نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بنظر شما کدام تیم قهرمان جام جهانی خواهد شد؟

رأی دهندگان
204. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آرژانتین

31 15.20%
  • آلمان

49 24.02%
  • اسپانیا

12 5.88%
  • ایتالیا

11 5.39%
  • انگلیس

2 0.98%
  • برزیل

63 30.88%
  • پرتغال

1 0.49%
  • فرانسه

4 1.96%
  • هلند

26 12.75%
  • سایر تیم ها

5 2.45%
صفحه 87 از 101 نخست ... 37778485868788899097 ... آخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 1005

موضوع: همگام با جام جهاني

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال

پاسخ : همگام با جام جهاني

خودمونیم خوب بازی کردن آلمان یه طرف اما کودکستانی بودن برزیلی ها هم نباید از نظر دور کرد. 2 تا پاس ساده نمی تونستند به هم بدند! واقعا من نمی دونم آیا بضاعت برزیل همین بازیکن ها بوده؟! جنازه ی کاکا و روبینیو و پاتو از فرد بهتر بودند! یا مثلا لوکاس مورا و خیلی های دیگه

اما مقایسه این برزیل با آرژانتین و مقایسه هلند با این آلمان واقعا کم لطفیه. من خودم از دیشب نگران بازی فینال بودم که آرژانتین با چه سبکی باید جلوی آلمان بازی کنه!

هلند هم تیم خوبیه. ایشالله برزیل رو می بره و سوم میشه
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    خودمونیم خوب بازی کردن آلمان یه طرف اما کودکستانی بودن برزیلی ها هم نباید از نظر دور کرد. 2 تا پاس ساده نمی تونستند به هم بدند! واقعا من نمی دونم آیا بضاعت برزیل همین بازیکن ها بوده؟! جنازه ی کاکا و روبینیو و پاتو از فرد بهتر بودند! یا مثلا لوکاس مورا و خیلی های دیگه

اما مقایسه این برزیل با آرژانتین و مقایسه هلند با این آلمان واقعا کم لطفیه. من خودم از دیشب نگران بازی فینال بودم که آرژانتین با چه سبکی باید جلوی آلمان بازی کنه!

هلند هم تیم خوبیه. ایشالله برزیل رو می بره و سوم میشه
    سید جان میبریمتون و خودمون با آلمان واسه توپ سکه میندازیم ، آرژانتین سومی بسشه

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 411 بار در 124 ارسال

سید جان این برزیل واقعا تیم آشغالی بود...فقیرترین برزیل تاریخ از نظر تکنیک و ضریب هوشی...واقعا اینا فکر کردن دفعه قبل اسکولاری تیمو قهرمان کرد که آوردنش.؟ با کافو و کارلوس و رونالدینیو و ریوالدو و رونالدوی اصیل قهرمان شدن..آقا اومد از خودش تیم درست کنه که شد این..آلمان هم مثل کرکس بالا سر این جنازه بود تا بهره ببره مثل رئال که با کرنر بایرنو به زانو در آورد اینا هم با کرنر برزیل رو بردن بقیه گلاشون از نظر من ارزش تاکتیکی نداشت چون به یه تیم از هم گسسته میزدن فقط ارزش کری خونی داشت. اگه بزن بودن به فرانسه میزدن..!
    .
    دکتر جان از دید بنیادی این آلمان نتیجه یه کار 20 سالست و منطق میگه باید قهرمان شن تا ارزش این مدیریت و برنامه ریزی بی نقص خودشو نشون بده (ایشالا تو روسیه 4 سال بعد.)
    اگه آرژانتین هلند رو بزنه من میگم قهرمانه...توکلمون اول به خداست بعد مسی

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید warrior از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ائلچی نمایش پست ها
    سید جان میبریمتون و خودمون با آلمان واسه توپ سکه میندازیم ، آرژانتین سومی بسشه
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علی علیزاده آواتار ها
    تشکر شده 3,704 بار در 1,011 ارسال

100 درصد المان قهرمانه...ارژانتین در برابر المان صفر هس
    یا غنی....

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علی علیزاده از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال

بازی دیدنی فینال بین آلمان و هلند را از دست ندین.من اولین بازی هلند را دیدم در نظر سنجی هلند را انتخاب کردم ولی فینالیست را احتمالا ضربات پنالتی مشخص میکنه.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط warrior نمایش پست ها
    سید جان این برزیل واقعا تیم آشغالی بود...فقیرترین برزیل تاریخ از نظر تکنیک و ضریب هوشی...واقعا اینا فکر کردن دفعه قبل اسکولاری تیمو قهرمان کرد که آوردنش.؟ با کافو و کارلوس و رونالدینیو و ریوالدو و رونالدوی اصیل قهرمان شدن..آقا اومد از خودش تیم درست کنه که شد این..آلمان هم مثل کرکس بالا سر این جنازه بود تا بهره ببره مثل رئال که با کرنر بایرنو به زانو در آورد اینا هم با کرنر برزیل رو بردن بقیه گلاشون از نظر من ارزش تاکتیکی نداشت چون به یه تیم از هم گسسته میزدن فقط ارزش کری خونی داشت. اگه بزن بودن به فرانسه میزدن..!
    .
    دکتر جان از دید بنیادی این آلمان نتیجه یه کار 20 سالست و منطق میگه باید قهرمان شن تا ارزش این مدیریت و برنامه ریزی بی نقص خودشو نشون بده (ایشالا تو روسیه 4 سال بعد.)
    اگه آرژانتین هلند رو بزنه من میگم قهرمانه...توکلمون اول به خداست بعد مسی
    مسی باید تاوان گل دقیقه 92 به ایران را پس بده.خدا ازش نگذره بدجوری ضد حال به ما زد.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 411 بار در 124 ارسال

ببینیم چی پیش میاد...به هر حال اونم واسه کشورش گل زده دیگه

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید warrior از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال

تو بازی های این جام غیر از خطای پنالتی که بندرت دیده شد فقط دوست داشتم ی بازی پر گل ببینم که اونم دیشب دیدم

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

جام جم ورزشی منتشر کرد:
    واکنش طنز کاربران شبکه‌های اجتماعی به باخت سنگین برزیل

واکنش کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی به شکست عجیب 7 بر یک برزیل مقابل آلمان بسیار جالب و جذاب بود.

به گزارش خبرنگار جام جم ورزشی، بامداد چهارشنبه تیم ملی فوتبال برزیل در دیداری که می توانست از آن راه صعود به فینال جام جهانی را برای خود هموار کند، به بدترین شکل ممکن مقابل تیم مدعی آلمان زانو زد تا شوکی عجیب فوتبال این کشور و هواداران فوتبال در سراسر دنیا را در بر بگیرد.
    این شکست و البته گلباران ژرمن ها در ورزشگاه بلوهوریزنته واکنش های جالبی را از سوی اهالی فعال در شبکه های اجتماعی به دنبال داشت که بخشی از آنها در زیر می آید:
    * داعش مسئولیت حملات آلمان به برزیل را بر عهده گرفت
    *مورد داشتیم از طرف پرسیدن بازی آلمان و برزیل چند چنده؟ گفته الان؟ یا الان؟
    * بیداری؟؟؟... اس ام اس اسکولاری به دل بوسکه بعد از بازی
    * جمشید مشایخی دقایقی بعد از بازی به خاطر عملکرد بد تیم ملی برزیل از مردم ایران عذرخواهی کرد
    *آدم از مسی دقیقه 91 یه گل بخوره حذف شه نیاد نیمه نهایی توی 30 دقیقه از آلمان پنج تا گل بخوره صلواااات
    *در پی درخواست تیم ملی برزیل از ایران برای بازی دوستانه، فدراسیون فوتبال ایران در بیانیه ای ضمن عذرخواهی از فدراسیون فوتبال برزیل گفت: برین با هم سطح خودتون بازی کنین، ما با بی آبروها بازی نمی کنیم!!!
    * اعلام برائت صنعت نفت آبادان از برزیل!
    * این آلمان عجب رویی داره 5 تا زده تازه بازیکن هم عوض میکنه . خو عامو آقاتون که نکشتن خو چتونه ....
    * فوری؛ در آبادان سه روز عزای عمومی اعلام شد.
    * من چون طرفدار هلندم از الان نگران تیمم شدم تو فینال جلوی این المان بازی سختی رو در پیش داره و نمیتونیم زیاد بهشون گل بزنیم.
    سطح کری رو دارین خدایی؟

* تنها حسرت من برای این شب تاریخی این بود که استاد ‫خیابانی‬ این بازی را گزارش نکرد. فکر کنید چند تا جمله حماسی و تاریخی می گفت. وای خدا چرا این فرصت را از ما گرفتند؟
    * این وضعبتی که برای برزیل پیش اومده قرار بود برای ایران با آرژانتین پیش بیادا!
    این چه وضعشه آخه؟؟؟
    چقدر خوبه ما اینقدر گل نخوردیم

* آلمانیا چی زدن؟ :|
    * بیبی مادرمو که خدا رحمتش کن اگه آورده بودن تو دروازه بهتر از این گلر بود. خو این تیم چه جوری اومده بالا من نمیدونم ....
    * فجر سپاسی درخواست بازی دوستانه داده با تیم ملی برزیل
    * اسکولاری تو مصاحبه بعد بازی: دسته خرابه رو دادن دست ما
    * و ایﻨﮕﻮﻧﻪ ﺑﺮﺯیﻞ ﺑﺎﻋﺚ ﺭﻭﺳﻔیﺪی اﺳﺘﻘﻼﻝ ﻣی ﺷﻮﺩ...
    * با این وضعیت، هرکی دیگه بهم بگه استقلالت شش تایی شده، سرمو بالا می گیرم می گم چیه؟ برزیلم هفت تایی شده‌ خخخخ
    * از این به بعد موقع خواب، بجای اینکه گوسفند بشمرم، حساب می‌کنم که مثلا اگه بازی 500 دقیقه طول می‌کشید، آلمان چندین گل دیگه به برزیل می‌زد؟
    * اقا راسته؟ میگن یه هیات "آبی پوش" از ایران دارن میرن برزیل تحت عنوان "ستاد دلجویی"
    * کاری که آلمان با برزیل امشب کرد "کاکرو" با بچه های تیم امید تو فوتبالیستا نکرد
    * با این نتیجه 7-1 الان بعد از مردم کشور ‫آلمان‬، استقلالیها بیشتر از همه خوشحالن و در پوست خودشون نمی گنجن، چون ‫‏برزیل‬ رکوردشون رو شکسته.
    * یوگی بسه، گناه دارن
    * یکی به این آلمانها بگه اینجا جام جهانیه نه جنگ جهانی!
    *یه ریش سفید پیداشه بره تو رختکن با بازیکنای آلمان صحبت کنه
    * برزیل از استاد اسدی برای کارگاه آموزش شیوه های دفاع صحیح دعوت به همکاری کرده
    * یاد بازی ایران و مالدیو افتادم
    *خبر فوری: اسکولاری به عنوان کمک مایلی کهن از فردا رو نیمکت گل گهر سیرجان می شینه!

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع