صفحه 1 از 36 123411 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 355

موضوع: بانک پارسیان ( وپارس )

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال

بانک پارسیان ( وپارس )

درود بر بابک عزیز؛

یه گوشه چشمی هم به این وپارس ما بنداز ببین چرا حقیقی ها دارند حراج می کنند سهمشون رو

به نظرم اوضاعش برا صعود بد نباشه...
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    درود بر بابک عزیز؛

یه گوشه چشمی هم به این وپارس ما بنداز ببین چرا حقیقی ها دارند حراج می کنند سهمشون رو

به نظرم اوضاعش برا صعود بد نباشه...
    سلام سید
    خوبی؟

والله بالاخره باید حراج کننده ای باشه تا خریدار بتونه پائینتر بخره یا نه؟ بزار حراج کنند خیالی نیست 210 تومن با نمودارهای مفید تریدر مهمترین حمایت سهمه ( البته این حداکثر افت بود که عرض کردم )

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 26,994 بار در 4,767 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    کیوان جان شاخص گروهشون رو دیدی؟!

بدجوری بوی سیمانی ها رو میده،به نظرم بعد از اصلاح فعلی تا حوالی 600 واحد هم حتی ممکنه رشد کنه و این یعنی 50% رشد شاخص!!!فوق العاده است...

کرمی جان نمیدونم چه جوری میشه بنیادی این رو توجیه کرد،اما تکنیکال این گروه چیز دیگه ای رو میگه،اتفاقا من انتظار یه موج شارپ دیگه رو دارم...البته بعد از اصلاح فعلی...
    وپارس را باید زیر نظر داشت
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    وپارس را باید زیر نظر داشت
    اتفاقا دوست مشترکمون هم همین نظر رو داره

حالا دارم دونه دونه بررسیشون میکنم،تا حالا که ملت شدید چشمم رو گرفته
    تمام سال من بی تو...

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,034 بار در 646 ارسال

بانک پارسیان ( وپارس )

بانک پارسیان با توجه به پایین تر بودن p/e ارزنده تر نیست برای خرید ؟ بنیادیشم عالیه
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن مختاری آواتار ها
    تشکر شده 12,431 بار در 690 ارسال
    شمارش حرکت 6 ماه اخیر وپارس رو بدین صورت میدونم:

انتظار دارم نزول سهم طی یکی دو روز آتی تموم بشه و طی یک ماه آینده قیمت اقلا به 308 تومن برسه

12. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن مختاری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 84 ارسال
    با سلام
    همیشه در بازار ما سهم های هستند که در گروه خود وبازار دور از چشم می مانند وزمانی بازار متوجه آنها می شود که دیگر خیلی دیر شده پانک پارسیان از آن سهم های ناب می باشد که با توجه به هم گروه ی های خود حداقل قیمت آن 340 تومان در این مرحله می باشد و درمیان مدت بالای 400 می باشد
    ویرایش توسط bahmaei.m : 2013/07/12 در ساعت 01:02

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bahmaei.m از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 84 ارسال
    با سلام
    با این روند چند روز گذشته وحمایت شدید در این قیمتها و ورود سهامداران تازه و P/E بسیار پایین این سهم حرکت سعود وجهشی خود را شروع خواهد کرد

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bahmaei.m از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی مرتضی رها آواتار ها
    تشکر شده 115 بار در 33 ارسال
    سلام بنده الان این تاپیک رو دیدم و حضور دوستان عزیز اقایان بابک پناهی و محسن مختاری و سید یاسر شریعت و مرادی که همگی از باتجربه های بازار هستند باعث خرسندی بنده شد . در تاپیک اقای پناهی چند دقیقه پیش این مطلب رو زدم اینجا هم با اجازه اقای شریعت کپی میکنم تا اقای پناهی هر جا که صلاح دونستند در صورت امکان نظر بدهند . ممنون

سلام خدمت دوست عزیز و استاد گرانقدر . بنده تقاضای بررسی بانک پارسیان رو در صورت امکان دارم . طبق امر جنابعالی بررسی خودم رو از روند فاندامنتال سهم بیان میکنم . همونطور که میدونید بانکها به واسطه سیستهای عجیب دولت اقای احمدی نژاد در این سالها همیشه در مدار افت بودند و حتی علی رغم افزایش ارزش بازار که در طول 2 سال گذشته عمدتا افزایشی بوده همگی یا درجا زدن و یا افت کردن . افزایش شدید نقدینگی در جامعه و کاهشی بودن قیمتها در بازارهای رقیب همچون طلا و ارز و مسکن در مقطع فعلی همونطور که میدونید منجر به خروج پول از بازارهای مورد اشاره و سرازیر شدن اونها به بازار پولی و مالی یعنی بورس و بانک شده نمونه بارز این مطلب صحبتهای مطرح شده در مجمع پاسارگاد مبنی بر افزایش سپرده گذاری در بانک پاسارگاد بیش از 30 درصد نسبت به سال 90 بوده و این در حالی است که در سال مورد بحث فقط 1 شعبه به شعبات این بانک افزوده شده و نتیجه این افزایش در رشد تقریبا 30 درصدی سود سال 91 این بانک (پاسادگاد) نمود پیدا کرده . در مورد پارسین هم یقینا این اتفاق افتاده حالا از میزان دقیق اون تا گزارش فصلی اطلاعی در دسترس نیست . طبق گفته دوستان بانک پارسیان دارای 10 درصد از سهام توسعه مبین یعنی سهامدار عمده مخابرات هست که با توجه به سهم 51 درصدی شرکت مزبور در مخابرات به صورت غیرمستقیم بانک پارسیان صاحب 5 درصد از مخابرات خواهد بود که این مطلب در صورت تغییر تعرفه مکالمات و افزایش سود مخابرات تاثیر نستقیم بر روی پارسان خواهد گذاشت . از طرف دیگه بحث تاثیر تسعیر نرخ داراییهای ارزی بانکها با دلار مبادلات میتونه منجر به اعلام سودهای نجومی در بعضی بانکها بشه که در مورد بانک پارسیان نیز مصداق خواهد داشت. به موارد فوق بازگشت اضافه برداشت بانک مرکزی به حساب بانکها هم مطرحه . البته یک مطلب رو اضافه کنم که اگر تاثیر تسعیر ارز رو بر منابع ارزی بانکا در نظر میگیریم باید بدهی های ارزی بانکها منجمله ال سی های ارزی رو هم محاسبه کنیم که محاسبه این مورد دست یکی از متخصصین حسابداری در این سایت رو میبوسه . بنده انتظار رشد بیش از 10 درصد در سود اعلامی گزارش سه ماهه اول بانک پارسیان رو دارم . قطعا توانایی اعلام بیشتر هم با توجه به ورود نقدینگی سرگردان بازار به پارسیان هم وجود داره اما بانک پارسیان کلا در اعلام سود بسیار محتاطه و همیشه در این سالها نشون داده که بدبینانه ترین حالت رو در نظر میگیره تا هیچوقت مجبور به تعدیل منفی نشه . به موارد فوق عدم فروش سهم توسط حقوقی در این چند وقت رو هم اضافه کنید و در نظر بگیرید که حقوقی عمده سهم ایران خودرو و زیرمجموعه هاشه که در وضعیت مالی بسیار بدی به سر میبرند با این حال فروشنده سهم نیستند . شخصا انتظار دارم که پی بر ای بانکیها طی یک ماهه اینده رشد داشته باشه . اقا بابک عزیز ببخشید که زیاده گویی کردم طبق فرموده جنابعالی فاند با ما و تکنیکال با شما استاد ارجمند . هرچند الان خاهید گفت که کجای مطلب فوق فاندامنتال محسوب میشه ؟ ممنون میشم نظرتون رو در مورد وضعیت تکنیکی سهم بیان کنید و در صورت امکان بفرمایید که اگر خود شما در قیمت امروز سهم رو خریداری کرده بودید حد ضرر رو برای خودتون چه عددی میدونستید . پیشاپیش ممنونم

رها

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مرتضی رها از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    با روند خوب خودروییها
    امروز بانک پارسیان اضافه کردم....
    بخش خودرویی سبدم رو به بانک پارسیان اختصاص دادم.

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 36 123411 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)