صفحه 132 از 142 نخست ... 3282122129130131132133134135 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,311 به 1,320 از 1420

موضوع: بانک دی ( دی )

عضو عادی Amir.N آواتار ها
    تشکر شده 1,328 بار در 275 ارسال

پاسخ : بانک دی ( دی )

خب مشخص شد کل فروش حقوقی دیروز در مچینگ کار خود بازارگردان نامرد بوده ...
    شاید برنامه ای چیده باشند اما حق اون ۲۰۰ میلیون سهمی که دیروز پول لازم بودند و فروختند رو ضایع کردند
    ویرایش توسط Amir.N : 2022/06/20 در ساعت 08:51

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.N از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 764 بار در 212 ارسال

با توجه به معاملات دقایق آخر دیروز خوشبختانه امروز وضعیت تثبیت شده و بسیار بهتر از انتظار بود.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید پاشا_ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 16,731 بار در 3,662 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.N نمایش پست ها
    خب مشخص شد کل فروش حقوقی دیروز در مچینگ کار خود بازارگردان نامرد بوده ...
    شاید برنامه ای چیده باشند اما حق اون ۲۰۰ میلیون سهمی که دیروز پول لازم بودند و فروختند رو ضایع کردند
    دقیقه اخر مچینگ دیروز که همه چیز گویا بود و بحثی در اون نیست . صف امروز هم شروعش با حقیقی ها بود چون سرانه خریدهای حجم امروز بالا نیست ، ولی سنگین کردنش کار حقیقی نبود . پس هدف حمایت بوده و کاملا برنامه ریزی شده از دیروزش تا امروز
    ولی در مورد اون 200 میلیون فروشنده دیروز ، این دیگه ناشی گری بوده طرف درخواست فروش را 80 و زیرش گذاشته بوده که فروش رفته . 1 دقیقه اخر وقت باعث این موضوع شده ناشی از هیجان و هراس از ریزش !!

به هر حال در این بازار اینطور مسائل نه فقط دیروز بوده و نه فقط سالها قبل بوده و نه تا سالهای اینده پایان دارد . همیشگی و جزء لاینفک است
    بهانه هم عرضه و تقاضاست و بازار مالی است دیگه بالا پائین داره . هر کاری خواستند میکنند به همین بهانه
    تنها بازاری بی در و پیکر که همه چی توش هست و هیچ صدائی هم هیچ وقت به هیچ جائی نمیرسد
    گفتمان ما هم در این فضاهای مجازی فریادی در بیابان است

فردا رو 90 عرضه میشه احتمال زیاد

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید b4city از ایشان تشکر کرده اند:

با هر مثبت 5 دماوند 500 میلیارد به دارایی دی اضافه میشه و مجبورند دماوند رو بالا ببرند برای فروش بلوکی

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.N از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    با امروز رکورد 80 درصد افت را زد .

82 تومن هم دقیقا زیر خط روند صعودی بلندمدتیش بود! ، نمیدونم چرا! میخواستن بگن روند صعودی رو شکستیم و خبری نخواهد بود شاید!!!!!
    یعنی دقیقا برعکس مجمع پیام دادن حمایتها را یکی پس از دیگری خواهیم شکست!!!
    اینم از وضعیت کثافتی که درست کردن!
    واقعا این حجم از وقاحت رو از کجا آوردن؟
    دروغ گفتن و تظاهر به درستکاری و ... در حالیکه نیت های پلیدی در افکار دارند ...
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

عضو فعال مرشد آواتار ها
    تشکر شده 2,405 بار در 504 ارسال

آینه عبرت
    ویرایش توسط مرشد : 2022/06/22 در ساعت 09:32

این حجم از کثیف کاری بی سابقه است !
    رییس بنیاد چرا باید جایی که خبر خوب نیاز داره سهم بیاد تو تلویزیون خبر اختلاس در شرکت های زیرمجموعه بده !

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Amir.N از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Mehrsana آواتار ها
    تشکر شده 3,836 بار در 987 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.N نمایش پست ها
    این حجم از کثیف کاری بی سابقه است !
    رییس بنیاد چرا باید جایی که خبر خوب نیاز داره سهم بیاد تو تلویزیون خبر اختلاس در شرکت های زیرمجموعه بده !

اقا امین قبلا در سایت تالار بورس در این سهم همقطار بودیم اگه خاطرتون باشه... من روی 3-4 هزار تومن از سهم پله ای خارج شدم فکر کنم میانگین 3600 تومن و بالای 4000 تومن به دوستان تاپیک گفتم خارج بشید... البته با شرایط اون زمان بازار، سهم تا بالای هشت هزار تومن هم رفت ولی من با سود خیلی خوبی ازش خارج شدم و از این بابت ناراحت نیستم. اون هشدار من رو خیلی ها مبنی بر جا موندن از سهم و ... تلقی کردن ... هر چی بود گذشت... الان دیگه فروش یا موندن با سهم تحلیل پذیر نیست. اگه بتونن دماوند رو با قیمت خوب واگذار کنن این سهم میتونه رشد کنه ولی اگه برن سمت افزایش سرمایه از آورده، سهم بعیده فعلاً جایی بره چون کی حاضره بیاد چند هزار میلیارد تومان بریزه توی این سهم که بعد یکسال ضررها برگرده سرجاش؟ همونطور که اینها عملاً هرچی از سهام دماوند رو در سال 99 فروختن و سود شناسایی کردن در سال 1400 با ضرر دادن رفت... شناوری بالای سهم و مفت تموم شدن سهم برای ایثارگران و ... هم خودش یه ریسک دیگه است. علی ایحال حرفهای من نه توصیه به فروش هست و نه به خرید. تصمیم با خود دوستان هست.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehrsana از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مرشد آواتار ها
    تشکر شده 2,405 بار در 504 ارسال

افشاگری درباره اختلاس ۵هزار میلیارد تومانی در این سازمان!

رئیس بنیاد شهید گفت:
    روزهای گذشته مدیرعامل فعلی بانک دی، پیش من بود و گزارش می‌داد، فقط یکی از شرکت‌ها حدود 5هزار میلیارد تومان اختلاس انجام داده است.متأسفانه در این سال‌های اخیر هم که به آفت‌های زیادی گرفتار شده است، مثلاً یک گروه عمده‌ای از مدیران بانک دی دستگیر شدند و در زندان هستند. هنوز ما حجم خساراتی را که وارد شده است و اختلاس‌هایی را که اتفاق افتاده است نمی‌دانیم. روزهای گذشته مدیرعامل فعلی بانک دی، پیش من بود و گزارش می‌داد، فقط یکی از شرکت‌ها حدود 5هزار میلیارد تومان اختلاس انجام داده است، می‌گفت "آن‌قدر این موضوع بزرگ بوده است که دیگر ما از دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی خواستیم بیایند، ورود کنند و موضوع را بررسی کنند."

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مرشد از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrsana نمایش پست ها
    اقا امین قبلا در سایت تالار بورس در این سهم همقطار بودیم اگه خاطرتون باشه... من روی 3-4 هزار تومن از سهم پله ای خارج شدم فکر کنم میانگین 3600 تومن و بالای 4000 تومن به دوستان تاپیک گفتم خارج بشید... البته با شرایط اون زمان بازار، سهم تا بالای هشت هزار تومن هم رفت ولی من با سود خیلی خوبی ازش خارج شدم و از این بابت ناراحت نیستم. اون هشدار من رو خیلی ها مبنی بر جا موندن از سهم و ... تلقی کردن ... هر چی بود گذشت... الان دیگه فروش یا موندن با سهم تحلیل پذیر نیست. اگه بتونن دماوند رو با قیمت خوب واگذار کنن این سهم میتونه رشد کنه ولی اگه برن سمت افزایش سرمایه از آورده، سهم بعیده فعلاً جایی بره چون کی حاضره بیاد چند هزار میلیارد تومان بریزه توی این سهم که بعد یکسال ضررها برگرده سرجاش؟ همونطور که اینها عملاً هرچی از سهام دماوند رو در سال 99 فروختن و سود شناسایی کردن در سال 1400 با ضرر دادن رفت... شناوری بالای سهم و مفت تموم شدن سهم برای ایثارگران و ... هم خودش یه ریسک دیگه است. علی ایحال حرفهای من نه توصیه به فروش هست و نه به خرید. تصمیم با خود دوستان هست.
    نصف بیشتر دماوند الان ارزش دفتریش شده 5500 تومان با قیمت 2300 فعلی خیلی بعیده حالا حالا ها بلوکی زده بشه ... اول باید بیارن رو 5 تومن بعد بلوکی قیمتهای بالا بدن بره ولی افسوس که مدیریت رو دارایی ها ندارند
    اورده در کل سهم رو عقب میندازه ولی سهم چون قیمتش 80 تومنه مجبورن سهم بیارن بالای 140..130 و حق هم مثلا 5..10 قیمت بخوره که با واریز 100 جذابیت نسبی داشته باشه وگرنه عملا منابعی وارد بانک نمبشه و متعهد پذیره نویسی خودش باید همه رو جمع کنه از این لحاظ شتید یه تکونی بخوره ..
    گرچه با صحبت های رییس بنیاد اینها به نظرم سونیت دارن و سهم رو تا جایی که بسه پابین میارن و کد های حقوقی بنیاد درصدی از سهم رو بخرن وگرنه چرا بهد از 8 ماه سکوت خبر از اخنلاس میدن کدوم اختلاس چرا جزییاتی اعلام نشده

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Amir.N از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)