صفحه 18 از 113 نخست ... 8151617181920212868 ... آخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 1129

موضوع: اخبار دارویی

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    دپارس و دفارا پدیده های بورس
    کم کم باید منتظر افزایش سرمایه ها از انباشته بسیار بالا این سهام بود
    یادم زمانی(اردیبهشت و خرداد ماه امسال) داد می زدم بشهاب در 380 تومان تا 440 تومان و همه را دعوت به حمایت می کردم تعدادی از دوستان به علت رشد قبلی سهم و نوع معاملات خسته کننده این سهم را رد می کردند
    جوری شده بود که خود من هم از دست سهامدارعمده کلافه شده بودم اما با پیگیری و نامه نگاری و شکایت با بورس و با همت و سخت گیری مسولین سازمان امروز بشهاب در این قیمت مورد تایید دوستان عزیز واقع شده است (نزدیک 300 درصد بالاتر )
    الان هم این عقیده را دارم (از سهامدارعمده دپارس و دفارا شکایت کرده ام و منتظر حمایت سازمان بورس هستم )که این دو سهم با این زیر مجموعه ها و سود انباشته تا 5 برابر سرمایه اولیه اونهم در صنعت استراتژیک دارو هر چند خسته کننده و زمان بر ولی تا بیش از 300 درصد بالاتر از قیمت فعلی باید در صف خرید بود (هر چند کلی بازی دارند و صبر ایوب می خواهد )بدیهی است حضور سهامداران پولدارتر و پیگیر سرعت رسیدن به حق سهامداران این دو سهم را افزایش می دهد

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جواد مهرابی آواتار ها
    تشکر شده 2,509 بار در 517 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط zafar3000 نمایش پست ها
    دپارس و دفارا پدیده های بورس
    کم کم باید منتظر افزایش سرمایه ها از انباشته بسیار بالا این سهام بود
    یادم زمانی(اردیبهشت و خرداد ماه امسال) داد می زدم بشهاب در 380 تومان تا 440 تومان و همه را دعوت به حمایت می کردم تعدادی از دوستان به علت رشد قبلی سهم و نوع معاملات خسته کننده این سهم را رد می کردند
    جوری شده بود که خود من هم از دست سهامدارعمده کلافه شده بودم اما با پیگیری و نامه نگاری و شکایت با بورس و با همت و سخت گیری مسولین سازمان امروز بشهاب در این قیمت مورد تایید دوستان عزیز واقع شده است (نزدیک 300 درصد بالاتر )
    الان هم این عقیده را دارم (از سهامدارعمده دپارس و دفارا شکایت کرده ام و منتظر حمایت سازمان بورس هستم )که این دو سهم با این زیر مجموعه ها و سود انباشته تا 5 برابر سرمایه اولیه اونهم در صنعت استراتژیک دارو هر چند خسته کننده و زمان بر ولی تا بیش از 300 درصد بالاتر از قیمت فعلی باید در صف خرید بود (هر چند کلی بازی دارند و صبر ایوب می خواهد )بدیهی است حضور سهامداران پولدارتر و پیگیر سرعت رسیدن به حق سهامداران این دو سهم را افزایش می دهد
    با خرید هرسهم دپارس بیشتر از یک سهم دفارا نیز خرید می کنید چون سهامدار عمده دفارا دپارس است ، قیمت امروز دفارا نزدیک 1600 تومن و دپارس 2400 تومن
    بي آزاري بهترين دين است.((مثل سانسكريتي))

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد مهرابی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    تامین اجتماعی کاهش قیمت برخی داروها را نپذیرفت/ وبا کنترل شد

» سرویس: اجتماعي - سلامت
    یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۶
    وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی درباره رایگان شدن داروهای پر مصرف بیماران خاص از سوی تامین اجتماعی، اظهار کرد: من از رییس سازمان تامین اجتماعی خواهش میکنم مطالبی را ارائه دهد که قادر به انجام آن است.

به گزارش خبرنگار سلامت ایسنا، دکتر هاشمی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاونت آموزشی وزارت بهداشت و درمان در جمع خبرنگاران با اشاره به صحبتهای رییس سازمان تامین اجتماعی مبنی بر رایگان شدن داروهای پرمصرف بیماران خاص تصریح کرد: من نیز از صحبتهای ایشان تعجب کردم و از وی خواهش میکنم مطالبی را ارائه دهند که قادر به انجام آن باشند. فکر میکنم این اقلام همان تعدادی است که تا به الان رایگان شده است و باید از خود رییس سازمان تامین اجتماعی پرسید که آیا منظور وی همه داروهای پرمصرف بوده است یا بخشی از آن.

وی همچنین با اشاره به تلاشهای وزارت بهداشت برای کاهش قیمتهای داروهای بیماران صعب العلاج خاطرنشان کرد: تاکنون از بسیاری از برنامهها جلوتر هستیم و تلاش میکنیم قیمت داروهای بیماران صعب العلاج به قیمتهای سال 91 برگردد که در بخش عمدهای از آن موفق عمل کردیم. بخشی نیز ناکام بودیم که این امر به علت اختلاف نظر وزارت بهداشت و بیمه تامین اجتماعی بود.

وی افزود: بیمه تامین اجتماعی کاهش برخی اقلام دارویی را به دلیل آن که برند هستند، قبول نکرد که این اقلام روی سامانه بیمه قرار گرفته است.

وی همچنین با اشاره به ارقام در نظر گرفته شده برای یارانه دارو، افزود: بر اساس تفاهم نامه وزارت بهداشت با بیمهها، به منظور کاهش قیمت داروهای بیماران خاص و صعبالعلاج بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار مربوطه را در اختیار بیمهها قرار دادیم.

دکتر هاشمی همچنین با اشاره به کاهش قیمت ارز اظهار کرد: طبعا هر جنس مبادلهای که از خارج وارد میشود، با پایین آمدن قیمت ارز، ارزان میشود.

وی همچنین درباره دستاوردهای سفر نیویورک رییس جمهور خاطرنشان کرد: این سفر برای همه کشور قطعا میتواند تاثیرگذار باشد در عرصه سلامت نیز باید صبر کرد و به آینده امیدوار بود و منتظر نتایج عملی آن شد.

دکتر هاشمی همچنین درباره نگرانیها از شیوع وبا تصریح کرد: بر اساس گزارش معاونت بهداشتی وزارت بهداشت و درمان، وبا کنترل شده و نگرانی خاصی در این مورد نیست.

مراسم تکریم و معارفه معاون آموزشی وزیر بهداشت با حاشیههایی نیز همراه بود. از جمله آنکه در حاشیه این مراسم، جمعی از کارمندان این وزارتخانه به ویژه زنان که به تغییر ساعات کاری خود اعتراض داشتند به وزیر بهداشت مراجعه کرده و مشکلات خود را بیان کردند. این افراد همچنین از نداشتن سرویس ایاب و ذهاب و امکانات ناهارخوری گله داشتند.

دکتر هاشمی در پاسخ به یکی از این معترضین تصریح کرد: ساعات کار امری مربوط به قانون است و نمیتوان آن را تغییر داد
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال
    فردا برای گروه دارو روزی متفاوت از امروز خواهد بود
    اکثر سهمهای گروه در ساعت پایانی بازار رو به بالا
    و با معاملاتی خوب پیش رفتند..
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 404 بار در 103 ارسال
    nav دسبحا

6 مهر 92

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد حاجیلو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال daryadel120 آواتار ها
    تشکر شده 2,505 بار در 537 ارسال
    احتمالا در اصلاح شاخص این گروه خودنمایی خواهند کرد
    برخی از متغیرهای کلان اقتصادی عبارتند از: نرخ ارز، نرخ تورم، نرخ واقعی سود بانکی، نرخ رشد نقدینگی، تولیدات صنعتی، مالیات، کسری بودجه، درآمد های نفتی و ...

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید daryadel120 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    اگه كسي نميدونه چه سهم دارويي رو بخره به نظرم بره والبر بخره كه همشونو داشته باشه. الان تو كف قيمتي است.
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 13,439 بار در 883 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط موی عاقل نمایش پست ها
    اولین دارویی برای تعدیل سود در گزارش 6 ماهه متوقف شد:

به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت كيميدارو با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم، متوقف شد. مديريت بازار
    البرز دارو در گزارش 6 ماهه 27 درصد تعدیل مثبت داد.تعدیل سود شرکتهای دارویی د گزارشهای 9 ماهه و 12 ماهه نیز ادامه خواهد داشت.
    أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْقِلُونَ

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید موی عاقل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    سلام البرز دارو گزارشش آمد
    نه تنها امسال سرمایه خود را از 20 میلیارد تومان به 25 میلیارد افزایش داده است که
    سال قبل 6 ماهه 42 تومان با آن سرمایه پوشش داده است و در نهایت 120 تومان
    که امسال با سرمایه 25 میلیارد تومانی 6 ماهه109 تومان پوشش داشته است و پیش بینی سودش را 202 تومان اعلام کرده است که احتمالا تا 260 تومان تا آخر سال پوشش می دهد
    حالا فروشندگان عزیز دارویی که صبر و حوصله ندارید مالتان را در نزدیکی برداشت محصول مفت بفروشید

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال dpi آواتار ها
    تشکر شده 1,711 بار در 502 ارسال
    دفارا فردا برای خرید به همراه دلر توصیه میشه.
    دفارا:افزایش سرمایه 100 درصدی از محل سود انباشته یک پتانسیل عالی برای این سهم البته با سود 500 تومنی امسال.
    دلر:سود 600 تومنی امسال قابل دستیابی است.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید dpi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 18 از 113 نخست ... 8151617181920212868 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)