صفحه 31 از 51 نخست ... 212829303132333441 ... آخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 509

موضوع: نفت سپاهان(شسپا)

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال

پاسخ : نفت سپاهان(شسپا)

فقط صفر تابلو میخره
    این بازی هم تموم میشه صبور باشید

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 357 بار در 153 ارسال

eps سهم 300 هست؟؟؟

عضو عادی fa-ka2048 آواتار ها
    تشکر شده 19 بار در 10 ارسال

شسپا چرا مثبت نمیشه؟؟؟؟؟؟
    انسان موفق کسی است که بتواند با آجرهایی که دیگران به سویش پرتاب کرده اند بنای محکمی بسازد...

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

امروز رفتم نمایندگی رسمی شرکت ، ازشون لیست قیمت خواستم گفتن نداریم یعنی نمیشه که لیست بدیم.
    گفتم چرا ؟ جواب داد انبار و قسمتی از خط تولید تو آتیش سوخته و شرکت هم الان به ما جنسی نداره بده ولی من مقداری تو مغازه دارم و یه مارک دیگه هم اگه بخوای می تونم بهت بدم، گفتم شرکت که میگه فقط انبارش آتیش گرفته ! جواب داد همین الان یکی از کارمندای شرکت اینجا بود و اون می گفت که خسارت خیلی خیلی زیادی وارد شده ، و در ادامه گفت که همه ی اخبار رو که تو روزنامه وتلویزیون نمی زنن
    که، خود شرکت هم با پیمانکارای دیگه قرداد داره میبنده که اونا روغن تولید کنن)).
    این همه چیزی بود که نمایندگی درباره شرکت بهم گفت.

دوستان من قصد خریب سهم رو ندارم و این مطلبی هم که نوشتم عین واقعیت بود، اونایی که می خوان و می تونن نوسان بگیرن که هیچ، نوش جانشون ، ولی اگه هستن کسایی که می خوانن میان مدت وارد بشن اول پرس جو دقیق انجام بدن بعد با خیال راحت وارد بشن و سهم رو بزارن زیر بالشت.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی fa-ka2048 آواتار ها
    تشکر شده 19 بار در 10 ارسال

پتروشیمی و محصولات شیمیایی:

در این گروه پتروشیمی مارون در بازار بازگشایی شد این سهم که در مجمع خود 800 تومان سود تقسیمی داشت امروز در محدوده قیمتی 3020 تومان و با 3 درصد کاهش نسبت به روز قبل در بازار بازگشایی شد.

در گزارش دیگری، شرکت نیروکلر با سرمایه ای بالغ بر 9 میلیارد و 836میلیون تومان برای هر سهم در سال مالی منتهی به 29 اسفند 93 مبلغ 555 ریال سودخالص پیش بینی کرده که در مقایسه با سال مالی قبل (مبلغ 1.741 ریال) کاهش 68 درصدی داشته است.

مزيد اطلاع شرکت اعلام نموده که در حال بررسي طرح توجيهي جهت افزايش سرمايه حدود 103 درصدي براي رسيدن به سقف 20 میلیارد تومانی تعيين شده توسط سازمان بورس و اوراق بهادار مي باشد.

قابل ذکر است قیمت سبد هر تن متریک(تن هزار کیلویی) اوره گرانول در بازارهای جهانی شب گذشته 314 دلار و 61 سنت اعلام شدکه اندکی کمتر از یک دلار نسبت به قیمت هفته گذشته کاهش را نشان می دهد.
    انسان موفق کسی است که بتواند با آجرهایی که دیگران به سویش پرتاب کرده اند بنای محکمی بسازد...

عضو فعال
    تشکر شده 1,063 بار در 426 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ائلچی نمایش پست ها
    امروز رفتم نمایندگی رسمی شرکت ، ازشون لیست قیمت خواستم گفتن نداریم یعنی نمیشه که لیست بدیم.
    گفتم چرا ؟ جواب داد انبار و قسمتی از خط تولید تو آتیش سوخته و شرکت هم الان به ما جنسی نداره بده ولی من مقداری تو مغازه دارم و یه مارک دیگه هم اگه بخوای می تونم بهت بدم، گفتم شرکت که میگه فقط انبارش آتیش گرفته ! جواب داد همین الان یکی از کارمندای شرکت اینجا بود و اون می گفت که خسارت خیلی خیلی زیادی وارد شده ، و در ادامه گفت که همه ی اخبار رو که تو روزنامه وتلویزیون نمی زنن

دوستان من قصد خریب سهم رو ندارم و این مطلبی هم که نوشتم عین واقعیت بود، اونایی که می خوان و می تونن نوسان بگیرن که هیچ، نوش جانشون ، ولی اگه هستن کسایی که می خوانن میان مدت وارد بشن اول پرس جو دقیق انجام بدن بعد با خیال راحت وارد بشن و سهم رو بزارن زیر بالشت.
    فكر كنم امروزم بشه سهم خريد اما پايين تر از اين قيمت خيلي بعيده ، افرادي كه تحت تاثير اينجور جو سازي ها ببخشيد خبرهاي خير خواهانه قرار بگيرن عمدتا تو اين چند روز تخليه شدن

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط 717 نمایش پست ها
    فكر كنم امروزم بشه سهم خريد اما پايين تر از اين قيمت خيلي بعيده ، افرادي كه تحت تاثير اينجور جو سازي ها ببخشيد خبرهاي خير خواهانه قرار بگيرن عمدتا تو اين چند روز تخليه شدن
    شما فکر می کنید بنده دارم جو سازی می کنم؟ آقا این شسپا بهترین سهم بورس هستش شما اگر تک سهم شوید مطمئن باشید که با سودی که خواهید کرد حداقل یه هواپیمای شخصی نصیبتان خواهد شد! فقط هر روز بخرید که سهم از چنگتان در نره.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,063 بار در 426 ارسال

شما فکر می کنید بنده دارم جو سازی می کنم؟ آقا این شسپا بهترین سهم بورس هستش شما اگر تک سهم شوید مطمئن باشید که با سودی که خواهید کرد حداقل یه هواپیمای شخصی نصیبتان خواهد شد! فقط هر روز بخرید که سهم از چنگتان در نره.
    بهترين سهم نيست اما يكي از بهترينهاست كلاتو قاضي كن خب اين سهم سهامدار داره نبايد سهمي رو كه نداريم تخريب كنيم و من اميدوارم نيت شما خير بوده باشهضمنا ممنون ميشم آدرس يا تلفن اون نمايندگي را برام تو پيام خصوصي بدين يا همين جا اعلام بفرماييد

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید 717 از ایشان تشکر کرده است:

1850 داره حمایت میکنه اما فروشنده ها ..............

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

سلام دوست عزیز پرسو جو و تحقیق کار درستیه و جو دادن نیست حالا:
    مبنارو میگیریم بر اینکه بیمه اصلا خسارتی نده از این محل 20-30 تومن سودش کم میشه
    اما این رقم چیزی نیست و شسپا از محل نرخ وکیوم باتوم 80 تومن اثر بیشتر روسودش داره و ازتفاوت نرخ ارز هم 70 تومن اثر مثبت میگیره
    پس این 20-30 تومن تاثیره خاصی نداره

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 31 از 51 نخست ... 212829303132333441 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)