صفحه 2 از 165 نخست 123451252102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 1642

موضوع: كالسیمین‌ (فاسمین)

عضو فعال
    تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال
    کالسیمین در یک روند صعودی در قالب یک کانال قرار دارد که هدف قیمتی کوتاه مدتش 1250 تومان می باشد ، از نظر زمانی محدوده 14 تا 25 مارس هدف زمانی می باشد ، در صورتی که 1020 به سمت پایین نشکند به صورت آرام و پیوسته قیمت به سطح مذکور خواهد رسید .

http://www.karamadgroup.com/content-1145.html

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سقراط آواتار ها
    تشکر شده 1,002 بار در 161 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آريامنش نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزيز
    تحليل بنيادي كالسيمين رو انجام دادم.اميدوارم براي دوستان هرچند اندك مفيد باشه.سعي كردم تحليل كاملي باشه
    http://www.bt-broker.com/show.file?m...127&showType=1
    بزرگواراني كه فرصت كافي براي خواندن كل تحليل ندارند پيشنهاد ميكنم فقط بخش برآورد سود رو كه از صفحه 15شروع ميشه بخونن.
    ضمناً اگر لينكي كه گذاشتم بازي درآورد و باز نشد به آدرس سايت كارگزاري بانك تجارت
    http://www.bt-broker.comمراجعه كنيد و در بخش گزارشات تحليلي اونا بخوانيد.
    با سپاس
    جناب آریامنش
    از تحلیل جنابعالی بسیار متشکرم و قدر دان زحماتتان هستم.
    اما نقدی بر تحلیل تان داشتم.
    در بیست و چند صفحه ای که مشاهده کردم قریب به 80-90 درصد آن بازخوانی و نمایش مجدد اطلاعات مالی شرکت است که از طریق صورتهای مالی و یادداشتهای همراه و گزارش هیئت مدیره امکان استخراج آن وجود دارد.
    آنچه که تحلیل را از بازخوانی صورتهای مالی متمایز میکند نکته بینی و انگشت گذاشتن تحلیل گر بر نکاتی است که بیشتر استفاده کنندگان اطلاعات مالی شرکت از تشخیص و واکاوی آن عاجزند. به عبارتی وظیفه تحلیلگر علاوه بر ارائه شمائی کلی از بنگاه اقتصادی مورد تحلیل ، روشن نمودن نقاط قوت و نیز تهدیدهایی است که من سرمایه گذار نمی توانم آن را از صورتهای مالی استخراج کنم و لذا نیاز به کارشناس تحلیلگر دارم.

هر چند نقد فوق نافی زحمات و کوشش جنابان عالی نمی شود.

با تشکر دوباره

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...دوستان با توجه به روند جدید قیمتهای جهانی بخصوص روی معاملات روزهای اتی کالسیمین رو چطور پیش بینی میکنید...؟؟؟...

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 51 بار در 20 ارسال
    دكتر جون فكر كنم يه چند درصدي فاز منفي بده.
    بهتره تا بعد از تعطيلات سهاممون رو بندازيم يك گوشه اي.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ALI48 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    ..علی نگرانم که ریزش بازارهای جهانی دامنه دار بشه...اونوقت یکمی قضیه از فاز شوخی خارج میشه...فعلا که ÷ول بک خوبی کرد به سطح 2280....ببینیم که این پایان فاز اصلاحه یا خیر...

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    دكتر تا 1900 و بودجه اي كه بستن هنوز فاصله هست. تا اون سطح هزار و يك اتفاق مي تونه تو بازار جهاني بيفته. ولي
    با اين وضعيت فكر كنم كل بازار تا روز دوشنبه و باز شدن بازارها منفي باشه.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ALI48 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی hitm@n آواتار ها
    تشکر شده 210 بار در 72 ارسال
    فکر میکنم اولین مقاومت پیش روی فاسمین 1160 هستش،ببینیم با این مقاومت چی کار میکنه
    امروز همون فردایی است که در انتظارش بودی:4:

تحلیلگر بنیادی آريامنش آواتار ها
    تشکر شده 612 بار در 131 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سقراط نمایش پست ها
    جناب آریامنش
    از تحلیل جنابعالی بسیار متشکرم و قدر دان زحماتتان هستم.
    اما نقدی بر تحلیل تان داشتم.
    در بیست و چند صفحه ای که مشاهده کردم قریب به 80-90 درصد آن بازخوانی و نمایش مجدد اطلاعات مالی شرکت است که از طریق صورتهای مالی و یادداشتهای همراه و گزارش هیئت مدیره امکان استخراج آن وجود دارد.
    آنچه که تحلیل را از بازخوانی صورتهای مالی متمایز میکند نکته بینی و انگشت گذاشتن تحلیل گر بر نکاتی است که بیشتر استفاده کنندگان اطلاعات مالی شرکت از تشخیص و واکاوی آن عاجزند. به عبارتی وظیفه تحلیلگر علاوه بر ارائه شمائی کلی از بنگاه اقتصادی مورد تحلیل ، روشن نمودن نقاط قوت و نیز تهدیدهایی است که من سرمایه گذار نمی توانم آن را از صورتهای مالی استخراج کنم و لذا نیاز به کارشناس تحلیلگر دارم.

هر چند نقد فوق نافی زحمات و کوشش جنابان عالی نمی شود.

با تشکر دوباره
    با سلام
    دوست عزیز جناب سقراط
    در ابتدا از انتقاد شما تشکر میکنم و انتقاد صحیح و بجا رو بسیار مفید میدانم.
    اما دوست عزیز تحلیلی که من ارائه کردم بر اساس فرم کلی است که همواره در ذهن دارم که بخش اول اون را به ارائه گزارش (نه تحلیل )از وضعیت و اطلاعات عمومی شرکت اختصاص میدم که حاوی جداول ، نمودارها و یادداشتهایی است.بخش دوم، تحلیل و برآوردی از سود شرکت ارائه می کنم.من دوست داشتم که حداقل به جمله ای که در پست خودم بالا نوشتم هم دقت میکردید(بزرگواراني كه فرصت كافي براي خواندن كل تحليل ندارند پيشنهاد ميكنم فقط بخش برآورد سود رو كه از صفحه 15شروع ميشه بخونن)
    عنوان کردم که دوستانی که وقت کافی ندارن فقط بخش تحلیلی رو که از صفحه 15 شروع میشه بخونن چون صفحات قبل از اون به قول شما فقط خلاصه ای از گزارش هیئت مدیره و صورتهای مالی شرکت هست.ضمناً این 90% (بر اساس محاسبات شما) گزارش و اراجیفی که نوشتم کلاً 7-8 ساعت زمان برده اما اون 10% باقی مونده که مربوط به تحلیل میشه حداقل 2 روز کاری روش وقت گذاشتم.شاید از نظر خیلی از دوستان زمان زیادی رو بیهوده صرف کردم اما من به تحلیلی که میکنم و خوانندگان اون تعهد دارم و نمیتونم عددی رو حتی یک رقم بدون تحلیل و منطقی اضافه و کم کنم.اگر من برای تحلیل های خودم این دقت و زمان رو صرف نمیکردم نمیتونستم سود تجارت الکترونیک رو 3تا 4 ماه قبل از تعدیل خود شرکت 121 تومان برآورد کنم و شرکت 4 ماه بعد 120 تومان اعلام کنه(120با فرض عدم افزایش سرمایه که انحراف 1 تومانی از تحلیل داشت).
    ضمنا تقریبا ً از صفحه 11من نسبتهای مالی شرکت رو برای 3 سال پیاپی محاسبه و تشریح کردم و جداول تولید و فروش رو برای 3 سال خلاصه کردم اونوقت شما میفرمائید فقط گزارش هیئت مدیره و صورت مالی رو کپی کردم ؟؟؟!!!در جدول شماره 15روند تحقق سود شرکت رو از سال 1384 و انحراف اونو آوردم.به نظر شما این جدول نیز از صورتهای مالی شرکت آورده شده ؟!!!!!!!!!!و در مورد سایر جداول نیز به همین ترتیب.در بخش تحلیلی نیز در مورد تک تک محصولات با دلیل و برهان صحبت و عدد گذاری کردم.(در حالی که در خیلی تحلیلهایی که توی سایت های مختلف مشاهده میشه به تحلیلگر وحی میشه مثلاً کل محصولات رو 20درصد رشد بده اما من هیچ وقت این کارو نکردم).از کلیه دوستانی هم که پای پست انتقادی شما تشکر کردند نیز سپاسگذارم!!!!!!!!
    باز هم از توجه شما سپاسگذاری میکنم.پاینده و پیروز باشید.
    ویرایش توسط آريامنش : 2011/03/14 در ساعت 08:04

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آريامنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ....یه مطلبی من عرض کنم....به حقوقی خوب و موثر و حامی در یه سهم شما چه پی بر ای میدهید.....بنظر من فارغ از ارزندگی یه سهم همیشه باید به سراغ سهامی رفت که یه حقوقی شناخته شده..خوشنام...کار بلد....و موثر و فعال روی سهم فعالیت کنه....اندیشه محوران دقیقا همین خصوصیات رو داره...با حمایت قوی و همه رقمه که دیروز و پریروز که ا سهم انجام داد به فروشنده هایی که اماده بودن سهمو تا 850 پایین بیارن اینطور فهموند که اگر اونروزی که من نمیزاشتم سهم بالا بره وشما زور میزدید...الان هم اگر من نخوام شما هم امکان منفی کردن سهمو ندارید....بخصوص و از همه مهمتر این که صبا هم سهامشو واگذار کرده کاش این بیمه هم سهمشو میفروختو خارج میشد....
    ویرایش توسط مهربان : 2011/03/14 در ساعت 09:43

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ما با اجازه بزرگترها ترسيديم و خالي كرديم.

صفحه 2 از 165 نخست 123451252102 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع