صفحه 83 از 243 نخست ... 33738081828384858693133183 ... آخرین
نمایش نتایج: از 821 به 830 از 2429

موضوع: فرصت خرید

عضو فعال
    تشکر شده 13,439 بار در 883 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashaj74 نمایش پست ها
    جناب موی عاقل راجب 2سهم باما و شپاس میخواستم نظرتون رو بدونم
    به نظرتون باما با توجه به گزارش 2زیر مجموعه اصلی و اینکه نرخ دلار رو برای نیمه دوم سال 2500 گرفته میتونه امسال 300 تومن بسازه؟
    نظرتون راجب سود سال 93 شپاس چیه؟میتونه بالای 800 بسازه؟
    باما ارزش بازارش بالاست
    شپاس با توجه به تغییرات اساسی در مدیریت تامین اجتماعی رویه خوبی خواهد داشت
    أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْقِلُونَ

عضو فعال
    تشکر شده 1,060 بار در 405 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط almerindo portfolio نمایش پست ها
    دوست عزیز فرافکنی بی نتیجه است.
    این جا مکانیست برای یادگیری و پرسش و پاسخ.
    خوب ممکنه این گونه مطرح بشه که مجبور نیستی به این جا بیای و تاپیک خودمه و و...اما این گونه صحبت ها قبل از قرون وسطا منسوخ شد و خوشبختانه از همون موقع شخصیت و تحلیل و بحث جاشو گرفت.............................
    دوست عزیز. من دو تا سوال دارم! اگه لطف کنی و بهم برچسب نزنی بپرسم؟
    اول اینکه هدف شما از طرح این موضوعات چیه؟ میخوای چی بشه در نهایت؟ موی عاقل دیگه پست نزنه؟ به بقیه معرفیش کنی؟ خودتو به بقیه معرفی کنی؟ هدفت رو بدونیم شاید یه راه مناسب تر پیدا کنیم .........
    دوم اینکه کلا هدفت از اومدن توی بورس چیه؟ کسب سود؟ جلوگیری از ضرر بقیه؟ اصلاح نظر و شخصیت بقیه؟
    در هر صورت امیدوارم پرسود باشی

3. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید sadeghmousavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد حقانی آواتار ها
    تشکر شده 1,044 بار در 380 ارسال
    سلام موی عاقل عزیز
    از راهنماییهای شما همیشه بهره مند میشویم و از این بابت از شما ممنون و سپاسگذارم. امیدوارم پاداش خیر خودتان را از خداوند متعال دریافت نمایید.
    به امید سربلندی شما

5. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد حقانی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی چگوارا آواتار ها
    تشکر شده 175 بار در 25 ارسال
    درود
    اون بابایی که دم از تحلیل میزنه شازده جون خودت داری روی هوا حرف میزنی میگی طرح توسعه داره و یک لینک دادی به این میگی تحلیل. توی بازار سرمایه تجربه حرف اول را میزنه خام چهار تا فروم نویس نشوید در مورد لکما هم این حرف ها سال 89بود. بگذارید از تجربیات قدیمی های بازار همچون موی عاقل عزیز که بدون هیچ چشم داشتی تجربیات خود را در اختیار دیگران میگذارند استفاده نماییم
    نمونه ای از پیشنهاد های ایشان برای خرید که سود بالای 300 درصدی برای خریدار داشته است در زیر ببینید در ضمن در این روزگار انسان های نادری چنین کار انسان دوستانه ای را انجام میدهند
    معرفی وبانک در 250 قبل از افزایش سرمایه
    پکرمان در 280 قبل از افزایش سرمایه
    شاارک قبل از مجمع در 700
    دابور قبل از مجمع در 700
    چکاوه در 500 قبل از مجمع
    تعصب و خودبینی را کنار بگذاریم و از تجربیات دیگران کمال استفاده را نماییم

عضو فعال BETA آواتار ها
    تشکر شده 2,165 بار در 455 ارسال
    سلام و عرض ادب خدمت موی عاقل وتشکر برای پاسخهای مفیدتون

اگه بخواهید تو دارویی ها از ۲۰ بهشون نمره بدین به وپخش و دلقماا چند میدین؟

لطف میکنید نظرتون و درباره سبدم بفرمایید..از نظر ریسک و بازده و بهینه سازی ...

ممنون از لطفتون

یه سوال حاشیه ای ..
    شما متولد چه سالی هستین؟
    تار و پود هستي ام بر باد رفت اما نرفت / عاشقي ها از دلم ديوانگي ها از سرم

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید BETA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال metitondar آواتار ها
    تشکر شده 1,545 بار در 421 ارسال
    فرصت خرید:
    -------------
    رتكو

ميدكو

بشهاب

كمنگنز

كنور

پاسا

تكشا

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید metitondar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    تحلیلی کلی از بورس
    نقدینگی که از بازار های موازی وارد بورس شده فقط در حساب های بانکی و همین بورس است که می تواند این نقدینگی مفید باشد و آسیب نزند بخصوص در بورس اگر همراه با افزایش سرمایه شرکتها از آورده یا انباشته و ورود نقدینگی به تولید باشد
    بدیهی است دولت جدید این موضوع را به خوبی درک کرده و هر گونه اقدامی که باعث ترس این پولها و خروج این سرمایه عظیم از بورس و ورود به سایر بازار های موازی باشد جلوگیری می کند پس می توان تا سالها با سهام خوب با خیال راحت سهامداری کرد و نگرانی نداشت تا موقعی که یک نفر دیگر مثل ا. ن بیاید

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 77 بار در 11 ارسال
    موی عاقل عزیز سلام
    امیدوارم که همیشه موفق باشید
    از قبل از مجمع شاراک جنابعالی موافق سهام داری این سهم بوده اید و اکنون هم
    به نظر جنابعالی تا کجا تاکید به نگهداری شاراک دارید
    ممنون

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید روزبه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 399 بار در 102 ارسال
    با کسب اجازه از جناب آقای موی عاقل(کسی که خداوند دشمنان او را ....قرار داد!)
    به نطر میرسه شپاس سهم ارزنده ای برای ماهه آینده باشه. و چن روز اول این هفته فرصت خرید طلایی است برای جمع کردن این سهم است. هرروزی که بگذره سود کمتری داریم.
    از نظر تکنیکال اینکه موفق به ایجاد الگوی سر و گردن شده که اواخر این هفته مقاومت خودش نسبت به این الگو را نشان داد.
    بنده قصد دارم تا 500 درصد سبدم را به این سهم اختصاص بدم . اگر استاد راهنمایی کنه عالی میشه.
    تارگت: 36500
    Untitled.png

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید dr.hamid از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی einstein آواتار ها
    تشکر شده 2,063 بار در 339 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط چگوارا نمایش پست ها
    درود
    اون بابایی که دم از تحلیل میزنه شازده جون خودت داری روی هوا حرف میزنی میگی طرح توسعه داره و یک لینک دادی به این میگی تحلیل. توی بازار سرمایه تجربه حرف اول را میزنه خام چهار تا فروم نویس نشوید در مورد لکما هم این حرف ها سال 89بود. بگذارید از تجربیات قدیمی های بازار همچون موی عاقل عزیز که بدون هیچ چشم داشتی تجربیات خود را در اختیار دیگران میگذارند استفاده نماییم
    نمونه ای از پیشنهاد های ایشان برای خرید که سود بالای 300 درصدی برای خریدار داشته است در زیر ببینید در ضمن در این روزگار انسان های نادری چنین کار انسان دوستانه ای را انجام میدهند
    معرفی وبانک در 250 قبل از افزایش سرمایه
    پکرمان در 280 قبل از افزایش سرمایه
    شاارک قبل از مجمع در 700
    دابور قبل از مجمع در 700
    چکاوه در 500 قبل از مجمع
    تعصب و خودبینی را کنار بگذاریم و از تجربیات دیگران کمال استفاده را نماییم
    دوست عزیز
    واقعاٌ بیایید به گفته خودتون تعصب را کنار بذاریم.و بدون توجه به گوینده اصل سخن را نقد کنم.
    من کاری به اصل بحث دوستان ندارم ولی در اینکه میدکو یک مجموعه در حال رشدی است و طرحهای توسعه زیادی دارد،شکی نیست.اثبات هم نمی خواهد.فقط کافی است بدومن تعصب به پرتفوی غیر بورسی این شرکت و حجم سرمایه هر شرکت و درصد مالکیت میدکو نگاهی بیاندازید .همچنین میتوانید گزارشات مالی میدکو را در کدال سرچ کنید.
    در مورد باما،قیمت فلز روی در حداقل قیمت جهانی خودش قرار دارد.خروج اقتصاد جهانی از رکود افزایش قیمت این فلز را در پی خواهد داشت.شما نگاه کنید یکی دو سال قبل قیمت این فلز 2700 دلار بود و الان نزدیم 1700.با همین قیمت ها سهام شرکت در P/E تحلیلی زیر 4 معامله می شود.بنابراین نمی شود گفت این سهم ارزنده نیست.
    در مورد دارویی ها هم به نظر من با توجه به استفاده این شرکتها از ارز مبادلاتی ،حتی کاهش قیمت دلار به سودآوری آنها اضافه نمی کند.من خودم سود دالبر را برای امسال نزدیک 270 تومن محاسبه کردم و قیمت نهایی آن تا پایان سال را 1800 میدانم که تقریباٌ همین الان پر شده است.ضمناٌ سود شرکتهای دارویی در سال 93 رشد ناچیزی خواهد داشت و از سال 94 به بعد در سراشیبی خواهد افتاد.برای این گفته ام هم دلیل دارم.کافی است داستان شیران،پاکسان،غبشهر را مرور دوباره ای داشته باشیم.
    در پایان این را اضافه کنم که قیمت اکثر شرکتها در سال جاری رشد چند برابری داشت . و اگر فردی نا وارد هم از حافظ عبور می کرد و می گفت 10 میلیون به من بورس بدید ،تا الان 100% توی سود بود.از این به بعد است که اگر کسی سود آنچنانی برد،واقعاٌ می تواند ادعا کند که تحلیلگر است.البته اگر رانت اطلاعاتی نداشته باشد.
    موفق و پیروز باشید

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید einstein از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)