صفحه 11 از 16 نخست ... 891011121314 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 154

موضوع: بساما - (بیمه سامان)

عضو عادی
    تشکر شده 61 بار در 29 ارسال

پاسخ : بساما - (بیمه سامان)

در معاملات دیروز بیمه سامان خریدار حقوقی 762.000سهمی شرکت ایران و غرب بوده است.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sg1367 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

و باز هم خرید ایران و غرب این بار به اندازه 10000سهم

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sg1367 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sg1367 نمایش پست ها
    و باز هم خرید ایران و غرب این بار به اندازه 10000سهم
    سلام
    امروز هم حقوقی اندکی (82 هزار سهم) در این نماد خرید داشت.
    به نظرم باز همین ایران و غرب باشد.
    البته تمایلی به رنج کشیدن و بالا بردن سهم ندارد و دوست دارد در کف خرید کند.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

باز هم ایران و غرب خریدار بوده اینکه جوری خرید رو انجام میده که قیمت سهم رشد نکنه یکم مشکوکه فکر کنم خبرای مثبتی از بیمه هست که میخواد مفت سهم رو بخره تا نظر سایر دوستان چی باشه

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sg1367 از ایشان تشکر کرده اند:

باز هم ایران و غرب خریدار بوده اینکه جوری خرید رو انجام میده که قیمت سهم رشد نکنه یکم مشکوکه فکر کنم خبرای مثبتی از بیمه هست که میخواد مفت سهم رو بخره تا نظر سایر دوستان چی باشه
    سلام

ایران و غرب گویا فقط در هیمن نماد (یعنی بساما) حضور دارد.
    یک خرید بزرگ یک میلیونی (اگر اشتباه نکنم در زمان گشایش) انجام داد و همین طور هر روز خیلی کم خرید می کند...
    به نظر من با توجه به اینکه الان کمی بیشتر از 4 درصد سهم را در اختیار دارد می خواهد این درصد را به 5 درصد برساند و یک صندلی هیئت مدیره را تصاحب کند و دوست هم ندارد گران بخرد (البته معمولا برای کسی که می خواهد زیاد بخرد چند درصد گران تر یا ارزان تر خریدن معنی ندارد ولی حتما بودجه شان کم است که این طور دارند خرید می کنند)

این مدل خریدن درست است که زیاد برای ما سهامداران جزء جذاب نیست (ما بیشتر دوست داریم یک سهامدار عمده پیدا بشود بیاید رنج بکشد و از قیمت سهم حمایت کند) ولی چندان بد هم نیست. با تعویض سهامداران عجول با حقوقی ای که تمایل به حفظ سهمش دارد (و قصد فروش ندارد) سهم خشک می شود و در آینده خود به خود بالا می رود (مثل این می ماند که به تدریج این رنج کشیده شود)

و ما صبرمان زیاد است.

====================

الان سهامداران بالای یک درصد را نگاه می کردم، نکته ای که جالب است تعداد زیاد افراد حقیقی درون لیست است!
    و اینکه بانک سامان تنها 15 درصد سهم را در اختیار دارد!
    و اینکه سهامداران عمده ی بالای 1 درصدی در مجموع 65 درصد سهام شرکت را در اختیار دارند. به این معنی که شناوری سهم حداکثر 35 درصد است.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

البته ملاک نباید فقط بانک سامان باشه چون شرکت توسعه سرمایه گذاری سامان هستش که وابسته به گروه مالی سامانه یا خود خانواده ضرابیه که جزو اشخاص حقیقی هستن و یا مدیرعامل شرکت آقای اردکانی که خودش سهامدار عمده شرکت هم هست اینها جزو حقیقی های بزرگ و تاثیر گذار هستن که به راحتی سهمشونو نمیفروشن اگر به حجم معاملات روزانه نگاه کنیم در مجموع مقدار زیادی سهم معامله نمیشه که بیشترش به نظرم به شرایط بازار برمیگرده و جو منفی که الان نسبت به گروه بانک و بیمه وجود داره.بانکها یکی پس از دیگری دارن تعدیل منفی میدن کارآفرین یا سرمایه که 60درصد تعدیل منفی داد یا تو بیمه ها بیمه ما که اونم نعدیل منفی داد....حالا خارج از این بحثا داشتم لیست سهامدارای بیمه سامان رو میدیدم جالب بود که برادر سید محمد خاتمی که رییس جمهور بودن به همراه دو فرزتدش هم سهامدار بیمه سامان هستن...جالب بود برام روز خوش و روزگار پراز سلامتی و شادی

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sg1367 از ایشان تشکر کرده اند:

البته ملاک نباید فقط بانک سامان باشه چون شرکت توسعه سرمایه گذاری سامان هستش که وابسته به گروه مالی سامانه یا خود خانواده ضرابیه که جزو اشخاص حقیقی هستن و یا مدیرعامل شرکت آقای اردکانی که خودش سهامدار عمده شرکت هم هست اینها جزو حقیقی های بزرگ و تاثیر گذار هستن که به راحتی سهمشونو نمیفروشن اگر به حجم معاملات روزانه نگاه کنیم در مجموع مقدار زیادی سهم معامله نمیشه که بیشترش به نظرم به شرایط بازار برمیگرده و جو منفی که الان نسبت به گروه بانک و بیمه وجود داره.بانکها یکی پس از دیگری دارن تعدیل منفی میدن کارآفرین یا سرمایه که 60درصد تعدیل منفی داد یا تو بیمه ها بیمه ما که اونم نعدیل منفی داد....حالا خارج از این بحثا داشتم لیست سهامدارای بیمه سامان رو میدیدم جالب بود که برادر سید محمد خاتمی که رییس جمهور بودن به همراه دو فرزتدش هم سهامدار بیمه سامان هستن...جالب بود برام روز خوش و روزگار پراز سلامتی و شادی

سلام
    کجا اسم آقای خاتمی را دیدید؟
    (من الان ده بیست تا گزارش را نگاه کردم اسم اینها نبود)
    «محمد حسین» هستم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

سلام در لیست تصمیمات مجمع سالیانه یه فایل ضمیمش هست به نام لیست حاضران در مجمع که داخلش اسم تمام سهامداران بیمه هست اونجا میتونید ببینید.درضمن من در سایت تالار بورس هم تاپیک مربوط به بیمه سامان رو ایجاد کردم خوشحال میشم اونجا رو هم بتونیم با کمک هم یه حالی بهش بدیم و راهش بندازیم و بیاریمش بالا ممنون میشم از همتون اینم لینکش:
    http://forum.talarebourse.com/f39/t210968.html

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sg1367 از ایشان تشکر کرده است:

سلام در لیست تصمیمات مجمع سالیانه یه فایل ضمیمش هست به نام لیست حاضران در مجمع که داخلش اسم تمام سهامداران بیمه هست اونجا میتونید ببینید.درضمن من در سایت تالار بورس هم تاپیک مربوط به بیمه سامان رو ایجاد کردم خوشحال میشم اونجا رو هم بتونیم با کمک هم یه حالی بهش بدیم و راهش بندازیم و بیاریمش بالا ممنون میشم از همتون اینم لینکش:
    http://forum.talarebourse.com/f39/t210968.html
    بنده سید محمد خاتمی و همین طور خانواده اش:

را پیدا نکردم ولی سه تا سید خاتمی دیگر پیدا کردم که از قضا تعداد بالا هم بودند:
    http://up.facenama.com/file/111794/%...9%85%DB%8C.png
    مجموعا 5 میلیون سهم دارند که با قیمت 1700 ریالی می شود 8500 میلیون ریال
    =======================
    البته در این پست ها گویا گفته شده خاتمی سهامدار بانک سامان است:
    http://www.nedayesalmas2.blogfa.com/post/1359
    و
    http://www.entekhab.ir/fa/news/40136
    «محمد حسین» هستم.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

اگر به پست من دقت کنید من عرض کردم برادر سید محمد خاتمی نه خود ایشون،که میبینید علی خاتمی به همراه دو فرزندش هستن که اون تعداد سهم رو دارن،فکر کنم سهامدار بانک سامان هم هستند هنوز برادر سید محمد خاتمی،کلا خانواده ضرابیه به واسطه یزدی بودنشون و بنیاد صدوق ارتباط نزدیکی با خانواده خاتمی دارن همونطور که زمان خاتمی هم اونا بانک سامان رو تاسیس کردند.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sg1367 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 11 از 16 نخست ... 891011121314 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع