نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بازدهی کلی شما در سال 92 چند درصد بود؟

رأی دهندگان
57. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با ضرر سال را به پایان رساندم

13 22.81%
  • سود در بازه ی 0_50 درصد کسب کردم

13 22.81%
  • سود در بازه ی 50_100 درصد کسب کردم

12 21.05%
  • سود در بازه ی 100_150 درصد کسب کردم

5 8.77%
  • سود بیش از 150درصد عایدم شد

14 24.56%
صفحه 11 از 11 نخست ... 891011
نمایش نتایج: از 101 به 106 از 106

موضوع: درصد سود سالیانه مورد انتظار شما....

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : درصد سود سالیانه مورد انتظار شما....

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    آقا سجاد عزیز کاملا حرف شما درسته اما کسایی مثل من که تجربه ندارن و یکم با اصول سرمایه گذاری و بورس آشنا نیستن تازه اگر بتونن ضررهای قبلی رو جبران میکنن.کاش زمانی که همینجوری الکی الکی پول حقوق دوزاریم رو میاوردم تو بورس یکی مثل شما بود که منو راهنمایی میکرد و سهام با بنیاد خوب رو بهم معرفی میکرد و بعد چند سال که همش میشینم پای سیستم و فیلم و نوشته آموزشی میخونم برای بورس یه سیستم دست و پا شکسته پیدا کردم که نوسان گیری رو خیلی خوب اجرا میکنه اما سهام داری رو نه
    اگه میخوای سود کنی سهامداری کن،دو سه تا سهم بنیادی خوب که قیمتشون خیلی افت کرده پیدا کن و مطمئن باش که سودشون افزایش پیدا میکنه بخر و باهاشون سهامداری کن،ضمن اینکه اطمینان پیدا کن که برگشت روند از نزولی به صعودی انجام شده یا در شرف انجامه.
    چیزی از نوسانگیری کوتاه مدت عایدت نمیشه.نوسانگیری یعنی استرس با سود کم ولی سهامداری در ابتدای روند صعودی یعنی سود گنده با خیال راحت.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

بنده تا سهمی را نفروشم..سودی شناسایی نمیکنم....ولی بر اساس سودهای شناسایی شده...و نه بر اساس ارزش روز پرتفوی..خدا را شکر در سال 97..تا امروزسود خوبی کردم.
    در برنامه هایم...به 50..تا 60 درصد سود در 97 رازی بودم... ولی خدا را شکر..بازدهی به مراتب بهتری داشتم..
    سود کردن..اسانه...ولی حفظ سود ..بسیار..مشکل...چون شما از یه فضا وارد فضایی دیگه..میشی..اگر استراتژی..معاملاتیت را سریع..متناسب..نکنی..اش و جاش را تقدیم..خواهی کرد..
    این اویزه..گوشمه همیشه...بازار شدیدا کینه جوست...و..مترصد...پس گرفتن دادهای خویش..
    ..یکی از بزرگترین اشتباهات سال 97..فروش کربن..با سودی کم..بود...و یک دلیل هم بیشتر نداشت..انهم..خودم..را با شرکت درگیر کردم...و سبب شد..نتوانم..بر اعصابم..مسلط بشوم......و.. مصداق عینی ضرب المثل..مهرم..حلال..جانم..ازاد را..انجام..دادم...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۶) بورث آواتار ها
    تشکر شده 1,211 بار در 240 ارسال

باسلام
    وتشکر از جناب می گرامی و آقا سجاد بزرگوار و دوستانی که در این فروم فعال هستند.
    بنده هم سود وزیان رو ناشی از فروش محاسبه میکنم. که از اول سال حدود 15% سود ناشی از فروش عایدم شدو از یه ماه پیش که روند بازار کاملاٌ گاوی شده دیگه حداکثر 2% از سهامم رو فروختم و 50% به سرمایه اولیه (97) هم وارد کردم . هنوز هم در حال خرید هستم. ولی موضوع اینه که سهام در سبدم قبل از شروع روندجدید 15% در زیان بود. درصد عمده سهامم فولای و رتکو و کاوه و کفرا بوده و اکنون کروی و خگستر و وساپا هم اضافه شد. معمولا یکسری سهام بنیادی شناسائی کرده و بسته به روند سهم وزن سبدم تغییر میکنه و یا جابجا میشه.
    در هر صورت انتظار دارم درصد نسبت به سرمایه در بازه مشخص بگید تا خودم رو با شما ها بسنجم.
    بنظرم 90% سهامداران به کل سبدش نگاه کنه بیش از 70% سود نگرفته. کاش مدیر فروم یه نظر سنجی راه بندازه که اعضا حدود درصد سود 97 رو اعلام کنند.
    من سال 96 حدود 20% سود گرفتم . مطمنم خیلی ها در این سال زیان دیدن.

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید بورث از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

سلام روز بخیر
    یادمه سال ۹۲ یه نظرسنجی گذاشتم تو همین تایپیک که بازدهی چقدر بوده است ؟
    موج امسال بورس خداییش ضعیف تر از ۹۲ بوده بویژه در سهام ریالی . ولی خب شاخص رو میتوان معیار خوبی گرفت شاخص از ۸۰ اومد تا ۲۰۰ معادل ۱۵۰ درصد
    پس میتوان گفت بازدهی حدود 120-150 درصد به بالا عالی بوده برای این لحظه از سال بین ۸۰_100 متوسط زیر ۵۰ درصد هم بد
    هرکس باید ببینه چه کرده .

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,381 بار در 9,284 ارسال

این تاپیک بیاد بالا کم کم داریم به اخر 98 میرسیم یک چرتکه بندازید بیینید سقف سرمایتون با اول سال چقدر تفاوت داره و این تفاوت را با سطح انرژی که گذاشتید بسنجید به نکات خوبی می رسید!نتایج چراغی خواهد بود برای سال آتی ... روزهای بعد بیشتر صحبت میکنم

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,381 بار در 9,284 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen ho نمایش پست ها
    این تاپیک بیاد بالا کم کم داریم به اخر 98 میرسیم یک چرتکه بندازید بیینید سقف سرمایتون با اول سال چقدر تفاوت داره و این تفاوت را با سطح انرژی که گذاشتید بسنجید به نکات خوبی می رسید!نتایج چراغی خواهد بود برای سال آتی ... روزهای بعد بیشتر صحبت میکنم
    کم کم داریم میرسیم به اخر98 . 6روز کاری دیگه داریم .. درایام تعطیلات صجبت میکنیم ..
    مختصر دریک جمله .... سالی رویایی تراز91-92 بود ولی دیدگاه تریدر 6-7سال قبل نمیتوانست درحد 92بازدهی به دست بیاره! .. لذا مهمه تابع دیدگاه بازار باشیم

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 11 نخست ... 891011

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)