صفحه 11 از 81 نخست ... 8910111213142161 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 809

موضوع: سایپا آذین (خاذین)

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    ساده ساده
    هر عرضه ای در خاذین در جهت کنترل سهم فرصت خرید
    و هرعرضه کننده ای در حال خودزنی است به هوای خرید در قیمت پایین تر

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سنایی آواتار ها
    تشکر شده 999 بار در 318 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط zafar3000 نمایش پست ها
    ساده ساده
    هر عرضه ای در خاذین در جهت کنترل سهم فرصت خرید
    و هرعرضه کننده ای در حال خودزنی است به هوای خرید در قیمت پایین تر
    اغراق نمیکنی؟

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سنایی نمایش پست ها
    اغراق نمیکنی؟
    سلام بر دوست من
    1. همیشه در بورس اهداف آتی سهام اغراق است
    سال 82 به دارندگان خاذین اگر می گفتی سهمتان از 1600 تومان بعد از 10 سال سهامداری می شود 40 تومان اغراق نبود
    آیا زمانی که پاکسان در شروع سال می گفتی 2 تا 3 هزار تومان اغراق نبود
    آیا غبهشهر در زیر 1000 تومان تارگت 4 تا 5 هزار تومان اغراق نبود
    آیا پالایشگاهی های سال قبل رشدشان اغراق نبود
    آیا دارویی ها وبرقی ها و گروه ک و....
    و حالا خودرویی ها
    خاذین 80 تومان و اکنون 224 تومان اغراق نبود (هرچند تارگت آن زمان من 300 تومان بود )اما اکنون با تغییرات بنیادی که در سهم رخ داده تارگت را بالای 1200 میبینم و شاید 2000 تومان
    2. هر کس بدون مطالعه و صرف گفتن من بخرد قطعا بدون اعتقاد به سهم است و به قول شما دوست گرامی با یک اصلاح ناچار می شود بفروشد وضرر بدهد چون سهم، بازی سهامداران حقیقی پولدار با هدف عضو شدن در هیات مدیره شده است مگر سایپا و یا خود شرکت با یک گزارش مثبت قیمت را چنان بالا بببرند که هزینه وزود افزایش یابد
    3- زمان همه چیز را مشخص می کند تا شهریور سال دیگر
    شاد باشید

5. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    عرضه اولیه خاذین با قیمت نزدیک 500 تومان بوده است در سال 80 و با دریافت 200 تومان افزایش سرمایه داده است یعنی برای خریدار سال 80 این سهم هر سهم 230 تومان در آمده است
    یعنی از نظر رشد قیمت سهم بعد از 12 سال امروز قیمت خاذین رسید به قیمت عرضه اولیه اش
    شاد باشید

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    جناب ظفر بي شك خريد خاذين به لطف پيشنهاد خوبتون از بهترين خريدهاي بورسي من بود اين هفته
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arak_bourse نمایش پست ها
    جناب ظفر بي شك خريد خاذين به لطف پيشنهاد خوبتون از بهترين خريدهاي بورسي من بود اين هفته
    دوست من این تحلیل خوب خود شما بوده که باعث خرید خوبتان شده است
    امیدوارم همیشه در سود باشید حضور شما باعث دلگرمی است

عضو فعال
    دوستان من روش ساده ای دارم برای خرید سهم
    مثال
    سهمی را می بینم دوستان در ارزش بازار 520 میلیارد تومان تارگتهایی می دهند که ارزش بازار سهم را با آن تارگت حساب می کنم می بینم مثلا می شود 1000 میلیارد تومان
    حالا سراغ میزان فروش شرکت و زیر مجموعه هایش می روم و اضافه کردن طرح های توسعه اش
    می بینم کل اینها در بهترین حالت می شود 350 میلیارد تومان پس اولین نکته منفی
    شرکتی را بخواهیم تاسیس کنیم با فروش 350 میلیارد تومان ارزش بازار فعلی 520 میلیارد تومان (بیش تر از هزینه تاسیس شرکت جدید است
    و 1000 میلیارد تومان می توان 3 شرکت(ارزش جایگزینی ) زد
    نکته بعدی که لحاظ می کنم حاشیه سود ناخالص امسال و سال قبل و همچنین بررسی کل صورتهای مالیش و پیدا کردن بالاترین حاشیه سود ناخالص که در آورده است
    همین شرکت در بهترین حالت حاشیه سود ناخالصش 25 درصد بوده است
    خوب با فروش فرضا 400 میلیارد تومان 100 میلیارد تومان سود ناخالص خواهد داشت پس در ارزش بازار 520 میلیارد تومان ارزش بازار به سود ناخالصش می شود 5 که از نظر من مناسب است
    بعد می روم سراغ سود یا ضرر انباشته و آنرا هم در محاسباتم لحاظ می کنم
    و بعد هم ارزش روز بازار زیر مجموعه ها و میزان سود حاصل از سرمایه گذاری ها یش و همچنین هزینه های مالی شرکت و اینکه در ترازنامه نشان از بهبود اوضاع نقدینگی شرکت و کاهش این هزینه ها دارد یا خیر را لحاظ می کنم
    و در آخر به پی به ای سهم توجه می کنم
    روش بسیار ساده است
    حالا با این روش می گویم خاذین زیر 1200 تومان یا ارزش بازار 120 میلیارد تومان با فروش 160 میلیارد تومان جوک است و زمان درستی و غلطی این موضوع را اثبات خواهد کرد

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    کد خبر: 4059 چهارشنبه، 27 آذر 1392 - 14:16
    مهندس مصدقی خبر داد:
    آغاز تولید انبوه تیبا2 از بهمن ماه
    سایپا نیوز: مدیر پروژه طراحی و تولید خودرو تیبا2 از آغاز تولید این محصول در بهمن ماه سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به برنامه ریزی ها برای تولید این خودرو و استقبال گسترده مشتریان در مرحله پیش فروش آن، تیبا2 به سرعت، جایگاه مناسبی در بازارهای داخلی و خارجی را به خود اختصاص خواهد داد.

مهندس علیرضا مصدقی با اشاره به مراحل اجرای پروژه طراحی و تولید خودرو تیبا2 اظهار کرد: این پروژه از تابستان سال 90 آغاز شد و با استفاده از ظرفیت های موجود در مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو، سازه گستر، مگاموتور، قالب های بزرگ صنعتی سایپا، سایپایدک و همچنین معاونت های مهندسی، بازاریابی و فروش، پشتیبانی و خدمات فنی، مالی و اقتصادی و برنامه ریزی تولید تیم پروژه تشکیل شد.
    آغاز تولید انبوه تیبا2 از بهمن ماه

مهندس مصدقی خط تولید تیبا2 را دارای بالاترین سطح اتوماسیون در میان شرکت های گروه سایپا دانست و تصریح کرد: ظرفیت اسمی تولید این خط، 22 دستگاه در ساعت است که در صورت نیاز با توانایی ها و قابلیت های موجود، امکان افزایش این تعداد نیز وجود دارد.
    وی در بخش دیگری از اظهارات خود به انجام نظرسنجی های اولیه برای طراحی این خودرو اشاره کرد و گفت: ابتکار عمل مناسب تیم پروژه با همکاری مرکز مطالعات استراتژیک سایپا موجب شد پیش از آغاز طراحی این محصول، نظرسنجی های گسترده از مردم و مشتریان تهیه شده و نظرهای آن ها در طراحی این خودرو اعمال شود.
    مهندس مصدقی افزود: با توجه به اثربخشی کسب نظر مشتریان در طراحی این پروژه که با موفقیت در پیش فروش این محصول متجلی شد، سایپا در طرح های آینده نیز باید به صورت جدی انجام نظرسنجی و برگزاری کلینیک های آماری پیش از طراحی خودرو را به منظور افزایش رضایت مشتریان، در دستور کار خود قرار دهد.
    وی در خصوص افزایش ظرفیت تولید تیبا2 نیز تاکید کرد: این کار با توجه به کشش و ظرفیت موجود بازار صورت خواهد گرفت، ضمن این که مراحل پیش فروش این خودرو که با استقبال گسترده مشتریان روبه رو شد بیانگر موفقیت این خودرو در آینده است.
    وی در ادامه افزود: با توجه به زیبایی و کیفیت بالای این خودرو، تیبا2 جایگاه مناسبی را در میان مشتریان به دست خواهد آورد.
    مدیر پروژه طراحی و تولید خودرو تیبا2 در خاتمه با اشاره به همکاری تمامی بخش¬های مربوط در این پروژه گفت: سایپا به زودی خودرویی را به سبد محصولات خود اضافه می کند که قابلیت های بسیاری برای ارتقای جایگاه این مجموعه در بازارهای داخلی و خارجی دارد و می تواند رقیبی جدی برای بسیاری از محصولات فعلی بازار شناخته شود.

عضو فعال
    چهارشنبه، 27 آذر 1392 - 11:13
    مدیر عامل شرکت بن رو سایپا:
    خودرو سایپا 151 به زودی وارد بازار خواهد شد
    سایپا نیوز: طی مراسمی با حضور جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا و مقامات دولتی شهرستان ساوه، خط تولید وانت پراید سایپا 151 راه اندازی شد.

به گزارش سایپا نیوز، در این مراسم مهندس حسن عموزاده –مدیر عامل شرکت بن رو، خودرو پراید 151 را اصلاح شده پلت فرم ایکس 100 سواری دانست و گفت: این خودرو یک وانت درون شهری با موتور یورو 4 است که قابلیت حمل بار 450 کیلوگرم را داراست.
    خودرو سایپا 151 به زودی وارد بازار خواهد شد

وی سرمایه گذاری مستقیم در خط بدنه این خودرو را 100 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: گروه خودروسازی سایپا برای احداث و راه اندازی کارخانه نیز 300 میلیارد ریال و برای ایجاد خط جانبی هم حدود 100 میلیارد ریال سرمایه گذاری کرده است.
    قائم مقام گروه خودروسازی سایپا افزود: ظرفیت تولید سالانه این خودرو 20 هزار دستگاه در سال است و با راه اندازی این خط برای 700 نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
    وی با بیان این که، عملیات تولید این خودرو به پایان رسیده است اظهار داشت: هم اکنون مراحل شماره گذاری و اخذ استانداردهای وانت پراید به پایان رسیده و چنانچه نیروی انتظامی در انجام مراحل کار تسریع کند، این شرکت آمادگی عرضه یک هزار دستگاه به خریداران را دارد.
    مهندس عموزاده با اشاره به اخذ استانداردهای لازم برای خودرو وانت پراید گفت: این خودرو استاندارد آلایندگی یورو 4 را پاس می کند و در صورت عرضه سوخت یورو 4 در جایگاه های سوخت، این خودرو بهترین وانت برای سیکل های درون شهری است.
    وی میزان آلایندگی این خودرو را بسیارکم دانست و افزود: مصرف سوخت این خودرو در سیکل استاندارد مخلوط شهری و برون شهری کمتر از شش لیتر در هر 100 کیلومتر است.
    قائم مقام گروه خودروسازی سایپا میزان تولید هم اکنون این خودرو را روزانه 80 دستگاه دانست و گفت: ظرف یک هفته آینده این میزان به 100 دستگاه در روز افزایش خواهد یافت و تا پایان سال روزانه 100 دستگاه از این نوع وانت تولید خواهد شد.
    وی خاطر نشان کرد: طراحی این خودرو به طور کامل در مرکز تحقیقات شرکت سایپا و توسط مهندسان ایرانی انجام شده است.
    مهندس عموزاده از صادرات نخستن محموله خودرو وانت سایپا 151 در آینده ای نزدیک به کشور مصر خبر داد و گفت: قرارداد صادرات این خودرو هم اکنون با کشور مصر منعقد شده است، به گونه ای که این وانت قبل از عرضه به بازار داخلی در مسیر صادرات قرار گرفته است و اولین محموله شامل سه هزار دستگاه وانت پراید تا 10 روز آینده به این کشور صادر خواهد شد.

وی با بیان این که، در کارخانه بن رو هم اکنون 2 خط تولید فعال است گفت: یک خط جدید دیگر نیز تا تیر ماه 93 آغاز به کار می کند و خودرو سواری اس 300 را که بر اساس پلت فرم ژاپنی است تولید خواهد کرد.

عضو فعال سنایی آواتار ها
    تشکر شده 999 بار در 318 ارسال
    ☻آمار خرید وفروش خاذین ازمرداد ماه تا 27 آذر 92با تفکیکِ قیمت:

♦بالای 200 تومان=>5/640/000 سهم=>از تاریخ 19/9/92 تا27/9/92=>طی 7روز=>میانگین حجم روزانه=>805/000

♣بالای150تومان=>7/131/000=>از2/9/92 تا18/9/92=>طی 11روز=>میانگین حجم روزانه=>648/000

♠بالای 100 تومان=>32/094/000=>2/5/92 تا 2/9/92=>طی 79روز=>میانگین حجم روزانه=>406/000

♥نکات قابل فهم از حجم معاملات بالا:
    1)از مرداد ماه واعلام گزارش 3ماهه بازار به دیده شک وتردید به سهم نگریسته ونوسانگیرها جولان میدهند.هرچند ریسکهای سیستمیک مانند جنگ سوریه نیز دخیل بوده است. ومیانگین حجم روزانه406 هزارسهم یعنی معادل 8برابر حجم مبنایِ سهم بوده است.

2)از زمان اعلام گزارش حسابرسی در تاریخ 2/9/92 به مدت 11روز،قیمت سهم از150 تا200 بالا آمده است ومیانگین حجم روزانه648 هزارسهم بوده است=>یعنی بازار بادیدِ حسابگرایانه وبا مطالعه روی گزارش حسابرسی شده،به استقبال سهم آمده وموجِ سوم تکنیکال را تشکیل داده است.

3)به نظر من،بازار فقط تا زمان ارایه گزارش 9ماه تااوایل بهمن یعنی تا 2 ماه فرصت دارد تاسهم را زیر 350 شکار کند،زیرا باتوجه به حجم مبنای کم سهم واستقبال از خودروسازها وقطعه سازها وسودآور شدنِ سهام آنان،سال دیگر سال رویایی برای خودروسازها خواهد بود.باتوجه به اینکه فقط20میلیون سهم خاذین،قابل داد وستد بوده،با حجم میانگین روزانه 500 هزارتا=>رسیدن به قیمت 400 تومان تا عید ،اجتناب ناپذیر است.

4)سهم روی موجِ سوم است:حالا توجه شمارا به نظر یکی از اساتید در مورد موج سوم در موضوع بعدی جلب میکنم:

صفحه 11 از 81 نخست ... 8910111213142161 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)