صفحه 4 از 21 نخست 123456714 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 209

موضوع: بانک انصار ( وانصار )

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,953 بار در 1,303 ارسال
    نه دوست من همه جوگیر نیست ، هرچند بنطر من جنگ نخواهد شد و بهترین استراتژی در حال حاضر نگهداری و عدم خریدو فروش است ولی باید احتمالاتو در نظر گرفت افراد باتوجه به درجه ریسک پذیری خود تصمیم میگیرند:

سنای آمریکا جدول زمانی 60 روزه برای حمله به سوریه تعیین کرد

» سرویس: بين الملل - آسيا،خاورميانه
    کد خبر: 92061307654
    چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۶

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا پیشنویس حمله نظامی به سوریه را ارائه داد که در آن محدوده زمانی 60 روز برای حمله به سوریه در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت شبکه اسکای نیوز عربی، رابرت میندز، رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا روز سهشنبه پیشنویسی را در خصوص استفاده از راهکار نظامی علیه سوریه ارائه داد که در آن محدوده زمانی مشخص 60 روزه برای حمله به سوریه تعیین شده است که امکان تمدید آن برای 30 روز دیگر وجود دارد.
    بنا به گزارش شبکه اسکای نیوز عربی، پیشنویس مذکور بر عدم اعزام نیروهای آمریکایی به اراضی سوری تاکید دارد.

قرار است اعضای کمیته روابط خارجی سنا امروز (چهارشنبه) درباره این پیشنویس رایگیری کنند و در صورتی که مورد تصویب قرار گیرد هفته آتی به شکل نهایی به کنگره جهت رایگیری ارسال خواهد شد.

از سوی دیگر، رئیس کمیته روابط خارجی سنا اعلام کرد: حمله به سوریه را تایید میکند اما حمله شیمیایی نباید بدون مجازات باقی بماند.

وی ادامه داد: دخالت نظامی در سوریه تصمیم آسانی نیست و من از تصمیم باراک اوباما، رئیسجمهوری آمریکا برای استفاده از گزینه نظامی علیه "این جنایت وحشتناک ضدبشری" حمایت میکنم.

وی افزود: اگر بخواهیم دست بسته در برابر چنین اقداماتی بنشینیم عواقب آن بسیار بدتر خواهد بود.

رئیس کمیته روابط خارجی سنا در ادامه خاطرنشان کرد: ما باید منافع شخصیمان را کنار گذاشته و تصمیمی مناسب اتخاذ کنیم. ما از جنگ خستهایم اما نمیخواهیم وجدانهایمان را ساکت نگه داریم قصد نداریم که شاهد جنایت شیمیایی دیگری باشیم چرا که برخی میخواهند در سازمان ملل وتو کنند.

میندز درباره استفاده از سلاحهای شیمیایی مدعی شد، نظام سوریه مسئول استفاده از این سلاحهاست. ما میدانیم که بشار اسد سلاح شیمیایی در اختیار دارد و اسنادی داریم که نشان میدهد سلاحهای شیمیایی به صورت خیلی محدود سال گذشته در اطراف دمشق استفاده شده است.

وی ادامه داد: ما اطلاعاتی توسط ماهوارهها در اختیار داریم که تاکید دارد بر اینکه در سوریه از گازهای خفهکننده استفاده شده است.

یکی از مسئولان کاخ سفید نیز اعلام کرد که باراک اوباما قرار است نشستی دو جانبه را با شی جینگ پینگ، رئیسجمهوری چین و فرانسوا اولاند، رئیسجمهوری فرانسه در سن پترزبورگ روسیه و در حاشیه نشست گروه 20 برگزار کند.

این مسئول آمریکایی اعلام کرد: اوباما قصد برگزاری نشست دو جانبه رسمی با ولادیمیر پوتین همتای رسمی خود را ندارد و احتمالا اوباما و پوتین در حاشیه نشست گروه 20 با یکدیگر گفتوگو کنند.

وی در پایان اعلام کرد: اوباما قصد دارد با نمایندگان سازمانهای جامعه مدنی در سن پترزبورگ دیدار کند.

عضو فعال
    تشکر شده 819 بار در 343 ارسال
    دوستان یه نگاهی به خرید 6 میلیونی حقوقی بندازید از آب گل آلود چه ماهی میگیرن! اونم خاویااااااااااار

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Spring2020 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال hamid26967 آواتار ها
    تشکر شده 1,611 بار در 370 ارسال
    گفته شده بانک انصار که مجمع فوق العاده ای را در تاریخ 20 شهریور ماه جاری به منظور اعمال افزایش سرمایه 50 درصدی از محل سود انباشته را دارد، پس از آن و با سرمایه جدید اقدام به تعدیل مثبت 30 درصدی سود هر سهم خود خواهد نمود.

منبع : نمابورس - شایعات و شنیده های بازار امروز-2 92/6/13

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid26967 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی prg86mirshd آواتار ها
    تشکر شده 55 بار در 30 ارسال

عضو فعال hamid26967 آواتار ها
    تشکر شده 1,611 بار در 370 ارسال
    فکر کنم امروز دیگه بسته میشه واسه مجمع

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid26967 نمایش پست ها
    گفته شده بانک انصار که مجمع فوق العاده ای را در تاریخ 20 شهریور ماه جاری به منظور اعمال افزایش سرمایه 50 درصدی از محل سود انباشته را دارد، پس از آن و با سرمایه جدید اقدام به تعدیل مثبت 30 درصدی سود هر سهم خود خواهد نمود.

منبع : نمابورس - شایعات و شنیده های بازار امروز-2 92/6/13
    انشالله که راست باشه.
    من هم باهاش رفتم مجمع افزايش سهام.
    توکل بر خدا

عضو فعال
    تشکر شده 1,060 بار در 405 ارسال
    یه سوال؟
    اگه مثلا سهم قبل مجمع 2786 باشه
    و مثلا! پنجاه درصد افزایش سرمایه از سود انباشته بده،
    اونوقت چه اتفاقی میفته؟ یکی میشه توضیح بده؟

عضو فعال taherishahram آواتار ها
    تشکر شده 1,600 بار در 606 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghmousavi نمایش پست ها
    یه سوال؟
    اگه مثلا سهم قبل مجمع 2786 باشه
    و مثلا! پنجاه درصد افزایش سرمایه از سود انباشته بده،
    اونوقت چه اتفاقی میفته؟ یکی میشه توضیح بده؟
    قیمتش تعدیل میشه به اندازه ی 1/3 ازش کم میشه....و قیمت تابلو رو درست میکنن ...حدودا 90 تومن ازش کم کن میشه قیمت تابلوش اما باز شدنش رو چه قیمتی باز شه بستگی به بازار و اینکه تعدیل 30% یش درست باشه او همه ی اینا داره....
    A man should get to bleed in peace

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید taherishahram از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,060 بار در 405 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط taherishahram نمایش پست ها
    قیمتش تعدیل میشه به اندازه ی 1/3 ازش کم میشه....و قیمت تابلو رو درست میکنن ...حدودا 90 تومن ازش کم کن میشه قیمت تابلوش اما باز شدنش رو چه قیمتی باز شه بستگی به بازار و اینکه تعدیل 305 یش درست باشه او همه ی اینا داره....
    یعنی قیمت سهم میشه 180 تومن تقریبا؟ اینجوری که بدبخت میشیم که :دی. یجاشو نفهمیدم انگار!

عضو فعال
    تشکر شده 819 بار در 343 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghmousavi نمایش پست ها
    یعنی قیمت سهم میشه 180 تومن تقریبا؟ اینجوری که بدبخت میشیم که :دی. یجاشو نفهمیدم انگار!
    اونهایی که میرن برای افزایش سرمایه باید دید بلند مدت داشته باشن. من خودم توی 296 خرید داشتم و الان تو ضرر هستم.

صفحه 4 از 21 نخست 123456714 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)