صفحه 92 از 1801 نخست ... 4282899091929394951021421925921092 ... آخرین
نمایش نتایج: از 911 به 920 از 18005

موضوع: حرکت در بازار سرمایه با meysam_sh_2020

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال

پاسخ : حرکت در بازار سرمایه با meysam_sh_2020

نگاهی به صدرا، پلوله (خب با اعلام ورشکستگی و ...یجورایی تونست فرار کنه ان هم بعد چند سال الافی) و ....بندازیم میبینیم علت اصلی ضررو و زیان همین وامهای سنگینی و جریمه هاشون بوده که گرفتن ! گروه خودرو هم که وامهای کمرشکنی از این قبیل زیاد دارن

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,994 بار در 19,077 ارسال

اخر وقت تمام نقدینگیم رو همراه اول خریدم....2674 تومن ...امسال سال من نیست

من ادمی نیستم که خودرو بخرم..نوسان های بازار هم جز وقت تلف کنی و استرس و هر روز اخبار رو پی گیری کن چیزی نداره.... (لااقل من وقتش رو ندارم..انشالا بعد خدمت دوباره پول پارو میکنیم)

فعلا 40-50 درصد مارو بس است .....

7-8 ماه دیگه انشالله .......

تجربه میگه که با سهام خوب بمان و سهامداری کن و به سود مطمئن راضی باش.....من به 40-50 درصد همراه اول برای 93 راضی شدم.......
    ====

زمگسا هواسم نبود >> امروز بز خری کردن ...اخر وقت نشستم که ندادن...مجبور شدم همراه بخرم....

4 شنبه زمگسا زیر 2800 اگه دادن فرصت خریده اون هم برای نگهداری فقط...سهم امتحان خودش رو در تورم ایران پس داده ....و البته قطعا در لند مدت باید افزایش سرمایه سنگین هم بده...
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2014/05/12 در ساعت 11:55

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 945 بار در 298 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    خودرو 1000 تومنی تا کی؟ بازه زمانی بده .......و مثل یک مرد بر سر حرفت وایستا ........ما اگه میگفتیم شبندر 1000 -1500>> شبندر تا 1800 هم رفت
    البته برای شبندر هم از اول نمیگفتیم 1000: اول 300 بعد 500 بعد 700 بعد که 700 رو زد تارگت 1500 دادیم
    الان هم اگه 220 تومن رو پوشش بده لیدری رو میگره از گروه خودرو همین شبندری که الان کسی نگاش نمیکنه اگه 220 تومن پوشش بده دوباره به اوج بر میگرده
    سلام آقا میثم ............... خیلی اردتمندیم ............ رو ترید امسالت بیشتر توجه کن .......... زمانی نیای سمت خودرئی که دیر شده باشه
    سایپا خرید 200 پارس خودرو 170 خاور خرید 150 قبل افزایش سرمایه ......شبندر 185 من کیانوش باهاش موندیم 1800 تا 1600 خالی کردیم از روی این سهم پریدی روی این سهم..............
    حیف از ائن تحلیل خوبت که صبر نکردی باهاش
    گروه خودرو راه گروه پالایشی و قندی رو میره ............
    ایران خودرو تا آخر سال 60میسازه درسته ولی ائنو با شپاس ابسال حسینا قابل قباس نیست
    مپنا 150 تومنی شد 1300 45 تومن سود ساخت فاذز 120 تومنی شد 800 گروه های صنایع مختلف رو با هم نمیشه مقایسه کرد و روی سودی که میسازند تصمیم گرفت
    امسال گروه پیشرو خودروی چه سود قابل توجه بسازه یا نسازه با روند مقایله نکن ............................ تو اومدی تو بورس بهترین گین رو بگیری
    من 80 درصد پرتفوی رو خودروی یک مقدار هم تیز باشی نوسان بگیری بهترین گین رو میگیری
    در هر صورت دوست داریم دوست دارم بهترین گین رو بگیری
    معرفی شبندر 185 تومنی که کردی همیشه یادم میمونه
    سبز باشی همیشه

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mehr_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_bourse نمایش پست ها
    سلام آقا میثم ............... خیلی اردتمندیم ............ رو ترید امسالت بیشتر توجه کن .......... زمانی نیای سمت خودرئی که دیر شده باشه
    سایپا خرید 200 پارس خودرو 170 خاور خرید 150 قبل افزایش سرمایه ......شبندر 185 من کیانوش باهاش موندیم 1800 تا 1600 خالی کردیم از روی این سهم پریدی روی این سهم..............
    حیف از ائن تحلیل خوبت که صبر نکردی باهاش
    گروه خودرو راه گروه پالایشی و قندی رو میره ............
    ایران خودرو تا آخر سال 60میسازه درسته ولی ائنو با شپاس ابسال حسینا قابل قباس نیست
    مپنا 150 تومنی شد 1300 45 تومن سود ساخت فاذز 120 تومنی شد 800 گروه های صنایع مختلف رو با هم نمیشه مقایسه کرد و روی سودی که میسازند تصمیم گرفت
    امسال گروه پیشرو خودروی چه سود قابل توجه بسازه یا نسازه با روند مقایله نکن ............................ تو اومدی تو بورس بهترین گین رو بگیری
    من 80 درصد پرتفوی رو خودروی یک مقدار هم تیز باشی نوسان بگیری بهترین گین رو میگیری
    در هر صورت دوست داریم دوست دارم بهترین گین رو بگیری
    معرفی شبندر 185 تومنی که کردی همیشه یادم میمونه
    سبز باشی همیشه

انشالا که خودرو به اهداف مورد نظرتون برسه ....

ایران خودرو 60 تومن بسازه برای من 250 تومن میارزه .....(پی بر ای 4-5)....بازار نمیدونم چند میخرش ....سهم با پی بر ای 4 و تقسیم سود بالا هست .......شبندر زیان 33 تومنی رو رسوند به سود 220 تومنی بدون زیان انباشته!!

من نه خودرو میخرم نه خودرو ایرانی ...پیاده باشم بهتره....(عمرا)

اخر سال معلوم میشه خپارس که امروز ناجی خودرو ای ها بود چقدر سود میسازه .....و بعدا به سهم با ارزشی تبدیل میشه یا دیگه کسی سمتش نمیره .....

حافظه بازار ضعیفه » همین خودرو چندی پیش تا بالای 360 و 400 رفت و دوباره با 240 برگشت !!
    فقط سفته باز ها حالشو بردن و بس ...بقیه ملت با ضرر فروختن و یا اگه هم نگه داشتن هنوز تو ضررن....

======

برای جلوگیری از بحران خودرو ای ها سازمان بورس باید هر ماه از خودرو ای ها گزارش 1 ماهه بخواد....اگه عملکردشون خوب بود بالا برن ......تا جلوی این بازی ها گرفته بشه....اگه دنبال بازار سالم هستن..

اون موقع ببینیم چقدر از بازار میره سمت خودرو ای....

بگذریم که این کار منافع خیلی ها رو به خطر میندازه ......

البته خودرو ای ها هنوز حسابرسی شده 92 رو ندادن به بازار که چه ضرری ساختن همین جناب خپارس بیش از 150 تومن زیان انباشته داره حداقل..که حسابرسی شدش رو بده مشخص میشه مقدار دقیق زیان این خودرو ساز

=====

وبصادر رو 100 تومن نمیخره این بازار >> همین وبصادر اگه خ بزاره به جای و ملت تا 200 تومن هم بالا میبرنش بدون اینکه بدونن چی هست

ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2014/05/12 در ساعت 12:23

8. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

یک نیمیچه تحلیل دیگه میزنم از خپارس و پوشوندن زیان !!! (همه شرکت ها سود رو میپوشنن خودرو ای ها زیان رو )

=========

=======

خودرو ساز ما خپارس تولیدش رو 2.5 برابر کرده نسبت به سال قبل و ل هزینه های مالیش رو زیاد نکرده !!

شما به ما بگید خودرو سازی که آه در بساط نداره چه جوری بدون افزایش هرینه مالی نقدینگی لازم برای تولید خودرو هاش رو فراهم دیده !!

قبلا هم گفتم که در تندر 90 عمرا بتونه 50 هزار تا تولید کنه برای 93 ...برای همین 93 که میگن تحریم ها کم شده و ارز مبادله ای میدن ......

اگه تونست 50 هزار تا تندر 90 تولید کنه من نامردم اگه ی پست بزنم

=======

ما قرار نیست هر گزارشی رو که میدن قبول کنیم .....این جوری بود که سود نمیکردیم هیچ وقت

البته نقاط قوت خپارس تخصیص ارز مبادله ایه که قبل اینکه بازار سهمو صف کنه چند هفته پیش پستی در این رابطه زدم ....که به نفعشه ....و در همین تاپیک موجوده

ولی در مورد هزینه های مالی و تولید تند 90 عمرا زیر بار برم (هزینه مالیش برای تولید این مقدار خودرو حداقل باید 50 درصد نسبت به 92 رشد داشته باشه)

===

خود خودرو وضعیت بهتری به سایرین داره ..قبلا هم گفتم قراره خودروای بخرید >> خود ایران خودرو از بقیه بهتره اگه خبری باشه
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2014/05/12 در ساعت 13:07

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 945 بار در 298 ارسال

یک نیمیچه تحلیل دیگه میزنم از خپارس و پوشوندن زیان !!! (همه شرکت ها سود رو میپوشنن خودرو ای ها زیان رو )

=========

=======

خودرو ساز ما خپارس تولیدش رو 2.5 برابر کرده نسبت به سال قبل و ل هزینه های مالیش رو زیاد نکرده !!

شما به ما بگید خودرو سازی که آه در بساط نداره چه جوری بدون افزایش هرینه مالی نقدینگی لازم برای تولید خودرو هاش رو فراهم دیده !!

قبلا هم گفتم که در تندر 90 عمرا بتونه 50 هزار تا تولید کنه برای 93 ...برای همین 93 که میگن تحریم ها کم شده و ارز مبادله ای میدن ......

اگه تونست 50 هزار تا تندر 90 تولید کنه من نامردم اگه ی پست بزنم

=======

ما قرار نیست هر گزارشی رو که میدن قبول کنیم .....این جوری بود که سود نمیکردیم هیچ وقت

البته نقاط قوت خپارس تخصیص ارز مبادله ایه که قبل اینکه بازار سهمو صف کنه چند هفته پیش پستی در این رابطه زدم ....که به نفعشه ....و در همین تاپیک موجوده

ولی در مورد هزینه های مالی و تولید تند 90 عمرا زیر بار برم (هزینه مالیش برای تولید این مقدار خودرو حداقل باید 50 درصد نسبت به 92 رشد داشته باشه)
    میثم جان خبر موثق دارم که تولید خواهد کرد .......... ولی تو پست بزن

جون خبر از انبار قبل عید ایرانخودرو سایپا پارس خودرئ دارم ........................... خیلی اینجا باز نمیکنم ...... ولی مطمن باش 1300000 خودرو تولید میشه نگران پول تولید نباش با پول من تو تولید میشه
    صنعت خودرو دارن میرن بالا ............... و باید بیارن بالا برگ برنده تولید صنعت ............و دولت تدبیر صنعت خودرو به هر نحوی که شده باید گل کنه خودتم در گیر این گزارشات رو کدال نکن
    گروه خودرو خیلی سیاسی تر از اون چیزی که فکر میکنی .............. تولید خودرو با آبسال مقایسه نکن ................... از ما گفتن این حجم معاملات پول من تو نیست که توش داره میچرخه نمونش صبا تامین 500 میلیون سهام سایپا رو 220 میخره از اونجا 620 سهم تاپیکو خالی میکنه ............. 110 میلیارد سرمایه گذاری رو سایپا ضرر ده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حرص نخور ............ تعصب روی گروهی نداشته باش ........... تا راحت سود ببری
    ویرایش توسط mehr_bourse : 2014/05/12 در ساعت 13:18

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mehr_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_bourse نمایش پست ها
    میثم جان خبر موثق دارم که تولید خواهد کرد .......... ولی تو پست بزن

جون خبر از انبار قبل عید ایرانخودرو سایپا پارس خودرئ دارم ........................... خیلی اینجا باز نمیکنم ...... ولی مطمن باش 1300000 خودرو تولید میشه نگران پول تولید نباش با پول من تو تولید میشه
    یا حق
    شما چطور امار 3 انبار ایران خودرو - سایپا- خپارس رو دارید؟

خپارس امار تولید فروردینش 630 تا تندر 90 بوده ......... امار اردیبهشت 6 برابر فروردین هم باشه >> باز هم نمیتونه 50 هزار تا تولید کنه

من که خودرو ایرانی نمیخرم واسه همین نگران پول تولیدشم....
    محصولات هیوندا با کیفیت بالا هست ...

=========

قبلا گفتم باز هم میگم اگه واقعا از گروه خودرو سهم میخرید >> خود ایران خودرو رو بخرید چون وضعیتش نسبت به بقیه و رشد سود اوریش بیشتره اگه خبری باشه و پیش خور نکرده باشه
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2014/05/12 در ساعت 13:19

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال yesman آواتار ها
    تشکر شده 4,143 بار در 529 ارسال

اخر وقت تمام نقدینگیم رو همراه اول خریدم....2674 تومن ...امسال سال من نیست

من ادمی نیستم که خودرو بخرم..نوسان های بازار هم جز وقت تلف کنی و استرس و هر روز اخبار رو پی گیری کن چیزی نداره.... (لااقل من وقتش رو ندارم..انشالا بعد خدمت دوباره پول پارو میکنیم)

فعلا 40-50 درصد مارو بس است .....

7-8 ماه دیگه انشالله .......

تجربه میگه که با سهام خوب بمان و سهامداری کن و به سود مطمئن راضی باش.....من به 40-50 درصد همراه اول برای 93 راضی شدم.......
    ====

زمگسا هواسم نبود >> امروز بز خری کردن ...اخر وقت نشستم که ندادن...مجبور شدم همراه بخرم....

4 شنبه زمگسا زیر 2800 اگه دادن فرصت خریده اون هم برای نگهداری فقط...سهم امتحان خودش رو در تورم ایران پس داده ....و البته قطعا در لند مدت باید افزایش سرمایه سنگین هم بده...
    میثم جان با سلام
    حاضرم رو تمام سهامهای بابک پناهی شرط ببندم که تا اخر تیر یک دونه سهم همراه نخواهی داشت..
    این خط - اینم نشون *

شاد باشید و آن را با دیگران قسمت کنید.

http://forums.boursy.com/showthread....733#post555733

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید yesman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال abstract آواتار ها
    تشکر شده 5,664 بار در 1,420 ارسال

میثم جان خسته نباشی . این خودرویی ها همشون سفته بازین
    همراه رو عشق است .
    turn of the tide

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید abstract از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-79 نمایش پست ها
    میثم جان خسته نباشی . این خودرویی ها همشون سفته بازین
    همراه رو عشق است .
    من یک ساله 50 درصد بسمه .....چون نیستم پای معاملات ....

بقیه انشالله سوار بر اسب های خودرو ایی 200 درصد بگیرن .......
    به هر حال موجی ایجاد شده در گروه خودرو....و همه میتونن سوار شن و استفاده کنن....ولی خوب بعضی ها هم چپه میشن ......با خداست

همراه اول 1730 میلیارد تومن سود انباشته داره اوراق مشارکتش رو در نیارودم >> ولی 700 میلیارد تومن فقط سود اوراق مشارکتشه و پولی که تو بانک خوابونده و سهامی که در بورس داره

2600 میلیارد تومن هم 93 حداقل سود پیش بینی کرده .....

اراده کنه خودش خودرو سازی میزنه (-: (13 برابر سرمایه خپارس فقط تو یه سال سود میسازه )

من همراه رو به خاطر اینترنت 3G که ارائه خواهد داد خریدم --- شهریور صف های خرید رو برای همراه میبینیم)
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2014/05/12 در ساعت 16:39

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 11 مهمان ها)

1. abed