صفحه 17 از 17 نخست ... 714151617
نمایش نتایج: از 161 به 167 از 167

موضوع: بانک قوامین (وقوام)

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : بانک قوامین (وقوام)

من خیلی عذر می‌خواهم از دوستان که این‌گونه عرض می‌کنم... ولی دیگر چه می‌شود کرد؟ خوب مالتان را برده‌اند... خورده‌اند و پس نداده‌اند... قیمت سهامتان را هم یک چندم کرده‌اند و همان را هم به واسطه‌ی ندادن گزارش مسدود کرده‌اند... حق هم با شماست... تو رویتان هم نگاه کرده‌اند و بهتان خندیده‌اند... حالا شما حتی حاضر نیستید برای احقاق حقتان حتی یک شکایت ساده آن هم اینترنتی بنویسید؟؟؟ یعنی نه تهران آمدن دارد (اگر شهرستانی هستید) نه چند روز گشتن نیاز دارد و نه حتی یک روز از کار و زندگی زدن و راه افتادن در خیابان ها را دارد و نه نامه نگاری و فکس نیاز دارد و حتی تلفن هم نمی‌خواهد! فقط اینترنتی است!!! خوب... چه می‌شود کرد... وقتی کار به این سادگی را برای حق مسلم خودتان که می‌دانید برده‌اند و کاملا غیرقانونی دارند می‌خورند حاضر نیستید انجام دهید... حتما منتظر هم هستید حقتان را همین‌جوری بیارند بگذارند کف دستتان... آن نتاج و ارباب‌هایش که صد چشمه تا کنون ازشان دیده‌ایم... باشد... من کاری ندارم... فقط اگر من رفتم و پی‌گیری کردم حق خودم را گرفتم یک چیزی هم رویش... من هم کاری با شما ندارم که ندارم...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

متن شکایت از بنیاد تعاون ناجا: سلام. بنیاد تعاون ناجا اقدام به تاسیس بانک قوامین نموده و «بر‌خلاف‌قانون» بیش از میزان مقرر از سهام بانک را در اختیار گرفته. و با استفاده از همین موضوع باز هم «بر‌خلاف‌قانون» ۱۲۰ برابر سرمایه این بانک، از آن بانک وام گرفته. و باز هم «بر‌خلاف‌قانون» این وام‌های عظیم گرفته شده را بر نگردانده! و با این کار باعث شده این بانک زیان‌های بسیار سنگینی را تجربه کند و منافع دیگر سهامداران را به میزان بسیار زیادی به خطر انداخته و از بین برده. میزان این زیان برای دیگر سهامداران جزء (سهامداران حقیقی) به قدری است که سهامشان نسبت به تغییرات بورس (شاخص کل) به «یک‌دهم» رسیده! و حتی به همین پول کم‌ارزش‌شده خودشان هم دسترسی ندارند و سازمان بورس به خاطر مشکلات گسترده این بانک نمادش را در بورس مسدود کرده و برخی دیگر که از حق تقدم های این شرکت استفاده کرده بودند عملا تقریبا همه سرمایه‌شان را با این اقدام غیر قانونی از دست داده‌اند. همه سهامداران دچار زیان شده‌اند در صورتی که بنیاد ناجا (سهامدار بزرگتر) به عنوان وام گیرنده خودش به نحو دیگری از وام این بانک استفاده کرده و می‌کند. لازم به ذکر است به دلیل اینکه مدیرعامل و دیگر عوامل بانک قوامین توسط خود بنیاد تعاون ناجا انتخاب می‌شوند عملا در این چند سال بانک هم‌دست بنیاد تعاون بوده و هر چند شکایت‌های سوری‌ای از سوی بانک از بنیاد تعاون ناجا صورت گرفته! ولی تا کنون با وجود منقضی شدن سررسید وام‌های گرفته شده هیچ کدام از وام‌ها برنگشته و بانک همچنان در وضع بسیار بدی به سر می‌برد. خواهشمندم نسبت به احقاق حقوق سهامداران جزء این بانک، با توجه به مراودات غیرقانونی شرکت بانک قوامین و بنیاد تعاون ناجا، اقدام بفرمایید. و لا حول و لا قوة الا بالله الحکیم العزیز
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام - دوستان خواهش می‌کنم شما هم مانند من به آدرسی که دوستمان فرستادند شکایت کنید. یک شکایت کردن که از ما زمانی نمی‌گیرد. ولی احتمال اینکه حقمان را بتوانیم بگیریم زنده می‌کند. بنده متن شکایت خودم را در بالا قرار می‌دهم که اگر دوستان خواستند بدانند دقیقا از چه باید شکایت کرد. --------------------- آدرس سایت: https://vgy.me/8U30HG.png دستگاه مورد شکایت: بنياد تعاون ناجا و موسسات وابسته
    «محمد حسین» هستم.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شما هم احتمالا مانند من فکر می‌کنید که دستگاه قضا هم یک چیزی است در حد همان بنیاد ناجا... حالا... هر چه باشد باشد... ولی دست کم ما باید تلاشمان را برای احقاق حقوق از دست رفته‌مان بکنیم یا نه؟
    «محمد حسین» هستم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام دوستان. چند نکته بسیار مهم برای مالباختگان و سهامداران در زیر هست که از دوستان تقاضا دارم به دقت به آن توجه بفرمایند.

دو سه روز پیش دادگاه بودم. به خاطر شکایت نتاج از من! گویا می‌خواستند بنده را به علت توهین! به ۵۰ هزار ریال پرداخت خسارت متهم کنند! البته عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد. در دادگاهی که داشتم چند چیز مشخص شد. یکی اینکه نتاج در دستگاه قضا اصلا شناخته شده است! یعنی همه آنجا انگار او را می‌شناسند! گویا قبلا همین کارهایی که اینجا در قوامین کرده را در جای دیگر (اگر اشتباه نکنم مهر اقتصاد) کرده و پرونده‌های زیادی دارد... تا معلوم شد امضای نتاج زیر یکی از برگه‌های شکواییه است حتی قاضی هم حساس شد... گفت نتاج؟ همان که فلان بوده... (یعنی حتی وضع جوری است که به اسم می‌شناسند او را! اصلا فکرش را هم نمی‌کردم. گویا اسمش مانند خاوری یک مدتی بر سر زبان‌ها بوده آنجا.) خوب... این از چند جهت کار ما را آسان می‌کند. یکی اینکه نتاج سابقه این موضوعات را به کرات داشته و نام نیکی از خودش انگار به جا گذاشته و این موضوع در پرونده‌های آینده می‌تواند تاثیر گذار باشد یعنی سابقه کارهایی که کرده در اذهان هست و راحت‌تر ما می‌توانیم ذات او را رو کنیم و حقمان را بگیریم... دیگر اینکه اگر بتوانیم مالباختگان و سهامداران مهر اقتصاد و جاهای دیگری که گویا نتاج کارهایی کرده را هم با خودمان همراه کنیم احتمالا نتیجه بهتری می‌گیریم و زودتر به حقمان می‌رسیم. (من یادم هست با چند تن از دوستان سهامدار در مجامع شرکت‌های مختلف که صحبت می‌کردم یکی دو تایشان می‌گفتند نتاج انگار باعث شده یک زیانی در مهر اقتصاد بکنند. اگر اشتباه نکنم یکی از دوستان می‌گفت یک افزایش سرمایه ۵۰۰ درصدی بوده که نتاج باز با همراهی سهامدار عمده یک کاری کرده به اینها نرسیده... دقیق خاطرم نیست ولی اگر از آن سمت هم طرح دعوا بشود احتمالا این ور هم روی کار ما تاثیر گذار خواهد بود.)

موضوع دیگر اینکه ما پیش‌تر یک شکایت در سازمان بازرسی کل کشور از این شخص و آنهایی که او را اینجا گماشته‌اند داشتیم. اگر خدا بخواهد به خاطر همین مسایل می‌توانیم یکی دو شکایت دیگر هم از این شخص و اطرافیانش داشته باشیم. شکایاتی که زودتر ما را به حقمان برساند ان‌شاءالله. یکی به خاطر همین اتهام بی دلیل (که اگر اشتباه نکنم شواهدی هم که در متن شکایت آمده بود جوری است که راه را برای اعاده حیثیت بعدی باز گذاشته.) و دیگر به خاطر اینکه به عنوان ناشر در زمان مقتضی صورت‌های مالی را منتشر نکرده و از بسته بودن نماد ما دچار زیان شده‌ایم. دیگر اینکه از منافع سهامداران (بانک) بر علیه سهامداران (سوء) استفاده شده. دیگر اینکه حرف‌هایی است که زده شده و دیگر اینکه این شخص به واسطه قانون گویا مدیرعامل قانونی قوامین نیست و نمی‌تواند باشد و چند چیز دیگر هم هست که گفتنش اینجا زیاد جالب نیست. خلاصه اینکه اگر خدا بخواهد یک شکایت دومی ان‌شاءالله علیه این شخص و روسایش خواهیم داشت. فقط دوستانی که تمایل دارند برای گرفتن حقشان همراه ما باشند هماهنگ کنند که این شکایت را دست‌جمعی مطرح کنیم (که تاثیرش بیشتر باشد) یا اینکه یکی مطرح کند و دیگران به عنوان شاهد امضاءکننده باشند.
    طرف حساب ما هم این چند نفر هستند: مدیران سابق و کنونی بنیاد تعاون ناجا + غلامحسین تقی نتاج + حمیدرضا نجف‌پور کردی (عضو هیات مدیره) + محسن بهاریان (یکی از عوامل نتاج) + علیرضا ناصریان (گویا این هم از عوامل نتاج است و در موضوعات مربوط به ارعاب و شکایت علیه سهامداران همدست نتاج است.)

یک چیز دیگر هم من در این چند وقت که تحقیقاتی داشتم دستگیرم شد. گویا آن دزدی‌ای که نماینده مجلس درباره‌اش صحبت می‌کرد (اگر اشتباه نکنم می‌گفت دوازده‌هزار میلیارد در بنیاد ناجا اختلاس شده... که در روزنامه‌ها و سایت‌های خبری هست اصل خبرش) این موضوع‌ها انگار یک ربطی دارد به فرمانده پیشین نیروی انتظامی که گویا دستگیر هم شد! و گویا به یک شرکتی به نام «غدیر» نیز بر می‌گردد که کارهای عجیب غریبی آنجا انجام گرفته! یعنی احتمال می‌دهم پول‌های ما از طریق این شرکت و چند شرکت مشابه رفته و دیگر بر نگشته! اگر بتوانیم این فرماندهانی که احیانا دستگیر شده‌اند را پیدا کنیم کارمان بهتر پیش خواهد رفت.
    یک چیز دیگر هم از این جلسه‌ای که داشتم دستگیرم شد... که یک مقدار ناراحتم کرد... اینکه چند تن از دوستان (که اکنون به صورت کامل می‌شناسمشان) گویا مشابه من به ایشان تهمت زده شده و از این اتهام و پرداخت جریمه (۵۰ هزار ریالی تا نهایت ۱ میلیون ریالی!) ترسیده‌اند و رفته‌اند بانک و آنجا جوری شده که نماینده‌ی قوامین در دادگاه می‌گفت اینها آمده‌اند پیش ما با اظهار ندامت! و شرمندگی! و معذرت‌خواهی خواستار عفو! ما شده‌اند... این را که شنیدم یک مقدار ناراحت شدم. فقط امیدوارم اینها را تطمیع کرده باشند. تطمیع هم که نه... چون وعده‌های نتاج می‌تواند به راحتی مانند وعده‌های شیطان دروغ از آب در بیاید... امیدوارم حق اینها را به اینها داده باشند که اینها کوتاه آمده باشند... وگرنه به خاطر پرداخت نکردن نهایت ۵۰ هزار ریال! آن هم اگر اثبات شود!... ای آقا... یکی از این دوستان در دفاعیات اولیه خودش نوشته بوده یک کارگر ساختمان است که ۹۵۰ میلیون ریال زیان کرده! فکرش را بکن... طرف ۹۵۰ میلیون ریال زیان کرده باشد... بعد با ترساندنش از جریمه‌ی ۵۰ هزار ریالی باعث شده باشد برود آنجا... سرش را هم زیر انداخته، کوتاه هم آمده! (فقط امیدوارم... خدا کند... حقش را داده باشند که کوتاه آمده باشد.) چه بگویم؟
    «محمد حسین» هستم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یک عده از سهامداران جمع شده‌اند برای شکایت از نحوه تصفیه حساب بانک قوامین و گرفتن حق.
    پیوند گروه تلگرامشان از این قرار است: https://t.me/vghavam1
    «محمد حسین» هستم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 458 بار در 73 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    یک عده از سهامداران جمع شده‌اند برای شکایت از نحوه تصفیه حساب بانک قوامین و گرفتن حق.
    پیوند گروه تلگرامشان از این قرار است:
    https://t.me/vghavam1
    درود.اینکه بازنشد.اما من در یک گروه تلگرام عضوم که 200 وخرده ای عضو داردکه در حال پیگیری شکایت از قوامین وبنیادهستند.
    اگردوستانی سهم رو دارندومترصدشکایتند،شماره تلگرامشون رو بفرستندتابه گروه اضاف شوند

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید پایش سهام از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 17 از 17 نخست ... 714151617

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)