صفحه 8 از 9 نخست ... 56789 آخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 89

موضوع: گروه سيماني(سغرب-هگمتان-سشرق-سفارس و ......)

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    رضا جان الان که کل گروه شده لیدر!
    ولی از نظر من : سکرما ، سغرب ، سرود ، سپاها ،سخزر.........آخرش کل گروهو گفتم
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,986 بار در 19,075 ارسال
    همون هایی که مهران عزیز و مصطفی جان پیشنهاد دادن (-:
    البته ما بهبهان و بجنورد هم خریدیم به خاظر جو که فعلا خریدمون اشتباه بوده مثل اینکه. نظر من همون سغرب و سروده. سدور هم ما خریدیم البته به خاظر جو گروه کلا جو گیر شدیم

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال roohe-khashen آواتار ها
    تشکر شده 8,665 بار در 2,055 ارسال
    در بین سیمانی ها سغرب سخزر هگمتان و به خصوص سشمال بچه ها این یکی سشمال واقعا قیمتش مفت هستش با تو جه به پی بر ای و بنیادی شرکت این سشمال رو واقعا دریابید

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) sirwan آواتار ها
    تشکر شده 1,095 بار در 253 ارسال
    سمازن هم سیمان حوبیه -سفانو صادرات دارد
    گفت اسانگیر بر خود کارها که از روی طبع سخت میگردد حهان بر مردمان سخت کوش

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sirwan از ایشان تشکر کرده اند:

البته بچه ها اکثر سیمانی ها خوب هستد یعنی هر کدوم یه خصوصیتی دارند مثلا سغرب صادرات قوی داره یا سشمال تنها تولید کننده سیمان رنگی هستش که الانم تو ساختمونهای جدید خیلی کاربرد داره سفارس یا سخزر بود که کوره های نسل جدید داره میسازه خلاصه اکثرشون خوب هستن و از همه مهمتر این که سهامداران حقیقی سیمانی از نسل با تجربه بورس هستند و بسیار منطقی عمل میکنند فقط چون تعداد شرکتهای سیمانی زیاد هستش شاید صف خریدشون به قدرت صف خرید کاشی یا قندیها نباشه اما قطعا اگه امروز یا فردا گیر کسی سهام سیمانی بیاد همه سود میکنیم فقط یادتون باشه سیمانیها مثل قندیها نیستند که اگه چندتاشون صف فروش بشن باز چندتاشون صف خرید باشن سیمانیها اکثرا همه با هم میریزن پس موقع خروج رو با دقت شناسایی کنید البته من از اون نسل با تجربه بورس نیستم اما خوب معمولا در بدترین شرایط هم سیمانی و خودرویی خرید و فروش میکنم عادته دیگه به امید سود کردن همه بچه ها

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

یه بحثی هم یه سری بچه ها تو پیغام خصوصی از من پرسیده بودن راجب مشکل فروش سیمان سپاهان که مثل اینکه تو یه سایت گفتن مشکل فروش دارن و یه سری محصولات رو دارن تو تهران میفروشن بچه ها صنف سیمان هم مثل اکثر صنف ها رقابتی هستش حتی شاید به خاطر یه کیسه سیمان طرف 500 تومن هم ارزونتر بده مردم از اون بخرن اما من فکر نمیکنم سیمان سپاهان مشکلی بابت فروش داشته باشه حالا تو تهران هم اگر فروخت خوب فروخته دیگه خالا باز هم تحقیق میکنم اگه اطلاعاتی بدست اوردم میگم اما سهم خوبیه همین امروزشم اگه رو 116 کسی میخرید میتونست به صف خرید 122 بفروشه البته مثل میگم چون سیمانیها حداقل چند روز مثبت هستند وامیدوارم کسی این کار رو نکرده باشه

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 763 بار در 121 ارسال
    با سلام
    ظاهرا امروز جو سیمانیها خوب مثبت بوده و همه 4% مثبت ثبت کردند. فکر کنم حدود 10 روز پیش بود که مهران سشرق و سغرب را بهم پیشنهاد داد و من طبق معمول چون سرمایه ام کمه نخریدم (فکر کنم مهران دیگه عمرا بهم سهم نگه, از بس گفته و من نخریدم!) و ترجیح دادم اندک پولی که دارم را در فسپا که آنروزها صف فروش بود سرمایه گذاری کنم. خب حالا این بالا رفتن مبارک سهامداراشون ولی راستش من نمیدونم آیا این مثبت شدن برای سهامی مثل سیمان بجنورد یا سیمان سبزوار هم منطقیه یا نه؟ آخه مثلا سیمان بجنورد چند ماهه رو منفی 4 خریدار درست و حسابی نداره ولی الان اینجوری مثبت میشه...
    اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنند.
    با تشکر

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تازه کار از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط roohe-khashen نمایش پست ها
    البته بچه ها اکثر سیمانی ها خوب هستد یعنی هر کدوم یه خصوصیتی دارند مثلا سغرب صادرات قوی داره یا سشمال تنها تولید کننده سیمان رنگی هستش که الانم تو ساختمونهای جدید خیلی کاربرد داره سفارس یا سخزر بود که کوره های نسل جدید داره میسازه خلاصه اکثرشون خوب هستن و از همه مهمتر این که سهامداران حقیقی سیمانی از نسل با تجربه بورس هستند و بسیار منطقی عمل میکنند فقط چون تعداد شرکتهای سیمانی زیاد هستش شاید صف خریدشون به قدرت صف خرید کاشی یا قندیها نباشه اما قطعا اگه امروز یا فردا گیر کسی سهام سیمانی بیاد همه سود میکنیم فقط یادتون باشه سیمانیها مثل قندیها نیستند که اگه چندتاشون صف فروش بشن باز چندتاشون صف خرید باشن سیمانیها اکثرا همه با هم میریزن پس موقع خروج رو با دقت شناسایی کنید البته من از اون نسل با تجربه بورس نیستم اما خوب معمولا در بدترین شرایط هم سیمانی و خودرویی خرید و فروش میکنم عادته دیگه به امید سود کردن همه بچه ها
    دوست عزیز اینکه نوشته ای سفارش وسخزر کوره نسل جدید می سازد یعنی چه؟ اینها کارخانه های تولید سیمان هستند نه ماشین ساز . تکنولوژی کوره های جدید متعلق به FL Smithدانمارک می با شد که در واحد هشتم سیمان تهران-واحد دوم سیمان هگمتان-سیمان نهاوند -واحد دوم سیمان ایلام- و....... البته یک کوره جدید ساخت polysiusالمان در سیمان سبزوار و واحد دوم سیمان ارومیه وسیمان گیلان سبز نصب شده که مشابه نوع دانمارکی است . پس هیچ شرکتی در ایران نمی تواند کوره مدرن سیمان طراحی کند وبسازذ

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sirwan از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط sirwan نمایش پست ها
    دوست عزیز اینکه نوشته ای سفارش وسخزر کوره نسل جدید می سازد یعنی چه؟ اینها کارخانه های تولید سیمان هستند نه ماشین ساز . تکنولوژی کوره های جدید متعلق به FL Smithدانمارک می با شد که در واحد هشتم سیمان تهران-واحد دوم سیمان هگمتان-سیمان نهاوند -واحد دوم سیمان ایلام- و....... البته یک کوره جدید ساخت polysiusالمان در سیمان سبزوار و واحد دوم سیمان ارومیه وسیمان گیلان سبز نصب شده که مشابه نوع دانمارکی است . پس هیچ شرکتی در ایران نمی تواند کوره مدرن سیمان طراحی کند وبسازذ
    بنده گفتم دارن دانمارکی میسازن؟؟؟؟!!شما نوشته رو بخون با دقت بعد بیا اینجا از تکنولوژی کوره صحبت کن منظور بنده از ساخت کوره نسل جدید کوره هایی است که از سوخت کمتری استفاده کنن و هزینه های شرکت پایین بیاید البته در دنیا شرکت holcim بلژیک در کوره ها به جای گاز و مازوت از زباله استفاده میکنه که این تکنولوژی هم در اسیا فقط در اختیار لبنان میباشد و موضوع دوم اینکه مثلا اگر تو ایران نیروی هوایی بگه ما جنگنده نسل جدید ساختیم حتما شما فکر میکنی f-35 ساخته درسته؟؟؟؟نه عزیزم منظور از نسل جدید یعنی چیزی شبیه به بهترین حالا تو همه چی و نکته اخر اینکه قربونت برم کارگر پای کوره که نمیاد این ماشین رو بسازه و بنده هم میدونم اینها شرکت سیمانی هستند نه ماشین ساز!! بازم اگه مبحثی راجب سیمان از جمله خود سیمان نوع سیمان,سیمان پرتلند سیمان سفید سیمان رنگی خلاصه بصورت تخصصی بود بنده درخدمتم !

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید roohe-khashen از ایشان تشکر کرده اند:

اقای roohe-khashen لطفا جنبه بحث داشته باش احتمالا شما مهندس تولید سیمان هستید لطفا در مورد همین کوره های جدیدی که ادعای ساخت ان را در سخزر ویا هر جای دیگری ساخته می شوذ کمی برای ما توضیح دهید .کجا کوره با سوخت غیر مازوت یا گاز وبا رانذمان بالا طراحی شده ودر حال ساخت است ؟

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sirwan از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 8 از 9 نخست ... 56789 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)