صفحه 6 از 82 نخست ... 34567891656 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 820

موضوع: تاثیر جنگ احتمالی سوریه بر صنعت ایران

عضو فعال tom cruise آواتار ها
    تشکر شده 18,683 بار در 4,650 ارسال
    تنها مشکل امریکا در جنگ منخالفان سوری هستند که از گروههای اسلامگرا هستند و گرنه تا الان ده باره کار اسد تمام شده بود

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید tom cruise از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط tom cruise نمایش پست ها
    عجب
    جنگ زشت است؟

از اصول مهم اسلام جنگ و جهاد است...
    حالا عده ای در غرب برای دموکراسی ازادی می جنگند ...مثل جنگهای استقلال یا جنگ علیه هیتلر...عده ای هم اینجا برای اسلام مثل جنگ8ساله ایران...اهدافشان فرق داشت فقط
    فکر نکنیم مثلا امثال فهمیده...اوینی بروند بجنگند تا مطبوعات ازاد و ..باشد اینها برای شریعت اسلام جنگیدند
    اما صنعت ...ایران وقتی یک پای جنگ ایران باشد سهام ه ر صنعتی سقوط سنگین میکند تا پی بر ای3..منتها انتظار است جنگ کوتاه باشد...لذا شاید اصلاح سنگین نکند...
    طائب گفته بود از دست دادن سوریه بدتر از خوزستان است بعد از سوریه نوبت لبنان است
    وقتی من میگم جنگ زشت است در همه ابعاد و اشکالش را می گویم.من هیچ جنگی را قبول ندارم.
    نفس جنگ از تفاوت قائل شدن بین آدمهاست و این با اصل یگانگی خدا در تضاد است. اگر من و تو و ما همه یکی و از یک وجود و از یک خدا ، که خود همان یک خدا هستیم هیچ جنگی معنی نمیدهد.
    جنگ یعنی من با خودم در تضاد هستم ، یعنی خودم را از بین میبرم حالا میخواهید به آن عنوان مقدس بدهید یا حفظ قدرت یا منافع ملی.
    جنگ ایران هم تا آن نقطه که برای دفاع بود ارزش محسوب میشد ، تا آن نقطه که از حریم خود دفاع می کردیم زشت نبود اما از همان نقطه ای که سران قدرت جنگ را طولانی کردند سازشها را نپذیرفتند چشم به آنسوی مرزها و کشورگشایی ها داشتند زشتی خود را با تمام ابعاد نشان داد.

نفس عمل در هرکاری مهم است ..همان که در درون انسانها پنهان است ، کاری که در ظاهر به یک شکل است ولی در معنا متفاوت .
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید mota آواتار ها
    تشکر شده 23 بار در 13 ارسال
    حمله به سوریه برای تنبیه بشار اسد هست نه برای براندازی،
    برای همین مقامات ایران دیگه از خط قرمز و به آتش کشیدن منطقه و... حرفی نمیزنند
    جای موسی خالی است وآن عصای موسوی

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mota از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال
    دستور پوتين براي حمله به عربستان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    منابع سوری از تصمیم جدی رئیسجمهوری روسیه برای هدف قرار دادن عربستان در صورت حمله نظامی به سوریه خبر دادند.

به گزارش انتخاب به نقل از اسلامتایمز، دامپرس نوشت: در حالی که به نظر میرسد طبق معادله جنگ روانی که رسانههای غربی و رسانههای عربی وابسته به آنان به راه انداختهاند، حمله نظامی به سوریه طی ساعات آتی رخ دهد.

منابع آگاه در این باره با اشاره به تلاش روسیه و ایران برای ممانعت از توطئه گران ضد سوری از دخالت نظامی در سوریه فاش کردند که مسکو تصمیم دارد در صورت وقوع حمله مذکور، اهدافی را در خاک عربستان هدف قرار دهد.

"دامپرس" در این باره نوشته است؛ "ولادیمیر پوتین" در صورت حمله نظامی به سوریه به بمبافکنهای سنگین روسی دستور حمله به عربستان را صادر میکند.

این در حالی است که روز دوشنبه اختلافات روسیه با غرب در خصوص موضوع سلاحهای شیمیایی در سوریه بهشکلی بیسابقه بالاگرفت بهگونهای که مسکو به مقامات واشنگتن درباره عواقب بسیار خطرناک دخالت نظامی در سوریه هشدار داد.

بسیاری از کارشناسان نظامی و تحلیلگران با هشدار به آمریکا و عربستان در خصوص تصمیمشان برای حمله نظامی به سوریه تأکید کردند که در صورت اینکه آنان دست به چنین اقدامی بزنند، کل منطقه خاورمیانه درگیر این جنگ میشود و در حقیقت جنگ جهانی سوم به وقوع خواهد پیوست
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,454 بار در 4,820 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spring2020 نمایش پست ها
    دوست من صدام هم یک زمانی همه ی کشورها رو تهدید می کرد. قبل از حمله ی آمریکا گفت خیلی جاها رو میزنه اما با جنگ الکترونیک حتی نذاشتن یه موشکش از زمین بلند بشه. شاید منظور شما از موشک های حزب الله اونهاست که با فندک زیرشو روشن میکنن تا پرتاب بشه و بی هدف بخوره به این ور و اونور. (ایران اونقدر بی بصیرت نیست که موشک های پیشرفته ی خودش رو در اختیار کشور های دیگه بذاره) روسیه ثابت کرده که اگر منافع اش رو تضمین کنن پشت متحدانش رو خالی می کنه. اگر خطر جنگ حتمی بشه مطمئنا مقامات ایران تصمیم معقولانه ای خواهند گرفت و اسیر چاهی به اسم سوریه نخواهند شد. روسیه بارها ثابت کرده متحد خوبی نیست و فقط به منافع خودش فکر میکنه. آیا روسیه پدافند اس 300 رو به ایران تحویل داد با وجود گرفتن میلیاردها پول؟
    آرزوی من برای وطنم صلح و آرامش و امنیت است. دعا میکنم جنگی نشه دامن گیر کشور عزیزم ایران هم بشه.
    lموشک های فتیله ای حزب الله 33روز اسرائیل رو میخکوب کردند و گنبد موشکی رو سوراخ .یادمون باشه اسرائیل چهارمین ارتش قوی دنیا بود و تیپ گولانیی داشت که میگفتن هرنفرش معادل 14نفر درجنگه

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,454 بار در 4,820 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aiming نمایش پست ها
    دستور پوتين براي حمله به عربستان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    منابع سوری از تصمیم جدی رئیسجمهوری روسیه برای هدف قرار دادن عربستان در صورت حمله نظامی به سوریه خبر دادند.

به گزارش انتخاب به نقل از اسلامتایمز، دامپرس نوشت: در حالی که به نظر میرسد طبق معادله جنگ روانی که رسانههای غربی و رسانههای عربی وابسته به آنان به راه انداختهاند، حمله نظامی به سوریه طی ساعات آتی رخ دهد.

منابع آگاه در این باره با اشاره به تلاش روسیه و ایران برای ممانعت از توطئه گران ضد سوری از دخالت نظامی در سوریه فاش کردند که مسکو تصمیم دارد در صورت وقوع حمله مذکور، اهدافی را در خاک عربستان هدف قرار دهد.

"دامپرس" در این باره نوشته است؛ "ولادیمیر پوتین" در صورت حمله نظامی به سوریه به بمبافکنهای سنگین روسی دستور حمله به عربستان را صادر میکند.

این در حالی است که روز دوشنبه اختلافات روسیه با غرب در خصوص موضوع سلاحهای شیمیایی در سوریه بهشکلی بیسابقه بالاگرفت بهگونهای که مسکو به مقامات واشنگتن درباره عواقب بسیار خطرناک دخالت نظامی در سوریه هشدار داد.

بسیاری از کارشناسان نظامی و تحلیلگران با هشدار به آمریکا و عربستان در خصوص تصمیمشان برای حمله نظامی به سوریه تأکید کردند که در صورت اینکه آنان دست به چنین اقدامی بزنند، کل منطقه خاورمیانه درگیر این جنگ میشود و در حقیقت جنگ جهانی سوم به وقوع خواهد پیوست
    عده ای معتقدند هدف از جنگ در سوریه ، تجزیه روسیه و مهار چین و حذف حزب الله و سرنگونی ایرانه .همونطور که حمله اسراییل به لبنان مقدمه طرح خاورمیانه جدید بود.شاید به همین دلیله که اوضاع خیلی شیرتوشیر شده و هر لحظه خبرهای جدیدی از اهداف احتمالی جدیتر درمیاد

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال
    به نظر من شاخ و شونه نکشیدن مقامات ایرانی فقط و فقط می تونه نشونه 2 چیز باشه . احتمال اول اینه که ایران با غربیها به توافق رسیده (با توجه به انجام سفر سلطان عمان به ایران )که در این صورت ایران هم در نهایت درصدی هر چند کم از کیک غنیمتی سوریه تصاحب خواهد کرد .احتمال دوم اینه که مقامات ایرانی اطمینان حاصل کردند که این شاخ و شونه کشیدن ها ضمانت اجرایی نداره و نهایتا فروکش می کنند

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال
    امريکا هرگز به سوريه حمله نخواهد کرد.چون ممکنه هزاران اسراييلي از بين بروند لذا اين قضيه حمله به سوريه منتفي خواهد بود.
    شنبه دوباره همه چيز صف خريد خواهد شد.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داروساز آواتار ها
    تشکر شده 3,036 بار در 570 ارسال
    هر چیزی امکان داره به عراق چه جوری حمله شد؟/////.. به لیبی ؟؟؟...پس به سوریه هم ممکنه... اینجا سکوت چین واقعا جالبه... خیلی ها میگن طرح خاور میانه جدید داره وارد مراحل جدیدی میشه...

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید داروساز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,076 بار در 401 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafavi72 نمایش پست ها
    lموشک های فتیله ای حزب الله 33روز اسرائیل رو میخکوب کردند و گنبد موشکی رو سوراخ .یادمون باشه اسرائیل چهارمین ارتش قوی دنیا بود و تیپ گولانیی داشت که میگفتن هرنفرش معادل 14نفر درجنگه
    دوست من جنگ عین شطرنج میمونه وقتی حریفت رو حساب کتاب بازی نکنه طرف مقابل گیج میشه اگه حواسشو جمع کنه میتونه نابودش کنه اما از طرفی هم میتونه نابود شه.حزب الله چون موضع مشخصی نداشت و اصلا لبنان براش مهم نیست چون اینا دین و مذهب رو از کشور بالاتر میبینن اما مثلا برای یکی مثل من کشورم از دینم مهم تره.بهمین دلیل اسراییل در مقابل حزب الله کوتاه اومد چون حسن نصرالله چیزی برای از دست دادن نداره

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Arash007 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 82 نخست ... 34567891656 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع