صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31

موضوع: کارگزاری توسعه سرمایه دنیا

كارگزار بورس
    تشکر شده 195 بار در 19 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مات نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب شهروز
    کارگزاری ابان یکی از بدترین کارگزاریها میباشد
    منظورم شعبه تهران هست
    این کارگزاری متاسفانه تمام عرضه اولیه ها رو به نام کارمنداش میزنه مگر اینکه عرضه اولیه به مقدار زیاد باشه که به مشتری اختصاص میده
    شتران رو عرضه اولیه خرید و به نامه کارمندای خودشون زدن و به مشتری ها گفتن عرضه اولیه به ما نرسیده
    جناب مات من 12 سال پیش که اونجا کار میکردم از این جور چیزها خبری نبود در مورد عرضه شتران من تو مشتری شعبه تبریز به هر نفر 100 سهم دادیم حتی بازرس شرکت که به تازه گی به کارگزار ما آمده بود روی این مسئله عرضه اولیه ها زوم کرده بود سیاست من در تبریز در مورد مشتریان بومی خودم عرضه اولیه نه به صورت هر کی گردش بیشتر داشت عرضه اولیه بیشتر بلکه عرضه اولیه برای همه به تعداد یکسان میباشد مگر سهمهایی یا عرضه زیاد که اون وقت زیاد داده میشه ولی سهمی که 35000 یا 15000 سهم عرضه میشه ما اونو به تعداد افرادی که اسم نویسی کردند تقسیم میکنم حالا نفری 100 تا یا 75 تا به همه بالاخره میدیم که فکر میکنم این روش عادلانه باشه

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید شهروز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    روش شما روش خوبیه
    ولی این کارگزاری ابان از اون ... روزگاره
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

كارگزار بورس
    روش شما روش خوبیه
    ولی این کارگزاری ابان از اون ... روزگاره
    امیدوارم این انتقاد شما به گوش مسئولان این کارگزاری برسه

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید شهروز از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 356 بار در 95 ارسال
    با سلام خدمت جناب شهروزکارگزاری ابان یکی از بدترین کارگزاریها میباشدمنظورم شعبه تهران هستاین کارگزاری متاسفانه تمام عرضه اولیه ها رو به نام کارمنداش میزنه مگر اینکه عرضه اولیه به مقدار زیاد باشه که به مشتری اختصاص میده شتران رو عرضه اولیه خرید و به نامه کارمندای خودشون زدن و به مشتری ها گفتن عرضه اولیه به ما نرسیده
    دقیقا فرمایش شما صحیح است،عرضه تاپیکو کارگزاری هایی که من کار میکنم باهاشون تعداد بالا میدادن حتی مفید که اصلا عرضه غیر انلاین نمیده 30000تا بهم داد ولی آبان 1000تا دونه با منت!!!اعتبار هم که علی رغم گردش خوب نمیدن به نظرم مزخرفترین کارگزاریه!یکی از مزخرفترین قوانینش اینه که اینترنتی بفروشید پولش اون روز کاری قابل استفاده نیست!!!! هر چی صفت ... هست این کارگزاری آبان داره!!خیلی زود ارتباطم رو قطع میکنم!به دوستان هم توصیه میکنم که حتی مفید بهتر از آبان استهرگز با ابان کار نکنید تا مثل من پشیمان بشید چون هیچ خدماتی نداره!

كارگزار بورس
    مدیریت و پرسنل کارگزاری توسعه سرمایه دنیا ( شعبه تبریز ) عید سعید فطر را به تمامی دوستان این سایت و مدیریت محترم سایت بورسی تبریک عرض مینماید . با آرزوی روزهای پرامید و پرنشاط

9. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید شهروز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 45 بار در 25 ارسال
    مجموعه ما علاقه مند به خرید کارگزاری است.
    اگر مایلید پیام خصوصی بدهید ،

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال
    سلام دوستان، نظرتون راجع به کارگزاری بانک ملت چیه؟

ستاره دار(1)
    تشکر شده 356 بار در 95 ارسال
    با عرض سلام و وقت بخیر
    دوستان گرامی آیا می توانید کارگزاری را معرفی کنید که وجه فروش را زودتر پرداخت کند؟
    بنده گردش مناسبی دارم ولی اعتبار نمی خواهم فقط نیاز به کارگزاری ای دارم که وجه فروش را 1 و یا حداکثر 2روز پس از فروش سهام پرداخت کند و سیستم آنلاینش هم ترجیحا تدبیر باشه
    با سپاس از همگی

عضو عادی
    تشکر شده 81 بار در 35 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهروز نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب و ارادت خدمت دوست بزرگوار
    استفاده از حسابهای اعتباری گرچه در برخی موارد میتواند کمک به سهامدار کند ولی در شرایط امروزی بازار که ملاحظه میکنید چندان خوب نیست از طرفی سهم منفی میشه از طرفی دیگر کارمزد کارگزاری فشار را بر سهامداران بیشتر میکند همون گونه که دوستان میدانند کارمزد کارگزاری در حال فعلی 23 درصد سالانه میباشد که شرکت ما بعد از روز چهارم شروع به اعمال روزانه کارمزد به شرط تحویل برگه سهامها به کارگزاری و تکمیل فرم درخواست اعتبار کنند ضمنا به اندازه ارزش روز دارایی های سهام شما 20 درصد اعتبار تعلق میگیرد.
    میشه بیشترتوضیح بدید.یعنی سهام تضمین بلوکه میشه؟کلا ماروبااین مقوله آشنابفرمایید.باتشکر

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید alireza32 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال 123 آواتار ها
    تشکر شده 685 بار در 164 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهروز نمایش پست ها
    امیدوارم این انتقاد شما به گوش مسئولان این کارگزاری برسه
    تا جایی که من خبر دارم و دیدم این کارگزاری عرضه های اولیه، بخصوص عرضه های با تعداد سهام کم رو بین صاحبان کارگزاری و چند مشتری خاص میلیاردر تقسیم میکنه و متاسفانه سازمان بورس هم هیچ کاری نمیکنه. یکی از مدیران اصلی این کار رو میکنه و نیازی نیست چیزی به گوشش برسه

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید 123 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)