صفحه 16 از 17 نخست ... 61314151617 آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 167

موضوع: بانک قوامین (وقوام)

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : بانک قوامین

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    من فکر کنم وقتی خبر افزایش سرمایه بانک قوامین و انتقال آن به بازار بالاتر آمد... آن وقت است که مردمی که الان دارند ورشکستگی وقوام را نشان می دهند در صف خرید خواهند رفت...
    صبر کنیم ببینیم این پیشبینی من درست از آب در خواهد آمد یا نه؟
    این را هم بگویم که به نظر خودم وقوام الان ورشکسته است... (آدم باید با خودش و دیگران صادق باشد...)

ولی قیمت بالا خواهد رفت و نیز جنازه ی این وقوام بیشتر از این می ارزد... حتی اگر باز هم بیشتر در آن اختلاس و کلاه برداری صورت بگیرد...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

وقوام چرا اینقدر عرضه کننده داره !

درحالیکه ومهر با تعداد بیشتر عرضه کننده چندانی نداره ظاهرا !

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    وقوام چرا اینقدر عرضه کننده داره !

درحالیکه ومهر با تعداد بیشتر عرضه کننده چندانی نداره ظاهرا !
    سلام
    این ها با هم خیلی فرق می کنند...
    وقوام سهامدار خسته و صبور دارد!
    قیمت از 2500 ریال شده 500 ریال! و دو سال زیر 800 ریال سهامداران را اذیت کرده اند...
    ولی ومهر بازارگردان داشته و در یک قیمت ثابت هر کسی می خواسته می توانسته سهمش را بفروشد و برود!

حالا این خوب است یا بد؟
    (اگر بازیگر وقوام قوی باشد خیلی خوب است وگرنه بد)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

واکنش وقوام و ومهر به بازگشایی احتمالی وبصادر در 50-60 تومان چه خواهد بود؟

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

واکنش وقوام و ومهر به بازگشایی احتمالی وبصادر در 50-60 تومان چه خواهد بود؟
    سلام

من فکر نکنم تاثیر زیادی وجود داشته باشد...

به احتمال قوی تاثیری یک روزه آن هم نه چندان زیاد خواهد داشت...

البته به احتمال قوی دولت فعلی تا پیش از انتخابات وبصادر را باز نمی کند... یا اگر باز کند (خیلی) بد باز نمی کند!

از طرف دیگر الان ومهر و وقوام بیشتر تحت تاثیر جو بازار پایه هستند تا جو گروه بانکی...

همین طور روی وبملت و وتجارت هم شدیدا دارند کنترل می شوند... برای همین گمان نکنم روی آنها هم تاثیر زیادی داشته باشد...

و اگر اینها به گشایش وبصادر واکنش نشان ندهند باقی بازار هم احتمالا به گشایش وبصادر واکنش زیادی نشان نمی دهد... از نظر روانی...

ولی از نظر حجم... تاثیر وجود دارد... یک سری پول ها آزاد می شود... یک سری پول ها بلعیده می شود...

نماد خیلی خیلی گردن کلفتی هم هست...

مطمئنم شما هم به یاد دارید که با همین وبصادر یک زمانی حال کل بازار را گرفتند! این قدر در وبصادر سهم عرضه کردند... این قدر سهم عرضه کردند که نقدینگی را از کل گروه ها و از کل بازار جذب خودش کرد و رفت تو جیب دولت و سهامدارهای عمده ی وبصادر که آن روز ها داشتند خالی می کردند!

یادم هست که یکی دو تا حقیقی که یکی اش یک خانم بود هر روز حجم های عجیب و غریب (اگر درست خاطرم باشد 300 میلیون!!!) می فروخت و آخر هم کامل همه را خالی کرد روی سر مردم...

مردم عزیز هم آن روزها از ارزندگی وبصادر می گفتند و به این خانم که در رشد بازار مانع رشد وبصادر می شد بد و بی راه می گفتند...

به هر حال... از کجا رفتم کجا... منظورم این بود که وبصادر نماد گردن کلفتی است و شناورش هم کم نیست و حجم هایی که به آن وارد یا از آن خارج می شود می تواند روی کل بازار تاثیر گذار باشد... (در میان مدت...)

به احتمال قوی در میان مدت خوب می شود چون پول از خارج از بورس می آید و سهام وبصادر را می خرد... (مانند س.ملت که وبملت می خرید/می خرد.) و پول آزاد شده (مال سهامداران جزء مقهور) تو بازار دوباره گردش می کند...

پس در کل به نظر من:
    در بازه ی بسیار کوتاه مدت (مثلا یکی دو روزه) یک تاثیر خیلی کوچک می گذارد و سریعا هم با یک حرکت در جهت مخالف، آن تاثیر خنثی می شود.
    در بازه ی کوتاه مدت بی تاثیر است.
    در بازه ی میان مدت (مثلا یک ماهه) به احتمال قوی خوب می شود.
    «محمد حسین» هستم.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام

من فکر نکنم تاثیر زیادی وجود داشته باشد...

به احتمال قوی تاثیری یک روزه آن هم نه چندان زیاد خواهد داشت...

البته به احتمال قوی دولت فعلی تا پیش از انتخابات وبصادر را باز نمی کند... یا اگر باز کند (خیلی) بد باز نمی کند!

از طرف دیگر الان ومهر و وقوام بیشتر تحت تاثیر جو بازار پایه هستند تا جو گروه بانکی...

همین طور روی وبملت و وتجارت هم شدیدا دارند کنترل می شوند... برای همین گمان نکنم روی آنها هم تاثیر زیادی داشته باشد...

و اگر اینها به گشایش وبصادر واکنش نشان ندهند باقی بازار هم احتمالا به گشایش وبصادر واکنش زیادی نشان نمی دهد... از نظر روانی...

ولی از نظر حجم... تاثیر وجود دارد... یک سری پول ها آزاد می شود... یک سری پول ها بلعیده می شود...

نماد خیلی خیلی گردن کلفتی هم هست...

مطمئنم شما هم به یاد دارید که با همین وبصادر یک زمانی حال کل بازار را گرفتند! این قدر در وبصادر سهم عرضه کردند... این قدر سهم عرضه کردند که نقدینگی را از کل گروه ها و از کل بازار جذب خودش کرد و رفت تو جیب دولت و سهامدارهای عمده ی وبصادر که آن روز ها داشتند خالی می کردند!

یادم هست که یکی دو تا حقیقی که یکی اش یک خانم بود هر روز حجم های عجیب و غریب (اگر درست خاطرم باشد 300 میلیون!!!) می فروخت و آخر هم کامل همه را خالی کرد روی سر مردم...

مردم عزیز هم آن روزها از ارزندگی وبصادر می گفتند و به این خانم که در رشد بازار مانع رشد وبصادر می شد بد و بی راه می گفتند...

به هر حال... از کجا رفتم کجا... منظورم این بود که وبصادر نماد گردن کلفتی است و شناورش هم کم نیست و حجم هایی که به آن وارد یا از آن خارج می شود می تواند روی کل بازار تاثیر گذار باشد... (در میان مدت...)

به احتمال قوی در میان مدت خوب می شود چون پول از خارج از بورس می آید و سهام وبصادر را می خرد... (مانند س.ملت که وبملت می خرید/می خرد.) و پول آزاد شده (مال سهامداران جزء مقهور) تو بازار دوباره گردش می کند...

پس در کل به نظر من:
    در بازه ی بسیار کوتاه مدت (مثلا یکی دو روزه) یک تاثیر خیلی کوچک می گذارد و سریعا هم با یک حرکت در جهت مخالف، آن تاثیر خنثی می شود.
    در بازه ی کوتاه مدت بی تاثیر است.
    در بازه ی میان مدت (مثلا یک ماهه) به احتمال قوی خوب می شود.
    بیشتر منظورم واکنش از لحاظ قیمتی است !

بلاخره وبصادر زیان سنگین انباشته دارد ! و 95 هم قطعا زیان بیشتری خواهد داشت !

طبعا وقتی این سهم با زیان انباشته سنگین روی این قیمتها باز شود،

انتظار این است که وقوام و ومهر که سود دارند حداقل تا محدوده 90-100 جا برای رشد داشته باشند !

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

بیشتر منظورم واکنش از لحاظ قیمتی است !

بلاخره وبصادر زیان سنگین انباشته دارد ! و 95 هم قطعا زیان بیشتری خواهد داشت !

طبعا وقتی این سهم با زیان انباشته سنگین روی این قیمتها باز شود،

انتظار این است که وقوام و ومهر که سود دارند حداقل تا محدوده 90-100 جا برای رشد داشته باشند !
    من این جوری که شما نگاه می کنید نگاه نمی کنم...

(هر چند نیمی از سبدم وقوام است ولی نگاه مثبتی به آن ندارم.)

وبصادر هم پیش از آنکه صورت های مالی اش حسابرسی واقعی! شود سود ده بود! سود خوبی هم می داد! تقسیم هم می کرد!
    حالا وقوام حتی تقسیم هم نمی کند... اصلا منع قانونی دارد که حتی سودهای سال های گذشته را هم تقسیم کند... (دقیقا یادم نمی آید چه بود... ولی باز همه اش بر می گشت به وامی که سهامدار عمده از بانک گرفته بود و پس نداده بود...)

==============

وقوام از نظر بنیادی، از نظر من، از نظر کوتاه مدت هیچ چیز تویش نیست و البته در بلــــــند مدت فوق العاده است. (بلند مدت: زمانی که کشور رونق گرفت و بنیاد پول هایی که خورده بود را برگرداند...)
    (در میان مدت هم رفتن به بازار بالاتر است که بماند...)

==============

البته من قائل به رشد وقوام هستم... ولی به خاطر اینکه از نظر نموداری وضعش خوب است... به خاطر اینکه سهامداران خسته داشته... مدت ها افت داشته... حتی از کف قیمتی که داشته هم باز افت زیادی کرده... و الان بازیگر پیدا کرده (مانند خیلی از نمادهای بازار پایه)
    یعنی اگر جنازه اش هم قرار باشد با قیمت معمول داد و ستد شود باید 50 تا 100 درصد رشد کند...
    «محمد حسین» هستم.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

معاون پذیرش و ناشران فرابورس ایران به سنا خبر داد؛
    21 شرکت بنیاد تعاون ناجا در لیست عرضه سامانه مذاکره ادغام و تملیک فرابورس
    فهرست 21 شرکت آماده واگذاری بنیاد تعاون ناجا به به فرابورس ایران تحویل داد شده تا بعد از انجام بازاریابی و مذاکره با مشتریان احتمالی، مرحله عرضه آن‌ها از مجرای بورس انجام شود .
    بنیاد تعاون ناجا، شرکت‌های قابل واگذاری خود را به سامانه ادغام و تملیک فرابورس ایران آورد.
    معاون پذیرش و ناشران فرابورس ایران، این موضوع را به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) اعلام کرد و گفت: فهرست 21 شرکت آماده واگذاری بنیاد تعاون ناجا به به فرابورس ایران تحویل داد شده تا بعد از انجام بازاریابی و مذاکره با مشتریان احتمالی، مرحله عرضه آن‌ها از مجرای بورس انجام شود .
    سید مهدی علم‌الهدی همچنین با اشاره به اعلام آمادگی صندوق بازنشستگی نفت برای فروش 4 شرکت زیرمجموعه خود از طریق سامانه ادغام و تملیک گفت: برای خرید این شرکت‌ها، هم مشتری داخلی و هم خارجی مراجعه و در فاز اول از ما تقاضای دریافت اطلاعات کرده‌اند که فکر می‌کنیم با توجه به اطلاع‌رسانی قوی و شفاف به بازار، استقبال خوبی از این مجموعه‌ها صورت گیرد.
    معاون پذیرش و ناشران فرابورس ایران، معافیت مالیاتی نقل و انتقال سهام و از سوی دیگر شفافیت در واگذاری سهام و کشف قیمت عرضه را از مهم‌‌ترین مزایای راه‌اندازی این سامانه دانست و تاکید کرد: بعد از تعطیلات و در آغاز سال جدید نیز با مخاطبان سامانه ادغام و تملیک مکاتبه می‌کنیم و این امکان جدید را که مجموعه بازار سرمایه برای آنها فراهم کرده است بار دیگر تشریح خواهیم کرد .
    به گفته علم الهدی، از طریق راه‌اندازی این سامانه جدید اعلام فروش سهام شرکت از طریق تریبون بورس و فرابورس به اطلاع تمامی فعالان بازار سرمایه و خارج از بازار سرمایه می‌رسد؛ ضمن اینکه شرکت فروشنده، همزمان می‌تواند آگهی نیز منتشر و اقدام به بازاریابی کند . خاطرنشان می‌شود: چندی پیش وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم پنجاه‌ سالگی بازار سرمایه دستور رئیس‌جمهوری برای سرعت‌بخشی به واگذاری شرکت‌های دولتی و شبه دولتی را یادآور شد و اعلام کرد به طور جدی به دنبال واگذاری سهام بیمه‌ها و اموال مازاد بانک‌ها هستیم. در پی این اعلام، مدیرعامل فرابورس ایران، از آغاز به کار «سامانه مذاکره ادغام و تملیک» در بازار فرابورس خبر داد و آن را یک اقدام عملی در راستای اطلاع‌رسانی عمومی پیرامون شرکت‌هایی که در لیست واگذاری هستند، عنوان کرد.
    «محمد حسین» هستم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : بانک قوامین (وقوام)

دیگر ما مجبوریم دیگر...
    مدیریت شرکت گند زده و سود سهام که برایمان ایجاد نکرده بلکه کلی مطالبات بدون وصول برایمان ایجاد کرده و قیمت سهاممان را یک چندم کرده... و زمانی هم که ازشان می‌پرسی چرا این کار را کردین می‌گوید چند بانک دیگر زیان کردند! (بانک‌هایی که زیان نکردند و بسیار عالی عمل کردند را هم نمی‌بینند!) این از مدیریت شرکت...
    سازمان بورس هم که سهاممان را مسدود کرده‌اند... وقتی ازشان می‌پرسیم خوب چرا سهاممان را آزاد نمی‌کنید دست کم بازار که دارد رشد می‌کند پولمان را ببریم یک جایی سود کنیم می‌گوید من برای حفظ منافع سهامداران این را بسته‌ام! این هم از سازمان بورس...
    دولت هم که برای سهام ما تصمیم گرفته‌اند و قرار گذاشته‌اند سهام ما را (حتما به ثمنی بخس) برایمان بفروشند... این هم از دولت...
    کلا ما کاری نمی‌توانیم بکنیم... چه امور سهامشان جواب بدهد چه ندهد... چه بفهمیم چه بلایی دارند سرمان می‌آورند چه نفهمیم... کلا این مملکت همه‌اش همین است... (پیش‌تر می‌گفتند مملکت صاحب ندارد من ناراحت می‌شدم... ولی اکنون حرفشان را رد نمی‌کنم...)
    دو نفر می‌آیند پولت را می‌برند آخرش هم می‌اندازند گردن یک شخص ثالث و تمام شد و رفت...

حالا پول‌هایمان یک چندم شده به جهنم... من می‌ترسم اصلا صفر شود!

شما تجربه‌اش را ندارید... ولی من دارم... اینجا مال بنیاد ناجا است ولی من در بنیاد مستضعفان تجربه‌اش را دارم... من سهام کچینی را داشتم... یک روز آمدند سهام را بستند و بعد از مدتی دیدیم سازمان بورس اصلا سهام را باز نمی‌کند... یک سال گذشت... دو سال گذشت... سازمان بورس دیگر سهام ما را باز نمی‌کرد و همین‌جور برای حفاظت از منافع سهامداران سهام را مسدود نگه داشته بود! تا اینکه یک روز در آمدند گفتند در این سال‌ها که سهامتان را مسدود کرده بودیم شرکت زیان داده و اکنون هم می‌خواهیم منحلش کنیم! به همین راحتی! گفتند تهش هم چیزی به شما نمی‌رسد! به همین آسانی... قیمت سهام را از ۱۰۰۰۰ ریال آوردند روی ۳۰۰۰ ریال و بستند و دو سال بعد گفتند شرکت زیان‌ده بوده و همین هم صفر شده!
    ما چه کار می‌توانستیم بکنیم؟ مجبور بودیم دیگر... همین‌جور که اکنون مجبوریم... اکنون هم اگر بروند پیش خودشان برای خودشان بالاپایین بکنند و بیایند به ما بگویند ما بررسی کردیم و سهامتان زیان‌ده بود و سهمی ۶۰۰ ریال یا حتی ۵۰۰ ریال هم به شما نمی‌رسد ما چه می‌توانیم بکنیم؟ می‌توانیم برویم بگوییم بابا خودتان سهام را زیان‌ده کردید؟ اصلا مطالبات معوق از خودتان بوده؟ می‌توانیم برویم بگوییم چرا وام‌های صد و بیست برابر سرمایه دادید به خودتان و بعدا پس ندادید؟ می‌توانیم بگوییم قیمت سهام ما باید ۱۰۰۰۰ ریال باشد و شما نباید با این کارهایتان آن را آوردید زیر ۱۰۰۰ ریال؟
    جالب است... نتاج به جای اینکه بگوید نباید آن وام ها را می‌دادند و باید پس‌ می‌گرفتند، در مجمع زل می‌زد تو چشم سهامداران و می‌گفت شما سهامداران مسئول پایین آمدن قیمت سهام هستید!
    می‌گفت هر کسی ناراضی است با زیان بفروشد برود...
    مملکت پر است از این آدم‌ها...
    ما چه کار می‌توانیم بکنیم؟
    شما هم ولش کن... تماس گرفتن با امور سهام چه فایده‌ای دارد؟ آخرش یک قیمتی خودشان تعیین می‌کنند و یک چیزی می‌گذارند کف دستمان و خداحافظ... حتی ای بسا بدهکارمان هم کردند... همان گونه که نتاج از ما سهامداران طلبکار بود...
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : بانک قوامین (وقوام)

شرکت بانک قوامين - نماد: وقوام(قوام)
    موضوع: شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده
    بازگشت به نامه واصله از سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر لزوم رعایت ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (پیوست 1) به استحضار می رساندبا عنايت به راهبردهاي مصوب شوراي محترم پول و اعتبار،مصوباتي در مراجع ذي ربط گذرانده شده که به محض ابلاغ قطعي به اين بانک مراتب جهت استحضار و هرگونه بهره برداري به حضورتان ايفاد مي گردد.

بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.
    «محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 16 از 17 نخست ... 61314151617 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)