نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بنظر شما کدام تیم قهرمان جام جهانی خواهد شد؟

رأی دهندگان
204. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آرژانتین

31 15.20%
  • آلمان

49 24.02%
  • اسپانیا

12 5.88%
  • ایتالیا

11 5.39%
  • انگلیس

2 0.98%
  • برزیل

63 30.88%
  • پرتغال

1 0.49%
  • فرانسه

4 1.96%
  • هلند

26 12.75%
  • سایر تیم ها

5 2.45%
صفحه 42 از 101 نخست ... 32394041424344455292 ... آخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 1005

موضوع: همگام با جام جهاني

عضو فعال (حیدری) آواتار ها
    تشکر شده 6,639 بار در 1,072 ارسال

پاسخ : همگام با جام جهاني

جام بیستم - برزیل ۲۰۱۴
    هونگ میونگ بو: شرایط بازیکنان و نحوه سازماندهی آنها خوب بود
    سرمربی کره جنوبی پس از متوقف کردن روسیه اعلام کرد شرایط و نحوه سازماندهی بازیکنانش مقابل حریف خوب بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، کره جنوبی در دیدار با روسیه موفق شد با تساوی یک بر یک این تیم را متوقف کند.
    کئون هو لی 68 برای کره جنوبی و الکساندر کرژاکوف 74 برای روسیه گلزنی کردند.
    هونگ میونگ بو در مورد این دیدار گفت: سعی کردیم در این دیدار روی بازی‌ خودمان تمرکز کنیم. فکر می‌کنم نمایش خوبی هم داشتیم. شرایط بازیکنان و نحوه سازماندهی آنها مقال تیم بزرگی مانند روسیه اهمیت داشت.
    کره جنوبی در دیداری دوستانه مقابل غنا پیش از آغاز رقابت‌های جام جهانی شکست سنگینی را متحمل شده بود. بو در این مورد هم گفت: شکست مقابل غنا زیاد هم مهم نبود و فقط بخشی از دوران آماده سازی ما برای حضور در جام جهانی بود. پرداختن به عملکرد و نحوه نمایش خودمان چیزی است که اکنون اهمیت دارد.
    - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php....KUd7WvPG.dpuf

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید (حیدری) از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

قاسم‌خانی: در برزیل نماینده ایران نیستم/ من مرتکب عمل شنیع شلوارک پوشیدن شدم

مهراب قاسم‌خانی طنزپرداز به اعتراضات کاربران فضای مجازی درباره سفر هنرمندان به برزیل، پاسخ داد.

به گزارش نامه نیوز، «این ماجرای برزیل رفتن ما هم تبدیل به ماجرای با نمک و پیچیده‌ای شده ... تا دیروز فقط متهم بودیم که با پول بیت‌المال به این سفر رفتیم ولی ماجرا هر روز داره ابعاد وسیع‌تر و پیچیده‌تری پیدا میکنه. با این حال از اونجا که من سعی کردم همیشه به همه احترام بذارم، توضیحاتی رو در جهت روشن شدن لایه‌های مخوف و پنهان خدمت دوستان ارائه می‌کنم. باشد که باعث آرامش روح و روانشان گردد.
    ١. هزینه این سفر توسط آژانس تعطیلات رویایی به عنوان اسپانسر و همچنین تهیه‌کننده محترممون آقای هاشمی پرداخت شده و خرج روزانه سفر و خورد و خوراکمون رو هم از جیب خودمون می‌پردازیم. در نتیجه این پول هیچ ربطی به جیب شما دوستان و بیت‌المال نداره. حالا اینکه چرا هزینه یکی دو میلیاردی این سفر تا این حد شما رو دلواپس کرده نمیدونم. کاش این دلواپسی رو برای اون چند صد هزار میلیارد هم داشتید.

٢. من نماینده ایران در برزیل نیستم و هیچ مسئولیت سنگینی هم روی دوش خودم حس نمی‌کنم. من نماینده خودم هستم و به عنوان یه عشق فوتبال و عشق سفر اومدم که از دیدن فوتبال و یه کشور جدید لذت ببرم. در نتیجه توقع خاصی از من نداشته باشید. همونطور که وقتی شما به سفر میرید من هیچ توقعی از شما ندارم.

3. بله، ما داره بهمون اینجا خیلی خوش میگذره. کار بدیه؟ باید خجالت بکشیم الان؟ خوش گذروندن تا جایی که من یادم میاد جرم نیست. از اینکه خوش گذروندن ما باعث ناراحتی شدید بعضی از دوستان شده متاسفم ولی این بیشترین کاریه که از دستم بر میاد. در عوض قول میدم اگه شما هم رفتید سفر و مهمونی و بهتون خوش گذشت، منم دردم نیاد. با این وجود اگه کماکان ناراحت هستید پیشنهاد میکنم برید دم فرودگاه امام تحصن کنید و یه کاری کنید همه اون چند میلیونی که هر سال به قصد خوش گذروندن به سفر میرن کوفتشون بشه چون منصفانه نیست که خوش گذروندن فقط برای ما حروم باشه ...

٤. بله، من مرتکب عمل شنیع شلوارک پوشیدن شدم. اصولا هر بار که به سفر خارج میرم و خصوصا در مناطق گرم مثل اینجا شلوارک میپوشم. جسارتا توی خونه هم همین کار رو میکنم. شاید باورتون نشه ولی توی استخر و دریا هم مایو میپوشم. با شرمندگی توی حموم حتی اون رو هم نمیپوشم ... به هر حال نمیدونستم این موضوع تا این حد ارزش خبری داره که روزنامه هفت صبح که تنها روزنامه‌ای بود که تا الان میخریدم به عنوان تیتر یک عکسش رو روی جلد کار کنه. از همینجا اعلام میکنم که من عکس با شلوارک‌های دیگه و در مکان‌های دیگه هم دارم که آماده هستم هر وقت دوستان خبر مهم‌تری نداشتن و احتیاج به تیتر یک با ارزش داشتن در اختیارشون بذارم تا مردم استفاده کنن. خلاصه که اعتراف میکنم به عنوان یه شلوارک‌پوش اومدم اینجا تا یه عده شورت‌پوش رو تشویق کنم و براشون آرزوی موفقیت بکنم.

٥. از اونجا که من در این سفر خودم رو نماینده ملت ایران نمیدونم، در این یادداشت هم نماینده همسفران دیگه‌ام نیستم و ممکنه خیلی از این دوستان نظرشون کاملا بر خلاف من باشه پس اگه دلتون میخواد به این مطلب هم فحش بدید فقط به من فحش بدید چون در این مورد هم نماینده خودم هستم.

٦. در آخر از اینکه با خوش‌گذرونی خودم موجب درد جانکاه و تشویش خاطر و جراحت اعضای برخی از هموطنانم شدم عمیقا عذرخواهی میکنم ولی مجبورم مطلب رو همینجا خاتمه بدم چون بچه‌ها دم در هتل منتظرن که بریم یه دوری بزنیم و من باید بگردم ببینم شلوارکم رو کجا گذاشتم.»
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

آلمان تیم ترسناک حاضر در جام جهانی برزیل

مارادونا ستاره اسبق تیم ملی فوتبال آرژانتین تیم ملی آلمان را تیمی وحشتناک می‌داند.
    آلمان تیم ترسناک حاضر در جام جهانی برزیل به گزارش عرش نیوز،به نقل از پایگاه خبری (AKI)، دیه‌گو مارادونا، ستاره اسبق تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت: عملکرد آلمان‌ها مقابل تیم ملی فوتبال پرتغال بسیار تأثیرگذار بوده و من این تیم را از نظر قدرت بدنی در جام جهانی تیمی ترسناک می‌دانم؛ این تیم در طول بازی مقابل پرتغال مرتکب هیچ اشتباهی نشد و همین موضوع نمایانگر قدرت بالای این تیم برای رسیدن به فینال است.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

البته بولیوی هم استثنا بود زیرا با وجود اینکه تیم بولیوی در جام جهانی حضور نداشت اما رئیس جمهور بولیوی این کشور به برزیل سفر کرد و در افتتاحیه حاضر شد.
    عصر ایران - مسابقات جام جهانی فوتبال 2014 در برزیل سران کشورها را نیز به جمع تماشاگران اضافه کرده است. رسانه ها در روزهای اخیر، تصاویری را از سران کشورها به هنگام تماشای مسابقات جام جهانی منتشر کرده اند.

برخی از سران کشورها برای تماشای زنده مسابقات تیم کشورشان به برزیل سفر کردند و برخی دیگر در پایتخت باقی ماندند و از طریق تلویزیون، مسابقات را پیگیری کردند.

البته بولیوی هم استثنا بود زیرا با وجود اینکه تیم بولیوی در جام جهانی حضور نداشت اما رئیس جمهور بولیوی این کشور به برزیل سفر کرد و در افتتاحیه حاضر شد.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران در حال تماشای مسابقه تیم ملی کشورش با نیجریه در جام جهانی برزیل. او پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را برتن کرده است.

رئیس جمهور کلمبیا (خوان مانویل سانتوس) هنگام گل زدن تیم ملی کشورش به تیم یونان

رئیس جمهور شیلی ( خانم میشل باشله) در کنار یکی از اعضای تیم ملی فوتبال کشورش و ارتور فیدال ستاره یونتوس ایتالیا

رئیس جمهور شیلی (میشل باشله ) ضمن پوشیدن لباس تیم ملی فوتبال این کشور در محل مسابقه حضور یافت. او در این عکس در حال تماشای مسابقه تیم کشورش مقابل استرالیاست.

رئیس جمهور بولیوی (اوو مورالس) به رغم اینکه کشورش به مسابقات جام جهانی 2014 راه نیافت اما در مراسم افتتاحیه جام جهانی برزیل حاضر شد.

حرکت های رئیس جمهور برزیل ( خانم دیلما روسف- کت سبز رنگ) هنگام تماشای مسابقه تیم کشورش با کرواسی

جو بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا در رختکن بازیکنان تیم ملی کشورش

جو بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا به هنگام ترک برزیل پیراهن کشورش با نوشته سمت وی (معاون رئیس جمهور) را نشان می دهد.

پادشاه بلژیک (فیلیپ) در حال تماشای مسابقه تیم کشورش با تیم الجزایر در کاخ پادشاهی در بروکسل

رئیس جمهور کاستاریکا (لویس جویرمو) هنگام گل زدن تیم کشورش به اورگوئه

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به هنگام گل زدن تیمش در مسابقات جام جهانی برزیل

درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,378 بار در 9,283 ارسال

بازی های امشب
    هلند4-0استرالیا
    اسپانیا2-0شیلی
    کرواسی1-0کامرون

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

برانکو: ایران می‌تواند همه را شگفت‌زده کند!/ نتیجه مهمتر از فوتبال زیباست

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2006 آلمان گرفتن یک امتیاز از نیجریه حتی با اجرای یک تاکتیک دفاعی را ارزشمند دانست و گفت: ایران با کی‌روش شروع خوبی در جام جهانی 2014 داشت و نشان داد می‌تواند در برزیل همه را شگفت‌زده کند.

برانکو ایوانکوویچ پس از اولین مسابقه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 مقابل نیجریه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به سوالات مختلفی پیرامون ارزیابی از از عملکرد ملی‌پوشان در بازی نخست، واکنش‌های بین‌المللی نسبت فوتبال تدافعی ایران، بازی با آرژانتین و اما و اگرهای صعود به مرحله بعدی، تفاوت این تیم با تیم ملی در جام جهانی 2006، وضعیت کرواسی برای صعود از گروهش و مدعیان قهرمانی جام بیستم پاسخ داد که در زیر می‌آید:
    ** نخستین بازی تیم ایران در برزیل را چگونه دیدید؟

اولین چیزی که از این بازی به چشم می‌آمد، تاکتیک کارلوس کی‌روش برای گرفتن امتیاز بود. نیجریه قهرمان آفریقاست و طبیعی بود که شرایط بهتری نسبت به ایران داشته باشد. برای تیم ایران مهمترین خواسته، گل نخوردن بود که به هدفش رسید. فکر می‌کنم این تساوی استارت خوبی برای ایران در جام جهانی بود که باعث شد برای بازی با آرژانتین روحیه بگیرد.

** انتظار بازی تدافعی در این سطح را از ایران داشتید؟

می‌دانستم ایران برای بستن فضاها به مسابقه می‌آید و این شیوه می‌طلبد تا بازیکنان نزدیک به هم بازی کنند. معتقدم ایران نشان داد می‌تواند در برزیل همه را شگفت‌زده کند.

** بازی با آرژانتین را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟ بهتر است ایران با چه شیوه‌ای مقابل این تیم بازی کند؟

شکی نیست که آرژانتین تیم بسیار قدرتمندی است و شاید نشود با دفاعی بازی کردن، جلوی آنها را گرفت. من فکر می‌کنم این آرژانتین یکی از مدعیان اصلی قهرمانی جام جهانی است. واقعا دفاعی بازی کردن مقابل آنها سخت است چون پرتعداد و با شیوه‌های مختلف حمله می‌کنند اما واقعا در فوتبال هرچیزی ممکن است اتفاق بیافتد.

** یعنی شانسی برای امتیاز گرفتن از آرژانتین قائل هستید؟

طبیعتا شانس آرژانتین برای برد زیاد است اما فکر می‌کنم ایران هم با تلاش فوق‌الاده بالا برای اجرای برنامه‌هایی که در ذهن دارد، می‌تواند به هدفش برسد و واقعا چیزی دور از دسترس نیست.

** بعد از تساوی بدون گل برابر نیجریه، برخی از رسانه‌های دنیا از تیم ایران و کارلوس کی‌روش بخاطر اجرای تاکتیک تدافعی انتقاد کردند؛ فکر می‌کنید این انتقادها تا چه اندازه درست است؟

طبیعی است که بازی قشنگ نبود اما در وهله اول باید ببینیم نتیجه چه بود! نتیجه به نفع تیم ایران بود و یک امتیاز حساس بدست آمد؛ این خیلی اهمیت داشت که ایران از نیجریه امتیاز بگیرد و خوشبختانه این کار را هم کرد.

** این تیم با تیم جام جهانی 2006 آلمان که شما سرمربی آن بودید، چه تفاوت‌هایی دارد؟

تیم من با مشکلات زیادی در آلمان مواجه بود. مصدومیت تعداد قابل توجهی از بازیکنان اصلی ما را بسیار اذیت کرد. مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی، وحید هاشمیان و فریدون زندگی بخاطر آسیب‌دیدگی‌های قبلی، آمادگی کافی را نداشتند و بعضی بازیکنان دیگر مانند علی دایی، یحیی گل‌محمدی و سهراب بختیاری‌زاده هم بخاطر مسابقات لیگ خسته بودند. اما کارلوس کی‌روش حدود 2 ماه تیم ملی را در اختیار داشت و بازیکنان در زمان بیشتری با هم بودند تا به آمادگی و هماهنگی پیش از حضور در جام جهانی برسند.
    ** به عنوان یک کروات عملکرد کرواسی مقابل برزیل چگونه دیدید؟ تیم کشورتان شانس صعود دارد؟

کرواسی در افتتاحیه جام جهانی، بازی خوبی برابر برزیل انجام داد اما متاسفانه آن نتیجه رقم خورد. کرواسی امسال تیم خوبی دارد و به نظر من با این وجود می‌تواند از گروهش صعود کند.

** کدام تیم‌ها را مدعی قهرمانی می‌دانید؟

اسپانیا، برزیل، آرژانتین و آلمان را مدعیان اصلی قهرمانی می‌دانم.

** واقعا اسپانیایی که با 5 گل مغلوب هلند شد را مدعی قهرمانی می‌دانید؟
    بله! چون به نظر من آن نتیجه یک اتفاق بود و هرگز تکرار نمی‌شود. هنوز اسپانیا را یک مدعی می‌دانم و آنها به جام برمی‌گردند.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

ما که همش داریم اشتباه میگیم
    60امتیاز

هلند 2 -استرالیا 0
    شیلی 1-اسپانیا 1
    کرواسی 2-کامرون1

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

برخی از مجریان و گزارشگران حاضر در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل بیش از ستاره های حاضر در این رقابت ها مورد توجه قرار می گیرند.
    به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ ونسا هاپن کوتن، ساینز گالو و سارا کاربونره سه مجری زن مشهور در رقابت های جام جهانی هستند که به عنوان خبرساز ترین و محبوب ترین مجریان و گزارشگران حاضر در برزیل محسوب می شوند. از میان این سه کاربونره همسر ایکر کاسیاس دروازه بان تیم ملی فوتبال اسپانیاست.این سه مجری به دلیل میزان توجهی که در برزیل به خود جلب کرده اند از حد و اندازه های یک مجری خارج و به ستاره هایی مشهور تبدیل شده اند، ستاره هایی که گاه از ستاره های فوتبال در برزیل خبرسازتر شده اند:ساینز گالو:ونسا هاپن کوتن:سارا کاربونره:

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

ديشب دو به يك باختم با كسب 14 امتياز

اما امشب
    استراليا 0 - 2 هلند
    اسپانيا 3 - 0 شيلي
    كامرون 0 - كرواسي 1

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

امیر خادم معاون حقوقی وزیر ورزش به خبرنگار «انتخاب» گفت: در رابطه با سفر هنرمندان به برزیل من مسئول نیستم اما بعید است که وزارت ورزش هزینه آن را پرداخته باشد.اما رسول صادقی مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی به خبرنگار «انتخاب» گفت: این آقایان با ما هماهنگ نکرده اند و خودشان رفته اند، البته بنده از اینکه وزارت ورزش پول آن ها را داده یا نه، بی اطلاعم.
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سفر برخی از هنرمندان ایرانی به برزیل سئوالات بسیاری را در اذهان افکار عمومی ایجاد کرده است که مهمترین آن منابع بودجه ی آن است.

بنا به درخواست بسیاری از خوانندگان «انتخاب» مبنی بر پیگیری این مسئله به سراغ نهادها و افراد مسئول رفتیم تا از حقیقت ماجرا آگاه شویم.

در میانه ی پیگیری ها، خبرنگار پایگاه خبری «انتخاب» به مسئله ی جالبی برخورد که آن، سفر تعداد زیادی از مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به برزیل بود.

خادم: 99 درصد فدراسیون هزینه ی سفر هنرمندان را داده است

امیر خادم معاون حقوقی وزیر ورزش به خبرنگار «انتخاب» گفت: در رابطه با سفر هنرمندان به برزیل من مسئول نیستم اما بعید است که وزارت ورزش هزینه آن را پرداخته باشد.

وی افزود: با این حال به احتمال 99 درصد فدراسیون فوتبال بودجه ی سفر آنان را تامین کرده است.

فدراسیون فوتبال: پول سفر هنرمندان را نداده ایم، خودمان هم نرفتیم

معاون مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار «انتخاب» بیان داشت: هزینه سفر هنرمندان به برزیل از سوی فدراسیون پرداخته نشده است چراکه بودجه ی آن را نداشتیم.

وی افزود: به دلیل عدم بودجه ی کافی بسیاری از مسئولان فدراسیون موفق به سفر به برزیل نشدند.

وزارت ورزش: تنها خبرنگاران اعزام شدند/اگر هنرمندان رفته باشند، کار فرهنگی محسوب می شود

مسئولان وزارت ورزش در امور فرهنگی، روابط عمومی و ستاد جام جهانی نیز حاضر به پاسخگویی نشدند و گفتند مدیرانشان به برزیل رفته اند.

روابط عمومی وزارت ورزش تنها به گفتن این جمله بسنده کرد و گفت: ما تنها خبرنگاران را به برزیل اعزام کرده ایم.

مسئولان اداره امور فرهنگی وزارت ورزش نیز گفتند: با این حال اعزام هنرمندان مشکلی ندارد و کار فرهنگی محسوب می شود.

در همین حال مناف هاشمی مسئول امور مالی وزارت ورزش حاضر به پاسخگویی نشد اما مشاور رسانه ای او ضمن اظهار بی اطلاعی از منبع بودجه سفر هنرمندان به برزیل اخبار تکراری رسانه ها را تحویل خبرنگار ما داد.

سازمان سینمایی: سفر هنرمندان به برزیل با ما هماهنگ نشده/پروژه آقای لطیفی در آستانه ی تعطیلی قرار گرفته است

اما رسول صادقی مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی به خبرنگار «انتخاب» گفت: این آقایان با ما هماهنگ نکرده اند و خودشان رفته اند، البته بنده از اینکه وزارت ورزش پول آن ها را داده یا نه، بی اطلاعم.

وی افزود: تهیه کننده پروژه سینمایی مربوط به جام جهانی برزیل که آقای لطیفی سازنده آن هستند به دنبال تامین منابع مالی هستند.

صادقی اضافه کرد: تهیه کننده گفته است که اگر نتوانم بودجه را تامین کنم به اقای لطیفی می گویم که از برزیل برگردد.

مجری برگزار کننده تور جام جهانی: ما فقط هنرمندان را به برزیل بردیم

آژانس مسافراتی تعطیلات رویایی که ادعا شده هزینه ی سفر هنرمندان را تهیه کرد به «انتخاب» گفت: ما تنها اجرا کننده تور جام جهانی برزیل هستیم.

باوجود پیگیری های مکرر خبرنگار «انتخاب» برای مشخص شدن منبع تامین کننده هزینه ی سفر هنرمندان به برزیل، مشخص نشد که چه کسی و چه نهادی این اقدام را صورت داده است.

سفر به برزیل چقدر آب می خورد؟

پرس و جوها و بررسی های خبرنگار «انتخاب» نشان می دهد که هزینه ی سفر به برزیل، برای هر نفر حداقل 40 میلیون تومان پول نیاز دارد.

بررسی فوق در شرایطیست که مخارج این هنرمندان سفر کرده مانند سایر اقشار جامعه بوده باشد!

اما وزارت ورزش و یا دیگر نهادهای دولتی که هزینه ی سفر این هنرمندان به برزیل را تقبل کرده اند، خوب است پاسخ دهند که بالاخره این افراد به عنوان مشوق تیم ملی به آنجا رفته اند یا نه؟ اگر چنین باشد ملاک گزینش هنرمندان چه بوده است؟ آیا عزت الله انتظامی یا پرویز پرستویی و دیگر هنرمندان پیشکسوت نسبت به سیاوش خیرابی، مهراب قاسم خانی و برخی دیگر از این افراد شایستگی کمتری دارند؟!

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع