صفحه 14 از 48 نخست ... 41112131415161724 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 477

موضوع: توسعه عمران کرمان ( کرمان )

عضو عادی
    تشکر شده 594 بار در 149 ارسال

پاسخ : توسعه عمران کرمان ( کرمان )

سلام کارکنان مپنا امروز به دلیل اینکه عضو هیئت مدیره نشد و ساختمان ایران کرسی بهش نداد از سهامداران کرمان خارج شد نکته جالب اینکه ساختمان نوین که عضو هیئت مدیره است فلشش هر روز سبزه

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hanny آواتار ها
    تشکر شده 773 بار در 290 ارسال

دوستان نظرتان در مورد کرمان چیه من تازه دیروز از صف خریخرید خریخریدم ! نگه دارم یا بفروشبفروشم ؟ اولین حمایحمایتش چنده ؟

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,781 بار در 2,930 ارسال

سهم 470 در مدت یک ماه شده 1100 !!!!
    واقعا بعضی ها چه فکری میکنن این قیمت ها میخرن !!!
    حالا هی میگن ناوش فلانه ، بازار بورس ما که همش ناو نیست

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط hanny نمایش پست ها
    دوستان نظرتان در مورد کرمان چیه من تازه دیروز از صف خریخرید خریخریدم ! نگه دارم یا بفروشبفروشم ؟ اولین حمایحمایتش چنده ؟
    باید به شما مدال شجاعت داد
    اینم تو این بازار

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال hanny آواتار ها
    تشکر شده 773 بار در 290 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان بورس نمایش پست ها
    باید به شما مدال شجاعت داد
    اینم تو این بازار
    دوست من اگه تحلیلی داری بفرما
    وگرنه ،،،

دوست من اگه تحلیلی داری بفرما
    وگرنه ،،،
    من نظر شخصیم را به طور غیر مستقیم اعلام کردم
    تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستین
    هیچ تحلیلی بدون خطا نیست

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

سلام دوست عزیز نگه داری رو پیشنهاد میکنم اما حتماً حدضرر رو برای خودتون داشته باشید..فردا خودم اضافه میکنم مجدد
    موفق باشید

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

نقل قول نوشته اصلی توسط sirjalal نمایش پست ها
    سلام دوستان نزدیک به دوسالی هست سهامدارم و سهمو رصد میکنم به همه دوستان هم گفتم چه موقعی که سهم رشد نکرده بود چه الان که نگاه همه رو جلب کرده که من نظرم سهامداری در این سهم هست چون تحلیل اینو بهم میگه به نظرم قیمت سهم اینا نیس خارج از بحث خرید و فروشهای پشت پرده سهامداری میکنم سهم بیش از یکماه هست که فقط فقط با امروز دو روز پایانی قرمز داشته نزدیک به 15 درصد شرکت جابجا شده است خب این یعنی من به هدفم که همون شناخت بازار از سهم هست رسیدم از این به بعد هم گیره دو تا قرمز و مثبت نیستم تا الان که سهامداری جواب داده از این به بعد هم جواب خواهد داد

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید reza202 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مهدی بورسی آواتار ها
    تشکر شده 444 بار در 134 ارسال

به نقل از استاد بورس در سایت بورکس :

کرمان اول صبح صف سنگین

بسمه تعالی
    اگهی فروش زمین صنعتی در حومه شهرستان ملایر

شركت آرین ماه¬تاب گستر در نظر دارد یک قطعه زمین محصور شده بوسیله دیوار بتنی پیش ساخته، واقع در پلاک ٣٥ اصلی در روستای ازندریان بخش ٢ شهرستان ملایر و در محدوده ٤٠ کیلومتری جاده ملایر- همدان، به مساحت ٢١٥١٠٨ متر مربع و دارای سند ٦ دانگ منگوله¬دار، یک حلقه چاه عمیق، برق ٣ فاز را به فروش برساند.
    متقاضیان خرید می¬توانند تا ١٠ روز از تاریخ انتشار آگهی، پیشنهاد خود را در پاكت در بسته به دبیرخانه شركت به نشانی: تهران، بزرگراه صدر، خ بهار جنوبی، نبش بن بست نیکبخت، شماره ٢١ از طریق پست یا مستقیماً تحویل و رسید دریافت کنند.
    ٢٥ %بهای زمین ظرف یک هفته پس از اعلام به متقاضی دارای بالاترین قیمت و در زمان امضاء مبایعه نامه و مابقی در هنگام انتقال مالکیت در دفتر اسناد رسمی دریافت می¬گردد.
    شماره تلفن ٢٨١٥٤٤٠١ و همچنین سامانه اینترنتی www.mah-taab.com جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از زمین در اختیار متقاضیان می¬باشد.کرمان: شركت ماهتاب گستر زیر مجموعه کرمان زمین 215 هزار متر مربع خود را در حومه همدان به فروش گذاشته و در سایتwww.mah-taab.com درج گردیده است.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهدی بورسی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 176 بار در 62 ارسال

Mohamad Mahdi
    ظرف مدت 5 روز کاری حدود 19.5 میلیون برگه سهم جابجا شده یعنی 10% از مجموع سهم توی یک بازه زمانی کوتاه که یک هفته است جمع شده !!!، رفتار حقوقی سهم بشدت منفعلانه و احساسی شده، سهم با توجه به چارت از نظر تكنیکال برگشت چندانی نداره و در حد ریز موج هست اما ممنتوم سهم خیلی بالاست و با این حجم معامله در صورت نداشتن استراتژی عرصه تاخت و تاز حقیقی ها و نوسان گیر ها خواهد شد.10% جابجایی برای کرمان مثل اینه که 1 میلیارد سهم مپنا تو یه هفته جابجا بشه این رو جهت مقایسه گفتم.
    سهم از لحاظ اندیکاتور های مثل RSI و Chaiken که دو تا اندیکاتور مهم برای تشخیص منطقه اشباع سهم هستند ، درست فردا میرسه به نقطه ای که سهم مقاومت 710 تومن رو شكست و شروع به حركت کرد.
    از لحاظ تكنیکال نقطه 1080 برای سهم یه پولبک حساب میشه شاید سطح 1030 رو هم لمس کنه ، انتظار این بود که سهم روی سطح 1400 پولبک کنه به سمت سطح مقاومت 1100 ولی با عرضه مصنوعی این اتفاق نیفتاد و فنر سهم فشرده شد بعد از پولبک نقطه 1600 رو لمس خواهد کرد البته ریسک غیر سیستماتیک و اخبار سیاسی و رفتار سهامدار عمده هم مهمه ولی چون دو بار سهم سطح روانی 1100 رو تاچ کرده به نقطه ای رسیده که اگر حقوقی خالی کنه و عنان سهم رو به حقیقی بده در حقیقت بمب زیر سهم گذاشته و سهم لجام گسیخته بالا خواهد رفت.
    دست اندر کاران محترم حقوقی سهم که حتما سهامیاب رومیخونن ازشون تقاضا دارم با عرضه دستوری آب روی آتش نپاشن چون اگر بازیگردان سهم تعویض بشه از کنترل شما هم خارج میشه ، این سهم کوچیکه از طرفی فرابورسیه و حجم مبنا نداره ، سهم از لحاظ تكنیکال مثل بشكه باروت میمونه و آماده انفجار به جای این تلاش های مقطعی بهتره یه درخواست تجدید دارایی به سازمان بدین من همین جا اخطار میدم به حقوقی محترم که مسئولیت بالا رفتن سهم و هر گونه ضرر یا زیانی که به سهامدار از حقوقی یا حقیقی بخور با شماست.
    اگر کرمان داره رشد میکنه بخاطر "سفته بازی" نیست ، سفته بازی وقتی صورت میگیره که یک سهم ارزش فعلی اش از ارزش ذاتی اش خیلی بیشتر بشه، دو تا نمونه بارزش خصدرا و پلوله ، کرمان ماهیتا یه شركت سرمایه گذاره و چیزی تولید نمیکنه، NAV خیلی بالایی داره اما لزوما ناو بالا قیمت سهم رو بالا نمیبره (یه نگاه به وتوشه بندازین) کشف ارزش NAV یه فرآیند پیچیده است و باید بازار بهش پی ببره و الأن بازار به ارزش NAV کرمان پی برده و میخواد ارزش فعلی اش رو به امید سود دذ آینده با NAV سهم برابر کنه ...
    قوقی باید این نكته رو بفهمه که با عرضه سهم شاید بتونه صف فروش مصنوعی ایجاد کنه اما توی سهم با این ظرفیت محدود داره ریسک بزرگی میکنه و بازیگردانی سهم رو به دست حقیقی ها میسپره...هیأت مدیره یا باید به همین روند ادامه بده که سهم چموش تر میشه و به سمت عددهای غیر قابل تصور میره، یا باید خیلی زود دارایی هاش رو تجدید ارزیابی بكنه و افزایش سرمایه بده تا جلوی دامپینگ سهم رو بگیره وگرنه با این روند رسیدن سهم به 5000 تومن طی چند ماه آینده دور از ذهن نیست و این اصلا خوب نیست.
    این سهم با توجه به ورود به عرصه نیروگاه و جهش دلار و نیاز روز افزون کشور به برق (سالی حداقل 10% افزایش نیاز برق داریم) سرمایه گذاریش توی صنعت برق خیلی ارزنده است و با تكمیل ظرفیت حدود 1000 مگاوات از نیروگاههای آریان ماهتاب گستر رو داره ، در بخش معدن و ساختمان و پتروشیمی و کشاورزی و قطعات خودرو هم سرمایه گذاری کرده، از طرفی تعداد سهم خیلی کمه و دو بار تا قله 1100 رفته ، هر چقدر هم حقوقی عرضه کنه فنر سهم فشرده تر میشه و بازیگردان سهم عوض میشه و این سهم رو به نقطه غیر قابل مهار میبره.
    هیأت مدیره و در رأس اونها آقای صدر هاشمی که خودش هم کرمانی هست و از این رفتارهای برد- باخت رو بارها در مورد زیر مجموعه هاش تكرار کرده باید بهتر بدونه با یک سهم کوچیک که فقط 200 میلیون برگه هست نمیتونه این بازی رو بلند مدت انجام بده چون توی این چند روزی هم که منفی خورد سهم حدود 7 میلیون سهم رو حقیقی جمع کرد...شگرد مجموعه صدر هاشمی ایجاد صف فروش هست و بعد در نقطه ای که احساس کرد مطلوبه زیر سهم میزنه و سهم رو بالا میکشه همون بازی که در مورد وساخت کرد اما این سهم رو نمیتونه دلایلم رو میگم
    sirjalal
    سلام از دوستانی تعجب میکنم که با تجربه فراوان دم از خروج بزرگان سهم میزنند ان هم به به فرض عدم هیاهو در تاپیک .....تعجب میکنم از دوستانی که در تاپیک دیگر اماج توهین ها و تهمت ها هستند و در گیر تحلیلهای غرض دار و در همان راه قدم میزنند .... بازی کرمان به این زودی ها پایان نخواهد یافت به کرمان هفت هزار تومنی چه درست چه غلط باور دارم و سهامدار خواهم ماند

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سهند بورس از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 14 از 48 نخست ... 41112131415161724 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)