صفحه 12 از 667 نخست ... 291011121314152262112512 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 6663

موضوع: i!i!i! تاپيک تحليلهاي تکنیکال (i!i!i! (SMJ13

عضو عادی
    تشکر شده 208 بار در 97 ارسال
    سلام شما جای من بودید چکار می کردید ؟
    مرداد ماه حدود 36 م تومان سهام ثشرق را خریدم ولی اینقدر این سهم بالا و پایین شد و من هم ناشی و عجول ، به هوای اینکه اگه با سهم دیگه ای این سهمو سوییچ کنم بیشتر سود می کنم اینو فروختم (اوایل ابان) و بجای اون تکشا گرفتم با میانگین خرید هر سهم 690 ت . بعد از اون ثشرق رفت بالا و تکشا اومد پایین . واین آهنگ تقریبا تا الان هست . فعلا از این ماجرا 7 م تو ضرر هستم .حالا با توجه به روند هر دو سهم شما اکه جای من بودید چکار می کردید؟ کدومشون آینده دارتر هستند ؟ ایا باز هم برگردم به ثشرق یا نه؟ بسیار ممنون

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال smj13 آواتار ها
    تشکر شده 10,580 بار در 1,186 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط KEYAN5533 نمایش پست ها
    با تشکر از وقتی که بی ریا میزارین.
    خودم نظرم رو شبندر هست وار بانکی ها رو وانصار وار خودرویی ها رو خپارس ودارویی ها دکوثر
    استاد حالا نظر شما چی هست؟
    با سپاس فراوان
    خوب در مورد بانکی ها و خودرویی ها قبلا توضیحات را داده ام ، خپارسی که 137 تومن ضرر کرده چه داره که نظرتون روشه؟
    بانکی ها هم نزدیک اصلاحشون هستن ولی نفتی ها آماده شروع موج 5 صعودی هستند...
    اگر علاقه شدیدی دارید که سود کسب کرده در دیگر گروه ها را با زیان خودرویی ها معاوضه کنید ، بسم الله...
    توی تاپیک قبلی هم گفتم اصلا هیچ نظری روی خودرویی ها ندارم ، مثلا شما فکرش را بکنید توی تاپیک ها دارند میگن اگر ایرانخودرو فلان دارایی خودش را بفروشد ضرر چند هزار میلیاردی خودش را یر به یر میکند و به سودی عجیب میرسد !!!!!
    یا حضرت اوسا قدوس تا دیروز بنده فکر میکردم ایرانخودرو ، خودرو تولید میکند ولی طی این چند وقته فهمیدم چه اشتباه فاحشی میکردم ، ایرانخودرو یک شرکت ساختمانی است که دارایی های خودش را میفروشد تا سود عجیبی کند !!!!
    اتفاقا خیلی صحبت از این هم هست که شرکای تجاری همچون شرکتهای ساختمانی پژو و سیتروئن دارند میان سهامش رو بخرند که تبدیل به هلو شوند !!!!
    برادران ، خواهران، عزیزان ، به خدا قسم بنده خوبی شما را میخواهم سمت خودرویی ها نروید!!!!
    هیـــچــگــونـــه توصیه ای به خرید و فروش ندارم !!!!

4. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید smj13 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 205 بار در 94 ارسال
    ااستاد خسته نباشین
    گویا غبشهر افزایش سرمایه ایی به اندازه 210% از محل انباشته داشته با این حساب اگه درست محاسبه کرده باشم با توجه به اخرین قیمت سهم می بایستی حدودای عدد 1470 تومان بازگشایی بشه از طرفیم پیش بینی اولیه سهمو در سال 93 حدودای 600 در نظر گرفته که تعدیل منفی نسبت به اخرین پیش بینی ها داره ( بماند نسبت به اولین پیش بینی سال 92 بالای 270% تعدیل کرده اما بازار به این چیزا توجه نداره) حالا فکر میکنید قیمت روز بازگشایی چند باشه خوبه؟ و ایا با سهم موندن به صلاحه با دید میان مدت یا بهتره روز بازگشایی اصل سهمارو رد کنم بره ؟ البته متاسفانه قیمت بالا خرید دارم ( میانگین 4700) ممنون میشم راهنماییم کنید

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید setare_ur از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 205 بار در 94 ارسال
    استاد میشه نظرتون در مورد شیران بفرمایید گویا کفش 2900 و هدف اولیه اش 3400 هستش ولی مثل اینکه ظرف زمانیش به منظور خروج از این نقطه طولانی خواهد بود میانگین 3360 رو سهم هستم به اندازه 15% سبدم ولی بیشتر با سهام نوسان گیری میکنم ( البته این دفعه نوسان مارو گرفت) ممنون میشم نظرتونو در مورد موندن یا فروش سهم بدونم

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید setare_ur از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی KEYAN5533 آواتار ها
    تشکر شده 493 بار در 181 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط smj13 نمایش پست ها
    خوب در مورد بانکی ها و خودرویی ها قبلا توضیحات را داده ام ، خپارسی که 137 تومن ضرر کرده چه داره که نظرتون روشه؟
    بانکی ها هم نزدیک اصلاحشون هستن ولی نفتی ها آماده شروع موج 5 صعودی هستند...
    اگر علاقه شدیدی دارید که سود کسب کرده در دیگر گروه ها را با زیان خودرویی ها معاوضه کنید ، بسم الله...
    توی تاپیک قبلی هم گفتم اصلا هیچ نظری روی خودرویی ها ندارم ، مثلا شما فکرش را بکنید توی تاپیک ها دارند میگن اگر ایرانخودرو فلان دارایی خودش را بفروشد ضرر چند هزار میلیاردی خودش را یر به یر میکند و به سودی عجیب میرسد !!!!!
    یا حضرت اوسا قدوس تا دیروز بنده فکر میکردم ایرانخودرو ، خودرو تولید میکند ولی طی این چند وقته فهمیدم چه اشتباه فاحشی میکردم ، ایرانخودرو یک شرکت ساختمانی است که دارایی های خودش را میفروشد تا سود عجیبی کند !!!!
    اتفاقا خیلی صحبت از این هم هست که شرکای تجاری همچون شرکتهای ساختمانی پژو و سیتروئن دارند میان سهامش رو بخرند که تبدیل به هلو شوند !!!!
    برادران ، خواهران، عزیزان ، به خدا قسم بنده خوبی شما را میخواهم سمت خودرویی ها نروید!!!!
    با تسکر از شما؟
    سوال آخر
    استاد شما فرمودین تک سهم نشم
    به روی چشم
    شبندر هست؟ونفت رو چه طور می بینید؟یا چه سهم دیگه ای رو میفرمایید ونظرتون هست
    مبلغ من40تا
    با تشکر وسپاس فراوان

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید KEYAN5533 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال smj13 آواتار ها
    تشکر شده 10,580 بار در 1,186 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط KEYAN5533 نمایش پست ها
    با تسکر از شما؟
    سوال آخر
    استاد شما فرمودین تک سهم نشم
    به روی چشم
    شبندر هست؟ونفت رو چه طور می بینید؟یا چه سهم دیگه ای رو میفرمایید ونظرتون هست
    مبلغ من40تا
    با تشکر وسپاس فراوان
    ونفت را تحلیلش را چند صفخه قبل زده ام ، سقف دوقلو و ریزش احتمالی تا 345...
    شبندر خوبه ، سبد پیشنهادی هم برای بلند مدت داده ام ، ولی سعی کن سبدت بلند مدتت از 85درصد سرمایت تشکیل بشه و نهایتا 4 سهم خوب...
    با 15 درصد هم میتونی نوسان بگیری و سیگنال ها هم لابلای تحلیل هایم داده ام
    موفق باشی
    هیـــچــگــونـــه توصیه ای به خرید و فروش ندارم !!!!

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید smj13 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 17 بار در 6 ارسال
    سلام.خسته نباشید.وسینا رو از 185 تومن دارم . نظرتون این بود که بانکی ها اصلاح دارن . بنظرتون موقتا شنبه از وسینا خارج بشم؟تو شیران هم گیر افتادم.واقعا نمیدونم باهاش چیکار کنم.کرماشا،خراسان،وپترو هم دارم.تصمیم دارم موتوژن بگیرم.نظرتون چیه؟

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید vahid1359 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bnz آواتار ها
    تشکر شده 1,393 بار در 364 ارسال
    سلام درمودر کچاد کگل نظرتون بفرمایی متشکدم

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید bnz از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۴)
    تشکر شده 3,504 بار در 977 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط smj13 نمایش پست ها
    البته شکربن همچنان تو کانال صعودی داره حرکت میکنه ولی در مورد جایگزینیش با شبندر ... نمیدانم...
    هر دو سهم خوب هستند ولی خوب شبندر اصلاح بسیار خوب انجام داده و برای خرید هم مناسب هست...
    شاید تا یک هفته دیگه نفتی ها شروع به رشد کنن ، شااااااید...
    صلاح خودتان را خودتان میدانید ، بنده فقط میتونم بگم کدوم اصلاح بیشتری داشتند ...
    از راهنمایی ارزشمند شماممنونم.
    آن ها که به گوششان بیش از چشمشان اعتماد میکنند یک چیز بزرگ را از دست میدهند و آنهم حقیقت است.
    وقتی خودت را هم صدا با اکثریت دیدی، وقت آن است که بنشینی و عمیقا فکر کنی.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید majid664 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابشار آواتار ها
    تشکر شده 7,847 بار در 1,375 ارسال
    اقاسید ایران مرینوس را چطور یش بینی میکنید خدا خیرتان دهد

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ابشار از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع