click to register

صفحه 449 از 455 اولیناولین ... 349399439446447448449450451452 ... آخرینآخرین
نتایج از شماره 4,481 تا 4,490 از مجموع 4547

موضوع: حرکت در بازار سرمایه با meysam_sh_2020

عضو عادی
    ارسال
    107
    تشکر شده 206 بار در 77 ارسال

پاسخ : حرکت در بازار سرمایه با meysam_sh_2020

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi 1000 نمایش ارسال ها
    دوست عزیز اینها ساده انگاریه! خودت رو فریب نده! اول اینکه بین همین ادم های نظام هم تفاوت از زمین تا آسمونه!!!
    یعنی واقعا هیچ تفاوتی بین روحانی و احمدی نژاد و خاتمی و الان هم رئیسی قائل نیستی؟ دمت گرم!
    فقط این رو بدون شاید شما و مثل شما با سیاست کاری نداشته باشید اما حتما یقین بدون سیاست و تصمیمات ادم های همچون رئیسی در زندگی خودت و خانواده ات اثر مستقیم داره!
    اونوقت ببین خودت میتونی چنین جوابی در باره چنین اشتباهی بدی؟ اصلا اصولا حق اعتراض میتونی برای خودت قائل باشی؟ دوباره همه چیز چند برابر بشه حق اعتراض نداری و باید چیزی که امروز کاشتی رو برداشت کنی. در ضمن چیزی به اسم رای ندادن نداریم! اگر رای ندی در واقع یک رای به همون جناح حاکمی داری که به اون معترضی! یا اگر هم روحانی رو خیلی قبول نداری، بین بد و بدتر به زعم شما با رای ندادنت در واقع به بدتر رای دادی!!!

در ضمن در تاپیک انتخابات اون پست آخری که ارسال کردم رو بخون تا بدونی اگر رای ندید به چه جریان دگم و اقتدار گرا و فریبکاری رای دادی.

مجدد تکرار میکنم چیزی به اسم رای ندادن نداریم، یا به گزینه های بهتر رای میدیم اگر به آینده خودمون و فرزندانمون اهمیت میدیم و کورسوی امید به آینده رو زنده نگه میداریم!
    یا اگر رای ندادیم در واقع به گزینه های بدتر رای دادیم و از همه مهم تر به جناح اقلیت اقتدار گرا رای دادی که همه ابزار در اختیار دارند برای ضربه زدن به ملت و در جهت منافع شخصی و گروهی خودشون!
    خود دانید.
    من خودم رو فریب نمیدم. شمایی که ساده انگار نیستی سعی کن به جز خودت کسی رو فریب ندی. من واقعا نمیفهمم دروغ شاخ و دم نداره؟؟؟ واقعا حاضریم آدمای دروغگوی نون به نرخ روز خور بیان بالای سرمون و ما هم سوت بزنیم که خوبه؟؟ دروغای روحانی رو واست ردیف کنم تا شاید یادت بیاد؟؟ تا شاید سادن انگار نباشی تو هم؟؟
    آره من تأثیر دروغ روحانی و وزیر اقتصادش رو دیدم (در باره تشویق به بورس) که واقعا بعضیا رو به خاک سیاه نشوندن، کسانی که اینقدر به راستگویی روحانی (دولت راستگویان) اعتماد داشتن که اومدن سهم خریدن.
    اون بیچاره هایی که ب خاطر دروغ ایشون بعد از امضای برجام گفت تمامی تحریمهای اقتصادی و بانکی بالمره رفع میشه و سهم بانکی خریدن و به خاک سیاه نشستن. راست میگی. دروغهای روحانی هیچ تأثیری نداشته!!!
    پس تو هم اشتباه نکن تا دوباره دروغ بشنوی و حرص بخوری. روحانی احتمالا رای بیاره (8 ساله بودن همه).

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حاج عباس از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    ارسال
    107

دوست عزیز این رو بخون

رای_نمیدهم

بعضی‌ها می‌گویند رای نمی‌دهیم چون ما با سیاست کار نداریم! شما با سیاست کار نداشته باشید، سیاست با شما کار دارد.

این سیاست است که تعیین می‌کند شما چه بخورید یا نخورید؛ چه موسیقی گوش کنید یا نکنید؛ چه فیلمی ببینید یا نبینید؛ حق حضور در ورزشگاه برای دیدن یک مسابقه ورزشی داشته باشید یا نداشته باشید...

واقعا فکر می‌کنید با رأی ندادن سیاست با شما کار نخواهد داشت
    بعضی‌ها می‌گویند رأی نمی‌دهیم چون نمی‌خواهیم سفیدی شناسنامه‌مان از بین برود! خسته می‌شوید از این همه عملیات شجاعانه چریکی

شناسنامه‌تان مُهر بخورد ایراد دارد، اما به واسطه عملکرد برخی روح‌تان، ذهن‌تان و سرمایه‌های مادی و معنوی‌تان سیاه شود ایرادی ندارد

بعضی‌ها می‌گویند رای نمی‌دهیم تا صدای اعتراض‌مان را به گوش دنیا برسانیم
    واقعا فکر می‌کنید در دنیایی که داعش مثل گوسفند سر آدم‌ها را می‌برد، در آفریقا قبیله‌ها با تبر همدیگر را می‌کشند.

ماهی‌های اقیانوس از خوردن گوشت تن بچه‌های مهاجر چاق شده‌اند، در بخش‌هایی از سوریه مردم به خوردن گوشت سگ و گربه روی آوردند و دبیرکل سازمان ملل در مقابل این فجایع تنها به «ابراز نگرانی» کفایت می‌کند، اصلا کسی هم به رای ندادن شما فکر هم می‌کند

بعضی‌ها می‌گویند رای نمی‌دهیم چون از قبلی‌ها خیر ندیدیم؛ ممکن است از قبلی‌ها «خیری» ندیده باشید، اما قطعا از کم‌سوادی، فقدان مدیریت و ماجراجویی برخی از آنها «شر» دیده‌اید
    با رای ندادن جاده را دوباره برای افرادی که پست ریاست جمهوری را زمین تمرین و بازی مدیریت می‌کنند، هموار می‌کنیم. با رای ندادن «خیر» شما دقیقا به همان‌ها می‌رسد!‌

از تاریخ درس اگر نمی‌گیریم، دست‌کم عبرت بگیریم!
    من واقعاً عبرت گرفتم. واقعاً میخوای احساس واقعی من رو بدونی؟؟ منی که کلی امید بسته بودم به روحانی. منی که میگفتم این دولت واقعاً دولت راستگویانه؟؟؟ وقتی دیدم روحانی هم حاضر شد واسه حفظ جایگاه و قدرتش دروغ بگه، متنفر شدم!! این حس بهت دست نداده به نظرم تا حالا!!! دوست داشتم تف بندازم تو صورتش و بگم که امیدم رو ناامید کردی نامرد. تو چرا؟؟؟؟ چرا واقعاً؟؟؟
    من انتظار داشتم روحانی بیاد بگه که بعضیا نگذاشتن کار کنن. بگه آره من گفتم شغل ایجاد میکنم ولی به این دلایل نشد.
    من گفتم تمام تحریمهای اقتصادی و بانکی رفع میشه، آره گفتم ولی نشد و من عذر میخوام چون اعتماد کردم.
    آره، من گفتم بیاد تو بورس سرمایه گذاری کنید، ولی ببخشید و عذر میخوام این اتفاقات افتاد که دست من نبود.
    و ....
    اگه اینطور حرف میزد من با تمام وجود بهش رأی میدادم و کیف میکردم که واقعا راستگوست. نه اینکه ....
    خاک بر سر من به خاطر اعتمادی که کردم. همین.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حاج عباس از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    ارسال
    239
    تشکر شده 732 بار در 224 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حاج عباس نمایش ارسال ها
    من واقعاً عبرت گرفتم. واقعاً میخوای احساس واقعی من رو بدونی؟؟ منی که کلی امید بسته بودم به روحانی. منی که میگفتم این دولت واقعاً دولت راستگویانه؟؟؟ وقتی دیدم روحانی هم حاضر شد واسه حفظ جایگاه و قدرتش دروغ بگه، متنفر شدم!! این حس بهت دست نداده به نظرم تا حالا!!! دوست داشتم تف بندازم تو صورتش و بگم که امیدم رو ناامید کردی نامرد. تو چرا؟؟؟؟ چرا واقعاً؟؟؟
    من انتظار داشتم روحانی بیاد بگه که بعضیا نگذاشتن کار کنن. بگه آره من گفتم شغل ایجاد میکنم ولی به این دلایل نشد.
    من گفتم تمام تحریمهای اقتصادی و بانکی رفع میشه، آره گفتم ولی نشد و من عذر میخوام چون اعتماد کردم.
    آره، من گفتم بیاد تو بورس سرمایه گذاری کنید، ولی ببخشید و عذر میخوام این اتفاقات افتاد که دست من نبود.
    و ....
    اگه اینطور حرف میزد من با تمام وجود بهش رأی میدادم و کیف میکردم که واقعا راستگوست. نه اینکه ....
    خاک بر سر من به خاطر اعتمادی که کردم. همین.
    دیگه چند بار بیاد عذرخواهی کنه؟ چند بار بگه نذاشتن!؟ صدا و سیما که با رئیسی و این جریان، تو مناظرات هم انقدر بحث به حاشیه بردند که فرصت به خیلی حرف ها نرسید.
    در ضمن کجا دروغ گفت که شما متوجه شدی ما نشدیم؟

این حرف ها رو کاری ندارم، نظرت در مورد رئیسی چیه؟ اگر این رو بدتر میدونی شک نکن رای ندادنت رای دادن به این میشه!
    به روحانی کار نداشته باش، تخیل کن اگر روزی رئیسی روی کار بیاد! اگر اون روز رو دیدی باید رهبر شدنش هم ببینی!

اما اگر رئیسی رای نیاره نه تنه خودش بلکه این جریان افراطی برای همیشه یا حداقل برای سالیان دراز از صحنه حذف میشه و چه بسا به سمت نابودی تدریجی سوق پیدا کنند!
    حالا اگر میخوای به این جریان افراطی نه بگی باید به روحانی رای بدی! اصلا مقوله اقتصادی که اگر منصف باشیم میفهمیم که خوب عمل کرده رو هم کار نداشته باش!

در نهایت ختم کلام این وسط یک روزنه امید و یک کورسوی امید به آینده هنوز وجود داره، این هم آخرین فرصت خواهد بود،
    حالا اگر در این مملکت زندگی میکنی و امکان فرار و زندگی در جای دیگه هم نداری ببین میخوای با دست خودت همین روزنه رو هم کور کنی یا نه.
    این مقوله های اقتصادی و بورس بحث جداگانه ای میخواد، هر چند اگر به گفته های تا امروز خودشون هم گوش کرده بودی خیلی از این مسائل برات حل شده بود.
    این همه عذرخواهی کرده این همه گفته نشده و نمیذارن، اگر تو تلویزیون ندیدی بخاطر اینه که تو دست جریان رئیسی هاست!

من بزرگ ترین هدفم برای رای دادن به روحانی نه گفتن به جریان افراطی است که نه تنها از اسلام بلکه از انسانیت بویی نبرده اند!
    در همین مدت ادبیات این ها رو ندیدی؟ هنوز نه به باره نه داره نیامده حکم اعدام خیلی ها رو صادر کردند! سبقه رئیسی رو نمیشناسی؟
    یعنی میتونی اجازه بدی چنین تفکر داعشی برای شما تصمیم بگیره! باید بزرگ و کلان دید، همه چیز بورس نیست، این کشور دشمنان و مشکلات بزرگ تر داخلی زیادی داره!!!
    من با رای دادن به روحانی نه به افراطیون و افراطی گری خواهم گفت و خودم رو با حرف هایی که میدونم بعدا به هیچ وجه قابل دفاع نیست فریب نخواهم داد!
    باشه رای ما از بین میره، ایرادی نداره اما حداقل به سهم خودم این هزینه رو افزایش دادم! و میدونم اگر رای ندهم در واقع ساده لوحی کردم چون در واقع یک رای به جریان افراطی دادم.
    خودت گذشته افراطی گری در این مملکت طی دو دهه اخیر رو بازبینی کن تا بدونی چه چیزی ممکنه در انتظار باشه.

دیگه اگر با این حرف ها هم راضی نشدی دیگه خودت میدونی! چون بقول خودت روحانی رای لازم رو داره اما ما به یک نه بزرگ به جناح افراطی حاکم نیاز داریم. تمام

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi 1000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    ارسال
    947
    تشکر شده 972 بار در 526 ارسال

بدون مدیر اجرایی بودن و یا مدیر کم سواد بهتر از داشتن مدیر فاسد است
    این دیدگاه من است
    اما معتقدم چو دزدی با چراغ آید گزیده تر برد کالا
    از نظر خودم معقول ترینشون در امر اشتغال و دیدگاه کلان اداره کشور آقای هاشمی طبا بود که اونم چون رای نداره گفته به روحانی رای بدین
    ایشون معتقد است باید صنعت گردشگری را با قدرت تقویت کنیم

عضو فعال Abad آواتار ها
    ارسال
    2,753
    تشکر شده 6,267 بار در 2,366 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش ارسال ها
    بدون مدیر اجرایی بودن و یا مدیر کم سواد بهتر از داشتن مدیر فاسد است
    این دیدگاه من است
    اما معتقدم چو دزدی با چراغ آید گزیده تر برد کالا
    از نظر خودم معقول ترینشون در امر اشتغال و دیدگاه کلان اداره کشور آقای هاشمی طبا بود که اونم چون رای نداره گفته به روحانی رای بدین
    ایشون معتقد است باید صنعت گردشگری را با قدرت تقویت کنیم
    هر دو بد است هم مدیر بی سواد و هم مدیر فاسد، این از اون بدتر
    فساد در بستر اقتصاد دولتی شکل می گیرد که تند روها دنبال آن هستند
    اما در هیچ جای دنیا بدون آزادی توسعه و رشد اقتصادی اتفاق نیفتاده
    یک زمانی در اول انقلاب که هنوز کامپیوتر وارد خانه ها نشده بود همین تند روها با ویدئو مبارزه می کزدن و می گفتن اسلام در خطر میفوته !!!
    شما طالبان افغانستان را ببین که به مدرسه دخترانه حمله می کنه و ....
    Abad ( آباد ) تصمیم ساز است ، تصمیم گیری با شماست. دقت کنید هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    947

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش ارسال ها
    هر دو بد است هم مدیر بی سواد و هم مدیر فاسد، این از اون بدتر
    فساد در بستر اقتصاد دولتی شکل می گیرد که تند روها دنبال آن هستند
    اما در هیچ جای دنیا بدون آزادی توسعه و رشد اقتصادی اتفاق نیفتاده
    یک زمانی در اول انقلاب که هنوز کامپیوتر وارد خانه ها نشده بود همین تند روها با ویدئو مبارزه می کزدن و می گفتن اسلام در خطر میفوته !!!
    شما طالبان افغانستان را ببین که به مدرسه دخترانه حمله می کنه و ....
    دوست عزیز ما در ایران زندگی می کنیم یک کشور جهان سوم
    قطعا نظرات خیلی از افراد سیاسی با روی کار آمدن تغییرات زیادی می کند
    یک زمانی دوره آقای خاتمی همه می گفتند آزادی می شود ،ایشون اومد و مدیران هم حزبی ایشون جلوی پنجره های خوابگاه امیرآباد را با دیواره فلزی پوشاندن تا یک وقت دانشجویان پسر و دختر که در خوابگاههای روبرو هم بودن هم رانبینند و ...نکرد جلوی در ورودی خوابگاه دختران زنانی مامور گمارده شد تا آرایش را از صورت دانشجویان دختر هنگام خروج از خوابگاه بزدایند که منجر به اعتصاب دختران و عقب نشینی حضرات شد
    و...اینقدر کارهای تندروانه صورت گرفت که همه طرفداران دانشجوی آقای خاتمی به ایشان لقب ممد چاخان داده بودند
    در ماجرای کوی دانشگاه عده ای با برنامه و سیاست نیروی انتظامی وقت و انصار حزب اله را تحریک به حمله به خوابگاه کردند (سرقضیه بستن سلام )و خودشان بدون حتی یک درگیری کوچک در رفتند ولی باعث کتک خوردن و آسیب به اموال شخصی و عمومی خوابگاه و هتک حرمت خوابگاه شدند و خود همین افراد بدون کوچکترین آسیب دیدن مدعی این حمله در اجتماعات دانشجویان معترض گردیدند و حتی باعث درگیری هایی در کشور شدند که هزینه بسیار سنگینی برای نظام داشت
    الان هم فراموش نکنیم که روحانی هم با کلیدش پدر سرمایه گذاران خرد را در بازار بورس که همگی ما از او حمایت کرده بودیم درآورد
    پدر کارگران کارخانه ها را که تنها ممر درآمدشان کار در کارخانه بود درآورد و....

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

ارسال
    947

فارق از خوب یا بد بودن موضوع
    به نظرم پوپولیستها با حمایت توده مردم کارگر و ....سرکار می آیند
    همانها که مسکن مهر را شروع کردند و...
    همانها که کارخانجات خودرو سازی را پر از نیروی مازاد با استخدام بی جا کردند
    همانها که خودروسازها را مجبور کردند خودرو را به قیمت کمتر از هزینه ها درآمده اش به مردم بدهند و ضرر خود را به قطعه سازان منتقل کردند
    و....
    در این میان صنعت انبوه سازی با روی کار آمدن نیک زاد در کسوت وزارت مسکن قطعا رونق می گیرد

عضو عادی
    ارسال
    107

..................
    در ضمن کجا دروغ گفت که شما متوجه شدی ما نشدیم؟
    .........................
    والا دیگه حرفی ندارم!! فقط چشمات رو باز کن و ببین که روحانی هم کم دروغ نگفت. بعد اگه خواستی بهش رأی بدی رأی بده. دروغ درباره سرمایه گذاری در بورس، دروغ درباره سرمایه گذاری خارجی، دروغ درباره لغو تحریمهای بانکی اقتصادی. از گذشته امنیی دیگران حرف زدن و گذشته خودش رو فراموش کردن.
    دروغ درباره سند 2030 که هنوز داره میگه (از آشناها در مدیریتهای عالی آموزش و پرورش هست و یه چیزایی میگه که واقعا میبینم اینا چقدر دروغ میگن که ما هنوز کاری نکردیم!).
    بازم میگم، میخوای به روحانی رأی بدی رأی بده، فقط چشماتو باز کن و دروغاش رو ببین. خیلی تعجب کردم گفتی کدوم دروغ!! چشماتو باز کن داداش

عضو فعال
    ارسال
    448
    تشکر شده 868 بار در 377 ارسال

بابا بحث نداره

آقای رییسی اگر مدیر و مدبر و کار بلد است بفرمایند در قوه ای که 35 سال در راسش بوده اند اصلاحات انجام دهند

به باور 95% مردم مفسد ترین قوه کشور قوه قضاییه است

جایی که باید منشا اصلاحات باشد تا کل کشور اصلاح شود قوه قضاییه است

واقعا اگر آقای رییسی و طرفدارانشان به ایشان اعتقاد دارند تشریف ببرند اونجا را اصلاح کنند واله و بااله کل مملکت اصلاح میشه

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید عطاالملک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    107

بابا به هیچکی رأی ندید. چرا باید حتماً به یکی رأی داد!!! بحث نداره.
    فردا باور کنیم به خودمون فحش میدیم که چرا به یه نامرد و دروغگویی که مثل همست رأی دادیم. فقط اومده یه جوری حرف میزنه که رأی جمع کنه. یه آدم امنیتی که میاد به گذشته دیگران گیر میده ولی خودش در بالاترین سطوح امنیتی سمتهای عالی داشته.
    بابا بیدار بشید، چرا خودتون رو به خواب زدید شما.

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •