صفحه 10 از 13 نخست ... 78910111213 آخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 123

موضوع: اشتباهات بورسي شما؟!!!

عضو عادی
    تشکر شده 473 بار در 59 ارسال

پاسخ : اشتباهات بورسي شما؟!!!

اشتباه اولم صبر 2-3 ماهه تو مادیرا بود ک حقوقی و حقیقی باهاش نوسان گیری میکردن
    اشتبا دومم صبر نکردن تو حسیر بود
    اشتباه سومم
    که تا 2 سال دیگه جاش خوب نمیشه
    فروش شستا در 307 درصد سود بود
    وبعد خرید رتاپ و مرقام که همش تو منفین

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید hossein274 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد20 آواتار ها
    تشکر شده 1,132 بار در 162 ارسال

سلام
    من خودرو رو بعد مجمع رو ۱۳۷ به خاطر عقب بودن از سایپا خریدم رو ۱۵۷ خالی کردم از اون روز به بعد ترمز خودرو بریده شد و یه کله صف خرید شد.
    معمولا با یه مبلغی از سرمایه تو مجمع افزایش سرمایه شرکت میکنم این سری بین آبین و خمحرکه دو به شک بودم و آخر سر آبین رو انتخاب کردم خلاصه خمحرکه مثبت ۱۰۰ وا شد آبین بعد یک ماه و نیم ۷ درصد تو ضررم به قول آقای همساده یعنی داغونم آقو داغوناااا

4. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,985 بار در 387 ارسال

بزرگترين اشتباه من اين بود كه با بازار همراهي نكردم يني وقتي بهد عيد معلوم شد پول تو بانك و پالايشي و خودرو هست من با تكنيكال دنبال كف سهمها تو گروههاي ديگه بودم البته 30 درصد سبدم رو با سايپا170 پر كردم اما بقيشو بايد از اين دو گروه پر ميكردم كه نكردم اما بازم فرصت هست ايشالا از شنبه ميام رو پالايشي و بانك

6. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید rezasatari از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) میلاد سودی آواتار ها
    تشکر شده 6,002 بار در 997 ارسال

دوستان بنظر من هنوز هم دیر نشده حداقل برا خرید فولاد شستا شپنا هنوز هم در کمال ناباوری دوستان سود های خوبی خواهند داد خیلی از بزرگان تو شپنا ۳۲۰۰ تومانی خالی کردن خندیدن خیلی ها سم پاشی کردند خیلی ها سم پاشی خواهند کرد ولی سهم راه خودش رو میره
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasatari نمایش پست ها
    بزرگترين اشتباه من اين بود كه با بازار همراهي نكردم يني وقتي بهد عيد معلوم شد پول تو بانك و پالايشي و خودرو هست من با تكنيكال دنبال كف سهمها تو گروههاي ديگه بودم البته 30 درصد سبدم رو با سايپا170 پر كردم اما بقيشو بايد از اين دو گروه پر ميكردم كه نكردم اما بازم فرصت هست ايشالا از شنبه ميام رو پالايشي و بانك
    بنظرم پالایشی بهتر از بانک و در مرکز توجهات نقدینگی های جدید قرار داره و صندوق دوم هم میخواد عرضه شه من خودم هم سایپا ۱۷۰ تومنی دارم و چه بخوان چه نخوان ۱۰۰۰ رو هم میبینه
    بازار بورس محلی برای گرفتن پول افراد بی علم و بی تجربه و انتقال اون پول به افراد با علم و با تجربه است

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,164 بار در 758 ارسال

کریستن دی لارسن” در کتابی تحت عنوان توصیه هایی برای خوش بینان می گوید:

به قدری قوی و قدرتمند باشیدکه هیچ کس و هیچ چیز قادر به بر هم زدن آرامش خیالتان نشود. به هر کس که می رسید، از شادکامی و سلامتی، از آرامش و شکوفایی و از سعادت و نیکبختی سخن بگویید.

به جنبه ی خوشایند هر چیز نگاه کنید. فقط به بهترین ها فکر کنید، فقط به خاطر بهترین ها کار کنید و فقط در انتظار بهترین ها باشید. با دیدن و شنیدن موفقیت دیگران به همان اندازه شاد و خوشحال شوید که از موفقیت خود شاد و خوشحال می شوید.
    اشتباهات گذشته را به فراموشی بسپارید و با عزم راسخ و ثبات قدم بیشتر به سوی دستاوردهای عظیم آینده بشتابید. به هر کس که می رسید، لبخند بزنید. برای اصلاح خود به قدری وقت صرف کنید که وقتی برای انتقاد از دیگران نداشته باشید. در مقابل بیم و دلهره چون کوه باشید...

"روح سالم"
    کینه نمی ورزد
    دوست می دارد
    خجالت نمی کشد
    خود را باور دارد
    خشمگین نمیشود و مهربان است...

روح سالم
    حرص نمی خورد
    همه چیز را کافی می داند
    حسد نمی ورزد و خود را لایق می داند...

روح سالم
    نیازی به رقص و پایکوبی و تظاهر به خوشی ندارد،زیرا شادکامی را در درون خویش می جوید و می یابد...

روح سالم
    برای بزرگداشت خود احتیاج به تحقیر دیگران ندارد،زیرا خوب می داند که هر انسان تحفه ی الهی است...

روح سالم
    دوست خواهد داشت و مهر خواهد ورزید...

حس خوب در درون شماست فارغ از شرایط بیرون.

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر محمد ۲ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,139 بار در 182 ارسال

اشتباه من فروش وآرین برای ثبت نام خودرو در قرعه کشی برای برادرم بود. برنده که نشد هیچ، از رشد بعد از بازگشایی هم عقب موندیم.
    البته مقصر من بودم که برای فروش اون سهم رو انتخاب کرده بودم.
    ویرایش توسط SANA90 : 2020/07/23 در ساعت 16:36

14. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید SANA90 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

در يك حركت انتحاري شبندر و شپنا و خودرو را فروختم نميدونم تحت تاثير جو اصلاح قرار گرفتم يا قسمت بود خلاصه در تاريخ 8 تير تمام سهمم را فروختم و البته خدا را شكر دو روز بعدش مجددا شپنا و شبندر خريدم البته خودرو نتونستم اما خب خساپا را از قبل افزايش سرمايه دارم خلاصه به اين نتيجه رسيدم حداقل هر سهمي را تا ميانمدت باهاش باشي سود خوبي بهت ميده بايد صبور بود و از اين شاخه به اون شاخه نپري

16. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi نمایش پست ها
    در يك حركت انتحاري شبندر و شپنا و خودرو را فروختم نميدونم تحت تاثير جو اصلاح قرار گرفتم يا قسمت بود خلاصه در تاريخ 8 تير تمام سهمم را فروختم و البته خدا را شكر دو روز بعدش مجددا شپنا و شبندر خريدم البته خودرو نتونستم اما خب خساپا را از قبل افزايش سرمايه دارم خلاصه به اين نتيجه رسيدم حداقل هر سهمي را تا ميانمدت باهاش باشي سود خوبي بهت ميده بايد صبور بود و از اين شاخه به اون شاخه نپري
    شادی خانم تونستی شستا رو بخر ول کن حرف بقیه رو

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید میلاد سودی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 347 بار در 46 ارسال

خب بازم اندر باب هیجان میخوام بنویسم مخصوصا تازه واردها (حالا انگار خودم چندین سال سابقه دارم)
    این چیزی که میگم اشتباه من نبوده اما اشتباه دیگران بوده که به من سود رسونده
    چند روز پیش که معمولا اکثر سهم ها قرمز بودن من آخر تایم بازار سهم هایی که پایانی مثبت یا نزدیک به صفر تابلو داشتند ولی داشتن در منفی 5 معامله میشدند رو پیدا کردم سهم سفارس رو خریدم و دوروز پشت سرهم مثبت 5 معامله شد و من هم در نهایت تو صف خرید دوباره تقدیم فروشندگان عجول کردم به همین راحتی نزدیک 15 درصد گرفتم

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Emad.Sh از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 10 از 13 نخست ... 78910111213 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)