صفحه 64 از 87 نخست ... 14546162636465666774 ... آخرین
نمایش نتایج: از 631 به 640 از 862

موضوع: بانک ملت ( وبملت )

عضو فعال
    تشکر شده 68,789 بار در 12,931 ارسال

پاسخ : بانک ملت ( وبملت )

این که میگن میخوان بانک سرمایه رو با ملت ادغام کنن صحت داره

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده است:

mey

ستاره دار (2)
    تشکر شده 6,804 بار در 2,443 ارسال

اگر می خواست بانک ملت صف خرید شود در روز دوم،اونوقت بانک صادرات و تجارت مگر می توانستند پایین باز شود؟بانک ملت تا 110 هم جا داره بیاد همزمان با باز شدن 2 بانک دیگر

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,394 بار در 599 ارسال

یک روزی که سهام پالایشگاهی افت کرد و تنها تعداد اندکی از سهامداران پالایشی همراه بنده درب مجلس امدند و تقریبا 99 درصد بیخیال بودند الان هم همین اتفاق افتاده است و من با سهامداران بانکی که همان یک درصد هستند احساس همدردی میکنم و برایشان ناراحت هستم . اگر همه سهامداران با هم متحد بودند و پیش رهبری میرفتند و تکلیف خودشان را مشخص میکردند همه چیز درست میشد .

یک چرا در برابر زیان سهامداران خرد به سپرده گذاران بانکی سود پرداخت میشود ایا رهبر انقلاب اسلامی این را حلال میداند ؟
    دو چرا موسسات ورشکسته را در بانک های بزرگ ادغام میکنند و باعث زیان بزرگ سهامدران میشوند ایا حلال است ؟
    سه چرا اگر سالها بود که مطالبات مشکوک الوصول جز سود بود چرا یک شبه تصمیم گرفتند که این مطالبات جز سود نباشد . چرا سهامداران خرد را از این تصمیم مطلع نمیکنند مگر نه سامانه کدال برای همین درست شده است
    چهار اصلا همین الان چرا سهامداران را وعده مرگ میدهند همه سهام بانکی را یکدفعه باز بکنند مرگ یکبار و شیون هم یکبار . سهام بانک ملت باز شده و ترس از باز شدن بقیه سهام بانکها باعث منفی شدن هر روز وبملت شده است و به همراه ان کل بازار منفی شده است .
    اگر عده ای سهامدارن بانکی نسبت به این قضیه این همه بیخیال هستند و انگار نه انگار ابفاقی افتاده است با عرض معذرت از سهامداران ناراحت بانکی باید بگویم حقشان هست . والا سیب زمینی هم بهتر است بیخیالی هم حدی داره .

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید irandarab از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 572 بار در 151 ارسال

این قضیه بانک ها را با رهبر در میان بگذارند بد نیست

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید شهرقدس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال اسد-ص آواتار ها
    تشکر شده 723 بار در 293 ارسال

باسلام بانک ملت داشتم روز بازگشایی هم مقداری خریدم .

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید اسد-ص از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط irandarab نمایش پست ها
    یک روزی که سهام پالایشگاهی افت کرد و تنها تعداد اندکی از سهامداران پالایشی همراه بنده درب مجلس امدند و تقریبا 99 درصد بیخیال بودند الان هم همین اتفاق افتاده است و من با سهامداران بانکی که همان یک درصد هستند احساس همدردی میکنم و برایشان ناراحت هستم . اگر همه سهامداران با هم متحد بودند و پیش رهبری میرفتند و تکلیف خودشان را مشخص میکردند همه چیز درست میشد .

یک چرا در برابر زیان سهامداران خرد به سپرده گذاران بانکی سود پرداخت میشود ایا رهبر انقلاب اسلامی این را حلال میداند ؟
    دو چرا موسسات ورشکسته را در بانک های بزرگ ادغام میکنند و باعث زیان بزرگ سهامدران میشوند ایا حلال است ؟
    سه چرا اگر سالها بود که مطالبات مشکوک الوصول جز سود بود چرا یک شبه تصمیم گرفتند که این مطالبات جز سود نباشد . چرا سهامداران خرد را از این تصمیم مطلع نمیکنند مگر نه سامانه کدال برای همین درست شده است
    چهار اصلا همین الان چرا سهامداران را وعده مرگ میدهند همه سهام بانکی را یکدفعه باز بکنند مرگ یکبار و شیون هم یکبار . سهام بانک ملت باز شده و ترس از باز شدن بقیه سهام بانکها باعث منفی شدن هر روز وبملت شده است و به همراه ان کل بازار منفی شده است .
    اگر عده ای سهامدارن بانکی نسبت به این قضیه این همه بیخیال هستند و انگار نه انگار ابفاقی افتاده است با عرض معذرت از سهامداران ناراحت بانکی باید بگویم حقشان هست . والا سیب زمینی هم بهتر است بیخیالی هم حدی داره .
    دوست عزیز من هم سهامدار بانک هستم لطفا اگر قرار به اعتراض و تجمع شد به من خبر بده.حتی اگر بی فایده هم باشه من به اندازه توان خودم تلاش میکنم
    بی تفاوتی درد دامنگیر جامعه ایرانی شده است،در خیلی زمینه ها

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

به نظر من باید به رئیس قوه قضاییه و دیگر سران کشور (به جز دولتی ها) نامه دادخواهی نوشته بشه و از این طریق پیگیر بشیم
    نامه اون 150 نفر خیلی خوب بود ولی نامه به سیف یعنی دادخواهی به نزد ظالم بردن!!

بصادر،تجارت و بانک ملت در مجمع سال 94 که سود توزیع نکردند،سال 95 هم که زیان اعلام کردند و سود ندارند{2 سال بدون سود}و از همه بدتر کسر شدن از اصل قیمت سهام،اگر زیانده هستند چرا به سپرده گزار سود بالا میدن؟معنی سود علی الحساب یعنی چی؟
    ما روی این موضوع باید تمرکز کنیم

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

بانکها برای افزایش سرمایه باید هم از بورس مجوز بگیرند هم بانک مرکزی !

از شاهکارهای بانک مرکزی دولت روحانی این بود که در اردیبهشت ماه با بررسی صورتهای مالی و ترازنامه و سود انباشته بانک ملت، به این بانک اجازه داد از محل انباشته افزایش سرمایه بده !

بعد همین بانک مرکزی 2 ماه بعد یعنی در تیرماه به همین بانک ملت گفت صورتهای مالیت مشکل داره ! باید اصلاح کنی و ...

یعنی الان این افزایش سرمایه ای که وبملت داده از محل سودهای موهوم است !!!

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    بانکها برای افزایش سرمایه باید هم از بورس مجوز بگیرند هم بانک مرکزی !

از شاهکارهای بانک مرکزی دولت روحانی این بود که در اردیبهشت ماه با بررسی صورتهای مالی و ترازنامه و سود انباشته بانک ملت، به این بانک اجازه داد از محل انباشته افزایش سرمایه بده !

بعد همین بانک مرکزی 2 ماه بعد یعنی در تیرماه به همین بانک ملت گفت صورتهای مالیت مشکل داره ! باید اصلاح کنی و ...

یعنی الان این افزایش سرمایه ای که وبملت داده از محل سودهای موهوم است !!!
    بحث ذخایر یک چیز است بحث سود انباشته یک چیز ، تغییر انباشته به سرمایه هم یعنی اصلاح و تقویت وضعیت مالی
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    بحث ذخایر یک چیز است بحث سود انباشته یک چیز ، تغییر انباشته به سرمایه هم یعنی اصلاح و تقویت وضعیت مالی
    اگر صورتهای مالی سال 94 در اردیبهشت اصلاح میشد ! اونوقت دیگه انباشته ای وجود نداشت ! که وبملت باهاش سهام منتشر کنه و بده دست سهامداران !!

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 64 از 87 نخست ... 14546162636465666774 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع