صفحه 162 از 182 نخست ... 62112152159160161162163164165172 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,611 به 1,620 از 1819

موضوع: بانک صادرات ( وبصادر )

عضو عادی petter آواتار ها
    تشکر شده 577 بار در 131 ارسال

پاسخ : بانک صادرات ( وبصادر )

کاربر negarminavi خیلی ها رو از سایت فراری داده و یا باعث شده دیگه پست نذارن ...

من خوشم نمیاد کسی عمدا ویروس ناامیدی و دشمنی رو در ذهنهامون پخش کنه

دوست ندارم از فضای این سایت خوب بورسی سوء استفاده بشه و اینجا محلی بشه برای عقده گشایی های سیاسی یک فرد یا گروه خاص معلوم الحال

اینجا سایت بورسیه نه سایت سیاسی

یک پست، ده پست، یا 100 پست سیاسی قابل قبوله اما اینکه فردی مدام پستهای سیاسی بذاره اینجا و مکررا روی اعصاب کاربران زیادی بره، مدام با بی منطقی جواب بقیه رو بده و به درخواستهای بقیه هم هیچ اهمیتی نده ،، این اوج بی انصافی و ذات خراب هست

این پست من در تاریخ 10 تیرماه 96 هست که بدنبال درگیری و بحث خسته کننده و تکراری آیدی نگارمیناوی با شخصی دیگر گذاشتم و دو عزیز دیگه هم در پایین پست من نظرشون رو گذاشته بودن
    نقل قول نوشته اصلی توسط petter نمایش پست ها
    سلام بر تو ای مرد

من وقتی پستهات رو میبینم یا میخونم گریه ام میگیره ...

25000 تا پست گذاشتی ... تقریبا نصفشون اطلاعات کداله و نصف دیگشون جر و بحث و ذکر مشکلات و یاد و خاطرات زنده یاد احمدی و ایراد گرفتن از عملکرد سایر دولتها

والا اینجا سایت بورسیه
    چند بار شده تا حالا نمودار سهام مختلف رو بذاری؟! یا از اخبار طرحهای توسعه سهام بگی؟! چندبار شده تحلیل بنیادی بکنی و سودآوری سهام رو بررسی کنی؟! چند بار شده با استفاده از تجربیات خودت در بورس به بقیه کمک کنی؟! یا اصلا چند بار اومدی و سهام خودت رو تبلیغ کردی و از نکات مثبت و مزیت های سهام خودت حرف زدی؟!

خواهشن بس کن دیگه
    عقاید خودت رو برای خودت نگه دار ... چ اصراری داری عقایدت رو به بقیه عرضه کنی؟! نکنه اینجا سایت تبادل عقاید سیاسیه و من اشتباهی اومدم؟؟!!!
    فکر کردی ما خودمون عقل نداریم یا نکنه نابالغیم و قدرت تشخیص حق رو از باطل نداریم؟!
    دیوونه شدیم از بس ذکر مصیبت خوندی و جر و بحث کردی
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman10 نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده هم جند باز از ایشون هدف از این کارشون را سوال کردم ... بنده هر دو یک یا دو ماهی این تاپیک سر می زنم تمام مطالب ایشون هست ... والله اگه این همه برای داعشی ها یا کفار دیگه مطلب زده بودی برای خلاصی از دست شما تا الان مسلمان شده بودند .....یعنی خود رئیس بانک مرکزی یا وزیر اقتصاد یا اصلا خود احمدی نژاد یا روحانی این همه بر حرفشون تاکید دارند که شما داری ....در هر زمینه ای این همه تایپیده بودی تا الان پنج جلد کتاب نوشته بودی .... آدم می خواد دو خط یک نامه تایپ کنه چقدر زورش میاد اونوقت این بابا دم به دم یه صفحه پر می کنه ... برادر من فکر اون چشم و دست و گردنت کن .... آخه این مطالب بیهوده برای کی میزنی اصلا بابام بنده به نیابت از خیلی ها این جا اعتراف می کنم مموتی طلا روحانی بلا خوب شد ؟؟؟؟ کم گوی و گزیده گوی چون در ....یعنی به آدم ماهی ده میلیون حقوق بدن حال نداره این همه عدد و رقم و جدول و خبر دربیاره..... باز هم خود دانید ....
    نقل قول نوشته اصلی توسط abas نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز negarminavi اگه امکان داره این بحث خاتمه بدید بنده هم با دوستان موافقم

افراد بسیار دیگری هم نظیر کاربر Rudel و خیلهای دیگه بودن که آیدی negarminavi بارها باهاشون درگیر شده

خداییش بسه دیگه ، خسته شدم از بس این قبیل پستهای آیدی negarminavi رو دیدم و هیچی نگفتم!

جالبه هرکس این حرفها رو بهش میزنه تنها جوابی که داره اینه که " مجبور نیستی نوشته های منو بخونی " ........... ایشون اقیانوس منطق هست!
    ویرایش توسط petter : 2018/02/25 در ساعت 00:41

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید petter از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 180 بار در 52 ارسال

سلام به دوستان عزیز مخصوصا جناب petter
    من هم مثل بقیه دوستان قبلا جواب نگار میناوی رو داده بودم ولی اگه میبینید ایشون از رو نمیره بخاطر اینه كه با غرض و هدفی داره مطلب میزنه كه هممون میدونیم چیه
    پس حرص و جوش نخورید.مطالب میناوی اینقدر مغرضانه و سخیفه كه ارزشه وقت تلف كردن و جواب دادن رو نداره.نگران نباشید.هر بچه ای هم كه تو این چند مدت پستهای ایشون رو خونده باشه میفهمه كه میناوی سواد بورسی نداره و مطالبش فقط سیاسیه
    اگه چیزی نمیگیم دلیلش این نیست كه موافق حرفاشیم.دلیلش اینه كه ارزش جواب دادن نداره چه برسه به خوندن
    نگران نباشید.ما هم خوب میفهیم.هم حافظه تاریخی خوبی داریم.بزار بعضیا هم برا خودشون یاسین خر بخونن

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید elyas_i از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس شفاف‌سازی کرد

بازگشایی « وبصادر » در واپسین روزهای سال؟

نماد بانک صادرات با سرمایه 5.7 هزار میلیارد تومان بیش از 21 ماه است که متوقف مانده و حال پس از شفاف‌سازی و اعلام زیان انباشته 6.4 هزار میلیارد تومانی با چهر جدیدی روبه‌رو شده است. زمزمه بازگشایی نماد بانک صادرات در حالی به نظر واپسین روزها را سپری می‌کند که معلوم نیست با همه چالش‌های پیش‌روی، قرار است این نماد با چه قیمتی بازگشایی شود؟ با این اوصاف گمانه‌زنی‌ها نشانه‌هایی از زمان بازگشایی احتمالی به همراه دارد
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

مدیر عامل بانک خبردادنماد بانک صادرات به زودی در بورس باز می‌شودخبرگزاری فارس:

نماد بانک صادرات به زودی در بورس باز می‌شود

مدیر عامل بانک صادرات ایران با بیان اینکه صورت‌ مالی ٣، ٦ و ٩ ماهه بانک و گزارش تفسیری به سازمان بورس داده شده، تاکید کرد: در روزهای باقی مانده تا پایان سال با ارائه جزییات و در صورت تائید بورس، نماد بانک باز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از بانک صادرات ایران، بهروز نعمتی سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای تهاتر مطالبات این بانک از دولت با بدهی به بانک مرکزی در قالب قانون بودجه سال ٩٦ دولت خبر داد و بر تعامل مجلس برای جبران زیان‌های مترتب بر حمایت‌های مالی بانک صادرات ایران از موسسات «میزان» و «ثامن» تاکید کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن مردود دانستن برخی شایعات مطرح شده، دارایی‌های بانک صادرات ایران را مافوق تصور برخی افراد غرض ورز دانست و گفت: با استفاده از تجربیات و توان مدیرعامل جدید، این بانک به زودی شاهد روزهای طلایی و درخشان تر خود خواهد بود.

وی گفت: مجلس شورای اسلامی برای تهاتر مطالبات بانکها از دولت با بدهی آنها به بانک مرکزی و در راستای کاهش فشارهای مالی بر بانک‌های بزرگ از جمله صادرات ایران که ضمن پرداخت بیش از ٧٤ هزار میلیارد ریال، از سپرده گذاران موسسات «میزان» و «ثامن» و پروژه «پدیده شاندیز» حمایت کرده و همچنین با پرداخت بیش از ٢٦٠ هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی در قالب برنامه های اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال ٩٥ تاکنون، نقش مهمی در حمایت از رونق تولید و کمک به بخش های محروم کشور بر عهده گرفته است.

نعمتی گفت: یکی از دغدغه‌هایی که همواره وجود داشته، مساله سپرده‌گذاران موسسه «میزان» بوده و متاسفانه نگرانی‌های برآمده از سایر موسسات نیز از مشکلات این موسسه آغاز شد. بانک صادرات ایران خوشبختانه این مشکل را حل نمود و مجلس برای جبران بخشی از فشار های وارد آمده، قطعا همکاری لازم را به عمل خواهد آورد.

وی در ادامه با اشاره به موضوع تهاتر مطالبات بانک ها از جمله بانک صادرات ایران از دولت با بدهی آن به بانک مرکزی، افزود: این موضوع در بودجه سال ٩٦ دیده شده و حتما تا پایان سال انشاالله به نتایج خوبی خواهد رسید. در واقع همه مجموعه‌هایی که به نوعی از دولت طلب دارند یا به دولت بدهکار هستند، مطالبات و بدهی های آنها باید در درون دولت تهاتر شود و این موضوع نیز حتما پیگیری خواهد شد.

وی همچنین در خصوص برخی کج فهمی های مطرح شده که نظام بانکی را به عنوان ستون های اصلی اقتصادی کشور، با عباراتی مانند «ورشکستگی» مورد هجمه قرار می‌دهند، گفت: تکالیفی بر مجموعه‌های اقتصادی مثل بانکها مترتب می‌شود که هیچ ارتباطی به اهداف واقعی آنها ندارد که این امر، حتما باعث زیان آنها می شود، اما این به این معنی نیست که بگوییم بانک صادرات ایران به دلیل انجام این کار، یک بانک «ورشکسته» است.

وی افزود: در واقع بانک صادرات ایران با گردش مالی فراوان و با سرمایه هایی که در داخل و خارج از کشور دارد، هیچ گاه ورشکسته نیست. اگر همین امروز دارایی‌های بانک صادرات ایران تجدید ارزیابی بشود، یا ارزش جایگزینی آن مورد محاسبه قرار گیرد، اعداد و ارقام به دست آمده مافوق تصورات افرادی است که تنها جزییات ناچیزی را می‌بینند. این افراد تنها می‌خواهند در جامعه التهاب ایجاد کنند.

نعمتی در پایان تصریح کرد: بانک صادرات ایران با مدیر عامل جدید به زودی به روزهای درخشان گذشته نه چندان دور خود خواهد رسید و توقعی هم که از بانک صادرات داشته‌ایم، این است که حتما به جایگاه رفیع خود برسد و دست همه صادر کنندگان را بگیرد. این موضوع تخصصی با توجه به گستردگی شعب خارج از کشور این بانک، خیلی دارای اهمیت است که در همکاری های آتی با بانک های بزرگ اروپایی این راه تسهیل خواهد شد. بانک صادرات ایران با همکاری همه مسئولان رونق خاص خود را خواهد داشت.

در این نشست صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران با بیان اینکه در اجرای برنامه های کوتاه مدت وعده داده شده، صورت‌های میان دوره‌ای ٣ ماهه، ٦ ماهه و ٩ ماهه بانک به علاوه گزارش تفسیری به سازمان بورس داده شده، تاکید کرد: در روزهای آینده باقی مانده تا پایان سال با ارائه برخی جزییات بیشتر به این سازمان (و در صورت تائید بورس)، نماد بانک باز خواهد شد و در عین حال برنامه‌های بانک برای سودآوری طی ماه های سال آینده با جدیت ادامه دارد، به نحوی که به طور هفتگی برای بخش‌های مختلف بانک برنامه‌ریزی شده است.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

بازگشايي نماد معاملاتي (وبصادر) 96/12/23 10:33
    به اطلاع مي رساند،نماد معاملاتي شركت بانك صادرات ايران (وبصادر)پس از رفع تعليق-برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه بدون تقسيم سود نقدي-افشاي اطلاعات با اهميت گروه الف ، بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج آماده انجام معامله مي باشند.مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نصف قیمت بازش کردند.
    1000 ریال بسته شده و 500 ریال بازش کردند. (بین 470 و 510 ریال)
    280 میلیون تا اکنون داد و ستد شده که تا اینجا حقوقی 170 میلیون خریده و همین میزان هم فروخته.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,140 بار در 2,952 ارسال

من یه سوال دارم چطور میشه شما اگه سپرده داشته باشید سالی 20 درصد سود می گیرید ولی خود بانک صادرات با 50 درصد منفی باز میشه
    Honesty is the best policy

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

خیلی سریع بازش کردند و شاید زهر فروشنده ها امروز کامل گرفته نشده باشد.

حقوقی رو به بالا می خرد... به سمت 530 و 520 ریال می خرد... (یکباره مثلا 8 میلیون دیدم خرید!) احتمالا می خواهد نگاه خریداران را جلب کند که مردم بیایند بخرند.

به دید دوستان ارزش دارد؟ وبصادر 500 ریالی؟
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    من یه سوال دارم چطور میشه شما اگه سپرده داشته باشید سالی 20 درصد سود می گیرید ولی خود بانک صادرات با 50 درصد منفی باز میشه
    سلام و عرض ادب؛
    آن 20 درصد دروغ است. در حقیقت به صورت هرمی اصل پولی که از نفر بعدی می گیرند به عنوان سود می دهند به نفر قبلی...
    ارقام هم آن قدر بالا است که یک اختلاف کوچک بین سود و وام باعث می شود بانک یکباره چند برابر سرمایه اش زیان کند.
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

احتمالا برای جبران ضرر خود بانک همون کاری که با شتران اسفند 93 کردن با وبصادر کنن

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)