صفحه 5 از 5 نخست ... 2345
نمایش نتایج: از 41 به 43 از 43

موضوع: شهرآورد 77, پرسپولیس.... استقلال

عضو فعال ampour آواتار ها
    تشکر شده 3,061 بار در 1,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
    ضمنا دوستانی که میگن تحصیل کرده ان پس چرا اس تق لال؟؟؟؟!!!!!!!!
    اینطوری درس و دانشگاه هم زیر سوال میره که . لا اقل شموشکی
    شهرداری ناکجا ابادی چیزی
    اس تق لال؟؟؟!!!!!!
    سلام افشارخان
    تاپیک خودمون که خیلی شلوغ تره
    امروز کلی برات مطلب نوشتم
    درخصوص اشتباه در تعویض ها
    یا بازی ماهینی ...........................................
    به سایر دوستان عزیز پرسپولیسی هم سلام برسون
    امشب عزیزان اس تق لالی هم قراره تحلیل های خودشون بزارن توی تاپیک خودمون (ورزشکاران بورسی)
    موفق باشی
    آدرس:http://forums.boursy.com/showthread....450#post374450
    چو عضوی به درد آورد روزگار - دگرعضوهارانماندقرار

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ampour از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

شرایطمان از زمان مدیریت قریب هم بدتر است
    قلعهنویی: یک بازیکن پرسپولیس باید اخراج میشد/ همین که نباختیم خوب است
    سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: یک بازیکن پرسپولیس باید اخراج میشد و همین که نباختیم خوب است.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعهنویی پس از تساوی بدون گل دربی 77 در نشست خبری اظهار داشت: تشکر میکنم از کسانی که این بازی را برگزار کردند و خیلی نیروها هستند که این بازی را برگزار میکنند ولی زحماتشان به چشم نمیآید. یک تشکر هم از تیم خودمان و تیم داوری میکنم. بازی فیزیکی بود و هر دو تیم میخواستند که رابطه هافبک و خط حمله را قطع کنند. در نیمه دوم موقعیتهای گلی داشتیم که ساموئل آن را از دست داد اما از این بازی انتظار بیشتری میرفت. دو بازیکن خوب خودمان را نداشتیم و در این هفته تلاش کردیم روی نظم دفاعی بیشتر کار کنیم و کمکارترین بازیکن ما رحمتی بود که فقط یکی دو صحنه روی دروازه ما ایجاد شد.وی ادامه داد: گل نخوردیم و پنج موقعیت گل داشتیم. در مجموع راضی بودیم و کاش این بازی گل داشت و برد و باخت داشت تا مردم راضی باشند و در مجموع بازی بیشتر از اینکه فنی باشد فیزیکی بود. داور میتوانست یک بازیکن آنها را اخراج کند.سرمربی آبیپوشان در مورد اینکه داور بازی را مدیریت کرد، گفت: در این فصل از داوری ضرر دیدهایم و فکر نمیکنم این بازی مشکل خاصی داشته باشد. در اهواز هم از داوری ضربه خوردیم و در آسیا هم اگر آن اتفاق رخ میداد داور آن بازیکن پرسپولیس را اخراج میکرد.وی در مورد رکوردش برای شکستناپذیری در دربی، گفت: من دنبال رکورد نیستم و دنبال این هستم که تیمم خوب بازی کند و بازیکنان ما خستهاند و نه ریکاوری کردهاند و نه بدنسازی جا دارد از یکی از دوستانم در دبی که چند سکه به ما داد که پیش از بازی به بازیکنان بدهیم تشکر کنیم. از مدیریت هواپیمایی زاگرس هم تشکر میکنم که مقداری از پول ساموئل را پرداخت کرد. شرایط خوبی نداریم و میخواستیم دو شب قبل از بازی به اردو بیایم که نشد. شرمنده بازیکنان هستم. امسال شرایط مان از زمان مدیریت قریب هم بدتر است و فقط با چند بازیکن تسویه حساب کردهایم و شرایط مالی خوبی نداریم و بازیکنان با این وضعیت تمام تلاششان را انجام میدهند.وی افزود: اگر شرایط مالی خوب بود پاداش بازیکنان را میدادیم تا از نظر روحی و روانی به بازیکنان کمک کنیم و آنها در شرایط بهتری قرار بگیرند.سرمربی استقلال در مورد تاکتیک تیمش در دربی گفت: با روش 4-3-3 بازی میکردیم. بخشی از مشکلات ما بدنسازی و مشکلات مالی است و با این شرایط فعلا میسازیم.قلعهنویی در مورد اینکه اگر مربی استقلال نبودید این بازی به شما میچسبید، گفت: همه چیز نسبی است و ما بازیکنانمان را نداشتیم و مشکلات مالی هم داشتیم. در موقعیتسازی هیچ یکی از دو تیم خوب کار نکردند و بازی فیزیکی بود و کارتهای داده شده این موضوع را تایید میکند. باید فیلم بازی را یکبار دیگر ببینیم. تعویضهای من روبه جلو بود.سرمربی استقلال در مورد انتقادهای دایی به داور گفت: من نباید به انتقادهای او پاسخ بدهم ما هیچ اعتراضی به داوری نداشتم. در بازی با استقلال خوزستان هم از ناحیه داوری ضرر کردیم و فغانی در مجموع خوب بود و هیچ تاثیری در نتیجه بازی نداشت.وی در مورد اینکه دایی معتقد بود نکونام باید اخراج شود، گفت: باید فیلم بازی را ببینم و بعد نظر بدهم.سرمربی استقلال در مورد دیدار با بوریرام تایلند در آسیا گفت: از تاج و همکارانش تشکر میکنم ولی توقع دارم با توجه به شرایطی که ما داریم و مصدوم داریم بازی با ذوب آهن را برگزار نمی کردند و اگر این کار را بکنند به استقلال ایران کمک کنند وگرنه باز هم مجبوریم تمکین کنیم.وی در مورد تذکر فغانی به خودش گفت: من اعتراض کردم و کار فغانی درست بود و تذکرش هم خیلی جدی نبود.قلعهنویی در مورد مصدومیت اکبرپور گفت: باید ام.آر.آی شود. من زمانیکه بازیکن بودم شش تا هشت هفته بدنسازی میکردیم و در این فصل برگریزان هم بازیکنان ما یک به یک مصدوم میشوند.وی در مورد بهترین بازیکن میدان گفت: بهترین بازیکن هواداران بودند در مجموع از استقلال توقع بیشتر میرود در مورد بازیکنان پرسپولیس هم صحبت نمیکنم. در نیمه دوم دو موقعیت بالای 80 درصد داشتیم اما آنها این موقعیت رانداشتند در کرنرها هم برتر از حریف بودیم و دایی هم نظر خودش را دارد و نظرش محترم است و همین که نباختیم خودش کلی است. هفته قبل هم باخته بودیم و 10 روز دیگر باید به آسیا برویم و همین که گل نخوردیم و حریف هم موقعیت 60 درصدی گل هم نداشت نشان دادیم در دفاع عملکرد خوبی داشتیم.
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال
    خبرگزاری ایسنا:
    انتقاد کارشناسان فوتبال از عملکرد سرخابیها در داربی 77

حاج رضایی: این داربی توهین به مردم بود/ پولهای میلیاردی مردم بامنت در زمین راه میرفتند!

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
    کد خبر: 92061609584
    شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰

یکی از پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال ایران معتقد است عملکرد پرسپولیس و استقلال در داربی 77 توهین به مردم بود و بازنده آن تماشاگرانی بودند که به استادیوم رفتند یا از تلویزیون بازی را دیدند!
    امیر حاج رضایی با انتقاد از داربی 77 در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: دو تیم پرسپولیس و استقلال که به مدینه فاضله رسیدند و به یکدیگر نباختند اما بازنده بازی دیروز تماشاگران بودند چه آنهایی که به استادیوم رفته بودند و چه آنهایی که از طریق تلویزیون این مسابقه را میدیدند.
    ** در ایران فلسفه "احترام به تماشاگر" وجود ندارد
    وی افزود: در مبانی فوتبال فلسفهای تحت عنوان "احترام به تماشاگر" وجود دارد که طبق آن و حتی بر اساس مبانی اخلاقی، نوع یک بازی باید به گونهای باشد که تماشاگران از آن لذت ببرند. هم تماشاگرانی که به استادیوم رفته و هم تماشاگرانی که از طریق تلویزیون بازی را میبینند. متاسفانه این قضیه در ایران وجود ندارد.
    ** از دهه 40 تاکنون میان پرسپولیس و استقلال تنش وجود دارد
    این کارشناس فوتبال ادامه داد: در رسانهها و در روزها و هفتههای گذشته میدیدیم عوامل دو تیم با ادبیاتی نامناسب با هم برخورد میکردند که نشان از تنش زیاد میان آنها بود. این تنشها مربوط به دوره جدید نیست. از دهه چهل تاکنون شاهد چنین تنشهایی در هر مقطع هستیم و فقط نوع آن تغییر میکند.
    ** نوع بازی دیروز توهین به مردم بود
    حاج رضایی با بیان این که هزینههای میلیاردی بستن این دو تیم را مردم تامین میکنند اما رضایتشان تامین نمیشود، گفت: این سوال در ذهن تماشاگران ایجاد میشود که میلیاردها تومان پول در زمین حضور دارد و این بازیکنان و مربیان با ارقام نجومی، مسئولیت گرفتهاند؛ پولآنها از کجا پرداخت شده است؟ پاسخش بیتالمال و جیب مردم است! اما از این پول چیزی عاید مردم نمیشود. از نظر من نوع بازی دیروز توهین به مردم بود.
    ** در ایران دیدن فوتبال زیبا در داربی از مردم دریغ شده!
    وی با اشاره به تساوی بدون گل داربی، گفت: این سومین تساوی بدون گل پی در پی پرسپولیس و استقلال بود. البته مساله من نتیجه مساوی آن هم تساوی بدون گل نیست، بحث من کیفیت و نوع مسابقه است. بارها بازیهای صفر بر صفر در اروپا دیدهایم که فوقالعاده جذاب، تهاجمی و زیبا بودند. مردم از وقتی که برای دیدن آنها گذاشتند، پشیمان نشدند. اما متاسفانه در ایران دیدن فوتبال زیبا در داربی از مردم و هواداران این دو تیم دریغ شده و برخی تابوها برای آنها هنوز شکسته نشده است.
    ** چرا احتمال داربی در جام حذفی فقط در فینال است؟!
    حاج رضایی تاکید کرد: قرعه کشیهای لیگ و جام حذفی سالم است، اما برای مردم این سوال به وجود میآید که چرا در جام حذفی، استقلال و پرسپولیس باید در فینال با هم برخورد کنند؟! چرا هیچ وقت نباید این دو تیم مثلا در هفتههای دوم و سوم با هم بازی کنند؟ نباید نباختن در داربی تبدیل به امید و آرزو شود. اگر چه مقایسه این داربی با داربیهای بزرگ دنیا از بیخ و بن غلط است اما بالاخره یک چیزهایی باید از آن داربیها یاد گرفت.
    ** مردی خطاب به حاجرضایی: جواب بچههایم را چه بدهم؟
    به گزارش ایسنا، در این لحظه از گفت و گوی تلفنی با حاج رضایی، مردی که ظاهرا کنار اتومبیل او آمده بود، خطاب به او گفت: " آقای حاج رضایی یک کاری کنید! یک مقدار به این دو تیم بتوپید! من جواب بچههایم را چه بدهم؟ آنها واقعا اعتراض میکنند. "
    ** بازیکنان با راه رفتنشان در زمین انگار سر مردم منت میگذارند!
    حاج رضایی در اینجا خطاب به خبرنگار ایسنا، گفت: میبینید؟! همه معترض هستند! اگر من به زعم برخیها کارشناس نیستم یا مغرضانه کارشناسی میکنم، مردم که دیگر مغرض نیستند! آنها میبینند این دو تیم از بیشترین رانتها، بهترین امکانات رفاهی و بالاترین پولها آن هم در این اوضاع اقتصادی مملکت بهره می برند، اما هنگامی که در زمین هستند با راه رفتنشان انگار بر سر این مردم منت میگذارند!
    ** استرس زیاد بازیکنان، اندیشههای تاکتیکی مربیان را ذوب میکند
    این کارشناس فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا میتوان مربیان دو تیم که طراحی تاکتیکها وظیفه آنهاست را مقصر اصلی دانست، تصریح کرد: این که به بازیکنان توصیههایی شده یا نشده دیدگاه دیگری است اما از نظر من کادر فنی، بازیکنان و ... هیچ کدام نمیخواهند به یکدیگر ببازند. در چنین شرایطی بازیکنان با استرس زیادی در زمین حاضر شده و این وضعیت منجر به ذوب شدن تمام اندیشههای تاکتیکی شده و جایی برای بروز آنها وجود ندارد. شرایط پیش از هر بازی اصول و مراحلی دارد. اصل یا مرحله اول تحلیل تاکتیکی حریف و آنالیز نوع بازی آن تیم است. مرحله دوم طراحی و مهندسی مسابقه با اشراف به نقاط ضعف و قوت هر دو تیم است که ما از هر دو اصل بیخبر هستیم. اما مرحله سوم اجراست که ما در اجرا چیزی از هر دو تیم ندیدیم.
    ** یکی از راهحلهای این مشکل برگزاری بازی بیشتر میان دو تیم است
    وی در واکنش به این که وقتی بازیکنان دو تیم تقریبا از اواسط نیمه دوم بیشتر به زیر توپ میزدند یعنی هیچ برنامه و طرحی برای حمله نداشتند، به ایسنا گفت: دقیقا همین است که از مساوی راضی هستند و فقط دوست دارند به حریفشان نبازند.
    حاج رضایی در پاسخ به این سوال که چه راهکاری برای برون رفت از چنین شرایطی پیشنهاد میکنید؟ اظهار کرد: مهمترین و شاید تنهاترین راه حل این مساله برگزاری بازی بیشتر میان دو تیم است. در برنامهریزیها باید یکسری تابوها را بشکنیم. اول این که قرعه کشی لیگ به گونهای انجام شود که احتمال برخورد دو تیم در هر هفتهای وجود داشته باشد. یا اینکه در جام حذفی احتمال برگزاری داربی تنها در فینال نباشد. مگر چند شکست پی در پی پرسپولیس از استقلال، مشکلی را به وجود آورد؟ مگر پیروزی دراماتیک پرسپولیس در آن مسابقه سه بر دو، وضع بدی ایجاد کرد؟ طبیعی است هواداران هر دو تیم در صورت باخت ناراحت و با پیروزی تیمهایشان خوشحال میشوند؛ اینهاست که فوتبال را زیبا و جذاب میکند اما الان هیچ کسی از داربی لذت نمیبرد.
    ** دنیا تلاش میکند داربیها جذاب شود اما در ایران تلاش میکنیم بسته شود!
    وی افزود: دیروز بنا به دلایلی مجبور بودم مقابل تلویزیون بنشینم و بازی را ببیینم چون با این فوتبال کار دارم. پیش از این در سالهای گذشته مهمانیهایی قبل از داربی با حضور بازیکنان هر دو تیم گرفته میشد تا زهر مسابقه گرفته شود یا در بازیهای گروهی، این دو تیم همیشه سرگروه بودند و برنامهریزیها به گونهای بود که حتیالامکان کمترین بازی بین آنها انجام شود. تمام دنیا تلاش میکنند تا فوتبال و داربیها جذابتر شود، اما ما تلاش کردیم تا فضای آن بستهتر شود!
    ** سوالها و ابهامهای مردم جز با شکستن تابوها از بین نمیرود
    حاج رضایی در واکنش به این که اما این تفاسیر ممکن است این شائبه را ایجاد کند که مربیان و بازیکنان دو تیم چندان مقصر نیستند و این شرایط است که چنین عملکردی را در داربی به آنها تحمیل کرده، به ایسنا گفت: عوامل مختلفی در ایجاد چنین بازیهایی دخیل هستند. من در شرایطی نیستم که بخواهم مستند صحبت کنم اما همان طور که گفتم سوالها و ابهامهایی که در اذهان مردم و هواداران مطرح است، جز با شکستن انواع تابوها از بین نمیرود. در گذشته تابوی داوری را در داربی شکستیم و در آینده هم میتوانیم تابوهای دیگر را بشکنیم. هیچ اشکالی ندارد که این دو تیم به هم ببازند. گاهی اوقات یک تیم بالای جدولی به یک تیم پایین جدولی میبازد، هیچ مشکلی هم پیش نمیآید. نهایتا این تابوها و مشکلات که مردم را آزار میدهد باید از بین برود.
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 5 از 5 نخست ... 2345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع