صفحه 4 از 6 نخست 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 52

موضوع: ***درخواست بازگشایی نمادهای متوقف بازار سرمایه***

عضو فعال
    تشکر شده 4,887 بار در 1,039 ارسال
    عمران توسعه فارس چند روزه بسته شده ما با قرض 1300دادیم براش اتین چه وضعشه مایه آبرو ریزی هستن
    همین طوری خوبه ادامه بده ...

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین حیاتی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    کاپیتان عزیز کلا ایرانی جماعت شعاری هستند تا عملگرا.خودت رو زیاد ناراحت نکن،این واقعیت تلخ رفتار و اخلاق اجتماعی ایرانیه. نمیگم بی خیال باش چون همین بی خیال شدن ما رو به این روز انداخته ولی باید خیلی روی این اخلاق ایرانی کار بشه تا بشه روی رفتار اجتماعیش حساب باز کرد.
    جناب orumbourse عزیز
    متاسفانه فرمایش حضرتعالی واقعیت تلخ مملکت ما است ... کاری هم از دست ما ساخته نیست ... باید بسوزیم و بسازیم ...
    به هر حال ممنونم دوست عزیز
    به امید آن روز ...
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابوذر آواتار ها
    تشکر شده 2,513 بار در 603 ارسال
    باسلام من هم آزمایش را دارم هم گاز لوله وهم پارس قوطی وقند پارس هم کارگزار کشاورزی سرخود برایم سال 85 خرید کرده و با توجه به اینکه من به او سهم فجر را قیمت داده بودم که اگر به این قیمت رسید برایم خرید کند ولی او بدن توجه اشتباهی یا عمدی در صف فروش قند پارس برایم خرید کرده وآن موقع من هم نتوانستم کاری بکنم وچون سهم فجر هم من از کار گزاری های دیگر هم خریده بودم وقیمت آن موقع فجر 120 تومان بود(الان با توجه به افزایش سرمایه هایش بالای 600تومان) کار گزاری کشاورزی سال بعد 86 سهم فجر من را فروخت !!وباعث ضرر به من شد ومتاسفانه رئیس بورس آن موقع قم هم که تازه عوض شده بود به شکایت من رسیدگی نکردومن ماندهام با یک سهم زیانده دیگر که هیچ خبری از آن نیست !!وشماره های هم که دارد 07125622730-07125622373 کسی جواب تلفن را نمی دهد .اگر شخصی از سهام پارس قوطی ویا قند پارس اطلاعی دارد خبر رسانی کند ممنون میشویم (پارس قوطی هم از 1384/10/20که خرید کردم بسته وتا امروز هیچ خبری ندارم. متاسفانه بورس ما دراین 8 سال باعث ضرر ها زیادی به افرادی شد که مثل بنده قبل از 84 یا تا 86 وارد شدند وباعث بلوکه شدن پولها وسهام انها واز بین رفتن دارایی وحتی جان برخی بخاطر ازبین رفتن دارایی خودشان وبرخی از دوستانشان شده بودند.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ابوذر از ایشان تشکر کرده اند:

خب ... ظاهرا این تحصن میلیونی سهامداران پالایشگاهی خیلی هم بی اثر نبوده است ...

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 403 بار در 156 ارسال
    پالایشگاهی ها شنبه باز میشوند

عضو فعال
    تشکر شده 1,496 بار در 550 ارسال
    http://www.iraneconomist.com/fa/news/31812

صالح ابادي

بورس به دنبال تسويه حساب نيست!

دبير شوراي عالي بورس در پاسخ به اين پرسش که آيا سازمان بورس در موضوع توقف نماد معاملاتي شرکت هاي پالايشگاهي به دنبال تسويه حساب با برخي مديران متخلف است؟گفت:چرا بايد اينگونه پنداشته شود که سازمان بورس از توقف نماد هاي معاملاتي در اين قضيه منافعي را در نظر دارد؟وظيفه سازمان بورس انجام کاري به نفع يک عده سهامدار نيست بلکه شفاف سازي و رفع ابهام ها براي تمامي ذينفعان بازار سرمايه و حفظ حقوق همه سهامداران است
    .

خدا کنه اقاي صالح ابادي همينطور که ميفرماييد باشه ، ولي از شواهد امر پيداست حضرتعالي به دنبال منافع سهامداران حقيقي جز نيستيد. و شما و تيم مديريتي جنابعالي با مديرعامل لاوان و هيت مديره شرکت قصد تسويه حساب شخصي داريد والا نماد شرکتو بيش از 6 ماه متوقف نميکرديد تا سرمايه سهامداران بلوکه شود

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید اسمان از ایشان تشکر کرده اند:

اونایی که برای سوسول بازی و مذاکره و دستمال کشی میان لطفا نیان اصلا!!!
    بنده با چند تا از دوستانم با سلاح ... هست.
    فقط ببینید چطور ...
    این روزها روزهای اخر.... هست
    زن و بچه اش رو...
    صبر کنید تماشا کنید
    ماشا ا... به سهامداران بهشت پارس ... امروز کولاک کردند ... قابل توجه سهامداران پالایشی با اون تجمع میلیونیشون ...
    ویرایش توسط Captain Nemo : 2013/08/17 در ساعت 23:16

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    وقتش نرسیده مجدد بریم جلوی دفتر مالمردم گیر اگه ایندفعه نتیجه نگیریم میرویم جلوی دفتر صالح ابادی

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسمان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    بورس نيوز

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=103847

بازگشايي ساير نمادهاي پالايشي با رعايت حداقل ها

اين مقام مسئول در خصوص نمادهاي پالايشي اظهار داشت: روابط مالي شرکت هاي اين گروه با شرکت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي بگونه اي بوده که ابهاماتي را به همراه آورده است. فروش خوراک به واحدهاي پالايشي و نيز خريد محصولات آنها توسط اين زير مجوعه وزارت نفت در حالي است که براساس اعلاميه هاي ارسالي از سوي اين شرکت، سود و زيان پالايشگاه ها دستخوش تغييراتي مي شود.
    وي ادامه داد: در حالي بسياري از سهامداران و سرمايه گذاران به ورود اين قبيل سهام با نوسان اطلاعاتي بالا اعتراض مي کنند که در ابتداي پذيرش و عرضه آنها در گزارش هاي منتشره تأکيد شد تا به ريسک هاي موجود و نيز عدم اطمينان نسبت به اطلاعات ارايه شده از سوي آنها توجه کرده، سپس اقدام به سرمايه گذاري کنند.
    مالمير پيرامون بازگشايي ساير نمادهاي گروه گفت: براي بازگشايي نمادهاي متوقف رعايت حداقل هايي توسط شرکت ها به آنها ابلاغ شده که از ميان شرکت ها تنها دو مجموعه "شتران" و "شبريز" با ارايه اظهار نظر حسابرس نسبت به پيش بيني بودجه هاي برآوردي خود به صورت مقبول يا مشروط معاملات سهام خود را از سر گرفتند. اما چهار شرکت ديگر با عدم اظهار نظر يا اظهار نظر مردود حسابرس مواجه هستند و در اين شرايط بازگشايي نماد آنها امکان پذير نيست.
    مدير نظارت بر ناشران اوراق بهادار سازمان بورس تأکيد کرد: براي بازگشايي نمادهاي متوقف پالايشگاهي بايد نظر مقبول يا مشروط حسابرس را دريافت کنند و براي اين منظور مدارک، اسناد و توجيهات خود را ميبايست به حسابرس ارائه نموده و بر اساس آن يا حسابرس را توجيه و يا تعديلات مورد نظر حسابرس را اعمال نمايند و اميدواريم هرچه سريع تر اين اقدامات از سوي شرکت ها انجام پذيرد.
    اين مقام مسئول در ارتباط با نتايج مذاکرات انجام شده با مسئولين شرکت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي عنوان کرد: تا جايي که اطلاع دارم سازمان بورس اخيرا جلسهاي با شرکت پالايش و پخش و با حضور پالايشگاه ها نداشته است وليکن مديران ارشد مالي شرکتهاي پالايشي با شرکت مذکور جلساتي را برگزار کرده اند؛ ولي نتيجه نهايي آنها از اين اقدامات به سازمان اعلام نشده است

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید اسمان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    http://www.iraneconomist.com/fa/news/31812

صالح ابادي

بورس به دنبال تسويه حساب نيست
    !
    دبير شوراي عالي بورس در پاسخ به اين پرسش که آيا سازمان بورس در موضوع توقف نماد معاملاتي شرکت هاي پالايشگاهي به دنبال تسويه حساب با برخي مديران متخلف است؟گفت:چرا بايد اينگونه پنداشته شود که سازمان بورس از توقف نماد هاي معاملاتي در اين قضيه منافعي را در نظر دارد؟وظيفه سازمان بورس انجام کاري به نفع يک عده سهامدار نيست بلکه شفاف سازي و رفع ابهام ها براي تمامي ذينفعان بازار سرمايه و حفظ حقوق همه سهامداران است
    .

اقای صالح ابادی پس چه شد قولهای شما درباره حمایت از سهامداران حقیقی بازار چرا نماد ها باز گشایی نمی شود
    ؟؟؟

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید اسمان از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 4 از 6 نخست 123456 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)