صفحه 161 از 182 نخست ... 61111151158159160161162163164171 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,601 به 1,610 از 1820

موضوع: بانک صادرات ( وبصادر )

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

پاسخ : بانک صادرات ( وبصادر )

نقل قول نوشته اصلی توسط petter نمایش پست ها

این دری وری هایی که میگی رو که من نگفتم، گفتم؟؟؟!!!

من اگه بخوام اینجا حرف بزنم، شما مجبور میشی کاسه کوزه ات رو جمع کنی و از اینجا بری

برخلاف شما، برای من گفتن حقایق چیزی جز اتلاف وقت نداره ... برخلاف شما، کسی به من جیره و مواجب نمیده که بیام اینجا روشنگری کنم

میخوای نمودار بذاری، بذار .... میخوای راست بگی، بگو ... میخوای دروغ بگی، بگو .................... اما دیگه داری کم کم با این حرفهات من و بقیه رو مریض میکنی ... تو منبع ویروسی ... مدام از احمدی ملعون حرف میزنی ... مدام بد دولت رو میگی ... مدام من و مابقی رو از همینی هم که هستیم ناامیدتر میکنی

هدفت چیه؟؟!
    چرا این همه وقت اینجا میذاری و از این چرت و پرتها میگی؟!
    اصلا احمدی خوب، چرا مدام از احمدی حمایت میکنی؟! ... گیرم دولت فعلی بد ... چرا مدام از دولت بد میگی؟!

رفتار تو روی اعصاب ما افراد عادی جامعه هست ... داری ما رو مریض و ناامید میکنی ... خسته شدیم از حرفات ... دیگه داره برام سخت میشه که هیچی بهت نگم!

با سلام و عرض ادب و احترام

شما حق توهین ندارید جناب آقای petter !!!!!!!!!!!!

نظر هر فردی برای خودش محترم هست

از مدیران محترم خواهشمندم که با چنین افرادی که هتاکی می کنند به شدت برخورد کنند .

اینجا نظر همه محترمه و احدی حق توهین به دیگری نداره

از یه مهندس عمران چنین ادبیاتی بعیده حداقل !!!

واقعا متاسفم!!!

ادب مرد به ز دولت اوست

ویرایش توسط بابک 52 : 2018/02/22 در ساعت 04:14
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

این دری وری هایی که میگی رو که من نگفتم، گفتم؟؟؟!!!

من اگه بخوام اینجا حرف بزنم، شما مجبور میشی کاسه کوزه ات رو جمع کنی و از اینجا بری

برخلاف شما، برای من گفتن حقایق چیزی جز اتلاف وقت نداره ... برخلاف شما، کسی به من جیره و مواجب نمیده که بیام اینجا روشنگری کنم

میخوای نمودار بذاری، بذار .... میخوای راست بگی، بگو ... میخوای دروغ بگی، بگو .................... اما دیگه داری کم کم با این حرفهات من و بقیه رو مریض میکنی ... تو منبع ویروسی ... مدام از احمدی ملعون حرف میزنی ... مدام بد دولت رو میگی ... مدام من و مابقی رو از همینی هم که هستیم ناامیدتر میکنی

هدفت چیه؟؟!
    چرا این همه وقت اینجا میذاری و از این چرت و پرتها میگی؟!
    اصلا احمدی خوب، چرا مدام از احمدی حمایت میکنی؟! ... گیرم دولت فعلی بد ... چرا مدام از دولت بد میگی؟!

رفتار تو روی اعصاب ما افراد عادی جامعه هست ... داری ما رو مریض و ناامید میکنی ... خسته شدیم از حرفات ... دیگه داره برام سخت میشه که هیچی بهت نگم!
    اول اینکه مجبور نیستی نوشته های منو بخونی !

دوم اینکه با سند و مدرک حرف خودت رو ثابت کن اینجا ! که من جیره و مواجب میگیرم !!!

سوم اینکه نوشتی گفتن حقیقت چیزی جز اتلاف وقت نیست ! همین نشون میده که ارزش حقیقت برای شما چقدر هست !!!

چهارم اینکه به نظر شما اگر کسی از شنیدن حقیقت مایوس و ناامید بشه ! یا از دیدن چند تا نمودار که همش اطلاعات همون کدال یا اطلاعات رسمی بانک مرکزی و منابع اطلاعاتی همین کشور هست مریض بشه ! مشکل از بیان حقیقت و نمایش اطلاعات هست !!؟؟؟

اگر با کتمان کردن حقیقت ! و پاک کردن صورت مساله ! مریضی شما خوب میشه !! خوب همین کارو انجام بدید !

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

ببخشید. همه نظام و وابستگان و نوکرانشان از ۵۷ تا حالا ( مثل صالحی انرژی اتمی که ذاتا عراقی و اجنبی است یه ماه قبل فقط یه ویلا اش را از ترس در فشم تهران شش میلیارد تومان و زیر قیمت فروخت ) سر خوردن دعوا و رقابت دارن بعد ما بهم بی احترامی میکنیم. واقعا زود سر کار میریم.
    ویرایش توسط احمدخان : 2018/02/22 در ساعت 09:37

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی petter آواتار ها
    تشکر شده 577 بار در 131 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام

شما حق توهین ندارید جناب آقای petter !!!!!!!!!!!!

نظر هر فردی برای خودش محترم هست

از مدیران محترم خواهشمندم که با چنین افرادی که هتاکی می کنند به شدت برخورد کنند .

اینجا نظر همه محترمه و احدی حق توهین به دیگری نداره

از یه مهندس عمران چنین ادبیاتی بعیده حداقل !!!

واقعا متاسفم!!!

ادب مرد به ز دولت اوست

1-شما خوبی؟؟!! کار درستی نیست وقتی کاملا در جریان موضوع نیستید مداخله میکنید، چون امکان اشتباهتون زیاده
    شش ساله عضو فرومهای بورسی هستم، توهین شنیدم اما تا جایی یادم میاد به کسی توهین نکردم و تهمت هم نزدم

2-در مورد آیدی negarminavi، از ابتدای عضویتش نوشته هاش رو دیدم، من زیاد پست نمیذارم اما زیاد میخونم
    چند ساله که این شخص رو زیر نظر دارم ... وقتی راجع به نگارمیناوی حرفی میزنم به پشتوانه شناخت چندساله ام هست

3- هر کسی در نظر دادن و پست گذاشتن محترمانه آزاد هست، اما اینجا سایت بورسیه، اینجا سایت سیاسی نیست، اینجا خونه خاله نیست،، این شخص میتونه ایده هاش رو راجع به احمدی و روحانی و دیگران در سایت رجا نیوز و دولت بهار و غیره و غیره بذاره ... حق نداره اینجا وقت ما رو با نوشته های سیاسی مبتدیانه اش بگیره

بارها باعث ایجاد درگیری در سایت شده و افراد متعددی رو عصبی کرده ... قبلا هم مودبانه بهش تذکر دادم اما گوش نداده

4- کاربر negarminavi مثل من میتونه اینجا پست بذاره اما پست بورسی یا اخبار بورسی و اخبار اقتصادی واقعی و بدرد بخور (مثل پستهای شما) و غیره
    نباید به خودش اجازه بده جملات تحریک آور بگه ...
    نصف بیشتر پستهای این کاربر راجع به احمدی و روحانی و برجام و سوء استفاده های سیاسی هست
    جالبه که مدیران سایت هم چیزی بهش نمیگن و من باید بهش یادآوری کنم!!

5- من بهش گفتم که "تن دادن به توافق هم نتیجه عملکرد احمدی و یارانه"
    در جوابم هرچیز نامربوطی که میخواسته رو چسبونده به من ...

6- با همه این تفاسیر فقط لحنم کمی نامودبانه بوده ... یک فحش هم نمیتونی در هیچکدوم از نوشته های من پیدا کنی ...
    ویرایش توسط petter : 2018/02/23 در ساعت 20:43

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید petter از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

اموال مسولین از 26 دی 57 که شاه رفت باید تک تک بررسی بگردد و مازاد بر حقوق باید به حساب خزانه برگردد حتی اگر پرده شده باشد و به خانه شان وصل کرده باشند باید کنده بگردد و برگردد به بیت المال.یک حقوق مگر ویلا در لواسان میگردد یا زمین کشاورزی یا خانه در ونکور کانادا؟باید بگویند با پول کی بچه هایشان را فرستادند کانادا و انگلیس و آمریکا.اگر از بیت االمال می باشد باشد اعدام بگردند و اگر از اجانب برای جاسوسی باید باز هم اعدام بگرددند.سرچشمه گرفتاری هایی که از اول بوده همین بخور بخورها بوده است.
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

صد در صد با شما موافقم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال

1-شما خوبی؟؟!! کار درستی نیست وقتی کاملا در جریان موضوع نیستید مداخله میکنید، چون امکان اشتباهتون زیاده
    شش ساله عضو فرومهای بورسی هستم، توهین شنیدم اما تا جایی یادم میاد به کسی توهین نکردم و تهمت هم نزدم

2-در مورد آیدی negarminavi، از ابتدای عضویتش نوشته هاش رو دیدم، من زیاد پست نمیذارم اما زیاد میخونم
    چند ساله که این شخص رو زیر نظر دارم ... وقتی راجع به نگارمیناوی حرفی میزنم به پشتوانه شناخت چندساله ام هست

3- هر کسی در نظر دادن و پست گذاشتن محترمانه آزاد هست، اما اینجا سایت بورسیه، اینجا سایت سیاسی نیست، اینجا خونه خاله نیست،، این شخص میتونه ایده هاش رو راجع به احمدی و روحانی و دیگران در سایت رجا نیوز و دولت بهار و غیره و غیره بذاره ... حق نداره اینجا وقت ما رو با نوشته های سیاسی مبتدیانه اش بگیره

بارها باعث ایجاد درگیری در سایت شده و افراد متعددی رو عصبی کرده ... قبلا هم مودبانه بهش تذکر دادم اما گوش نداده

4- کاربر negarminavi مثل من میتونه اینجا پست بذاره اما پست بورسی یا اخبار بورسی و اخبار اقتصادی واقعی و بدرد بخور (مثل پستهای شما) و غیره
    نباید به خودش اجازه بده جملات تحریک آور بگه ...
    نصف بیشتر پستهای این کاربر راجع به احمدی و روحانی و برجام و سوء استفاده های سیاسی هست
    جالبه که مدیران سایت هم چیزی بهش نمیگن و من باید بهش یادآوری کنم!!

5- من بهش گفتم که "تن دادن به توافق هم نتیجه عملکرد احمدی و یارانه"
    در جوابم هرچیز نامربوطی که میخواسته رو چسبونده به من ...

6- با همه این تفاسیر فقط لحنم کمی نامودبانه بوده ... یک فحش هم نمیتونی در هیچکدوم از نوشته های من پیدا کنی ...

مداخله؟ شما بیجا می کنید که سایت را به چالش می کشید ، اینجا سایت بورسی هست و احدی حق توهین به دیگری نداره

توهین فقط فحش نیست . احدی حق بی ادبی نداره

البته هر فردی با رفتارش ، شخصیت خانوادگیشو می رسونه .

اینجا سایت شخصی شما نیست که بی ادبی می کنید .

از جناب آقا ی علیرضا جمالی بزرگوار خواهشمندم، با افرادی که سایت بورسی را به چالش می کشند، به شدت برخورد نمایند تا متوجه شوند بی ادبی و به چالش کشیدن یعنی چی

با سپاس از مدیریت سایت
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    مداخله؟ شما بیجا می کنید که سایت را به چالش می کشید ، اینجا سایت بورسی هست و احدی حق توهین به دیگری نداره

توهین فقط فحش نیست . احدی حق بی ادبی نداره
    البته هر فردی با رفتارش ، شخصیت خانوادگیشو می رسونه .
    اینجا سایت شخصی شما نیست که بی ادبی می کنید .
    از جناب آقا ی علیرضا جمالی بزرگوار خواهشمندم، با افرادی که سایت بورسی را به چالش می کشند، به شدت برخورد نمایند تا متوجه شوند بی ادبی و به چالش کشیدن یعنی چی
    با سپاس از مدیریت سایت

شلوغش نکن! ... جوابتو نمیدم ... الکی خودتو ننداز وسط بحث من و نگارمیناوی

فعلا کسی که داره سایت رو به چالش میکشه تو و آیدی negarminavi هستین!!

هرکسی دو صفحه ی اخیر این تاپیک رو بخونه خودش متوجه میشه عنصر مفقوده حق و حقیقت کجاست و حق با کیست ... در ادامه بحث را بیشتر باز میکنم
    ویرایش توسط petter : 2018/02/24 در ساعت 21:40

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها

نتیجه عملکرد کاسبان برجام ! و آزادسازی نرخ سود بانکی !!!
    1- عزیزان آگاه باشید برخیها قصد دارند با چسباندن برچسب "آشوبگر فضای سایت" به من، مدیران سایت رو متقاعد کنند که آیدی من رو مسدود کنند
    و چون من کمتر پست میذارم و اونها با تعداد پست زیادشون رونق بیشتری به سایت میدن، حرفشون هم بیشتر خریدار داره

2- اولا آیدی negarminavi زن نیست و مرده ... عزیزان اشتباه نکنید، اینو قبلا هم گفتم

3- پستهای ایشون بسیار زیاده ... متاسفانه قبلا که پستهای بعضا سطحی، دروغ ، ناروا ، حاوی تهمت، وارونه نشان دهنده حقیقت رو میدیدم جواب نمیدادم ... میگفتم به من چه
    خیلی از شما هم این پستها رو دیدید اما در گذر زمان فراموش کرده اید
    الآن که دنبال اون پستهاش میگردم میبینم نمیشه در میان انبوه پستهاش پیداشون کرد، از بین 26هزار پستی که گذاشته فقط 500 تای آخر رو میشه دید!!

4- بعنوان یک نمونه کوچک از وارونه نشون دادن حقیقت میگم:
    در تصویر بالا زیان انباشته بانک صادرات مقایسه شده

عزیزان مگه یادمون رفته که از اواخر سال 94 بانک مرکزی بانکها رو ملزم کرد که در صورتهای مالیشون از استاندارد حسابداری IFRS بجای استاندارد قبلی استفاده کنند و به همین دلیل بود که بانکهای صادرات، ملت، تجارت و غیره ناگهان تعدیلات منفی سنگینی دادند و سودهاشون تبدیل به زیان شد !؟!

علاوه بر این اضافه کنید، شرایط نامطلوب اقتصادی ای که بدلیل سوء مدیریت های احمدی و یاران و تحریمها گریبانگیر جامعه و بانکها شده

دولت روحانی بخاطر اینکه با اون شرایط قادر به اداره اوضاع نبود، بطور جدی تلاش کرد برای توافق (نه فقط دولت که تمامی مسئولین رده بالای مملکتی) ... دولت روحانی تنها هنری که کرد این بود که سعی کرد تا میشه امتیازات کمتری به گردن کلفتهای خارجی بده ، دقت کنید که خارجی ها در مذاکره دست برتر رو داشتن و این ما بودیم که در تنگنا بودیم نه اونها ... نهایتش شد توافقی مثل برجام که در حد خودش چندان هم بد نبود و برای همینه که ایران همش داره سعی میکنه که حداقل همین توافق حفظ بشه اما دولت روحانی فکر میکرد میتونه توافق بهتری ببنده و فکر میکرد میتونه تحریمهای بانکی رو بطور عملی ملغی کنه که معلوم شد اشتباه میکرد!

این آقا با زیرکی اشاره ای به این مطالب نمیکنه، چون هدف داره ...

دوستان من آدم سطحی نگری نیستم، من دلسوز خودم، شما و جامعه ام هستم

خواهشن فریب عوام فریبی های گروه احمدی رو نخورید ...

اونها قصد نا امیدی بیش از پیش ما رو دارن ...
    کدوم آدم عادی و بیکاری توان این رو داره که مثل آیدی negarminavi چندین هزار پست در ستایش احمدی و یاران و در تخریب دولت روحانی ارسال کنه؟؟!
    چرا وقتی من و بقیه از این آیدی میپرسیم هدفت از این همه پستهای ملال آور و ذکر مصیبت خوندن چیه،، هیچ جوابی نمیده؟!

ذهن ما فراموشکاره ... ذهن بشر دارای محدودیت هست ... اونها از محدودیتهای ذاتی ذهن بشر استفاده میکنن و اوضاع رو برای ما پیچیده میکنن، اونها شما رو فریب میدن و به ظاهر همراه شما میشن

.
    .
    .
    .

خیلی چیزها میخواستم بگم که نمیگم و نخواهم گفت ... من تکلیف خودم رو ادا کردم ،، مابقیش با وجدان خود شماست ... تمام.

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,142 بار در 6,947 ارسال

بهروز ملکی(بازار مسکن), [22.02.18 11:34]
    پوپولیسمِ ونزوئلا، عبرتی برای ما

در ونزوئلا سطح عمومی قیمتها طی یکسال گذشته ۴۰ برابر شده است!
    نرخ دلار هم تقریبا ۳۵ برابر شده است!
    اینها نتیجه سیاستهای پوپولیستی هوگو چاوز، رييس جمهور چپگرای پیشین این کشور است که از قضا، مورد علاقه شدید رئيس جمهور پيشين ما بود.
    سیاستهایی چون: افزایش یارانه های دولتی، تثبیت نرخ ارز، افزایش دستمزدها، تسهیل بازنشستگی پیش از موعد، بی نیازی از اقتصاد بین الملل، افزایش استخدامهای دولتی، افزایش ساخت مسکن دولتی، ممنوعیت اخراج کارگران توسط بخش خصوصی و...
    نتیجه سیاستهای پوپولیستی دولت چاوز، فاجعه ای است که هم اکنون دامنگیر ونزوئلا است.
    در کشور ما بسیاری از عوام و حتی خواص نمی دانند یا نمی خواهند بدانند که چه وضعيتي می توانست هم اکنون دامنگیر کشورمان شود. متاسفانه بسیاری از مردم نه سواد اقتصاد کلان دارند، نه حافظه تاریخی بلندمدت.
    و این خطرناک است.
    متاسفانه افرادی از هر دو جناح اصلی کشورمان، به پیاده نظام پوپولیسم تبدیل شده اند و از هیچ کوششی برای پاشیدن بذر یاس در جامعه دریغ نمی نمایند. غافل از اینکه تعمیق یاس در جامعه، بسترسازِ پوپولیسم است. جای بسی تاسف است که غُر زدن به یکی از سرگرمی های همگان تبدیل شده است. اکثر افراد جامعه در حال غُر زدن هستند و اگر آزاده ای باایشان هم آوایی نکند طوری به او می نگرند که حتما رانتی دریافت می کند؟!
    در این میان، بخشی از اصلاح طلبان با تخریب گاه و بیگاه دولت، سعی در جدا کردن تدریجی حساب دولت از خود می نمایند تا در انتخابات آتی دستِ خالی نباشند. اصولگرایان هم که بطور بدیهی سودای پاستور را در سر می پرورانند.
    غافل از اینکه پوپولیسم پشت شعار «نه اصلاح‌طلب، نه اصولگرا» خواهد کوشید خودش را آلترناتیو هر دو جناح قرار دهد و در آینده‌ای که فکر می‌کند نزدیک است به قدرت برسد.
    در مورد احمدی نژاد هم که گاه و بیگاه خودنمایی می کند دچار اشتباه محاسباتی نشویم، او تمام شده است.
    خطری که کشور را تهدید می کند به هیچ وجه احمدی نژاد نیست، احمدی نژادیسم است!

بهروز باشید، بهروز ملکی

@bazarmaskan
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)