بر روي هم و بقيه گروه تاثير ميزاره...امروز والبر باز هم به محدوده حمايتي حدود 430 الي 435 تومني

خودش ميرسه و احتمالا باز هم واکنش نشون ميده و برميگرده...دالبر هم با عدد رواني 1000 تومن دست

و پنجه نرم ميکنه و احتمالا حمايت خوبي در اين محدوده شده و ميتونه برگشت خوبي داشته باشه...

امروز کاملا والبر و دالبر رو بايد زير نظر داشت و اگه پرحجم به سمت قيمتهاي مثبت برن سيگنال خريد خودشون

و سهم هاي بسيار ارزشمندي مثل دابور (که نميدونم بازار چرا ازش غافله؟ شايد به دليل شناور کمش) صادر

ميشه حالا قدرت صعود چقدر باشه به روند معاملات روزهاي بعد بستگي داره...

عضو فعال مجتبی آواتار ها
    تشکر شده 1,391 بار در 433 ارسال
    سلام
    دالبر یکی از بهترین های دارویی هستش هرچند دارویی ها کلا سهام های خوبی هستند.
    سود امسال دالبر در تحلیل من حدود 280 تومن هستش. با P/E 5 میشه 1400 تومن قیمت سهم.
    تحلیل بنیادی و تکنیکال بورس
    https://t.me/BourseTahlil63

کاربر فعال
    تشکر شده 1,485 بار در 421 ارسال
    تحلیل دالبر

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید alizali از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    سهم روي خوب قيمتي براي خريد رسيده به نظرم. نظر دوستان تكنيكاليست چيه؟
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,809 بار در 3,911 ارسال
    "دالبر" و تعدیل در پیش بینی 92

شرکت البرز دارو با سرمایه ای بالغ بر 25 میلیارد تومان پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 براساس عملکرد واقعی دوه 6 ماهه را منتشر کرده است.

این شرکت دارویی که برای هر سهم خود در سال مالی 92 مبلغ 202 تومان سود خالص پیش بینی کرده در دوره مورد بررسی موفق به تحقق 54 درصد از این مبلغ شده است.

"دالبر" که در گزارش قبل عایدی خالص هر سهم را مبلغ 1599 ریال پیش بینی کرده بود علت تعدیل مثبت بیش از 26 درصدی در اطلاعیه اخیر را افزايش مقدار فروش برخي از محصولات و افزايش درآمدهاي متفرقه ناشي از فروش ساختمان دفتر تهران شرکت اعلام نموده است.

گفتنی است این شرکت در دوره 6 ماهه 48 درصد از مواد اولیه خود را از طریق واردات با نرخ هر یورو 3 هزار و 398 تومان تأمین کرده است و این در حالی است که هیأت مدیره در نظر دارد به هر سهم خود در سال مالی 92 مبلغ 128 تومان سود نقدی پرداخت نماید.
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده است:

eps

عضو عادی
    تشکر شده 137 بار در 48 ارسال
    دالبر 26% تعدیل مثبت داد و به ازای هر سهم 2020 ریال سود پیش بینی کرد.

"دالبر" که در گزارش قبل عایدی خالص هر سهم را مبلغ 1599 ریال پیش بینی کرده بود علت تعدیل مثبت بیش از 26 درصدی در اطلاعیه اخیر را افزايش مقدار فروش برخي از محصولات و افزايش درآمدهاي متفرقه ناشي از فروش ساختمان دفتر تهران شرکت اعلام نموده است .

مبارک همه سهامداران دالبر

دست حقوقی هم درد نکنه اولی صبحی 500 هزار تا عرضه کرد...

عضو فعال h00mi آواتار ها
    تشکر شده 2,645 بار در 565 ارسال
    درود...
    شاید این روزها از دیدن "تعدیل های مثبت" گروه دارویی خسته شده باشید...
    ولی راحت به شما بگویم این سود ها سودهای اصلی نیست...
    سودهای اصلی کماکان پنهان شده است..
    تعدیل های مثبت بیشتری در راه است...
    بهترین گزارشات 9ماهه و 12 ماهه و اولین پیش بینی سود سال مالی بعد از آنِ گروه دارویی است..
    این روزها بنده تعجب می کنم که چطور می شود هنوز سهم "دارویی" خرید!؟
    بگذارید بازار شرکت های ورشکسته را در صف خرید بخرد به امید این که شاید سالیانی دور که البته نمی دانم در آن سال ها بنده هنوز زنده هستم یا... این شرکت ها زیان خود را تبدیل به 1 ریال سود کنند ...
    کم نیستند از این سهم های زیان ده که بازار در صف خرید آن ها را می خرد از خپارس با 137 تومان زیان گرفته تا اکثر سهم های خودرویی...
    معاملات گروه پالایشگاهی نشان می دهد "آقایان" در حال خروج هستند... با تجربه ها در این چند روز متوجه این موضوع شده اند... باز بروید شاوان 4300 تومانی بخرید تا شاید خوشبخت شوید البته این هم می ترکد... سهم های حبابی به مانند این زیاد است...
    برگردیم به گروه دارویی و سهم مورد علاقه بنده که در آینده وقتی گزارشاتش را روانه کدال کرد دلیل خرید های سنگین "دسبحا" و "والبر" را در هفته گذشته روی این سهم خواهید فهمید...
    سهم مورد علاقه بنده در این گروه "دالبر" می باشد...
    "دالبر" با این شناوری پایین و تعدیل های مثبتی که روانه بازار خواهد کرد نمی دانم چطور هنوز می شود آن را خرید...
    "دالبر" 1150 تومانی بزودی راه "غبشهر" 1000 تومانی را خواهد رفت...
    آن چنان سودی بسازد این "دالبر" و گروه "دارویی" که خیلی ها انگشت به دهان بمانند..
    در این هفته برنامه کاریم "تک سهم" شدن روی "دالبر" است...
    کلا با "تک سهم" شدن مخالفم ولی آخرین بار "ماه پیش" رو "پردیس" 175 تومانی پیشنهاد تک سهمی دادم که لطف خدا شامل حالم شد و شرمنده دوستان نشدم... انشاا.. این بار هم شرمنده نشوم...
    دوستانی که قصد خرید دارند حداقل به دید 6ماهه سهم را بخرند..
    به نوسانات سهم هم کاری نداشته باشند...
    روزی که معما حل شود با توجه به شناوری پایین سهم منتظر لطف ناظر و "گره معاملاتی" خواهند بود..

هر لحظه ی با تو بودنم محبوب است.. دور از تو همیشه در دلم آشوب است...
    هر وقت قرار است به من سر بزنی.. "اهواز" برای راه رفتن خوب است...

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید h00mi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال h00mi آواتار ها
    تشکر شده 2,645 بار در 565 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط h00mi نمایش پست ها
    درود...
    شاید این روزها از دیدن "تعدیل های مثبت" گروه دارویی خسته شده باشید...
    ولی راحت به شما بگویم این سود ها سودهای اصلی نیست...
    سودهای اصلی کماکان پنهان شده است..
    تعدیل های مثبت بیشتری در راه است...
    بهترین گزارشات 9ماهه و 12 ماهه و اولین پیش بینی سود سال مالی بعد از آنِ گروه دارویی است..
    این روزها بنده تعجب می کنم که چطور می شود هنوز سهم "دارویی" خرید!؟
    بگذارید بازار شرکت های ورشکسته را در صف خرید بخرد به امید این که شاید سالیانی دور که البته نمی دانم در آن سال ها بنده هنوز زنده هستم یا... این شرکت ها زیان خود را تبدیل به 1 ریال سود کنند ...
    کم نیستند از این سهم های زیان ده که بازار در صف خرید آن ها را می خرد از خپارس با 137 تومان زیان گرفته تا اکثر سهم های خودرویی...
    معاملات گروه پالایشگاهی نشان می دهد "آقایان" در حال خروج هستند... با تجربه ها در این چند روز متوجه این موضوع شده اند... باز بروید شاوان 4300 تومانی بخرید تا شاید خوشبخت شوید البته این هم می ترکد... سهم های حبابی به مانند این زیاد است...
    برگردیم به گروه دارویی و سهم مورد علاقه بنده که در آینده وقتی گزارشاتش را روانه کدال کرد دلیل خرید های سنگین "دسبحا" و "والبر" را در هفته گذشته روی این سهم خواهید فهمید...
    سهم مورد علاقه بنده در این گروه "دالبر" می باشد...
    "دالبر" با این شناوری پایین و تعدیل های مثبتی که روانه بازار خواهد کرد نمی دانم چطور هنوز می شود آن را خرید...
    "دالبر" 1150 تومانی بزودی راه "غبشهر" 1000 تومانی را خواهد رفت...
    آن چنان سودی بسازد این "دالبر" و گروه "دارویی" که خیلی ها انگشت به دهان بمانند..
    در این هفته برنامه کاریم "تک سهم" شدن روی "دالبر" است...
    کلا با "تک سهم" شدن مخالفم ولی آخرین بار "ماه پیش" رو "پردیس" 175 تومانی پیشنهاد تک سهمی دادم که لطف خدا شامل حالم شد و شرمنده دوستان نشدم... انشاا.. این بار هم شرمنده نشوم...
    دوستانی که قصد خرید دارند حداقل به دید 6ماهه سهم را بخرند..
    به نوسانات سهم هم کاری نداشته باشند...
    روزی که معما حل شود با توجه به شناوری پایین سهم منتظر لطف ناظر و "گره معاملاتی" خواهند بود..
    ...
    به آمار خرید حقوقی ها در نماد "دالبر" و "دالبرح" توجه کنید...
    در 10 روز کاری گذشته حدود 650 هزار سهم توسط حقوقی در نماد "دالبرح" خریداری شده است...
    در 10 روز کاری گذشته بیش از 2 میلیون سهم توسط حقوقی در نماد "دالبر" خریداری شده است...
    پیشنهاد بنده به دوستان بررسی خود نماد "دالبر" است...

صفحه 2 از 17 نخست 1234512 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)