صفحه 48 از 142 نخست ... 38454647484950515898 ... آخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 1420

موضوع: بانک دی ( دی )

عضو عادی
    تشکر شده 84 بار در 52 ارسال

پاسخ : بانک دی ( دی )

سلام دوستان ضمن تقدیر وتشکراز کارشناس عزیز درارائه مستندات بانک دی باید درهمینجا به استحضار عزیزان برسانم این تحلیل در بدترین شرایط بازار برای بانک دی هست. دیگه حالا نباید گفت بانک دی نیروگاه دماوند رشد آن باید در سطح نیروگاهها باشد زیرا سود حاصله از نیروگاه بانک دی را راحت به 350 میرسونه البته برای اونور سال تا پایان سالجاری 250 را صدرصد بخود می بیند. همانطور که دوست عزیزمان به آن اشاره کردند پله اول در حال وقوع هست(170) بعد 200 و بعد 250 این سهم پرانرژی و با پشتوانه محکم ودر واقع بدون ریسک است من نمیدونم چرا ملت خودشونو اذیت میکنند؟ هر روز درگیرسهام ازاین سهم به اون سهم دی را بگیر راحت برو دنبال کارو زندگیت بعد با خیال راحت بیاد تو هرقیمتی با سود بفروش.

عضو فعال خوشبخت آواتار ها
    تشکر شده 45,465 بار در 5,450 ارسال

زیر مجموعه بانک دی دماوند
    زندگی بدون تحریم سلام....

3. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبخت از ایشان تشکر کرده اند:

با نک دی امروز مقاومت 170 رو بشکونه تا 200 رشد خوبی میکنه...خبر ها زیاده تو سهم.

5. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبخت از ایشان تشکر کرده اند:

گشایش صرافی بانک دی

صرافی بانک دی در شب 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور مدیرعامل بانک دی گشایش یافت.
    صرافی بانک دی با کسب مجوزهای لازم از بانک مرکزی و تایید اعضای هیات مدیره، فعالیت رسمی خود را در بازار ارزی و اقتصادی کشور آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، احمد شفیع‌زاده مدیرعامل بانک دی با تبریک آغاز به کار صرافی دی در شب میلاد انقلاب و خوش‌یمن بودن این اتفاق اظهارکرد: بانک دی و گروه مالی دی طی دو سال گذشته همواره در مسیر ترقی و اعتلای اقتصاد کشور گام برداشته و اکنون با بازگشایی صرافی دی مجموعه خدمات مالی ارایه شده از سوی گروه مالی دی به نوعی تکمیل شده است.

وی افزود: در گام اول تاکید ما برانضباط مالی است. باید فعالیت ما کاملا در چارچوب قوانین و مقررات باشد و علاوه بر داشتن سرعت در کار، شفافیت و دقت لازم در اولویت قرار گیرد. در گام دوم نیز باید به مبانی حقوقی فعالیت‌هایمان به خوبی توجه کنیم.

دفتر مرکزی صرافی دی در میدان ونک تهران واقع است.

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبخت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

اولین پیش بینی درآمد هر سهم 12 ماهه منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده)

اطلاعات پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/95 با سرمایه 000ر5 میلیارد ریال، مبلغ 278 ریال به ازای هر سهم توسط شرکت بانک دی (سهامی‌عام) تهیه گردیده ‌است.

تعدیل مثبت 11 درصدی پیش بینی سود سال مالی 95 نسبت به 94

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

#دی
    شرکت: بانک دی

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از بانک دی طی نامه شماره مورخ 1394/11/29 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 6,400,00 میلیون ریال مبلغ 278 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

سود هرسهم آخرین پیش بینی سال مالی قبل: ۲۵۱ ریال
    سود هرسهم پیش بینی جدید: ۲۷۸ ریال
    درصد تغییر: ۱۱% تعدیل مثبت

http://codal.ir/Reports/FirstEPSEsti...tHZeMslA%3d%3d

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبخت از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

سلام

این بانک دی خیلی وسوسه انگیز است...

از نظر بنیادی کاملا مقبول به نظر می رسد. فصل رونق مسکن (به نظر من) دارد فرا می رسد و از این بابت دی می تواند خیلی خوب عمل کند و هزینه های خرید دماوند را پوشش دهد.

دماوند هم به تنهایی 4367 میلیارد ریال سالانه درآمد دارد. که اگر تقسیم بر تعداد سهام دی کنیم می شود سهمی 682 ریال... البته همان طور که خودتان می دانید اکثر این رقم حالا حالاها باید صرف هزینه های خرید خود دماوند شود ولی بالاخره یکی دو سال دیگر همین سهم چنان حالی به دی بدهد که بیا و ببین! و در ثانی بازار پیشخور می کند.

===============

از نظر تکنیکالی در جای بدی قرار گرفته و این برای امثال من که سهم را نداریم و می خواهیم بخریم خیلی عالی است. نمودار نشان می دهد سهم ممکن است تا 1450 ریال بیافتد که اگر این طور بشود خیلی خیلی خیلی برای خرید عالی است. و من معتقدم خرید در زیر 1600 ریال در کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت سود های خوبی به سرمایه گذار می رساند.

(شما باورتان نمی شود، اسم این بانک دی می آید قند در دل من آب می شود و همیشه دوست داشته ام درصد زیادی از سبدم را به این سهم اختصاص بدهم...)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سرمایه گذار آواتار ها
    تشکر شده 6,401 بار در 1,613 ارسال

آقا محمد حسین با نظر شما درباره بانک دی کاملا موافقم.
    درباره نیروگاه منتظر قاءم و وخارزم فکر کنم با همین حدود و شاید هم بیشتر در ناو وخارزم تاثیر گذار باشد درسته؟امسال اسفند فکر کنم قسط آخرش را پرداخت کرده باشد و از سال بعد همین نیروگاه هم به فرابورس میاد و زودتر از دماوند سودهی به شرکت آغاز کند.
    در هر صورت این دو نیروگاه بر این دو نماد سالهای آینده اثرات مثبت زیادی خواهد داشت.
    آنقدر که خرید به موقع مهم است، خرید ارزان مهم نیست.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سرمایه گذار از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سرمایه گذار نمایش پست ها
    آقا محمد حسین با نظر شما درباره بانک دی کاملا موافقم.
    درباره نیروگاه منتظر قاءم و وخارزم فکر کنم با همین حدود و شاید هم بیشتر در ناو وخارزم تاثیر گذار باشد درسته؟امسال اسفند فکر کنم قسط آخرش را پرداخت کرده باشد و از سال بعد همین نیروگاه هم به فرابورس میاد و زودتر از دماوند سودهی به شرکت آغاز کند.
    در هر صورت این دو نیروگاه بر این دو نماد سالهای آینده اثرات مثبت زیادی خواهد داشت.
    سلام؛

راستش بنده از وخارزم و نیروگاه قائم هیچ سر در نمی آورم. (البته اگر اشتباه نکنم وخارزم سهم بسیار بزرگی است و در این صورت نیروگاه قائم باید خیلی خیلی بزرگ باشد تا بتواند همچین رابطه ای که دی و دماوند دارند را داشته باشد... متشکرم که یاد آوری کردید، ان شاء الله آن را هم بررسی کنم. )

البته یک سری خصوصیات بانک دی دارد که کمترین شرکتی این خصوصیات را دارد و یکی از دلایلی که من عاشق این سهم هستم اینها است. یکی اینکه سهم بسیار کوچکی است و این کوچکی چابکی عالی ای به سهم می دهد.
    به طوری که با یک پول متوسط سهم بالا پایین می شود.
    همین طور نوسان های منظم و حساب شده ای را در طول فواصل زمانی خاص همیشه می دهد (برای همین گفتم که سهم برای کوتاه مدت و میان مدت هم مناسب است)
    از طرف دیگر تقریبا ضرری ندارد. یعنی شما نسبت پاداش به ضرر را بی نهایت بگیرید!!!
    نهایت به صورت موقت تا همان 1450 افت کند (که این رویای من است) ولی تا هر چند هم افت کند بالاخره معتقدم در حدود یک ماه دیگر حداکثر 2000 یا 2500 را می بیند و بعد از آن دو حالت دارد یا دوباره مثل گذشته بر می گردد تا دوباره نوسان منظم خودش را انجام دهد... یا اینکه یواش یواش خودش را برای موقعیت بنیادی عالی خودش که به نظر من فاصله ی زیادی با آن دارد آماده می کند و به سمت آن حرکت می کند...
    این سهم تا آنجا که یادم است همیشه پر جنب و جوش ترین سهم بانکی بوده (و همین طور خوش قلق ترین آنها) خیلی وابسته به گروه بانکی بوده ولی نوسانش از گروه بانکی بیشتر بوده به طوری که وبصادر 5 درصد بالا می رفته و این 25 درصد و وبصادر 5 درصد پایین می آمده و این 25 درصد...
    و ...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,232 بار در 270 ارسال

با سلام و سپاس
    با یه بنده خدایی مشورت میکردم گفت زیر 160 تومن در واقع طلا میخری نه سهام پیش بینی 500 تومن را میکرد البته درسته اغراق آمیزه ولی بازهم تو این قیمتها واقعا مفته انشاءالله فردا بشه تو قیمت مناسب خرید

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sanaz200 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)