صفحه 6 از 6 نخست ... 3456
نمایش نتایج: از 51 به 55 از 55

موضوع: معامله دربورس و دیدگاه من

عضو جدید خلیج فارس آواتار ها
    تشکر شده 18 بار در 5 ارسال

پاسخ : معامله دربورس و دیدگاه من

نقل قول نوشته اصلی توسط افشین ساعی نمایش پست ها
    پست بالا سوم همین ماه نوشته شد و قردا پس از 2هفته (نه ازتوع کاری) سهم 30درصدی که قولش از 300داده بودم میزنه
    نوش جان کسانیکه خریدن
    و بازی سهم هنوز ....
    افشین خان فکر میکنی از همین فردا تا اخر سال وساخت بیشتر رشد میکه یا ثتران با توجه به اینکه ناو وساخت بالاتره

عضو عادی
    تشکر شده 501 بار در 84 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط خلیج فارس نمایش پست ها
    افشین خان فکر میکنی از همین فردا تا اخر سال وساخت بیشتر رشد میکه یا ثتران با توجه به اینکه ناو وساخت بالاتره
    وساخت مدتی درجا میزد اگر از روز پیش که جو مثبتی رو دیگر سهمهای گروه اومده نبود
    بازده ثتران به احتمال خیلی زیاد به پایان سال مخواهد رسید
    همین حالا هم از اول همین سال جساب کنیم ثتران خیلی بیشتر از وساخت بازده داده
    ضمت اینکه بازار منتظر گزارش بهتری درمورد وساخت بود

پست بالا سوم همین ماه نوشته شد و قردا پس از 2هفته (نه ازتوع کاری) سهم 30درصدی که قولش از 300داده بودم میزنه
    نوش جان کسانیکه خریدن
    و بازی سهم هنوز ....

3. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید افشین ساعی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

امروز در گروه ساختمانی حجم ها یحوبی زده شد و سهم ها یا در مثبت و یا با صع خرید بسته شدند و این نشاندهنده جومثبت گروه ساختمانی برا روزهای آیندست که از روزكاری پیش صجبتش کردم
    سهمهای ثباع و ثتران و ثشرق و ثشاهد رشدشان بیشتر و قویتر خواهد بود

امروز سه و نیم درصد سهم ثتران معامله شد و جالبترآنكه قیمت حتی به صفر تابلو نرسید

سرمایگذاری مسكن همانند چند روز گذشته پس از صف شدن با عرضه صف و با توجه به گزارش شفاف سازی دیروز بازار پشت سرش شروع به عرضه کرد و خریدارن منتظر حجم بالا هراز گاهی بارنجهای مثبت تعداد مورد نظرشون جمع میکردن و دوباره صف خذید و دوباره سناریو قبلی عرضه توسط سهامدار آنهم فقط به تعداد صف خرید و و بدین ترتیب یکی از روزهای پرحجم سهم که 80درصدش رو قیمت بالای 390تومن بود
    آتیه مسكن هم که قبل امروز شش و نیم سهم داشت امروز با عرضه درحد 1 میلیون اومدزیر درصد و درروزها یینده به تعداد امروز دردرصد مثبت سهامش تموم خواهد کرد...

از دو صندوف بالای درصد سهم که قبلا گفته شد میانگینشون بین 250الی 280 میباشد

درروزهای گذشته در 2 یا 3 تویت 50هزار الی 250 هزار سهم عرضه کردن که گفته شد برا

تریب بازار برا عرضه بود که وقتی دیدن ثمری نداشت شركت شفاق ساری داد و امروز
    هیچکدوم از صندوقها تفروختند که هیچ صتدوق رفاه دو برابر سهمی که درروزهای پیش عرضه کرده بود با میانگین 10درصد بالاتر خرید داشت که این نشان از صحیح بودن سناریو توضیح دادخه شده درروزها پیش بود...

دیروز و امروز هم گفتم بشحصه از سهم درهفته پیش رو انتظار بازدهی 15 و سپس بسته

شدن برا مجمع 22 دی را دارم...چیزی درجدود قیمتهای 450 میتونه به مجمع بره...

دست آخر اینكه من از لطف و تشكر دوستان ممنونم و اگر کسی میخواد تشكری کنه و سودی

از بابت معرفی سهم چه درگذشته و یا حال از توصیه به خرید وفروش بنده داشته فاتجه ای برا

پدرم بخونن و برا شفای مادر بزرگم دعا کنن از ته دلشون من وامدارشان خواهم بود...
    برامدتی شاید کوتاه خداحافظ

ا

5. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید افشین ساعی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال rahnama آواتار ها
    تشکر شده 4,586 بار در 772 ارسال

امروز در گروه ساختمانی حجم ها یحوبی زده شد و سهم ها یا در مثبت و یا با صع خرید بسته شدند و این نشاندهنده جومثبت گروه ساختمانی برا روزهای آیندست که از روزكاری پیش صجبتش کردم
    سهمهای ثباع و ثتران و ثشرق و ثشاهد رشدشان بیشتر و قویتر خواهد بود

امروز سه و نیم درصد سهم ثتران معامله شد و جالبترآنكه قیمت حتی به صفر تابلو نرسید

سرمایگذاری مسكن همانند چند روز گذشته پس از صف شدن با عرضه صف و با توجه به گزارش شفاف سازی دیروز بازار پشت سرش شروع به عرضه کرد و خریدارن منتظر حجم بالا هراز گاهی بارنجهای مثبت تعداد مورد نظرشون جمع میکردن و دوباره صف خذید و دوباره سناریو قبلی عرضه توسط سهامدار آنهم فقط به تعداد صف خرید و و بدین ترتیب یکی از روزهای پرحجم سهم که 80درصدش رو قیمت بالای 390تومن بود
    آتیه مسكن هم که قبل امروز شش و نیم سهم داشت امروز با عرضه درحد 1 میلیون اومدزیر درصد و درروزها یینده به تعداد امروز دردرصد مثبت سهامش تموم خواهد کرد...

از دو صندوف بالای درصد سهم که قبلا گفته شد میانگینشون بین 250الی 280 میباشد

درروزهای گذشته در 2 یا 3 تویت 50هزار الی 250 هزار سهم عرضه کردن که گفته شد برا

تریب بازار برا عرضه بود که وقتی دیدن ثمری نداشت شركت شفاق ساری داد و امروز
    هیچکدوم از صندوقها تفروختند که هیچ صتدوق رفاه دو برابر سهمی که درروزهای پیش عرضه کرده بود با میانگین 10درصد بالاتر خرید داشت که این نشان از صحیح بودن سناریو توضیح دادخه شده درروزها پیش بود...

دیروز و امروز هم گفتم بشحصه از سهم درهفته پیش رو انتظار بازدهی 15 و سپس بسته

شدن برا مجمع 22 دی را دارم...چیزی درجدود قیمتهای 450 میتونه به مجمع بره...

دست آخر اینكه من از لطف و تشكر دوستان ممنونم و اگر کسی میخواد تشكری کنه و سودی

از بابت معرفی سهم چه درگذشته و یا حال از توصیه به خرید وفروش بنده داشته فاتجه ای برا

پدرم بخونن و برا شفای مادر بزرگم دعا کنن از ته دلشون من وامدارشان خواهم بود..
    .
    برامدتی شاید کوتاه خداحافظ

ا

من دینفع در این سهام نیستم ولی با توجه به محبتی که در حق عزیزان داریدفاتحه ا ی برای پدر گرامی خواندم.خدا پدرت را رحمت کند و انشالله بزودی مادر بزرگ عزیزتان شفای کامل پیدا کند.آمین. رب العالمین
    اینستاگرام من :
    منتظر شما عزیزان هستم.
    www.instagram.com/hoshangghorbanian

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rahnama از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

سلام
    ثتران فرصت خرید ناب
    ما از همین 400 تومان انتظارحداقل 30درصد بازدهی تا پایان ماه را دارم.
    معاملات سهم فوق العاده زیبا ست جوری که انگار خودم برااولین بار دارم وارد میشم
    تنها سهم مثیت گروه ثتران و شنا خود بخوان حذیث این مجمل را
    در مجمع خبراهاییست

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید افشین ساعی از ایشان تشکر کرده است:

nik

صفحه 6 از 6 نخست ... 3456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)