صفحه 57 از 142 نخست ... 7475455565758596067107 ... آخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 1420

موضوع: بانک دی ( دی )

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

پاسخ : بانک دی ( دی )

باند بولینگرش به من می گه بازی فعلا تو همین قیمتهاست تا بعد از مجمع
    احتمال بالا سود مجمع مفت می افته برا خریدارای این روزها
    فقط سهامداری بلند مدت

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    حالا شد
    من زمینی با پسرم میخرم 5 میلیون تومان می ندازم باشد و تا سالها هر کس من رو می بینم نمی دونه ارزش این زمین چقدر برای من انتفاع داره و من رو به چشم همون صاحب زمین 5 میلیون تومانی می بینه
    بعد از چندین سال خرید آپارتمانی به من پیشنهاد میشه که ارزش واقعیش 8 میلیارد تومان است حالا فروشنده می گه قسطی 7 ساله حاضرم فقط به تواز روی رفاقت 4میلیارد و 200 میلیون تومان بدهم
    من زمین رو می فروشم به 800 میلیون تومان و براحتی بیش از 795 میلیون تومان سود با پسرم شناسایی می کنم و مقداری هم از پسرم وام 15 درصد می گیرم برا پرداخت قسط اول و عملا سود پول 15 درصد هم تو جیب پسر خودم می ره
    حالا آپارتمان 8 میلیارد تومانی رو به سالی 450 میلیارد تومان که سالانه 10 تا 20 درصد هم اضافه می شه به اجاره می دم و اقساط آپارتمان رو ازروی اجاره خودش برمی دارم می دم
    حالا آیا من همان فرد سابق با دارایی سابقم
    اینکه مدیر عامل از کلمه دارایی 5000 میلیارد تومانی استفاده می کنه خیلی حرف در دل خودش دارد
    اولا که شما حاظرید چند سال دماوندتون 8000 تومانی رو نگه دارین تا بعد بازپرداخت اقساطش صاحب اصلیش بشین؟
    دوما بانک دی از کدوم پسرش وام گرفته واسه خرید دماوند که پولش غیر مستقیم دوباره برگرده به جیب خودش؟
    سوما، چند بار مطلب رو خوندم ولی بازم خیلی جاهاش برام گنگ بود، آپارتمان می خری 8 میلیارد بعد هر سال ازش 450 میلیارد اجاره کسب میکنی ؟!
    ویرایش توسط ائلچی : 2016/05/30 در ساعت 21:15
    أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

نقل قول نوشته اصلی توسط ائلچی نمایش پست ها
    اولا که شما حاظرید چند سال دماوندتون 8000 تومانی رو نگه دارین تا بعد بازپرداخت اقساطش صاحب اصلیش بشین؟
    دوما بانک دی از کدوم پسرش وام گرفته واسه خرید دماوند که پولش غیر مستقیم دوباره برگرده به جیب خودش؟
    سوما، چند بار مطلب رو خوندم ولی بازم خیلی جاهاش برام گنگ بود، آپارتمان می خری 8 میلیارد بعد هر سال ازش 450 میلیارد اجاره کسب میکنی ؟!
    450 میلیون تومان
    کسی که بخواد براش گنگ باشه همیشه گنگ باقی خواهد ماند
    در مثل مناقشه نیست شما مثال زدی منم مثال زدم اما .....بگذریم فعلا که قصدی برا افزایش قیمت نیست و همه بانکی ها درگیر بازی هستند که تا پول های بزرگ سیر نشوند بالا ندارند
    وبصادر که تا ارزش دفتری گین 100 درصدی دارد ---دی تا 500 رشد دارد --بانک ملت و...........حکایت خودرویی های 2 تا 3 سال پیشند
    صبر =ظفر

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    450 میلیون تومان
    کسی که بخواد براش گنگ باشه همیشه گنگ باقی خواهد ماند
    در مثل مناقشه نیست شما مثال زدی منم مثال زدم اما .....بگذریم فعلا که قصدی برا افزایش قیمت نیست و همه بانکی ها درگیر بازی هستند که تا پول های بزرگ سیر نشوند بالا ندارند
    وبصادر که تا ارزش دفتری گین 100 درصدی دارد ---دی تا 500 رشد دارد --بانک ملت و...........حکایت خودرویی های 2 تا 3 سال پیشند
    صبر =ظفر
    بنده در مثل مناقشه نکردم ، منظورم این بود که این وامی یا قسط خرید دماوند گرفته شده برای دی هزینه در بر داره و به جیب پسرش نمیره بلکه از جیب مبارکش داره پرداخت میکنه!
    یعنی چی که کسی که بخواد گنگ باشه...... بنده خودم هم دماوند دارم هم دی. احترام رو نگه دارید.
    أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

نقل قول نوشته اصلی توسط ائلچی نمایش پست ها
    بنده در مثل مناقشه نکردم ، منظورم این بود که این وامی یا قسط خرید دماوند گرفته شده برای دی هزینه در بر داره و به جیب پسرش نمیره بلکه از جیب مبارکش داره پرداخت میکنه!
    یعنی چی که کسی که بخواد گنگ باشه...... بنده خودم هم دماوند دارم هم دی. احترام رو نگه دارید.
    دوست عزیز کسی قصد بی احترامی به شما نداشت و تا الان یادم نمیاد به کسی بی احترامی کرده باشم
    اما در مورد مسئله مورد بحث این واضحه که پول خرید دماوند را دو زیر مموعه دی داده اند و نه خود دی
    اینکه قسمتی از پول قسط اول این خرید از طریق وام 15 درصد دی به دو زیر مجموعه صورت گرفته و این سود 15 درصد به عنوان سود مشاع شناخته می شود
    انشاله ابهامات به شکل کامل در مجمع برطرف می شود

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

تاريخ: سه‌شنبه، 11 خرداد 1395-10:45
    آرمان11
    شماره عضويت: 5768
    عضو شده در: چهارشنبه، 28 مرداد 1388-22:44

به گزارش اداره کل روابط عمومي بانک دي در اين مراسم که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمين سيد حبيب‌الله حسني قائم مقام نماينده ولي فقيه در بنياد شهيد و امور ايثارگران، اعضاي هيات مديره و مديران ارشد بانک برگزار شد از خدمات دكتر شفيع‌زاده در دوران 30 ماهه حضور وي در کسوت مديرعاملي بانک دي تقدير شد.
    در اين مراسم حجت‌الاسلام حسني با تقدير از خدمات ارزنده دكتر شفيع‌زاده اظهار کرد: بانک دي اين روزها در مسير توفيق قرار دارد از مديران و کارشناسان بانک خواست که با قوت ادامه دهنده مسيري باشند که موجب رضايت مشتريان و ذي‌نفعان بانک باشد.
    در ادامه اين مراسم دكتر شفيع‌زاده نيز با تشكر از همه مديران و کارشناسان بانک که طي دو سال و نيم اخير در موفقيت‌هاي بانک سهيم بودند، اظهار کرد: فهرست بلندي از موفقيت‌ها در سال 1394 به نام بانک دي ثبت شده است که بحمدالله مجموعه اقدامات باعث شد جايگاه بانک دي در نظام بانكي ارتقا پيدا کند و شرايط مناسب‌تري را به وجود بياوريم. مجموعه اقدامات و فعاليت‌هايي که همكاران ما انجام دادند شرايطي را ايجاد کرد که اعتبار و مقبوليت بانک دي در بورس، بانک مركزي، روابط بين بانكي و بين مشتريان و مخاطبان بر اساس مطالعات و بررسي‌هاي انجام شده خوب و پسنديده است که اميدواريم همچنان اين جايگاه ارتقا يابد.
    مديرعامل سابق بانک دي ادامه داد: در همه حوزه‌ها بانک موفقيت‌هاي زيادي را در کارنامه خود ثبت کرد که مي‌توان به افزايش سرمايه بانک، دريافت مجوزهاي ارزي، اخذ مجوز فعاليت مجدد صرافي، افزايش قدرت توانگري بيمه، کسب رتبه نخست در شاخص رشد فروش در کشور، دريافت جايزه تعالي سه ستاره سازماني و قرار گرفتن در جمع سه شركتي که بيشترين بهبود کيفيت را در سال 1394 داشته‌اند، انتشار اوراق بهادار و صكوک در سال 94 براي اولين بار که زمينه استفاده از ابزارهاي بازار پول را فراهم کرد، اشاره کرد.
    وي با اشاره به تملک نيروگاه دماوند و فراهم کردن زمينه حضور مناسب اين شركت در فرابورس خاطرنشان کرد: با موفقيت بسيار خوب توانستيم اولين واگذاري را انجام دهيم. بدين ترتيب يک دارايي پنج هزار ميليارد توماني در اختيار بانک قرار گرفت.
    به گفته وي اكنون برخي از موفقيت‌هاي بانک به گونه‌اي که است که از سوي سازمان‌هاي متعالي مورد بنچمارک قرار مي‌گيرد. در همين زمينه تورهاي مختلفي براي بررسي دستاوردها و الگوبرداري از فعاليت‌هاي بانک دي در حوزه سرمايه انساني در حال انجام است.
    شفيع‌زاده همچنين با اشاره به اينكه در سال گذشته بانک دي موفق شد با رشدي منحصر به فرد در جذب و تخصيص منابع روبه‌رو شود، افزود: نكته کليدي در اين زمينه اين بود که ركورد به دست آمده با عمليات صحيح بانكي و در چارجوب مقررات بانک مركزي به دست آمد نه با نرخ شكني. خوشبختانه بانک دي اكنون از وجهه خوب و مناسبي در نظام بانكي و مشتريان برخوردار است.
    وي در ادامه با بيان اينكه طي دو ماه گذشته به دلايل شخصي استعفا از مديرعاملي بانک دي را به اطلاع رييس کل بانک مركزي و آقاي شهيدي معاون رييس‌جمهور و رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران ارائه کرده بود، افزود: ضمن تشكر از پذيرش استعفا و تقدير از مديران محترم دولتي و خصوصي که خواستار همكاري بنده شده‌اند به دليل شرايط جسمي فعلا به استراحت نياز دارم تا بزودي بتوانيم در خدمت نظام باشيم.
    در ادامه اين مراسم دكتر علي‌رضا عاطفي‌فر که تا پيش از اين قائم مقام مديرعامل و معاون اعتبارات و بازاريابي بانک دي نيز بودند به عنوان سرپرست جديد بانک دي اظهار کرد: همه موفقيت‌هاي کنوني بانک دي مرهون تلاش‌هاي شبانه‌روزي و گروهي همه مديران و کارشناسان بانک دي به ويژه شخص دكتر شفيع‌زاده بوده که جاي تقدير و تشكر دارد.
    وي با اشاره به برخي دستاوردهاي بانک افزود: در سال گذشته با رشدي منحصر به فرد در سيستم بانكي مواجه بوديم که نقطه عطفي در عمليات بانكي و سابقه فعاليت بانک دي است. بر اين اساس منابع بانک رشدي 110 درصدي را تجربه کرد که مي‌توان گفت اتفاقي کم نظير است. اين رشد در حالي به وقوع پيوست که بسياري از بانک‌ها اعداد پايين‌تري را تجربه کردند و حتي برخي از آنها در مبادلات بين بانكي از بانک دي وام گرفتند.
    سرپرست جديد بانک دي با تقدير از حسن نيت مديران بنياد شهيد و امور ايثاگران و نيز هيات مديره بانک دي به ايشان ادامه داد: اميدواريم در پناه الطاف الهي و حرمت 14 معصوم با کار گروهي و وحدت بتوانيم ادامه دهنده توفيقات بدست آمده بوده و روسفيد از خدمت به جامعه محترم ايثارگران و خانواده معظم شهدا باشيم.
    وي تاكيد کرد: محوريت کار ما خدمات رساني به خانواده معظم شهدا و مشتريان عزير در راستاي منويات مقام معظم رهبري و حاكميت شركتي خواهد بود که اميدواريم با ياري خداوند از عهده مسئوليت اعطا شده سربلند باشيم.
    در ادامه اين مراسم که با حضور رييس و اعضاي هيات مديره، مديران شركت‌هاي تابعه گروه مالي دي، معاونان و مديران ارشد بانک دي برگزار شد ضمن اهداي لوح تقدير به دكتر شفيع‌زاده، حكم سرپرستي بانک دي از سوي دكتر عرب مازار به دكتر عاطفي‌فر اعطا شد.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

تاريخ: سه‌شنبه، 11 خرداد 1395-10:48
    آرمان11
    شماره عضويت: 5768
    عضو شده در: چهارشنبه، 28 مرداد 1388-22:44

مطلب بالا رو با دقت بخونيد نكات بسيار خوبي دارد. رشد 110 درصدي منابع در يكسال يعني اينكه بانك دي يك سال پبش الان تبديل به 2 تا بانك دي شده. با توجه به منابع ابتداي سال 94 الان بايد منابع بانك به 20 هزار ميلياد تومان رسيده باشه

#مهم برای گروه #بانک

☑️سیف: بانک‌ها را با برخی سختگیری‌ها مجبور به افزایش سرمایه می‌کنیم

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه هم‌اکنون نسبت کفایت سرمایه بانک‌ها حداقل باید ۱۲ درصد باشد، گفت: برنامه ما این است که به سمتی برویم که با برخی سختگیری‌ها بانک‌ها را ناگزیر به افزایش سرمایه کنیم.

در بیست و ششمین همایش پولی و ارزی با اشاره به مساله کفایت سرمایه بانک‌ها، اظهارداشت: باید برنامه‌ای اصلاح ساختار بانک‌های خصوصی، دولتی و بانک‌های خصوصی شده طراحی شود.

وی افزود: بانکی که دارای نسبت کفایت سرمایه بانکی کمتر از ۱۲ درصد باشد، نمی‌تواند تسهیلات جدید بدهد، ال سی باز کند و خدمات به مشتری بدهد. بنابراین برنامه ما این است که به سمتی برویم که با برخی سختگیری‌ها بانک‌ها را ناگزیر به افزایش سرمایه کنیم.

رئیس کل بانک مرکزی همچنین با اشاره به بخشنامه بانک مرکزی برای حمایت ویژه از بنگاه‌های کوچک و متوسط، گفت: یکی از ویژگی‌های این بخشنامه تمدید معوقات بانکی این بنگاه‌ها تا سقف یک میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: همچنین اگر طرح یا تقاضای تسهیلاتی در کارگروه استان‌ها تایید شد اما بانک‌ آن را رد کرد، متقاضی می‌تواند طرح را به کارگروه ویژه بانک مرکزی ارائه کند.

سیف تاکید کرد: همه بستر‌ها در این بخشنامه فراهم شده تا سال ۹۵ سال شاخصی برای رشد اقتصادی باشد.

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی نشده)

12 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- جمع درآمدهای مشاع : 80 درصد افزایش
    2- سهم سود سپرده گذاران : 65 درصد افزایش

3- شناسایی درآمد برای بانک از درآمدهای مشاع
    4- جمع درآمدهای مشاع و غیرمشاع : 2 درصد کاهش

5- سود خالص : 27 درصد کاهش
    6- سود شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 336 ریال

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)