صفحه 1801 از 1801 نخست ... 80113011701175117911798179918001801
نمایش نتایج: از 18,001 به 18,004 از 18004

موضوع: حرکت در بازار سرمایه با meysam_sh_2020

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,983 بار در 19,075 ارسال

پاسخ : حرکت در بازار سرمایه با meysam_sh_2020

نه مال دارم که دیوان بخورد و نه دین دارم که شیطان ببرد، وانگهی چه چیزی روی زمین می‌تواند برایم کوچکترین ارزش را داشته باشد. آنچه که زندگی بوده است از دست داده‌ام، گذاشتم و خواستم از دستم برود و بعد از آنکه من رفتم، به درک، میخواهد کسی کاغذپاره‌های مرا بخواند،
    میخواهد هفتاد سال سیاه هم نخواند!

#بوف_کور
    #صادق_هدایت

خسته شدم!
    خوب بود میتوانستم کاسه سر خودم را باز بکنم و همه این توده نرم خاکستری پیچ‌پیچ کله خودم را درآورده بیندازم دور، بیندازم جلو سگ!

#زنده_بگور
    #صادق_هدایت

@sadeghhedayat

هدایتم در زمان خودش خیلی داغون و بی اعصاب بوده
    **
    اصلاً از بس که ما میان استخوان مرده و اشیاء پوسیده دنیای قدیم زندگی کرده‌ایم، حس زندگی در ما کشته شده!

#تخت_ابونصر
    #صادق_هدایت

@sadeghhedayat

**

این قر زدن و ایراد گرفتن یا در ژن ما ایرانیا هست..
    یا کار این پدر سوخته ها سران و مسیولین مملکته که همه ماهارو از قدیم تا الان ازار و اذیت کردن
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 62 بار در 26 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    مثال ها رو با دقت بخوانید..

انرژیتونو نگه دارید ...
    شرکت بورس هم سال 85 پذیره نویسی داشت 100 تومان تو سقف 99 شده 1300برابر

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید m.k.f از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,874 بار در 1,431 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    نه مال دارم که دیوان بخورد و نه دین دارم که شیطان ببرد، وانگهی چه چیزی روی زمین می‌تواند برایم کوچکترین ارزش را داشته باشد. آنچه که زندگی بوده است از دست داده‌ام، گذاشتم و خواستم از دستم برود و بعد از آنکه من رفتم، به درک، میخواهد کسی کاغذپاره‌های مرا بخواند،
    میخواهد هفتاد سال سیاه هم نخواند!

#بوف_کور
    #صادق_هدایت

خسته شدم!
    خوب بود میتوانستم کاسه سر خودم را باز بکنم و همه این توده نرم خاکستری پیچ‌پیچ کله خودم را درآورده بیندازم دور، بیندازم جلو سگ!

#زنده_بگور
    #صادق_هدایت

@sadeghhedayat

هدایتم در زمان خودش خیلی داغون و بی اعصاب بوده
    **
    اصلاً از بس که ما میان استخوان مرده و اشیاء پوسیده دنیای قدیم زندگی کرده‌ایم، حس زندگی در ما کشته شده!

#تخت_ابونصر
    #صادق_هدایت

@sadeghhedayat

**

این قر زدن و ایراد گرفتن یا در ژن ما ایرانیا هست..
    یا کار این پدر سوخته ها سران و مسیولین مملکته که همه ماهارو از قدیم تا الان ازار و اذیت کردن
    حالا این صادق هدایت که... اون رویه فیلسوف ماب سیاه بخت ما ایرانی هاست...یارو غولیه در ادبیات فارسی ... صادق هدایت رو که در حد زندگی روزمره نمیشه پایین بیاری که بدبخت خودکشی کرده...طرف اند فلسفه بوده...

جنتیک ما ایرانیها هم اگر خراب نبود که وضع مملکت این نبود . اون وضع اقتصاد...امنیت ....مملکت سایه جنگ بالاسرشه...ملت عین خیالشون نیست!

مسئولین که دمشون گرم خدایی مشغولن ..خدا خیرشون بده....وعده هاشو که صادقه این روزا ....اون که هچ
    ولی
    راستش همین الانم ما ملت همچین کم الکی خوش نیستیم که ...بزار یک غری هم بزنیم این وسط ما سیاه بختای فلات ایران!

همین الان رو سی کن!

ما بورسیا اقلا مفهوم احتمال رو در رویدادهای آتی بهتر میفهمیم. با یک احتمالی ولو کم جنگ در پیشه

فعلا در اوضاع امنیتی کشور بالاخره یک رویدادهایی به احتمال مختلف امکان رخداد داره. که اگر بشه بورس بالاخره به شدت میریزه

یک جنگ تمام عیار که اصلا همه چیز رو به هم خواهد ریخت که این روزا بیشترین درصد وقوع رو داره که در طی چند ده سال اخیر سابقه نداشته. هرچند محاسبات روی میز نشون میده که نباید رخ بده ولی بالاخره احتمال وقعش خیلی بالا رفته. کافیه اسراییل یک کم زیاده روی کنه....اوضاع به هم بریزه. همین که زدنش ظاهرا قطعی هست... این خودش ریسکه بالاخره

بنظرم احتمالش خیلی کمه ولی بالاخره با وقوع یک جنگ تمام عیار داستانها خیلی پیچیده میشه در اوضاع مملکت.

دهنمون سرویس میشه....حالا باشه قبول! حرف تو میثم خان! ما که فعلا عین اوسکلا دار و ندارمون تو بورسه...باشه تا هزار و چهارصد و هفت ...هشت ....اون موقعا سگ تو ضرر

ایشالا که جنگ نمیشه ...ای توف به این زندگی
    ویرایش توسط manmehdiam : 2024/04/18 در ساعت 17:05
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,983 بار در 19,075 ارسال

اگر مذهب راست میگفت، اینهمه زندان و پاسبان و بیمارستان و تیمارستان و قشون و کینه و جنگهای صلیبی و مذهبی وجود نداشت، زیرا دین و مذهب از ابتدای پیدایش تا کنون جز موجبات بدبختی و تبه‌روزی مردم را فراهم نساخته و جز دکانداری و آلت خر کردن مردم چیز دیگری نبوده، چه آنکه از پایه و اساس موهوم بوده. اساساً تمنای تهذیب آدمی از راه مذهب جز از قبیل تمنای دفع فاسد به افسد نیست.
    از بدمنشی‌ها و کثافتکاریهای آدمی از همه فاسدتر همان ایمان مذهبی است. ایمان مذهبی بزرگترین دروغهایی است که بشر برای تبرئه خود قالب زده و گشادترین کلاهی است که بسر خودش گذاشته است. فقط به این وسیله نمایندگان آن به اقتضای زمان در خر کردن مردم و سوار شدن بر گرده آنان کوشیده‌اند.

#توپ_مرواری
    #صادق_هدایت

@sadeghhedayat

گیر یه سری اشغال افتادیم...ک خودشون همه غلطی میکنن و به ملت ک میرسه نهی میکنن
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 28 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 26 مهمان ها)

1. arad700،
  2. پروواز