صفحه 354 از 465 نخست ... 254304344351352353354355356357364404454 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,531 به 3,540 از 4644

موضوع: تحلیل های بنیادی و تکنیکال ata007

عضو فعال farbod 77 آواتار ها
    تشکر شده 1,263 بار در 317 ارسال

پاسخ : تحلیل های بنیادی و تکنیکال ata007 و بابک پناهی

نقل قول نوشته اصلی توسط ata007 نمایش پست ها
    متاسفم واستون

ناراحت هستی درکت میکنم
    خخخخخخخ من هم شما را درک می کنم

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید farbod 77 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی aed آواتار ها
    تشکر شده 144 بار در 60 ارسال

عطا جان میدونم که حسابی سرت شلوغه ولی خیلی خیلی ممنون میشم اگه بتونی آکنتور و تایرا رو نظر بدی در موردش. آکنتو رو بدجوری تو ضررم 135 میلیون گرفتم الان شده 90 میلیون تومان نمی دونم چه خاکی تو سرم بریزم
    Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید aed از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,478 بار در 989 ارسال

آدم از بعضی حرفا واقعا تعجب میکنه. بنده خدا وقت میذاره یه سهمیو تحلیل میکنه حالا شما یا قبول داری تحلیلو یا نداری. جدا بعضیا فکر میکنن با جو دادن یا ندادن یه نفر سهمی بالا پایین میشه؟

پ.ن: عطا جان این تتلو با این ظاهر موحش هم آخه شد آواتار؟ همون داریوش که بهتر بود

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید علی نظامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ata007 آواتار ها
    تشکر شده 31,931 بار در 5,976 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط aed نمایش پست ها
    عطا جان میدونم که حسابی سرت شلوغه ولی خیلی خیلی ممنون میشم اگه بتونی آکنتور و تایرا رو نظر بدی در موردش. آکنتو رو بدجوری تو ضررم 135 میلیون گرفتم الان شده 90 میلیون تومان نمی دونم چه خاکی تو سرم بریزم
    دوست عزیز وسط دعوا که نمیشه تحلیل کرد

کامنت شما و صادق جان رو دیدم،بذارید یکمی جو بخوابه حتما" رو چشم

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ata007 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی aed آواتار ها
    تشکر شده 144 بار در 60 ارسال

دمت گرم منتظریم. البته راجع به صحبتنهایی که میکنن پر واضحه که شما فقط نتیجه تحلیلاتونو لطف می کنین میزارین و در هر صورت مسئولیت خرید و فروش هر کسی فقط و فقط با خودشه . کسی که اینو نمی دونه بهتره اصلا فکر بورس رو از سرش بیرون کنه. همینکه اینهمه برای بقیه وقت میزارین باید قدرشو دونست.
    Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید aed از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مجتبی مصلحMTM آواتار ها
    تشکر شده 5,984 بار در 1,466 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط عادل عطایی نمایش پست ها
    شما تا دیروز از محاسن بی پایان حسینا میگفتین. امروز چرا فروختید و خودتون رو از سود چندصد در صدی محروم کردید؟ غیر از اینه که بوقچی بودید تا دیروز؟
    این که زرنگ بودید و به موقع فروختید خیلی هم خوبه. مشکل ما با اون تبلیغات هدفمندی هست که تو این فروما انجام میشه. و نتیجه ش هم بدبخت شدن یه سری معامله گر جوگیر و ناشی هست.
    هیچ کسی روتحلیل کسی دیگه زود سهمی رونمی خره عزیز من اگهپس فرداهم تومنفی 5بفروشم ضرر نکردم ولی امروز اضاف کردنم شاید خوب نبود ولی دیگه باسهم میرم مجمع شما هم تو نوشته هاتون الفاض خوب بکار ببر
    ب نظرم تواین بازار هیچ سهمی بیشتر از حسینا ب من سود نتونسته برسونه
    بهتراست روی پای خودبمیری تاروی زانوهایت زندگی کنی

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مجتبی مصلحMTM از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,060 بار در 405 ارسال

عضو فعال مجتبی مصلحMTM آواتار ها
    تشکر شده 5,984 بار در 1,466 ارسال

شایدم حسینا فردا برگرده فکر نکنم پایینی داشته باشه منوعطاجان حرفامون باهمه خوشم نمیاد توبخواهی درموردسهام من حرف بزنی بهتره عادل خان بدونی چی میگی همین نوسانی ک امروز من ازحسینا گرفتم بهتر از هر خریددیگه ایی بودک بخوام انجام بدم
    من تواین تاپیک شخص ناشی نمی بینم هرکسی هم ک حسینا گرفته طبق استدلال خودش گرفته نگاه کنی تومسابقه هفته پیش من فقط بخاطر داشتن سهام حسینا تونستم سوم بشم ولی نباید ب خودت این اجازه روبدی توهین کنی ب هر شخصی سهامدارا حسینا همگیشون سودشونو میبرن شما نمی خواد عادل عطایی ب کسی توهین کنی

عطا جان ببخشید این حرفارو توتاپیکت زدم
    بهتراست روی پای خودبمیری تاروی زانوهایت زندگی کنی

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مجتبی مصلحMTM از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,881 بار در 334 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod 77 نمایش پست ها
    شما پست من را که از حسینا تعریف کرده باشم بیاورید. من از هیچ سهمی تعریف نمی کنم جو منفی هم نمی دهم اتفاقا با حرف شما موافقم بخاطر غرض ورزی و اینکه ممکن است کسی از سهمی عقب افتاده باشد نباید جو منفی داد و به دیگران ضرر زد
    بدرود
    با سلام مجدد.
    درست میفرمایید پستی از شما پیدا نکردم. البته وقتی میگید :

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod 77 نمایش پست ها
    ​هر چه را آقا عطا بگوید فرصت فروش است باید خرید و بالعکس.
    یعنی شما همین دیشب گفتید که حسینا فرصت خریده. علتشم الان گفتید : سهامدار حسینا بودید و اگه خریدارا به حرف کسانی که فرصت فروش دادن گوش کرده بودن امروز از صف خرید خبری نبود و الان تو خوشبینانه ترین حالت باید حداقل 10% ارزونتر سهمو ارزونتر میفروختید
    به هر حال خطاب شما با لفظ بوقچی نادرست بود و زیاده روی کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mtm2424 نمایش پست ها
    شایدم حسینا فردا برگرده فکر نکنم پایینی داشته باشه منوعطاجان حرفامون باهمه خوشم نمیاد توبخواهی درموردسهام من حرف بزنی بهتره عادل خان بدونی چی میگی همین نوسانی ک امروز من ازحسینا گرفتم بهتر از هر خریددیگه ایی بودک بخوام انجام بدم
    من تواین تاپیک شخص ناشی نمی بینم هرکسی هم ک حسینا گرفته طبق استدلال خودش گرفته نگاه کنی تومسابقه هفته پیش من فقط بخاطر داشتن سهام حسینا تونستم سوم بشم ولی نباید ب خودت این اجازه روبدی توهین کنی ب هر شخصی سهامدارا حسینا همگیشون سودشونو میبرن شما نمی خواد عادل عطایی ب کسی توهین کنی

عطا جان ببخشید این حرفارو توتاپیکت زدم
    با سلام.
    اصلا شما کی مخاطب من بودی؟ چرا به خودت میگیری؟
    من یه پست کاربر دیگه ای رو بالا آوردم. ثانیا منظور من از ناشی شما یا شخص به خصوصی نبود. منظور من همه اون 2062 نفر حقیقی و 10 نفر حقوقی بود که امروز 6588 تومن بابت یه سهم با eps 500 تومن پول دادن. همه ی ما معاملات اشتباه داریم ولی دیگه بعضی معاملات اسمش اشتباه نیست. این که شما رو 3000 تومن یا 4500 حسینا گرفتی و سود کردی قابل تحسینه ولی تو این قیمت مطمئنا اشتباه بوده. دیشبم تو تاپیک فرصت فروش گفتم که سهم واگرایی زده و به زودی میریزه. اگه کسی یه کم تکنیکال بلد بود میدونست که اگه فرصت فروش نباشه فرصت خرید هم نیست. به هر حال در مورد هر سهمی دلم بخواد حرف میزنم و درست و غلطشم زمان مشخص میکنه. همین چند وقت پیش که عطا جان سیگنال خرید فاما رو داد با چند تا سوال و بحث مخالفتم با سیگنال ایشون رو اعلام کردم و از اون روز 20% هم پایین اومد. اون موقع شاید همین آقا عطا هم خوشش نیومد ولی من حرفمو زدم. بحث حسینا هم برای دنباله روی از کسی نبود و نظر شخصیم بود.
    به هر حال هم از شما و هم از فربد جان عذرخواهی میکنم.

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید عادل عطایی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط عادل عطایی نمایش پست ها
    با سلام مجدد.
    درست میفرمایید پستی از شما پیدا نکردم. البته وقتی میگید :

یعنی شما همین دیشب گفتید که حسینا فرصت خریده. علتشم الان گفتید : سهامدار حسینا بودید و اگه خریدارا به حرف کسانی که فرصت فروش دادن گوش کرده بودن امروز از صف خرید خبری نبود و الان تو خوشبینانه ترین حالت باید حداقل 10% ارزونتر سهمو ارزونتر میفروختید
    به هر حال خطاب شما با لفظ بوقچی نادرست بود و زیاده روی کردم.

با سلام.
    اصلا شما کی مخاطب من بودی؟ چرا به خودت میگیری؟
    من یه پست کاربر دیگه ای رو بالا آوردم. ثانیا منظور من از ناشی شما یا شخص به خصوصی نبود. منظور من همه اون 2062 نفر حقیقی و 10 نفر حقوقی بود که امروز 6588 تومن بابت یه سهم با eps 500 تومن پول دادن. همه ی ما معاملات اشتباه داریم ولی دیگه بعضی معاملات اسمش اشتباه نیست. این که شما رو 3000 تومن یا 4500 حسینا گرفتی و سود کردی قابل تحسینه ولی تو این قیمت مطمئنا اشتباه بوده. دیشبم تو تاپیک فرصت فروش گفتم که سهم واگرایی زده و به زودی میریزه. اگه کسی یه کم تکنیکال بلد بود میدونست که اگه فرصت فروش نباشه فرصت خرید هم نیست. به هر حال در مورد هر سهمی دلم بخواد حرف میزنم و درست و غلطشم زمان مشخص میکنه. همین چند وقت پیش که عطا جان سیگنال خرید فاما رو داد با چند تا سوال و بحث مخالفتم با سیگنال ایشون رو اعلام کردم و از اون روز 20% هم پایین اومد. اون موقع شاید همین آقا عطا هم خوشش نیومد ولی من حرفمو زدم. بحث حسینا هم برای دنباله روی از کسی نبود و نظر شخصیم بود.
    به هر حال هم از شما و هم از فربد جان عذرخواهی میکنم.
    شوخی نکن حاجی ، فاما کجا 20% پایین اومده؟

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)