صفحه 66 از 66 نخست ... 165663646566
نمایش نتایج: از 651 به 655 از 655

موضوع: فرصت فروش

ستاره دار(1) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 26,453 بار در 4,446 ارسال

پاسخ : فرصت فروش

نقل قول نوشته اصلی توسط بورس باز قهار نمایش پست ها
    من نظر شخص رو میگم و این قیمت ها با توجه به ناو و پر بودن قیمت زیرمجموعه ها به خصوص وبملت به نظرم زور بالایی نداره برای بالا رفتن

از طرفی حمایت این صندوق به دلیل این بود که از پالایش یکم فروش بره و بگن ما ول نکردیم و بازدهی خوبی داشته

باز بررسی کنید / تو این بازار فرصت فروش اعلام کردن دل شیر میخاد
    من خودمم میخواستم امروز بفروشم.
    ولی موقعی که 8 درصد شد نفروختم.
    الان که اومده پایین. نمی دونم همین الان بفروشم یا نه.

اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد.
    "آلبرت انیشتین"

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,575 بار در 284 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Zabih نمایش پست ها
    وقتى سايپا حدود ١١٥ بود و... گفتم خودروييا نوسان دارن و بالاى زيادى ندارن
    چن تا مثبت خورد دوباره تلگراميا شرو كردن قيمت آنچنانى دادن كه خودرو ميشه فلان سايپا ميشه بهمان
    چى شد پس؟!!!
    هنوزم ميگم خودرويى نوسان داره تو همين دو سه روزه دوباره مثبت ميشه اما بازم نوسان
    گول گروه تلگرام و كانال و ... نخوريد
    این تاپیک منفعتش به اینه که وقتی بازار بالاست و سهمی حباب داره ویا زیادی از ارزشش بالا رفته و یا حتی کمتر از پیکش دوستان مثل جناب Zabih هشدار بدن و الا در بازار نزولی و صف فروش دیره- بهر حال این تاپیک باید خیلی فعالتر از فرصت خرید ویا دیگر تاپیکها باشد.
    غنای این فروم خیلی بیشتر خواهد بود اگر دوستان اینجا فعالتر بشند. میدانید سهم و فرصت خرید معرفی کردن بسیار ساده تر از اخطار برای به موقع ویا حتی زودتر فروختنه ( چون بستگی به استرتژی هر شخص داره و..) بهر حال کجا وکی باید از سهمی جدا شد و یا حتی از بازار کمی فاصله گرفت خیلی مهمتر از فرصت خریده- میثم ۲۰-۲۰ و بعضی دیگر ان به ان اشاره کرده اند- اما مطلب به این مهمی با این همه رشدی که بازار کرده بود باید به بحث گذاشته میشد
    - واقعیتش جو بازار همه را گرفته بود و مثلا وقتی نظر فروش عنوان کردم بیشتر یکصدا به دلایل معمول مانند دلار و غیره استقبال نمیشد- خلاصه برای اینکه همه منتفع بشیم دوستان نظرات مخالف را موقع پیک استقبال کنند وروی ان بحث و نقد کنند

بخصوص اینکه ما میدانیم روی دیگر صعود نزوله - بخصوص اگر شارپ بالا بره و چند ماهی بود که میدانستیم که بازار حتما یک اصلاح خوب داره (ریزش)- به همین دلیل کم فعال بودن این تاپیک در زمان صعود از غنای این فروم میکاهد. با تجربه ها که در این فروم زیاد هستند... نه تنها میتوانند در به موقع خرید سهم راهنما باشند بلکه در به موقع خارج شدن از سهمی که باز عرض میکنم تشخیص ان بسیار چالش برانگیزتر است هم مثمر ثمر باشند

حتی میتوان به دنبال اسم تاپیک مطلب ؛کی دندان طمع را بکنیم؛ را اضافه کنیم

پ ن - اگر سهمی بعد از اخطار فروش باز هم بالا برود بتنهایی به هیچ وجه از ارزش اخطار با دلایل ان نمیکاهد
    ویرایش توسط abed : 2020/09/20 در ساعت 06:40

عضو جدید سقراط حکیم آواتار ها
    تشکر شده 86 بار در 10 ارسال

با درود و سلام؛ یکی از بهترین تاپیک هایی است که تو فروم ها می بینم.مشکل بزرگ ماها همین بازنده غیر فعال بودن ماست. از این طرف و اون طرف می شنویم یا می خوانیم ویا خودمون

ارزیابی می کنیم که مثلا" فلان سهم بنیادش نیکوست و بر عرش نشسته ولی بد مثب 30تا 50درصد رفتم تو ضرر؟؟؟!!!!! اما کاری نمی کنم یا نکردم فقط در یک سیلاب نزولی هی سطوح حمایت - مقاومت؛

فیبوناچی؛ 5موجی زیگزاگی ؛دبل زیگزاگی !؛ هارمونیک با تمام جانوران پرنده خزنده اش ؛ابرهای باردار ایچیموکو و......هزاران مانع میندازیم جلوش ولی لاکردار بی وقفه صف فروش شده و من هی دارم میانگین کم می کنم؟؟؟!!
    !

مثال : شیران در این ایام به زیبایی دو ناحیه خروج در یک ریزش اصلاحی داده.ولی همگی (باتقریب) مدام دنبال محل ورود مناسب بودیم چون خیلی بنیادش محشره!! در حالی که به زیبایی داره کف ها و سقف های ملوسی یکی زیر دیگری می سازه

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

5. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سرمایه گذار آواتار ها
    تشکر شده 4,052 بار در 994 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سقراط حکیم نمایش پست ها
    با درود و سلام؛ یکی از بهترین تاپیک هایی است که تو فروم ها می بینم.مشکل بزرگ ماها همین بازنده غیر فعال بودن ماست. از این طرف و اون طرف می شنویم یا می خوانیم ویا خودمون

ارزیابی می کنیم که مثلا" فلان سهم بنیادش نیکوست و بر عرش نشسته ولی بد مثب 30تا 50درصد رفتم تو ضرر؟؟؟!!!!! اما کاری نمی کنم یا نکردم فقط در یک سیلاب نزولی هی سطوح حمایت - مقاومت؛

فیبوناچی؛ 5موجی زیگزاگی ؛دبل زیگزاگی !؛ هارمونیک با تمام جانوران پرنده خزنده اش ؛ابرهای باردار ایچیموکو و......هزاران مانع میندازیم جلوش ولی لاکردار بی وقفه صف فروش شده و من هی دارم میانگین کم می کنم؟؟؟!!
    !

مثال : شیران در این ایام به زیبایی دو ناحیه خروج در یک ریزش اصلاحی داده.ولی همگی (باتقریب) مدام دنبال محل ورود مناسب بودیم چون خیلی بنیادش محشره!! در حالی که به زیبایی داره کف ها و سقف های ملوسی یکی زیر دیگری می سازه

بسیار عالی به نکته خیلی مهم و جالبی پرداختید .
    حالا اگر شستا با سود 240 تومانی اعلامی فردا باز شد خیلی ها ورود کردند به نظرم مثل همین شیران باید کف و سقف های روند نزولی براش مرتب ترسیم کنیم مگر اینکه کل بازار دوباره جان بگیرد و مثبت شود.
    آنقدر که خرید به موقع مهم است، خرید ارزان مهم نیست.

7. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سرمایه گذار از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید سقراط حکیم آواتار ها
    تشکر شده 86 بار در 10 ارسال

سلامی دیگر ؛ در ساعت های پیشین چندین بار مطالبی رو نوشتم و پاک کردم. و هی نوشتم و دوباره پاک کردم چون دیدم خودم هنوز نتونستم به توصییه هایی که قراره به دیگران بکنم عمل کنم.

هرگاه تونستم تمام و کمال به توصییه های خودم عمل کنم!!!!به دیگران هم پیشنهاد خواهم کرد.ولی همین قدر بگم که فحش و ناسزا؛ بدوبیراه ؛دادوبیداد کلید راه موفقیت در این بازار نیست.

مرز میان برنده بودن و بازنده شدن بسیار ظریف و گاهی نامریی به نظر میرسه ! ؟ اگر در زمان سود بردن و برنده بودن بی برنامه باشیم به زودی به بازنده ایی منفعل تبدیل خواهیم شد.

9. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 66 از 66 نخست ... 165663646566

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بوک مارک ها