صفحه 17 از 48 نخست ... 71415161718192027 ... آخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 477

موضوع: توسعه عمران کرمان ( کرمان )

عضو عادی
    تشکر شده 594 بار در 149 ارسال

پاسخ : توسعه عمران کرمان ( کرمان )

نقل قول نوشته اصلی توسط sirjalal نمایش پست ها
    سلام ببینید همه که تحلیلگر نیستن همه ما به امید یه لقمه نون حلال این همه استرس و ریسک رو تحمل میکنیم که یک سهمو بخریم بله خب معامله ریسک داره اما این که یه عده از قدرتشون بیان جهت تخریب سهم و ترس سهامدار جز استفاده کنند جزو ذات بازار نیست ببینید اینجا یه عده میان تعریف میکنن یه عده میان انتقاد میکنن یه عده میان توهین میکنن ولی خب مهم نیست میشه خوند و درست و نادرست رو تشخیص داد اما این که یه عده بیان از قدرتشون برای فریب دیگران استفاده کنن درست نیست اینو نمیشه قبول کرد

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

گزارش هیات‌مدیره به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام در سال مالی منتهی به 1393/3/31
    اهم فعالیت‌های انجام شده در سال مالی منتهی به 1393/3/31:
    1-ادامه عملیات اجرایی و تكمیل پروژه اداری – تجاری طلایی (1).
    2-ادامه عملیات اجرایی و تكمیل پروژه مسكونی ابن‌سینا و فروش 3 واحد از پروژه مذكور.
    3-خرید یک قطعه زمین به مساحت 459 مترمربع در خیابان 27 هزار و یک شب کرمان با کاربری مسكونی و اخذ مجوز ساخت و بررسی نقشه‌های معماری و ایجاد تغییرات موردنیاز.
    4-آماده‌سازی زمین رامسر شامل علف‌تراشی، تسطیح، نقشه‌برداری و پیاده‌سازی قطعات بر اساس نقشه تفکیکی تهیه شده و اقدام جهت طی مراحل اداری مرتبط با اخذ تفکیکی در شهرداری و اداره ثبت رامسر و همچنین انعقاد قرارداد لایروبی نهر موجود در زمین و ایمن‌سازی و دیواركشی جداره نهر مذكور و برگزاری جلسات متعدد با مدیران شركت مخابرات رامسر واخذ توافق آنان جهت جابجایی مسیر عبوری از میان زمین بمنظور فراهم‌نمودن بستر تعریف پروژه و توافق با شریک زمین به منظور اجرای پروژه ساختمانی.
    5- ‌فروش زمین‌های موجود در منطقه اقتصادی سیرجان بمنظور استفاده از منابع حاصل در دیگر پروژه‌ها.
    6- انجام مطالعات و بررسی در خصوص اخذ تفکیکی اراضی هفت باغ و اخذ سند تک برگی برای قطعات موجود در کیلومتر 1 حوزه ماهان کرمان.
    7- پیگیری و آزادسازی سند ملک ابوحامد.
    8- تجهیز کارگاه در معدن استخراج روی شامل ساخت دو باب انبارک جهت نگهداری ناریه، خرید کانكس، ساخت انبار و حمام، لوله‌کشی آب و فاضلاب، تخریب ابنیه قدیمی در حال ریزش.
    9- تعمیرات اساسی دیزل ژنراتور و کمپرسور هوا جهت استفاده در عملیات استخراج
    10- انعقاد قرارداد اكتشاف جهت مشخص‌نمودن ذخیره داخلی معدن، با دانشگاه تحصیلات تكمیلی‌کرمان.
    11- انعقاد قرارداد شروع عملیات اجرایی ساخت جاده دسترسی به معدن روباز.
    12- انعقاد قرارداد، با بخش‌خصوصی جهت مشاركت در بهره‌برداری و استخراج از معدن زیرزمینی شمال محدوده معدن (شافت).
    13- جذب پرسنل موردنیاز برای معدن و دفتر کرمان.
    14- انعقاد قرارداد با بیمه سینا در خصوص بیمه مسئولیت و حوادث برای پرسنل مستقر در معدن.
    15- تجهیز انبارک‌های ساخته شده به دوربین، ارت و صاعقه‌گیر.
    16- اخذ مجوز آتشباری برای پرسنل معدن از معاونت اسلحه مهمات ارتش.
    17- فروش دپوی خاک کم عیار معدن.
    18- عقد قرارداد با ارگانهای مرتبط با ناریه از محل حمل ناریه، نگهداری و حفاظت مواد ناریه.
    19- اخذ مجوز خرید و حمل مواد ناریه از معاونت اسلحه و مهمات ارتش و حمل اولین محموله خریداری‌شده به معدن.
    20- آغاز عملیات بهره‌برداری از تونل زیرزمینی محدوده شمال معدن.
    21- خرید تجهیزات لازم بمنظور فراهم نمودن بستر استقرار نیروی انتظامی در معدن
    22- تهیه و ارائه طرح کامل توجیه فنی اقتصادی و مالی نیروگاه 25 مگاواتی شهرک صنعتی رفسنجان و تحویل به وزارت نیرو جهت اخذ تسهیلات.
    23- اخذ تائیدیه اتصال به پست برق شهرک صنعتی شماره 2 کرمان جهت طرح 8/25 مگاواتی با مولدهای MWM از برق منطقه‌ای کرمان.
    24- پیگیری و تكمیل مدارک جهت انعقاد قرارداد 13 میلیون یورویی تسهیلات مصوب ارزی طرح نیروگاه 25 مگاواتی شهرک صنعتی شماره 2 کرمان از بانک صنعت‌ و معدن و مصوبه صندوق توسعه‌ ملی.
    25- انجام مذاكره و بررسی‌های فنی و مالی پیشنهاد شده توسط شركت بیابان ماشین پارس جهت اجرای نیروگاه 25 مگاواتی با توربین‌های AVIC.
    26- انجام و ادامه مذاكره و بررسی‌های فنی و مالی طرح پیشنهاد شده توسط شركت مهندسی فابا انرژی و شركت مهندسی پارسیان نورویژه، پارت نیروی شیروان، آدام تمیز، کیا ژنراتور پویا و شركت آرون جهت نیروگاه 25 مگاواتی شهرک صنعتی رفسنجان با مولدهای میتسوبیشی.
    27- پیگیری استفاده از تسهیلات ريالی موضوع ماده 2-5 قانون بودجه سال 91 جهت اجرای نیروگاه رفسنجان با اخذ معرفینامه از سازمان صنعت و معدن و تجارت استان کرمان.
    28- اخذ تائیدیه فنی مرتبط با موتورهای MWM و میتسوبیشی از شركت بهره‌برداری نیروگاه طرشت.
    29- اخذ تائیدیه اتصال به پست برق شهرک صنعتی شماره 2 کرمان.
    30- اخذ پروفرما جهت خرید از شركت TEKMAK.
    31- تمدید جواز تاسیس و اجرای پروژه 25 مگاواتی شهرک صنعتی رفسنجان و پروژه 25 مگاواتی شهرک صنعتی شماره 2 کرمان.
    32- تهیه طرح توجیهی بمنظور دریافت تسهیلات جهت پروژه نیروگاه شهرک صنعتی رفسنجان و ارائه به وزارت نیرو و وزارت صنعت و معدن و تجارت و نهایتاً معرفی شركت به بانک صنعت و معدن جهت استفاده از تسهیلات.
    33- فراهم نمودن زمینه انعقاد قرارداد تسهیلات ارزی پروژه شهرک صنعتی شماره 2 کرمان با بانک عامل.

34- پیگیری و برگزاری جلسات متعدد با مسئولین بانک رفاه کارگران و اخذ مصوبه هیئت‌مدیره بانک جهت حذف مبلغ 330 میلیارد ريال جریمه تاخیر منظور شده به حساب شركت ارگ آذین و همچنین متقاعدنمودن بانک برای اخذ یک دوره تنفس یکساله با انعقاد قرارداد مشاركت مدنی و سپس انعقاد قرارداد فروش اقساطی ده ساله جهت تسویه بدهی شركت یاد شده و فراهم نمودن بستر خروج شركت از لیست سیاه بانکی بمنظور فراهم نمودن زمینه اخذ تسهیلات جدید و تكمیل خطوط تولید و آغاز بهره‌برداری از شركت ارگ آذین.
    35- تسویه بدهی مالیاتی سالهای 1386 و 1389 شركت فرعی صنایع‌روی‌کرمان و مختومه‌نمودن پرونده مالیاتی سالهای مذكور.

36- تسویه بدهی مالیاتی سال 1386 و مختومه نمودن پرونده، تسویه بخشی از بدهی مالیاتی سال 1385، تسویه قسمت اعظم بدهی مالیاتی سال 1387 و ارجاع پرونده به شورایعالی مالیاتی و اخذ رای شورایعالی مالیاتی مبنی بر نقض رای صادره توسط هیئت حل اختلاف مالیاتی تجدیدنظر و ارجاع پرونده به هیئت موضوع ماده 257، ترتیب تسویه بدهی قطعی مالیات سال 1389 علیرغم ارسال اعتراض شركت به شورایعالی مالیاتی، دریافت رای هیئت بدوی در خصوص مالیات عملكرد سال 1391 و اعتراض به رای صادره جهت بررسی مجدد در هیئت تجدیدنظر.
    37- تعیین تكلیف قرارداد مشاركتی با شركت تامین کالای هنزا و تسویه کامل بدهی شركت یاد شده از طریق جایگزینی مطالبات شركت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران و شركتهای زیرمجموعه و تهاتر با ملک در تهران و کیش.
    38- مدیریت نقدینگی و استفاده از وجوه آزاد برای خرید و فروش سهام شركت‌های بورسی و اوراق مشاركت و همچنین پرداخت بموقع اقساط بانک کشاورزی و فراهم نمودن منابع برای استفاده در شركتهای فرعی و تسویه نقدی و غیرنقدی بالغ بر 45 میلیارد ريال از مطالبات سهامداران بابت سود سهام و غیره.
    39- اقدامات حقوقی در زمینه پرونده‌های مفتوحه در سالهای گذشته.
    40- فراهم نمودن بستر پاسخگویی مناسب و بموقع به سئوالات و خواسته‌های سهامداران محترم با استقرار سیستم تلفن گویا و انجام اصلاحات لازم در سایت اطلاع‌رسانی شركت.
    41- رعایت کامل الزامات فرابورس در جهت تشکیل کمیته حسابرسی و انتصاب مدیر حسابرسی داخلی و اعمال کنترلهای داخلی بیشتر، ارائه بموقع بودجه و پیش‌بینی‌ها، ارائه بموقع اطلاعات و صورتهای مالی میان‌دوره‌ای شركت اصلی و شركتهای فرعی در مقاطع 6,3 و 9 ماهه و عملكرد سالانه و افشای بموقع رخدادهای مهم.
    42- فراهم نمودن امكانات آموزشی و منابع لازم جهت توسعه منابع انسانی و تقویت بدنه کارشناسی و مدیریتی شركت اصلی و شركتهای زیرمجموعه.
    43- ایجاد فضای مشاركت و تشریک مساعی کاركنان در تصمیمات مختلف سازمانی.
    44- تحلیل برنامه روش‌های ارزیابی عملكرد شركتها و نیروی انسانی جهت ایجاد نظام جامع سنجش توانائی‌ها در نظام پاداش و جبران خدمت و افزایش رضایتمندی.
    45- توجه به مقوله بهداشت و ایمنی کاركنان در محیط کار شركتها و پروژه‌های اجرایی.
    ادامه گزارش هیات‌مدیره به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام در سال مالی منتهی به 1393/3/31
    ***فعالیتهای آتی***
    رئوس برنامه فعالیتهای شركت برای سال مالی منتهی به 1394/3/31:

1- بكارگیری سیستم‌های مناسب جهت فروش واحدهای تجاری و اداری پروژه امام‌جمعه و باقیمانده واحدهای مسكونی پروژه ابن‌سینا.

2- تاسیس شركت ساختمانی با مالک 5/2 دانگ از دو قطعه زمین بمساحت 301 مترمربع با کاربری تجاری و قطعه دوم بمتراژ 15766 مترمربع با کاربری مسكونی واقع در شهرستان رامسر بمنظور تعریف پروژه‌های مسكونی و تجاری پس از تفکیک و قطعه‌بندی زمین مسكونی به 26 قطعه و دریافت سند تفکیکی و انجام فاز مطالعاتی موضوع و در صورت امكان تجهیز کارگاه جهت شروع عملیات اجرایی.

3- تكمیل عملیات احداث جاده دسترسی به معدن روباز***
    4- بهره‌برداری از تونل زیرزمینی محدوده مركزی معدن***
    5- بهره‌برداری از معدن روباز.***
    6- تكمیل و مطالعات مربوط به اكتشاف و تعیین ذخیره نهایی معدن***
    7- اخذ تائیدیه ساخت انبارک بر اساس استانداردهای قابل قبول از هیئت ناریه.
    8- خرید مواد ناریه از صنایع پارچین و حمل به محل انبارک‌ها.
    9- عقد قرارداد با اکیپ‌های پیمانكاری شامل اکیپ آتشباری، اکیپ استخراج و پیشروی جهت استخراج و بهره‌برداری.
    10- خرید بیل مكانیکی و وسائط نقلیه موردنیاز در معدن.
    11- تولید و فروش ماهیانه 1700 تن مواد معدنی از شهریور ماه***
    12- پیگیری تا اخذ نتیجه نهایی بمنظور دریافت تسهیلات برای نیروگاه 25 مگاواتی شهرک صنعتی رفسنجان***
    13- پیگیری تا اخذ نتیجه نهایی استفاده از تسهیلات ارزی 13 میلیون یورویی مصوب از بانک صنعت و معدن برای نیروگاه 25 مگاواتی شهرک صنعتی شماره 2 کرمان***
    14- انتخاب مشاور و پیمانكار جهت اجرای نیروگاه مذكور در بندهای 12 و 13.***
    15- پیگیری تا اخذ نتیجه نهایی بمنظور استفاده از تسهیلات ريالی جهت اجرای نیروگاه 25 مگاواتی رفسنجان***
    16- اقدام جهت خرید تجهیزات موردنیاز نیروگاههای مذكور***
    17- اقدام جهت اخذ تسهیلات جدید بمنظور تكمیل خطوط تولید و خرید قالب‌های موردنیاز شركت ارگ آذین و انشاءاله:gem: بهره‌برداری از یک خط تولید.***
    18- تعیین تكلیف بقیه پرونده‌های در جریان مالیاتی.
    19- اقدام جهت افزایش سرمایه ***:شركت از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی***بمنطور اصلاح ساختار مالی و تامین بخشی از نقدینگی موردنیاز جهت اجرای پروژه‌های جدید***
    20- تعیین تكلیف شركتهای سرمایه‌پذیر راكد و در حال تصفیه.
    21- تهیه و اجرای آیین‌نامه خدمات رفاهی کاركنان بمنظور ایجاد عوامل انگیزشی جهت افزایش رضایت شغلی کاركنان.
    22- تهیه آئین‌نامه جذب و استخدام کاركنان.
    23- تهیه آئین‌نامه انضباطی کار کاركنان و تشکیل کمیته مربوطه.
    24- فعالیت شركت در بازار سرمایه و فعال‌کردن بخش معامله اوراق بهادار در شركت.
    گزارش هیات‌مدیره به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام در سال مالی منتهی به 1393/3/31
    پیشنهاد هیئت‌مدیره برای تقسیم سود
    با توجه به حجم فعالیت‌های پیش‌بینی شده در شركتهای فرعی و نیز تزریق نقدینگی در راستای به ثمر رسیدن سرمایه‌گذاری‌های ایجاد شده در این شركتها، ***در حال حاضر ***شركت صنایع روی وضعیت مطلوبی دارد و انتظار می‌رود در ***سال مالی آتی*** به سود دهی مناسبی برسد. همچنین***اقدامات انجام شده در شركت‌های ماهتاب گستر کارمانیا منجر به انعقاد قراردادهای لازم جهت واردات نیروگاه D.G شده*** و امید است در***:سال مالی آتی این نیروگاه به مرحله بهره‌برداری*** برسد. شایان ذكر است معضلات ***شركت ارگ آذین که عمدتاً با بانک رفاه کارگران بوده در حال حاضر با تعامل بانک مورد بحث به نتایج مطلوبی رسیده و***هیئت‌مدیره شركت یاد شده با هدف***راه‌اندازی کارخانه ساخت قطعات خودرو***در آینده نزدیک تلاش بی‌وفقه خود را ادامه می‌دهد.
    با توجه به ضرورت به ثمر رسیدن برنامه‌های توسعه‌ای شركتهای سرمایه‌پذیر و نیاز مبرم به نقدینگی جهت انجام این فعالیتها، هیئت‌مدیره از مجمع محترم تقاضا دارد جهت تخصیص نقدینگی شركت به پروژه‌ها و سرمایه‌گذاری‌های سودآور آتی، در صورت امكان بخش قابل توجهی از سود قابل تخصیص دوره جاری را توزیع ننموده و با این اقدام زمینه تكمیل و ادامه پروژه‌ها و فعالیت‌های آتی شركت را فراهم نمایند

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

سلام بحث قیمت کوتاه مدت رو باید تکنیکالی در موردش صحبت کرد این که من میگم شما میگی که درست نیست بحث قدرت علم غیب که نیست یادم میاد همین دوستان تکنیکال کار منتقد میگفتند کف 1100 رو بشکنه دیگه سهم نابود میشه بعدشم یاد اوری میکردن نمیدونم یادتون هست من هشدار دادم ومتاسفانه نمیگفتن که از 800 تومن دارن هشدار میدن نه 1200 تومن و جالبه اینم نمیگن هم اگه از هزار وصد برگرده هدفهای بالایی داره خب بیاین همون نمودارهایی که توصف فروش هر ساعت میزاشتن بزارن اما این که فرمودید مپنا چی شد این یه قیاس مع الفارق هست اکثر بازار از دیماه گذشته نصف شد همه گروهها این اتفاق افتاد از ساختمانی بگیر تا پالایشگاهی و خودرویی و...... مگه خگستر تو 650 تومن قفل نشده بود خب تا 270 هم اومد پایین . دهها سهم دیگر ...... یک بحثی رو اگر میخایم داشته باشیم لا اقل منصفانه و علمی باشه
    سلام اگه طبق میانگین متحرک 200 روزه بخایم تحلیل بدیم که طبیعتا هیچ سهمی در کوتاه مدت نباید رشد کنه من با احترام به نظر شما فکر میکنم با توجه به حجم معاملات تکنیکال بتونه کمک کنه متاسفانه من تکنیکال کار نیستم اونایی که هستن زحمتشو بکشن ممنون
    سلام لطفا شخصیت کسی رو تخریب نکنید در این تاپیک ادب و احترام مهمتر از هر چیزی هست گفتار و رفتار انسانها در این تاپیکهای بورسی تا زمانی که توهین نباشه به خودشون مربوطه احتمالا ایشون بررسی کردند نظرشون عوض شده .. دلیلی نداره جنجال به پا کنید..... قضاوت فقط و فقط از آن خداست

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

سلام دوستان ببینید من به نظر همه شما منتقدین احترام میزارم و نظر خودم رو هم میگم اولا که سفته باز تعریف داره سفته باز به معنی ورود کوتاه مدت به سهم همراه با دادن جو برای رشد سریع و سپس خروج از سهم هست من بیش از یکساله سهامدارم و تمام مطالب فعلی رو در ماههای گذشته گفتم روزهایی بود که صفحات این تاپیک فقط نوشته های من بود وحجم معاملات سهم بسیار پایین بود تو قیمتهای چند روز گذشته اگه یکدونه سهم فروخته بودم اینجا الان همه افشاگری میزدن هر چند که تعداد سهام من نسبت به خیلیها رقمی نیست .... دو تا بحث در مورد هر سهم هست یکی بحث ارزش سهم هست یکی بحث قیمت سهم هست .... همیشه ارزش و قیمت سهم یکی نیست واین دلیل معاملات بر روی سهم هست ... اگه یکی از من بپرسه این سهم قیمتش میخاد تا کجا بره من میگم نمیدونم ولی اگه کسی بگه چند میارزه من میگم تحلیل من هست و ناوی بیش از ده هزار تومن براش در اوردم و طبق تحلیلم حالا حالا ها جای رشد داره... حالا یکی تحلیل من رو قبول نداره حالا به هر دلیلی خودش میدونه اما تا حالا کسی رو ندیدم بتونه اشکال اساسی از این تحلیل بگیره ...البته این تحلیل حتما کامل نیست و نقصهایی هم داره .... ولی میشه یه درصدی بهش نقص داد مثلا بگیم این تحلیل بیست درصد براش احتمال نقص بزاریم و از ناو به دست اومده کم کنیم ....به شدت به این جمله وارن بافت اعتقاد دارم که میگه بازار بورس در بلند مدت مانند یک ترازوی دقیق عمل میکنه.. من بیش از یکساله سهامدارم و سهامدار باقی خواهم ماند به روند قیمتیشم کاری ندارم...یک مطلب دیگه هم هست اینه که به نظر من شرکت داراییهاش اصلا شفاف نیس و خیلیاشو مخفی کرده که دوستان زیادی هم مطلع هستند و جاهایی که کمتر عمومی هست به اشتراک گذاشتند خیلی مسائل بنیادی دیگه هم هست که به علت این که حاشیه سیاسی داره بنده نه دلم میخاد عنوان کنم نه میتونم ...ولی به نظر خودم این تحلیل اگه فقط 50 درصد قابلیت اتکا داشته باشه بازم سهم با رشد چند ده درصدی حباب نیست همین سمگا هم که دوستان فکر میکردند حباب هست تعدیلی خواهد داد که همه شگفت زده بشند ....به نظر من معاملات ده میلیونی سهم رو نمیشه به سفته بازی ربط داد بالاخره سفته باز این سهمارو باید جایی بفروشه ده میلیون سهمو به کی میخاد بده ؟؟؟ والا خب برن رتکو و خفناور رو بخرن که کلا ده میلیون سهم داره.... البته من معتقدم اکثر معاملات این سهم ربطی به بازار نداره و کسانی بازیگر اصلین که اصلا بورسباز نیستند

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

با سلام شرکت سازمان عمران کرمان مدتها فروشنده نیست 5/8 به قیمت 8200 ریال خریدار بود ه است و حتی روز شفاف سازی هم فروشنده نبود بلکه حتی ساختمان نوین عضو هیات مدیره روز شفاف سازی هم فلش سبز خورد اینا وقتی دیدن شفاف سازی جواب نداد به دستور مدیریت و به اجبار سازمان سه چهار روزه عرضه کردن فکر هم میکردن میتونن سهمشو تو قیمت 800 تومن جایگزین کنند حالا من یه سوال از شما دارم مگه سازمان عمران کرمان سهمشو تو منفی 5 چهارشنبه نفروخت چرا حاضر نشد صف خرید رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ده درصد که به نفعش بود حالا من میگم چون فهمیدن رو دست خوردن اگه دو روز دیگه تو صف خرید دیدیشون تعجب نکنید هر چند سه میلیون سهمی که دارن در مقابل حجم معاملات رقمی نیست و دوم این که تا حالا فکر کردین ساختمان نوین که فلش سبز میخورد یهو اومد زیر قیمت خریدش فروشنده شد؟؟؟ این شرکتها و دوستانشون بد جوری رو قیمت 800 تومن حساب باز کرده بودن تا کد شخصیهاشون و حقوقیشونو جایگزین کنند ..... ..................................... روز چهارشنبه صبح دوستان برن پستهارو بخونن

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

جالبه حتی یک تحلیل هم نمیزارن فقط توهمات و تخیلات خودشون رو عنوان میکنند یعنی یارو ندیده سمگا تو ثنوسا به حقوقیهای درصدی اضافه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال

چرااینطوریه این کرمان !؟
    سلامتی و برکت بزرگترین نعمت ها هستند. بزرگترین آرزو هم عاقبت بخیری است. انشالله نصیبمان شود.

عضو عادی

سلام چطوریه دوست عزیز؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی بابا نمایش پست ها
    چرااینطوریه این کرمان !؟

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط reza202 نمایش پست ها
    سلام چطوریه دوست عزیز؟؟؟
    صبح اردرهای بیشتر از حد مجاز در سمت خرید (نه سمت فروش ) گذاشته بودن
    متوقف شد بعدش درست کردن
    معلوم نیست چه می کنند
    حالا بگو چند تا عرضه کنند بد نیست
    سلامتی و برکت بزرگترین نعمت ها هستند. بزرگترین آرزو هم عاقبت بخیری است. انشالله نصیبمان شود.

عضو عادی

دلیلش اردرهایی که روز چهارشنبه گذاشتن بود...دوست عزیز کرمان رو از 500 داریم میگیم شما قبل اینکه بازار یه سهم رو بشناسه باید بخرین 1020 هم صف فروش بود...
    انشاالله سقف قبلی شاید اجازه بده...
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی بابا نمایش پست ها
    صبح اردرهای بیشتر از حد مجاز در سمت خرید (نه سمت فروش ) گذاشته بودن
    متوقف شد بعدش درست کردن
    معلوم نیست چه می کنند
    حالا بگو چند تا عرضه کنند بد نیست

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 17 از 48 نخست ... 71415161718192027 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)