صفحه 2 از 3 اولین 123 آخرین
نتایج از شماره 11 تا 20 از مجموع 27

موضوع: چی شد که وارد بورس به خصوص آنلاینش شدید؟

کاربر فعال
    ارسال
    457
    تشکر شده 1,480 بار در 420 ارسال
    سال 83 عرضه اولیه غدیر با تبلیغات بسیار گسترده بانک صادارت با قیمت 540 تومان اگر درست یادم باشه رفت تو پاچمون
    یعنی از اون موقع ما کد دار بورسی بودیم
    اما هیچ وقت فکرش رو هم نمیکردم که بخواهم با سرمایه کم زنگ بزنم به کارگزار بگم اینو بخر اونو بفروش لذا تا راه اندازی آنلاین کلا بیخیال بودیم
    کار در فارکس حداقل تکنیکال ما رو کاملا برای بورس قوی کرد
    تا در خرداد 90 وارد آنلاین شدیم و مستقل تو نستیم کار کنیم
    کارگزاری مفید
    تا به حال هیچ اعتباری نگرفتم
    هیچ عرضه اولیه به من نرسید غیر از بیمه ملت که اونم از ناشی گری خریدیم و با ضرر رد کردیم رفت
    ولی نتیجه این دو سال
    داشتن شیران میانگین 1300 تومنی
    شبندر 300 تومنی
    شراز 400 تومنی
    غشان 280 تومنی
    و....
    و از بدترین ضررهام هم بترانس لعنتی بود که وقتی تفاوت قیمت حق با سهم رو دیدیم حق خریدم و شدیدا توش گیر کرده بودم
    خدا رو شکر
    بازدهی خوبی بوده و اینکه حداقل پولمون توسط این تورم بزرگ نابود نشده

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید alizali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی bidemajnon آواتار ها
    ارسال
    77
    تشکر شده 393 بار در 86 ارسال
    منم سال 89 بود که با توجه به علاقه ای که به کار بورس داشتم رفتم کار گزاری و کد بورسی گرفتم
    ام امان از بی پولی چون پول نداشتم نتونستم خرید و فروش داشته باشم
    چون توی سایتا مطالعه کرده بودم و میگفتن که باید با پول اضافه سرمایه گزاری کنی من هم بی خیالش شدم تا آذر 91 که عموم به قول دوستمون موتور محرک من شد و هلم داد تو بورس
    کدم رو فعال کردم با معاملات آقلاین کارگزاری سامان
    اوایل فکر میکردم که همه اینجوری آفلاین کار می کنن و سفارش میدن هر وفت خواست خودش میخره
    ولی وقتی که کارگزاری پسر عموی محترم رو دیدم فهمیدم که یه سیستم آنلاینی هم هست
    اولین تجربه های من هم مثل خیلی از دوستان تلخ اما شیرین بود
    شمواد 260 تومنی رو درست همون روزی که شفاف سازی کرد گرفتم
    بعدشم دیدم که از فردا داره با کله میاد پایین تازه فهمیدم که یه سات کدالی هم هست که قبل از خرید باید یه سر زد که شفاف سازی نکرده باشه
    ولی چون دوستان نظرشون مثبت بود تا همین اواخر که دوباره 260 رو رد کرد نگه داشتم و دادم رفت
    کروی رو هم 330 گرفتم که همین اواخر 240 دادمش رفت
    منم مثل همه دوستان که برای اولین بار شروع می کنن حد ضرر نداشتم
    ولی کنور سهم مبارکی که گرفتمش و وقتی که فکر می کنم میبینم کسی بهم معرفی نکرد چه جوری شد خریدمش
    هنوز هم نگش داشتم و عشق می کنم باهاش

ولی چیزی که هست اینکه معاملات آفلاین هیجان من رو میگرفت و نمیزاشت احساسی زود بخرم بفروشم
    از وقتی که کد آنلاین گرفتم تریدهای هیجانی زیادی داشتم
    بعضی وقتا که سابقه معاملاتم رو نگاه می کنم و می بینم یه سهم رو 2-3 روزه خریدم و با ضرر فروختم شرمنده میشم از دید کوتاه مدتی خودم

ولی خوب خدا رو شاکرم که با سایت بورسی و بخصوص پرریسک و گروه داف و دیگران دوستان این سایت آشنا شدم که سود و زیان دیگران براشون مهم هست
    وام دار همه دوستان خوب این سایت هستم و سپاسگزارشون هستم
    به سلامت خانواده می اندیشم

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bidemajnon از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال behnam آواتار ها
    ارسال
    9,380
    تشکر شده 93,435 بار در 9,861 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bidemajnon نمایش ارسال ها
    منم سال 89 بود که با توجه به علاقه ای که به کار بورس داشتم رفتم کار گزاری و کد بورسی گرفتم
    ام امان از بی پولی چون پول نداشتم نتونستم خرید و فروش داشته باشم
    چون توی سایتا مطالعه کرده بودم و میگفتن که باید با پول اضافه سرمایه گزاری کنی من هم بی خیالش شدم تا آذر 91 که عموم به قول دوستمون موتور محرک من شد و هلم داد تو بورس
    کدم رو فعال کردم با معاملات آقلاین کارگزاری سامان
    اوایل فکر میکردم که همه اینجوری آفلاین کار می کنن و سفارش میدن هر وفت خواست خودش میخره
    ولی وقتی که کارگزاری پسر عموی محترم رو دیدم فهمیدم که یه سیستم آنلاینی هم هست
    اولین تجربه های من هم مثل خیلی از دوستان تلخ اما شیرین بود
    شمواد 260 تومنی رو درست همون روزی که شفاف سازی کرد گرفتم
    بعدشم دیدم که از فردا داره با کله میاد پایین تازه فهمیدم که یه سات کدالی هم هست که قبل از خرید باید یه سر زد که شفاف سازی نکرده باشه
    ولی چون دوستان نظرشون مثبت بود تا همین اواخر که دوباره 260 رو رد کرد نگه داشتم و دادم رفت
    کروی رو هم 330 گرفتم که همین اواخر 240 دادمش رفت
    منم مثل همه دوستان که برای اولین بار شروع می کنن حد ضرر نداشتم
    ولی کنور سهم مبارکی که گرفتمش و وقتی که فکر می کنم میبینم کسی بهم معرفی نکرد چه جوری شد خریدمش
    هنوز هم نگش داشتم و عشق می کنم باهاش

ولی چیزی که هست اینکه معاملات آفلاین هیجان من رو میگرفت و نمیزاشت احساسی زود بخرم بفروشم
    از وقتی که کد آنلاین گرفتم تریدهای هیجانی زیادی داشتم
    بعضی وقتا که سابقه معاملاتم رو نگاه می کنم و می بینم یه سهم رو 2-3 روزه خریدم و با ضرر فروختم شرمنده میشم از دید کوتاه مدتی خودم

ولی خوب خدا رو شاکرم که با سایت بورسی و بخصوص پرریسک و گروه داف و دیگران دوستان این سایت آشنا شدم که سود و زیان دیگران براشون مهم هست
    وام دار همه دوستان خوب این سایت هستم و سپاسگزارشون هستم
    دوست گرامی
    یک پیشنهاد دوستانه براتون دارم
    البته تصمیم گیری با خود شماست
    یک مدت معاملات آنلاین و نوسانگیری رو کنار بذارین و سهامداری کنید
    این هیجانی که شما از اون نوشتین میتونه تجربیات تلخی براتون به همراه داشته باشه
    خوشبینانه این هست که شما مشغول نوسانات جزیی و چند درصدی هستید و رشد اصلی بازار رو از دست میدین
    و در حالت بدبینانه با چند خرید و فروش احساسی،ضرر سنگینی رو متحمل میشین
    سودهای کوچیک از لحاظ روانی شما رو قانع نگه میداره و ممکنه حتی به ضررها بی توجه باشین و در پی جبران بر بیاین
    و ادامه این سیکل تنها منجر به ضرر شما خواهد شد
    در بازار حال حاض